Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ma kakvo hakovanje. Piše ISPRIKA i obrisano. Miševi. Samo bubajte prijave na svaku negativnost i Komentar koji vidite.
Ostaće ih desetak bez potpore FB.
Jesu li su se Tvrle i Lujanovićka oglasili glede svega ovoga?
Šta bi sa onim "bošnjačkim Načrtenjem" od Adilage Zulfikarpašića što su otkrili?
Kad vidim sliku one Lujanovicke, tjuna mi nece zenska heftu...
ne znam koji vrag je toj zbljohi, toliko mrznje i bijesa u zenska nisam vidio jos od biljane plavsic.
Bošnjaci su "kost u grlu" i Hrvatima i Srbima to je odavno jasno. Jednima su prva smetnja za podebljanje "kifle" a drugima za "veliku srbiju." To i jedne i druge motivira na saradnju u borbi protiv Bošnjaka i Bosne i Hercegovine, što će reći protiv svih patriota kojima je stalo do BiH.
Ali neprijateljstvo i jednih i drugih sa Bošnjacima ovako mlakim i neotresitim, izuzev u situacijama kada baš zagusti, je sitnica u odnosu na njihovo (hrvatsko i srpsko) neprijateljstvo i međusobnu mržnju. Da su oni jedni drugima isključivi susjedi bilo bi na desetine Vukovara s obje strane Drine.
Kada pogledate samo koliko ih je (Hrvata) ondašnji pukovnik JNA Slavko Lisica potamanio od Šibenika preko Kupresa do Vlašića i to u samo nekoliko mjeseci postaje vam jasno da čitava Armija RBiH koja je godinama bila u sukobu sa HV i HVO jedva da je uspjela dva puta toliko.
S toga je umjesno željeti da se ova dva vrla susjeda zbliže još više, da Bošnjaci prepuste njima da pokažu šta žele i jedni i drugi, pa bi tek nakon toga postalo jasno ko je ko u ovoj krčmi.
Ma kakvo hakovanje. Piše ISPRIKA i obrisano. Miševi. Samo bubajte prijave na svaku negativnost i Komentar koji vidite.
Ostaće ih desetak bez potpore FB.
Jesu li su se Tvrle i Lujanovićka oglasili glede svega ovoga?
Šta bi sa onim "bošnjačkim Načrtenjem" od Adilage Zulfikarpašića što su otkrili?
Nisu se oglašavali. Ali je automatski sadržaj obrisan od onog Zelenike.
............
Vizionar 1985 wrote:Sta kazu Hrvati mnogi. Kao navukli mi Bosnjaci/Bosanci, Covica na tanak led, pa se radi nas on pojavio i u Banjaluci i Beogradu. Kao mi mu smjestili.
тысяча (tysyacha) je ispravno, vidiš rusa i prorusa na slici
tisyacha je pravilno
Znam da si po tim Rusijama tamo, nego
guglj transljejt, pa automaCki nudi način izgovora tih ruskih hijeroglifa, valjda za strenđere prilagođeno, a ja samo copy/paste
za strendzere je ono sto sam ja napisao....google transleit je lose uradjen....ponekad nesto prevede tek tada nista ne razuijes ....ali nema veze slicnoje
mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??
Dan zalosti je kod njih
ma poglupi su oni da skontaju
imali onoga robi mo jos ili bbc ?? Koji su to debili ??
Imali im onoga pravoslavca aga nesto? on ti je kao najvazniji tamo , zapravo pravi se
mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??
uobicajeno...
HRVATSKI STUDENTI TRAŽE OD ČOVIĆA DA POSLUŠA ZAGREB: Nikad više u Sarajevo na druženja s progoniteljima i ubojicama hrvatskog naroda
Nakon osude hrvatskih medija i hrvatski studenti u Mostaru danas su u Mostaru, prosvjednom šetnjom zatražili od Čovića da prestane s politikom pomirena, i da sukladno želji EU , Hrvatske i svijeta, započne politiku sukoba.
Nemate pravo u Sarajevu, na domjencima i proslavama družiti se s onima koji su nas ubijali. To su genocid partyiji na kojima se pojavljuju ljudi koji su suodgovorni za nestanak i progon 170.000 Hrvata, poručili su studenti.
Na pitanje novinara zašto nisu tako reagirali kad je Čović bio s Dodikom studenti su odgovorili:
Zato što Dodik nije ratni lider a Džaferović , Komšić i Izetbegović jesu. Nije Dodik ubijao Hrvate nit stvarao Srpsku,. to su činili koalicijski partneri Sarajeva – Karadžićevi SDS-ovci. Osim toga zločinci nad Hrvatima u RS-u su procesuirani dok se ubojice Hrvata u FBIH nalaze na najvišim državnim i federalnim funkcijama, stava su hrvatski studenti.
Ovaj članak nije satira i istinit je, skroz i totalno.
mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??
uobicajeno...
HRVATSKI STUDENTI TRAŽE OD ČOVIĆA DA POSLUŠA ZAGREB: Nikad više u Sarajevo na druženja s progoniteljima i ubojicama hrvatskog naroda
Nakon osude hrvatskih medija i hrvatski studenti u Mostaru danas su u Mostaru, prosvjednom šetnjom zatražili od Čovića da prestane s politikom pomirena, i da sukladno želji EU , Hrvatske i svijeta, započne politiku sukoba.
Nemate pravo u Sarajevu, na domjencima i proslavama družiti se s onima koji su nas ubijali. To su genocid partyiji na kojima se pojavljuju ljudi koji su suodgovorni za nestanak i progon 170.000 Hrvata, poručili su studenti.
Na pitanje novinara zašto nisu tako reagirali kad je Čović bio s Dodikom studenti su odgovorili:
Zato što Dodik nije ratni lider a Džaferović , Komšić i Izetbegović jesu. Nije Dodik ubijao Hrvate nit stvarao Srpsku,. to su činili koalicijski partneri Sarajeva – Karadžićevi SDS-ovci. Osim toga zločinci nad Hrvatima u RS-u su procesuirani dok se ubojice Hrvata u FBIH nalaze na najvišim državnim i federalnim funkcijama, stava su hrvatski studenti.
Ovaj članak nije satira i istinit je, skroz i totalno.
mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??
uobicajeno...
HRVATSKI STUDENTI TRAŽE OD ČOVIĆA DA POSLUŠA ZAGREB: Nikad više u Sarajevo na druženja s progoniteljima i ubojicama hrvatskog naroda
Nakon osude hrvatskih medija i hrvatski studenti u Mostaru danas su u Mostaru, prosvjednom šetnjom zatražili od Čovića da prestane s politikom pomirena, i da sukladno želji EU , Hrvatske i svijeta, započne politiku sukoba.
Nemate pravo u Sarajevu, na domjencima i proslavama družiti se s onima koji su nas ubijali. To su genocid partyiji na kojima se pojavljuju ljudi koji su suodgovorni za nestanak i progon 170.000 Hrvata, poručili su studenti.
Na pitanje novinara zašto nisu tako reagirali kad je Čović bio s Dodikom studenti su odgovorili:
Zato što Dodik nije ratni lider a Džaferović , Komšić i Izetbegović jesu. Nije Dodik ubijao Hrvate nit stvarao Srpsku,. to su činili koalicijski partneri Sarajeva – Karadžićevi SDS-ovci. Osim toga zločinci nad Hrvatima u RS-u su procesuirani dok se ubojice Hrvata u FBIH nalaze na najvišim državnim i federalnim funkcijama, stava su hrvatski studenti.
Ovaj članak nije satira i istinit je, skroz i totalno.
Bosnje ponovo krive gdje nestadose 200.000 hrvata iz manjeg bih entiteta