dale cooper wrote:
Vidim, malo si se u međuvremenu informisao.

Pa onaj ko ne zna za sve spomenute može samo zahvaliti svojoj
neinformiranosti, što je sramota sa obzirom kakve neiscrpne izvore informacija imamo na raspolaganju danas.
I činjenica je da i današnjom muzikom dominiraju pretežito crni izvođači. Druga stvar je što možda tebi
ta vrsta muzike ne leži. Ni ja ne slušam baš mnogo hip-hop, ali ga poštujem, i nikako ne mogu sve strpati
u isti koš, jer nije sve u tom fazonu 50 Centa. Dosta hip-hopa je socijalno i politički angažovano i govori
o Afro-Američkom životu danas baš kao što su njihovi prethodnici kao recimo James Brown ili Curtis Mayfield
govorili o svom iskustvu u tadašnjoj Americi.
Pa ja tu cijenjenu gospodu imaDem poprzene i zaprzene na hadedeu od osnovne. Medjutim, opet crnci ne dominiraju u muzici, niti su, a kamo li su sada. Kvalitativno ne (iako je bilo velikana), kvantativno, kad malo bolje razmislim, mozda i da, al to je opet do Fiftyja.
OK je sve, ja sam mislio vise na danasnji utjecaj, mozda sam malo pretjerao sa "yo pimp my hoe bitch niga yea yea"

Al u biti, to je to danas, manje vise.
Nisam ljubitelj repa, iako ima sasvim OK stvari, al i to je starije a danas sve vise idu nesto kao ovdje u vode turbo folka. Al ja ne bih samo ovdje o muzici i ko moze vise trcati, mislim da je to manje bitno.