Senaid Memić - ALL ABOUT
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#351 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Drive in, iliti drive through dzamija
Nego, sporna ti je bila i ova u Luzanima, a ja ti tvrdim da su barem dva puna safa na svakom namazu (na sabahu mozda nisu uvijek oba puna, ali vise od jednog vazda - naravno, ramazan necu ni spominjati - svaki vakat ko dzuma
).
- Office_Kontrol
- Posts: 112
- Joined: 27/03/2015 15:04
#352 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Onom posrbici smetaju džamije. E pa posrbico, uskoro ćemo i putarinu naplaćivati 
- makkaj
- Posts: 222
- Joined: 27/10/2009 12:04
- Location: kod mene
#353 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Zbog ovakvih stavova nas nazivaju džamahirijom i kandaharom. Al eto, daj sitorinji bogomolja (džamija/crkvi/sinagoga), pa nek se nadaju boljoj sreći na onom svijetu, kad ga već puše na ovom. Pola radno sposobnog stanovništa ne radi i ne pokušava da radi, hraču po svakome ko pokaže mrvu inicijative, čekaju da im sa neba padne ili eventualno da ubodu manje kornera na tiketu .
-
united bosnae
- Posts: 481
- Joined: 23/07/2005 06:40
- Location: Here&There
#354 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Za Senaida su glasali gradjani Ilidze, te je on kao izabrani predstavnik veeelike vecine gradjana te opcine najbolja slika i prilika ljudi koji zive tamo.
Da, on jeste primitivac, seljacic... jednom rijecju papak uber alles. Ali sta reci za veeliku vecinu ljudi koji zive na Ilidzi danas. Ilustracije radi samo treba otici u zagradu Opcine Ilidza i sve ce vam biti jasno. Ljudi bez zuba, cudnih naglasaka, ooogromnih glava, obuceni po najnovijoj modi istocnih krajeva ove planete. Od nekad prestiznog naselja, danas je Ilidza postala prljavo, neuredno, smrdljivo mjesto. Da nije Vrela Bosne i Aleje vjerujem da niko normalan nebi ni pomislio da krene u tom pravcu. Gledajuci nacelnika, sveukupni izgled opcine i sastav stanovnistva Ilidza vise izgleda kao predgradje Turbeta nego glavnog grade jedne drzave. Na zalost sanse da ce se to promijeniti su veoma male. I kad za jedno 20-tak godina Senaid ode sa mjesta nacelnika siguran sam da ce doci novi jos gori, koji ce jos vjernije odslikavati svijest gradjana koji glasaju u toj opcini. I poslije Senaida, Senaid.
Da, on jeste primitivac, seljacic... jednom rijecju papak uber alles. Ali sta reci za veeliku vecinu ljudi koji zive na Ilidzi danas. Ilustracije radi samo treba otici u zagradu Opcine Ilidza i sve ce vam biti jasno. Ljudi bez zuba, cudnih naglasaka, ooogromnih glava, obuceni po najnovijoj modi istocnih krajeva ove planete. Od nekad prestiznog naselja, danas je Ilidza postala prljavo, neuredno, smrdljivo mjesto. Da nije Vrela Bosne i Aleje vjerujem da niko normalan nebi ni pomislio da krene u tom pravcu. Gledajuci nacelnika, sveukupni izgled opcine i sastav stanovnistva Ilidza vise izgleda kao predgradje Turbeta nego glavnog grade jedne drzave. Na zalost sanse da ce se to promijeniti su veoma male. I kad za jedno 20-tak godina Senaid ode sa mjesta nacelnika siguran sam da ce doci novi jos gori, koji ce jos vjernije odslikavati svijest gradjana koji glasaju u toj opcini. I poslije Senaida, Senaid.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#355 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
united bosnae wrote:Za Senaida su glasali gradjani Ilidze, te je on kao izabrani predstavnik veeelike vecine gradjana te opcine najbolja slika i prilika ljudi koji zive tamo.
Da, on jeste primitivac, seljacic... jednom rijecju papak uber alles. Ali sta reci za veeliku vecinu ljudi koji zive na Ilidzi danas. Ilustracije radi samo treba otici u zagradu Opcine Ilidza i sve ce vam biti jasno. Ljudi bez zuba, cudnih naglasaka, ooogromnih glava, obuceni po najnovijoj modi istocnih krajeva ove planete. Od nekad prestiznog naselja, danas je Ilidza postala prljavo, neuredno, smrdljivo mjesto. Da nije Vrela Bosne i Aleje vjerujem da niko normalan nebi ni pomislio da krene u tom pravcu. Gledajuci nacelnika, sveukupni izgled opcine i sastav stanovnistva Ilidza vise izgleda kao predgradje Turbeta nego glavnog grade jedne drzave. Na zalost sanse da ce se to promijeniti su veoma male. I kad za jedno 20-tak godina Senaid ode sa mjesta nacelnika siguran sam da ce doci novi jos gori, koji ce jos vjernije odslikavati svijest gradjana koji glasaju u toj opcini. I poslije Senaida, Senaid.
ako tako misliš o svojim sugrađanima i buucnosti- najbolje bi bilo da se odseliš u kakvu državu po vlastitoj mjeri… iz ličnog iskustva, ja sam se zajebo' pa osto'.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#356 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
S Memićem ili bez, ali Ilidža zaista izgleda grozno.
Nije da se ostatak grada svim srcem ne trudi da je stigne, no ...
Nije da se ostatak grada svim srcem ne trudi da je stigne, no ...
-
T4h
- Posts: 219
- Joined: 02/12/2008 23:20
#357 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Navedeno nije tačno, od nekih 57000 glasača (pola je izašlo na izbore) za Memića je glasalo 7500 glasača. Ovakva etiketiranja i vrijeđanja zaista govore samo o osobi koja je navedene stvari napisala. Problemi s kojim se susrećemo i na Ilidži i na mnogim drugim općinama su upravo posljedica neaktivnosti građana i zanemarivanja izbora.united bosnae wrote:Za Senaida su glasali gradjani Ilidze, te je on kao izabrani predstavnik veeelike vecine gradjana te opcine najbolja slika i prilika ljudi koji zive tamo.
Da, on jeste primitivac, seljacic... jednom rijecju papak uber alles. Ali sta reci za veeliku vecinu ljudi koji zive na Ilidzi danas. Ilustracije radi samo treba otici u zagradu Opcine Ilidza i sve ce vam biti jasno. Ljudi bez zuba, cudnih naglasaka, ooogromnih glava, obuceni po najnovijoj modi istocnih krajeva ove planete. Od nekad prestiznog naselja, danas je Ilidza postala prljavo, neuredno, smrdljivo mjesto. Da nije Vrela Bosne i Aleje vjerujem da niko normalan nebi ni pomislio da krene u tom pravcu. Gledajuci nacelnika, sveukupni izgled opcine i sastav stanovnistva Ilidza vise izgleda kao predgradje Turbeta nego glavnog grade jedne drzave. Na zalost sanse da ce se to promijeniti su veoma male. I kad za jedno 20-tak godina Senaid ode sa mjesta nacelnika siguran sam da ce doci novi jos gori, koji ce jos vjernije odslikavati svijest gradjana koji glasaju u toj opcini. I poslije Senaida, Senaid.
-
mudrac2
- Posts: 994
- Joined: 29/01/2015 13:00
#358 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
priča se da je ona zgrada kod doma zdravlja, sa lijeve strane one dvije apoteke, memićeva?united bosnae wrote:Za Senaida su glasali gradjani Ilidze, te je on kao izabrani predstavnik veeelike vecine gradjana te opcine najbolja slika i prilika ljudi koji zive tamo.
Da, on jeste primitivac, seljacic... jednom rijecju papak uber alles. Ali sta reci za veeliku vecinu ljudi koji zive na Ilidzi danas. Ilustracije radi samo treba otici u zagradu Opcine Ilidza i sve ce vam biti jasno. Ljudi bez zuba, cudnih naglasaka, ooogromnih glava, obuceni po najnovijoj modi istocnih krajeva ove planete. Od nekad prestiznog naselja, danas je Ilidza postala prljavo, neuredno, smrdljivo mjesto. Da nije Vrela Bosne i Aleje vjerujem da niko normalan nebi ni pomislio da krene u tom pravcu. Gledajuci nacelnika, sveukupni izgled opcine i sastav stanovnistva Ilidza vise izgleda kao predgradje Turbeta nego glavnog grade jedne drzave. Na zalost sanse da ce se to promijeniti su veoma male. I kad za jedno 20-tak godina Senaid ode sa mjesta nacelnika siguran sam da ce doci novi jos gori, koji ce jos vjernije odslikavati svijest gradjana koji glasaju u toj opcini. I poslije Senaida, Senaid.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#359 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
kao onu zgradu pored pošte gdje je dm je dao jednom sinu, pa je ovaj renta dm-u, a tu drugu koju spominješ je napravio drugom sinu pa će se i tu garant rentat stanovi i poslovni prostori

- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#360 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
kakva papanka radi na ovjeri potpisa na šalteru općina ilidža
sluša narodnjake na mobitelu
namjerno usporena
ne čuje dobro jer ima slušalice
i sporo radi
ma sve namjerno rade boli ih kurac
samo ne znam jel to smisao bijednog života
čitav život raditi ništa dobroga uraditi
lik na kopirnici je jadan onako dobrica izgleda ali komunikacione sposobnosti su im svima malo loše
sluša narodnjake na mobitelu
namjerno usporena
ne čuje dobro jer ima slušalice
i sporo radi
ma sve namjerno rade boli ih kurac
samo ne znam jel to smisao bijednog života
čitav život raditi ništa dobroga uraditi
lik na kopirnici je jadan onako dobrica izgleda ali komunikacione sposobnosti su im svima malo loše
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#361 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Black swan wrote:kakva papanka radi na ovjeri potpisa na šalteru općina ilidža
sluša narodnjake na mobitelu
namjerno usporena
ne čuje dobro jer ima slušalice
i sporo radi
ma sve namjerno rade boli ih kurac
samo ne znam jel to smisao bijednog života
čitav život raditi ništa dobroga uraditi![]()
lik na kopirnici je jadan onako dobrica izgleda ali komunikacione sposobnosti su im svima malo loše
Kao uzoran građanin ili građanka, zašto te primjedbe nisi istakao/la gdje treba?
Čikica na kopirnici jadan? "Komunikacione sposobnosti"? hmmmm
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#362 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
kome ba da prijavljujem
čemu?
ne zna objasniti da moraš platiti kopiranje ako je broj kopija veći od 5
ne zna objasniti da moraš platiti kopiranje ako je broj kopija veći od 5
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#363 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
al mora se priznati ima dosta gore srbova/croata po kancelarijama tojest nebošnjaka da sam se iznenadio
svaka čast
svaka čast
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#364 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Vidiš, tog čovjeka je izabralo 10% ukupne populacije na Ilidži i to sigurno nije slika i prilika onih 90%.united bosnae wrote:Za Senaida su glasali gradjani Ilidze, te je on kao izabrani predstavnik veeelike vecine gradjana te opcine najbolja slika i prilika ljudi koji zive tamo.
Da, on jeste primitivac, seljacic... jednom rijecju papak uber alles. Ali sta reci za veeliku vecinu ljudi koji zive na Ilidzi danas. Ilustracije radi samo treba otici u zagradu Opcine Ilidza i sve ce vam biti jasno. Ljudi bez zuba, cudnih naglasaka, ooogromnih glava, obuceni po najnovijoj modi istocnih krajeva ove planete. Od nekad prestiznog naselja, danas je Ilidza postala prljavo, neuredno, smrdljivo mjesto. Da nije Vrela Bosne i Aleje vjerujem da niko normalan nebi ni pomislio da krene u tom pravcu. Gledajuci nacelnika, sveukupni izgled opcine i sastav stanovnistva Ilidza vise izgleda kao predgradje Turbeta nego glavnog grade jedne drzave. Na zalost sanse da ce se to promijeniti su veoma male. I kad za jedno 20-tak godina Senaid ode sa mjesta nacelnika siguran sam da ce doci novi jos gori, koji ce jos vjernije odslikavati svijest gradjana koji glasaju u toj opcini. I poslije Senaida, Senaid.
U svom komentaru vrijeđaš sve nas koji živimo na tom smrdljivom, neurednom, prljavom mjestu, a zapravo ovaj komentar nam govori mnogo više od toga. Pa, tako, recimo, očito je da nisi baš najpismeniji, bar onaj gramatički dio nisi savladao, uprkos činjenici da se taj level gramatike izučava u osnovnoj školi. Drugo, namjerno ili slučajno, generalizuješ stvari , pa tako cijeli post temeljiš na pogrešnoj osnovi što vodi i pogrešnom zaključku da su ljudi na Ilidži bez zuba, retardirani, sa upitnim ukusom za modu. Nadalje, impliciraš da niko normalan ne živi na Ilidži, jer normalni su samo u prolazu ka izletištu i to opet neargumentirano, subjektivno. Sve ovo govori da si jako isfrustrirana, ograničena, zlobna, nepismena, neinformirana osoba, jer da je suprotno znao bi da ono što pišeš jeste odlika svakog dijela zajednice ljudi u našem društvu i ljudi sa takvim epitetima se mogu vidjeti u svim krajevima naše nenadjebive, jedine nam naše lijepe, ali to ne znači, da smo svi takvi, jer to ne bi bilo normalno, kad je normalno ono što je većina. O političarima ne bih, jer ako krenem trebalo bi mi mnogo vremena, tako da to što je neko, negdje prvi, taj prvi nužno nije i reprezent onog što zapravo jeste.
Sve u svemu, Ilidža je mnogo bolje i ljepše mjesto za život od one vukojebine iz koje si izmigoljio, a siguran sam da je tako.
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#365 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Broj kopija je ograničen na 5 ( pet ) listova A4. Kopiranje je besplatno. Preko tog iznosa NE MOŽEŠ kopirati.Black swan wrote:kome ba da prijavljujem![]()
![]()
čemu?
![]()
![]()
ne zna objasniti da moraš platiti kopiranje ako je broj kopija veći od 5
Dakle ne možeš platiti kopiranje, i taj "jadni" čikica nema ovlaštenje da kopira više od 5 kopija, a nikako
da nešto naplaćuje. Ako ti je nešto kopirao, pa naplatio, pa tako vas deset danas po markicu, znači da
uopšte nije jadan, prije bih rekao snalažljiv, dok za vas...to bi se dalo diskutovati
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#366 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
ok paša buraz 
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#367 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
jbg. ništa nije crno ili bijelo, istina je negdje između...sivkasta...Black swan wrote:ok paša buraz
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#368 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Covjek jeste pretjerao mozda u generalizaciji, ali cinjenica je da je podobar dio Ilidze krkljanac. I da se razumije krkljanac je i Ferhadija.golfiista wrote: Vidiš, tog čovjeka je izabralo 10% ukupne populacije na Ilidži i to sigurno nije slika i prilika onih 90%.
U svom komentaru vrijeđaš sve nas koji živimo na tom smrdljivom, neurednom, prljavom mjestu, a zapravo ovaj komentar nam govori mnogo više od toga. Pa, tako, recimo, očito je da nisi baš najpismeniji, bar onaj gramatički dio nisi savladao, uprkos činjenici da se taj level gramatike izučava u osnovnoj školi. Drugo, namjerno ili slučajno, generalizuješ stvari , pa tako cijeli post temeljiš na pogrešnoj osnovi što vodi i pogrešnom zaključku da su ljudi na Ilidži bez zuba, retardirani, sa upitnim ukusom za modu. Nadalje, impliciraš da niko normalan ne živi na Ilidži, jer normalni su samo u prolazu ka izletištu i to opet neargumentirano, subjektivno. Sve ovo govori da si jako isfrustrirana, ograničena, zlobna, nepismena, neinformirana osoba, jer da je suprotno znao bi da ono što pišeš jeste odlika svakog dijela zajednice ljudi u našem društvu i ljudi sa takvim epitetima se mogu vidjeti u svim krajevima naše nenadjebive, jedine nam naše lijepe, ali to ne znači, da smo svi takvi, jer to ne bi bilo normalno, kad je normalno ono što je većina. O političarima ne bih, jer ako krenem trebalo bi mi mnogo vremena, tako da to što je neko, negdje prvi, taj prvi nužno nije i reprezent onog što zapravo jeste.
Sve u svemu, Ilidža je mnogo bolje i ljepše mjesto za život od one vukojebine iz koje si izmigoljio, a siguran sam da je tako.
Dovoljno je da pogledas npr autubusku stanicu i okolne kafane, da ti se zivot smuci... a tu su naravno improvizovane pijace duz trotoara, kao i tamo na pocetku aleje, ne mozes proci a da te neko ne nudi kukurozom, palacinkom ili onim vuna sladoledom...katastrofa ziva. Ok brate prodaji, ali daj uredi ljudima fino jedan dio i neka tu prodaju sta hoce, al jok bosnjo napravio prolaz od 80cm i svi tu moraju proci i tu mi nabio kukuruze i palacinke.
Ne znam, iskreno nekad i zaobidjem skroz Ilidzu i odem gore s druge strane VB i prosetam, ono dole sto su na pocetku aleje napravili je seljakluk samo takav...
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#369 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Slažem se u cjelosti, ali da je stanje negdje drugo, drugacije ili bar malo drugacije, priča ovog prvog bi imala smisla, ovako kada smo svi u k... nema smisla uopšte..OldMayor wrote:Covjek jeste pretjerao mozda u generalizaciji, ali cinjenica je da je podobar dio Ilidze krkljanac. I da se razumije krkljanac je i Ferhadija.golfiista wrote: Vidiš, tog čovjeka je izabralo 10% ukupne populacije na Ilidži i to sigurno nije slika i prilika onih 90%.
U svom komentaru vrijeđaš sve nas koji živimo na tom smrdljivom, neurednom, prljavom mjestu, a zapravo ovaj komentar nam govori mnogo više od toga. Pa, tako, recimo, očito je da nisi baš najpismeniji, bar onaj gramatički dio nisi savladao, uprkos činjenici da se taj level gramatike izučava u osnovnoj školi. Drugo, namjerno ili slučajno, generalizuješ stvari , pa tako cijeli post temeljiš na pogrešnoj osnovi što vodi i pogrešnom zaključku da su ljudi na Ilidži bez zuba, retardirani, sa upitnim ukusom za modu. Nadalje, impliciraš da niko normalan ne živi na Ilidži, jer normalni su samo u prolazu ka izletištu i to opet neargumentirano, subjektivno. Sve ovo govori da si jako isfrustrirana, ograničena, zlobna, nepismena, neinformirana osoba, jer da je suprotno znao bi da ono što pišeš jeste odlika svakog dijela zajednice ljudi u našem društvu i ljudi sa takvim epitetima se mogu vidjeti u svim krajevima naše nenadjebive, jedine nam naše lijepe, ali to ne znači, da smo svi takvi, jer to ne bi bilo normalno, kad je normalno ono što je većina. O političarima ne bih, jer ako krenem trebalo bi mi mnogo vremena, tako da to što je neko, negdje prvi, taj prvi nužno nije i reprezent onog što zapravo jeste.
Sve u svemu, Ilidža je mnogo bolje i ljepše mjesto za život od one vukojebine iz koje si izmigoljio, a siguran sam da je tako.
Dovoljno je da pogledas npr autubusku stanicu i okolne kafane, da ti se zivot smuci... a tu su naravno improvizovane pijace duz trotoara, kao i tamo na pocetku aleje, ne mozes proci a da te neko ne nudi kukurozom, palacinkom ili onim vuna sladoledom...katastrofa ziva. Ok brate prodaji, ali daj uredi ljudima fino jedan dio i neka tu prodaju sta hoce, al jok bosnjo napravio prolaz od 80cm i svi tu moraju proci i tu mi nabio kukuruze i palacinke.![]()
Ne znam, iskreno nekad i zaobidjem skroz Ilidzu i odem gore s druge strane VB i prosetam, ono dole sto su na pocetku aleje napravili je seljakluk samo takav...
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#370 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
A po Ferhadiji nema kukuruza i vune
,
Daj ba kralju. I to u srcu, na Baščaršiji. Nabijem vas sve redom, gradske papčine.
Daj ba kralju. I to u srcu, na Baščaršiji. Nabijem vas sve redom, gradske papčine.
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#371 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Znas li citat papak?fidoremilienko wrote:A po Ferhadiji nema kukuruza i vune![]()
,
Daj ba kralju. I to u srcu, na Baščaršiji. Nabijem vas sve redom, gradske papčine.
Jesam li fino napisao i Ferhadija da je krkljanac...na ljeto uopste ne setam istom, jer je to nemoguce od basti, stolova i ostalog krkanluka...
Jebo vas i lokal patriotizam vas posrani.
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#372 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Istina.golfiista wrote: Slažem se u cjelosti, ali da je stanje negdje drugo, drugacije ili bar malo drugacije, priča ovog prvog bi imala smisla, ovako kada smo svi u k... nema smisla uopšte..
Zato i kazem, meni Ilidza nije nista manje krkansko naselje od eto kazem samog centra, stare jezgre grada koji bi trebao biti eto kao primjer za turiste kako izgleda jedan grad...
Ali eto, tema je Memic nacelnik Ilidze, pa se zato o tome ovdje i pise...
-
statixx
- Posts: 9802
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#373 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Ma centar Ilidze je krkljanac, narocito terminal. Sreca pa ima onaj park kod hotela Austro-ugarske. Tu covjek uvijek moze otici da uziva, narocito sa djecom - lopta, biciklo, setnja i sl. Nije lose ni uz Zeljeznicu, narocito za one koji imaju cuku.


- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#374 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Nije to do patriotizma, već do vaše priče. 20 rečenica o tome kako je Ilidža krkanluk i jedna koja kaže, pa dobro i Ferhadija je.OldMayor wrote:Znas li citat papak?fidoremilienko wrote:A po Ferhadiji nema kukuruza i vune![]()
,
Daj ba kralju. I to u srcu, na Baščaršiji. Nabijem vas sve redom, gradske papčine.
Jesam li fino napisao i Ferhadija da je krkljanac...na ljeto uopste ne setam istom, jer je to nemoguce od basti, stolova i ostalog krkanluka...
Jebo vas i lokal patriotizam vas posrani.
Ovaj spominje pijacu...a šta je sirano jaraniko moja? Markale? Ljudi prodaju mlijeko, sir, jaja na onim drvenim gajbama.
Ali nek je Ilidža seljakluk, a vi ste mi kao svi gradski. Živite po buća i boljakovu, švrakinom, bisrtiku i ostalnim brdima. Cenat snijega padne i nema vas po mjesec u gradu. prije ja sa Ilidže stignem do centra nego vi.
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#375 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Naravno, jer tema je ipak Ferhadija, a ne Senaid Memic - načelnik jebene Ilidze.fidoremilienko wrote: Nije to do patriotizma, već do vaše priče. 20 rečenica o tome kako je Ilidža krkanluk i jedna koja kaže, pa dobro i Ferhadija je.
Ovaj spominje pijacu...a šta je sirano jaraniko moja? Markale? Ljudi prodaju mlijeko, sir, jaja na onim drvenim gajbama.![]()
Ali nek je Ilidža seljakluk, a vi ste mi kao svi gradski. Živite po buća i boljakovu, švrakinom, bisrtiku i ostalnim brdima. Cenat snijega padne i nema vas po mjesec u gradu. prije ja sa Ilidže stignem do centra nego vi.
Jarane, pogledaj malo koliko ima price o Ferhadiji i inace gradu, na drugim temama...
Paranoja te neka safatala drug, ohani malo.
