Area_51 wrote:Sjednem za vikend da malo vidim liste politickih stranaka, potpuno svjestan da ce me tesko neka od tih lista odvesti na glasanje. Jednostavno smatram kako cu ove godine preskociti izbore.
Kad sam pogledao da na listi SDP za Federalni parlament ima opet onaj sto »zna da nije po zakonu, ali mu se zuri« pa ja stvarno ne mogu vjerovati. Jos kad cujem da je tokom rata bio u Srbiji, pa jel vi iz SDP stvarno nas gradjane ove zemlje i Grada Sarajeva smatrate debilima. Pa kako bilo koja osoba , normalna, o sebi pri sebi, moze olovkom zaokruziti ime tog mindzusara, pobjegulje, koje ce radit kontra zakona jer mu se zuri, jos bio u Srbiji za vrijeme rata.
Na drzavnoj listi, ascare se vidi, Zlatko, Lidija i Damir, onaj profesor Domazet i dvoje totalnih anonimusa, od kojih oboje nemaju fakultet. Valjda se kod vas u partiji gura nekim drugim sredstvima, pa se dodje na listu. Ko bi normalan dozvolio da mu dvoje bez fakulteta, sa slatkim okicama i povecanim grudima vodi drzavu, kao clan Parlamenta Bosne i Hercegovine. Ako je tako nesto buducnost SDP, onda ta partija nema buducnost.
Uz opasku kako ovaj put definitivno necu glasati, moram kazati potpuno dobronamjerno, da onaj ko izmsilja kadrovska rjesenja pobjegulja iz Srbije i nekih slatkih okica sa ovecim grudima, jednostavno nije dorastao zadatku.
Do nekog boljeg SDP, zivjeli vi meni.
Jasenko Selimović je kreten, idiot, analna uspinjača bez ideje, vizije, programa. I broj glasova to svaki put potvrdi.
Ali zato su liste otvorene, pa možeš probrati na listi. Npr. ja ću na federalnoj listi glasati za Svetu i za Miroslava Živanovića. I možda Besimu Borić.
Na državnoj listi ne znam fakat, vjerovatno Tatjanu Ljujić-Mijatović i možda Sašu Magazinovića.
Na kantonu se dovoumim između Dževada Bećirovića, Mustafe Sinanovića i Ilijaza Pilava na jednoj strani i Peđe Kojovića, Sabine Ćudić i Tarika Haverića na drugoj strani. Pred same izbore ću odlučiti.
Za predsjedništvo definitivno Raguž.