Pa zar bas toliko?shin wrote:Djaba ces pare baciti. Vjeruj meni kada je hrana u pitanju![]()
Inace ova salama o kojoj pricam, nije cak ni sunka bila, vec ona crvena skroz narendana ko u onim siptarskim pekarama pice na komad.
Ja sastrugao salamu i pojeo margaritu
Najbolja pizza u SA?
- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#351 Re: Najbolja pizza u SA?
- TarikSA
- Posts: 254
- Joined: 22/04/2009 01:00
- Location: Sarajevo
#352 Re: Najbolja pizza u SA?
Sad nesto kontam ipak ti daj sadaku prije nego odes...

- Ateista
- Posts: 51673
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#353 Re: Najbolja pizza u SA?
Sto, jel' to da se ne otrujem?TarikSA wrote:Sad nesto kontam ipak ti daj sadaku prije nego odes...![]()
![]()
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#354 Re: Najbolja pizza u SA?
Panera. Jes da je moraš jest u autu ali je da se ubiješ 
- TarikSA
- Posts: 254
- Joined: 22/04/2009 01:00
- Location: Sarajevo
#355 Re: Najbolja pizza u SA?
Sam procjeni:)
-
blue tabu
- Posts: 71
- Joined: 21/04/2010 12:39
#356 Re: Najbolja pizza u SA?
TarikSA wrote:Zaboravio sam napisati da mi je skroz super i pizza i usluga u Pizza Company na Dobrinji.
Imaju "cudnije" verzije pizze, al dvije koje sam probao su super (bijela i ...), cak mozes ono pola/pola naruciti pizzu (dvije vrste). Kod mene prolaz za sada i idem opet. Jos nesto, mala pizza je i previse za normalan apetit, cak dvoje moze komotno...velika ne zelim ni da znam kolika je:):)
Zar nije zatvorena ta Pizzerija? E da, ukusna je bijela
- TarikSA
- Posts: 254
- Joined: 22/04/2009 01:00
- Location: Sarajevo
#357 Re: Najbolja pizza u SA?
Nije zatvoreno, ja bio prije mozda nekih 10-15tak dana, ako se sta nije promjenilo u međuvremenu, onda je otvoreno:):)
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#358 Re: Najbolja pizza u SA?
Ma bosanska posla, jebem nas smotane!TarikSA wrote:Nedavno ja bio i imao isto misljenje kao ti o Pizzi u Galiji, na kraju ispala za dlaku (nije prigodno na temi o hrani ali eto) bolja od one sto sam pojeo u Skafi (inace 8KM jeftiniju). Salama, paradajz, ma sve sto je doslo je toliko niskog kvaliteta da je to hmmm...ne smijem reci...nekada je Galija bila za prste oblizati, sada je propalo sve...neki dan jeo dvije vrste (jer nas je bilo dvoje) nikakve razlike nisam u okusu nisam uspio razaznati, a s kolom sve izaslo 30KM. Za te pare odron...eto nazalost ponavljam, al Galija je propala...bar meni, a bio sam nekad stalna musterija...sad ostavljam mogucnost da se potrefilo, al eto cisto sumnjam, poceo je fuseriti...
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#359 Re: Najbolja pizza u SA?

Margarita odlična.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#360 Re: Najbolja pizza u SA?
muka mi je i od samog citanja ovog dijela kamoli od mirisa i ukusa te rendane, crvene salame na tim picetamashin wrote:Djaba ces pare baciti. Vjeruj meni kada je hrana u pitanju![]()
Inace ova salama o kojoj pricam, nije cak ni sunka bila, vec ona crvena skroz narendana ko u onim siptarskim pekarama pice na komad.
Ja sastrugao salamu i pojeo margaritu
kolko ono smrdi :smajlikojipovraca:
-
L@BuD
- Posts: 347
- Joined: 21/04/2010 00:44
#361 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni je isto super mada su cijene malo povisoke.Mini bijela je 7 km i ona mi je najbolja međutim ovo mini zavarava jer je sasvim dovoljna za jedan obrok.Znači ako bude ko išao nek naruči mini ili malu, srednje i velike su za više osoba.Uglavnom nema fušeraja kvalitetne sastojke stavljaju barem po onome što sam ja primjetio.TarikSA wrote:Zaboravio sam napisati da mi je skroz super i pizza i usluga u Pizza Company na Dobrinji.
Imaju "cudnije" verzije pizze, al dvije koje sam probao su super (bijela i ...), cak mozes ono pola/pola naruciti pizzu (dvije vrste). Kod mene prolaz za sada i idem opet. Jos nesto, mala pizza je i previse za normalan apetit, cak dvoje moze komotno...velika ne zelim ni da znam kolika je:):)
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#362 Re: Najbolja pizza u SA?
Pa dobro, zavisi ko kakav apetit ima pa koliko ce mu biti dovoljnoL@BuD wrote:Meni je isto super mada su cijene malo povisoke.Mini bijela je 7 km i ona mi je najbolja međutim ovo mini zavarava jer je sasvim dovoljna za jedan obrok.Znači ako bude ko išao nek naruči mini ili malu, srednje i velike su za više osoba.Uglavnom nema fušeraja kvalitetne sastojke stavljaju barem po onome što sam ja primjetio.TarikSA wrote:Zaboravio sam napisati da mi je skroz super i pizza i usluga u Pizza Company na Dobrinji.
Imaju "cudnije" verzije pizze, al dvije koje sam probao su super (bijela i ...), cak mozes ono pola/pola naruciti pizzu (dvije vrste). Kod mene prolaz za sada i idem opet. Jos nesto, mala pizza je i previse za normalan apetit, cak dvoje moze komotno...velika ne zelim ni da znam kolika je:):)
- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
#363 Re: Najbolja pizza u SA?
dobar i sendvic sa pilecim filetimaMikado wrote:
Margarita odlična.
- jesaha
- Posts: 16584
- Joined: 26/08/2010 22:29
#364 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni moj djuvegija obeco da cemo
u Piccolo

- le piaf
- Posts: 420
- Joined: 13/12/2006 23:25
- Location: sarajevo
#366 Re: Najbolja pizza u SA?
uuuu pizza company je odlicna, jedna od boljih pizza, i tacno je da nemaju one klasicne pizze, ta bijela je moj favourite.TarikSA wrote:Zaboravio sam napisati da mi je skroz super i pizza i usluga u Pizza Company na Dobrinji.
Imaju "cudnije" verzije pizze, al dvije koje sam probao su super (bijela i ...), cak mozes ono pola/pola naruciti pizzu (dvije vrste). Kod mene prolaz za sada i idem opet. Jos nesto, mala pizza je i previse za normalan apetit, cak dvoje moze komotno...velika ne zelim ni da znam kolika je:):)
- guy fawkes
- Posts: 419
- Joined: 09/11/2011 13:34
#367 Re: Najbolja pizza u SA?
le piaf wrote:uuuu pizza company je odlicna, jedna od boljih pizza, i tacno je da nemaju one klasicne pizze, ta bijela je moj favourite.TarikSA wrote:Zaboravio sam napisati da mi je skroz super i pizza i usluga u Pizza Company na Dobrinji.
Imaju "cudnije" verzije pizze, al dvije koje sam probao su super (bijela i ...), cak mozes ono pola/pola naruciti pizzu (dvije vrste). Kod mene prolaz za sada i idem opet. Jos nesto, mala pizza je i previse za normalan apetit, cak dvoje moze komotno...velika ne zelim ni da znam kolika je:):)
je odlicna je pizza, samo su poskupi malo
-
mr.smith sa
- Posts: 269
- Joined: 01/12/2011 02:10
#368 Re: Najbolja pizza u SA?
leet wrote:jes' da nije "klasicna" pica, ali mahirova mi je definitivno najbolja..
-
bumbe
- Posts: 20
- Joined: 25/10/2010 17:17
- Location: GB
- Contact:
#369 Re: Najbolja pizza u SA?
Zadnu pizzu koju sam jeo bila je ona u BBI Centru.Znaci odmah na prvom spratu onaj caffe bar,mogu reci da mi je bila jako dobra pizza,za sad najbolja u Sa koju sam jeo.Srednja Caprriciosa je nekih 7 KM ja mislim 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#370 Re: Najbolja pizza u SA?
pizza party u staklenom gradu 
-
sgunited
- Posts: 307
- Joined: 15/05/2011 02:10
- Location: Sarajevo
#371 Re: Najbolja pizza u SA?
kod mahira - kovaci
galija - cobanija (bistrik)
to se isticu ostalo je manje vise isto
ago je najbolji onome ko je prije toga jeo go.vna (znaci gledamo kvalitet a ne cijenu)
galija - cobanija (bistrik)
to se isticu ostalo je manje vise isto
ago je najbolji onome ko je prije toga jeo go.vna (znaci gledamo kvalitet a ne cijenu)
- nemam_ideje
- Posts: 875
- Joined: 29/03/2011 20:04
#372 Re: Najbolja pizza u SA?
Trattoria Due, kada prođeš pored studentskih domova skreneš desno u Aleju Bosne Srebrene sa lijeve strane. Neugledno izgleda ali najbolja pica u gradu, garantujem.
Kvatro formađo, kvatro stađone(mrsko mi da tražim kako se piše)
Prave pice sa odlilčnim tijestom. Dobiješ sos a ne kečap. Pica košta između 8-10 KM al brate vrijedi.
Nije picerija ovo je restorančić. Lazanje isto tako vrhunske. Zapravo kompletna ponuda im je strašna.
Kvatro formađo, kvatro stađone(mrsko mi da tražim kako se piše)
Nije picerija ovo je restorančić. Lazanje isto tako vrhunske. Zapravo kompletna ponuda im je strašna.
- Plavo-bijeli
- Posts: 3880
- Joined: 28/02/2010 19:25
#373 Re: Najbolja pizza u SA?
Prije sam mogao jesti kod Age. Hajd samo da ublažim glad dam 2,5 km za margaritu , 1km za palačinke i pepsi, te hajde barem budem sit. Zadnji put baš bio gladan, nisam imao puno para, haman taman da naručim pizzu i pepsi. Ona pizza je tako fuj bila, da je nisam cijelu pojeo, dao jaranu haman pola. Prvi put u životu da mi se desilo da sam veoma gladan, a da ne mogu jesti nešto, a to nešto još da je pizza , nevjerovatnoBHF_Manijak wrote:Zato sto je smece, realno! Naravno o ukusima se ne raspravlja, ali brate onaj sir je totalno bezukusan, jedino sto mi se svidja jeste paradajz sos koji stavljaju, a ostalo je nula, tijesto nidje veze, sir...
Prije sam volio otići u Koreu (VF). Margarita 2,5km, Funghi 3km, iste cijene kao kod Age, ali sam zato uživao za te pare. Još odem kupim prije toga u VF-u colu za 1km i po izlazu kupim sladoled 0,5 km užitak! Kasnije su čini mi se povečali cijene ,a smanjili veličinu pizze tako da sam prestao ići.
Sada najviše volim naručiti Pizzu kod Mahira i zaista uživam u njoj. Jeste da mi je problem odvojiti 7 km , još nekad neće da dostavi jednu pizzu do Malte... Doduše jednom mi se baš zgadila pizza kod njih. Naručio porodičnu, bio El Clasico... samo ću reči da je Real primio 5 komada
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#374 Re: Najbolja pizza u SA?
Kako neko moze uzivati u mahirovoj pizzi, hajd ok, svidja se nekome ukus, ali ono nije pizza
Ja sam je jednom probala i dabogda da sam sta u zivotu ogavnije pojela 
-
Zux
- Posts: 906
- Joined: 30/03/2005 22:03
#375 Re: Najbolja pizza u SA?
Nedavno prvi put bio konacno i zaista sam prijatno iznenadjen, odlicna pizza.nemam_ideje wrote:Trattoria Due, kada prođeš pored studentskih domova skreneš desno u Aleju Bosne Srebrene sa lijeve strane. Neugledno izgleda ali najbolja pica u gradu, garantujem.
Kvatro formađo, kvatro stađone(mrsko mi da tražim kako se piše)Prave pice sa odlilčnim tijestom. Dobiješ sos a ne kečap. Pica košta između 8-10 KM al brate vrijedi.
Nije picerija ovo je restorančić. Lazanje isto tako vrhunske. Zapravo kompletna ponuda im je strašna.
Isto tako je pizza u Bingu na Ciglanama (ex Lora) za svaku pohvalu.
