Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#34976 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Škobo Habu wrote:
SaraFina wrote:

Ma kakvo hakovanje. Piše ISPRIKA i obrisano. Miševi. Samo bubajte prijave na svaku negativnost i Komentar koji vidite.
Ostaće ih desetak bez potpore FB.
Jesu li su se Tvrle i Lujanovićka oglasili glede svega ovoga?

Šta bi sa onim "bošnjačkim Načrtenjem" od Adilage Zulfikarpašića što su otkrili?
Kad vidim sliku one Lujanovicke, tjuna mi nece zenska heftu...

ne znam koji vrag je toj zbljohi, toliko mrznje i bijesa u zenska nisam vidio jos od biljane plavsic.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34977 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

tandmand wrote:DRAGAN ČOVIĆ:
“Nitko nam neće određivati hoćemo li se pojaviti negdje, kada, s kim i kako…”


Image
Treba vidjeti kad su dozvoljene posjete u Hagu, pa kakav selfi u prilog toj izjavi sa Karadžićem, Mladićem.

Ono, kad već jede govna, nek ide do kraja.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#34978 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Banksy »

tandmand wrote:
Image
To je to, slika hiljadu riječi.
mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#34979 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mishic »

Bošnjaci su "kost u grlu" i Hrvatima i Srbima to je odavno jasno. Jednima su prva smetnja za podebljanje "kifle" a drugima za "veliku srbiju." To i jedne i druge motivira na saradnju u borbi protiv Bošnjaka i Bosne i Hercegovine, što će reći protiv svih patriota kojima je stalo do BiH.
Ali neprijateljstvo i jednih i drugih sa Bošnjacima ovako mlakim i neotresitim, izuzev u situacijama kada baš zagusti, je sitnica u odnosu na njihovo (hrvatsko i srpsko) neprijateljstvo i međusobnu mržnju. Da su oni jedni drugima isključivi susjedi bilo bi na desetine Vukovara s obje strane Drine.
Kada pogledate samo koliko ih je (Hrvata) ondašnji pukovnik JNA Slavko Lisica potamanio od Šibenika preko Kupresa do Vlašića i to u samo nekoliko mjeseci postaje vam jasno da čitava Armija RBiH koja je godinama bila u sukobu sa HV i HVO jedva da je uspjela dva puta toliko.
S toga je umjesno željeti da se ova dva vrla susjeda zbliže još više, da Bošnjaci prepuste njima da pokažu šta žele i jedni i drugi, pa bi tek nakon toga postalo jasno ko je ko u ovoj krčmi.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34980 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

SaraFina wrote:
Škobo Habu wrote:
SaraFina wrote:

Ma kakvo hakovanje. Piše ISPRIKA i obrisano. Miševi. Samo bubajte prijave na svaku negativnost i Komentar koji vidite.
Ostaće ih desetak bez potpore FB.
Jesu li su se Tvrle i Lujanovićka oglasili glede svega ovoga?

Šta bi sa onim "bošnjačkim Načrtenjem" od Adilage Zulfikarpašića što su otkrili?
Nisu se oglašavali. Ali je automatski sadržaj obrisan od onog Zelenike.
............
Ukinulo i zeleniku. ili samoukinulo
User avatar
Sanjarko
Posts: 28417
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#34981 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

Sta kazu Hrvati mnogi. Kao navukli mi Bosnjaci/Bosanci, Covica na tanak led, pa se radi nas on pojavio i u Banjaluci i Beogradu. Kao mi mu smjestili. :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34982 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Vizionar 1985 wrote:Sta kazu Hrvati mnogi. Kao navukli mi Bosnjaci/Bosanci, Covica na tanak led, pa se radi nas on pojavio i u Banjaluci i Beogradu. Kao mi mu smjestili. :lol:
mcia odradila dobar posao ili bcia :) kako hoces :thumbup: :mrgreen:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34983 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

Banksy wrote:
tandmand wrote:
Image
To je to, slika hiljadu riječi.
Čuj 'iljada :-) :-)

тысяча (tysyacha) je ispravno, vidiš rusa i prorusa na slici :D :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34984 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

zrakomlat wrote:
Banksy wrote:
tandmand wrote:
Image
To je to, slika hiljadu riječi.
Čuj 'iljada :-) :-)

тысяча (tysyacha) je ispravno, vidiš rusa i prorusa na slici :D :D
tisyacha je pravilno :mrgreen:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#34985 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Za sve je kriv Komsic. :oops:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34986 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

spreca wrote:
zrakomlat wrote: Čuj 'iljada :-) :-)

тысяча (tysyacha) je ispravno, vidiš rusa i prorusa na slici :D :D
tisyacha je pravilno :mrgreen:
Znam da si po tim Rusijama tamo, nego

guglj transljejt, pa automaCki nudi način izgovora tih ruskih hijeroglifa, valjda za strenđere prilagođeno, a ja samo copy/paste :D
User avatar
Sanjarko
Posts: 28417
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#34987 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

Ali fakat, :lol: = Smijesno. Da smo mi toliko prefrgani/namazani da smo mi ovo sve Covicu nastimali, i to i Banjaluku i Beograd. :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34988 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Vizionar 1985 wrote:Ali fakat, :lol: = Smijesno. Da smo mi toliko prefrgani/namazani da smo mi ovo sve Covicu nastimali, i to i Banjaluku i Beograd. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
totalno ludilo ...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34989 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

zrakomlat wrote:
spreca wrote:
zrakomlat wrote: Čuj 'iljada :-) :-)

тысяча (tysyacha) je ispravno, vidiš rusa i prorusa na slici :D :D
tisyacha je pravilno :mrgreen:
Znam da si po tim Rusijama tamo, nego

guglj transljejt, pa automaCki nudi način izgovora tih ruskih hijeroglifa, valjda za strenđere prilagođeno, a ja samo copy/paste :D
za strendzere je ono sto sam ja napisao....google transleit je lose uradjen....ponekad nesto prevede tek tada nista ne razuijes :lol: ....ali nema veze slicnoje
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34990 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

U hrvatskom riječniku od stoljeća sedmog :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34991 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34992 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

zrakomlat wrote:U hrvatskom riječniku od stoljeća sedmog :D
tisuca je slavenski izraz :mrgreen:neznam dje srbi nadjose hiljadu
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34993 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??
Dan zalosti je kod njih :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34994 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

spreca wrote:
mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??
Dan zalosti je kod njih :lol:
ma poglupi su oni da skontaju :mrgreen:
imali onoga robi mo jos ili bbc ?? Koji su to debili ??
Imali im onoga pravoslavca aga nesto? on ti je kao najvazniji tamo , zapravo pravi se :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34995 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??

uobicajeno...
HRVATSKI STUDENTI TRAŽE OD ČOVIĆA DA POSLUŠA ZAGREB: Nikad više u Sarajevo na druženja s progoniteljima i ubojicama hrvatskog naroda
Nakon osude hrvatskih medija i hrvatski studenti u Mostaru danas su u Mostaru, prosvjednom šetnjom zatražili od Čovića da prestane s politikom pomirena, i da sukladno želji EU , Hrvatske i svijeta, započne politiku sukoba.

Nemate pravo u Sarajevu, na domjencima i proslavama družiti se s onima koji su nas ubijali. To su genocid partyiji na kojima se pojavljuju ljudi koji su suodgovorni za nestanak i progon 170.000 Hrvata, poručili su studenti.

Na pitanje novinara zašto nisu tako reagirali kad je Čović bio s Dodikom studenti su odgovorili:

Zato što Dodik nije ratni lider a Džaferović , Komšić i Izetbegović jesu. Nije Dodik ubijao Hrvate nit stvarao Srpsku,. to su činili koalicijski partneri Sarajeva – Karadžićevi SDS-ovci. Osim toga zločinci nad Hrvatima u RS-u su procesuirani dok se ubojice Hrvata u FBIH nalaze na najvišim državnim i federalnim funkcijama, stava su hrvatski studenti.

Ovaj članak nije satira i istinit je, skroz i totalno.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34996 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

pici wrote:
mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??

uobicajeno...
HRVATSKI STUDENTI TRAŽE OD ČOVIĆA DA POSLUŠA ZAGREB: Nikad više u Sarajevo na druženja s progoniteljima i ubojicama hrvatskog naroda
Nakon osude hrvatskih medija i hrvatski studenti u Mostaru danas su u Mostaru, prosvjednom šetnjom zatražili od Čovića da prestane s politikom pomirena, i da sukladno želji EU , Hrvatske i svijeta, započne politiku sukoba.

Nemate pravo u Sarajevu, na domjencima i proslavama družiti se s onima koji su nas ubijali. To su genocid partyiji na kojima se pojavljuju ljudi koji su suodgovorni za nestanak i progon 170.000 Hrvata, poručili su studenti.

Na pitanje novinara zašto nisu tako reagirali kad je Čović bio s Dodikom studenti su odgovorili:

Zato što Dodik nije ratni lider a Džaferović , Komšić i Izetbegović jesu. Nije Dodik ubijao Hrvate nit stvarao Srpsku,. to su činili koalicijski partneri Sarajeva – Karadžićevi SDS-ovci. Osim toga zločinci nad Hrvatima u RS-u su procesuirani dok se ubojice Hrvata u FBIH nalaze na najvišim državnim i federalnim funkcijama, stava su hrvatski studenti.

Ovaj članak nije satira i istinit je, skroz i totalno.
E ovo je prava Anti na mladez :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34997 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

pici wrote:
mO k3 wrote:kakava je situacija na poskoku?? 'Jesu li dosli sebi ??

uobicajeno...
HRVATSKI STUDENTI TRAŽE OD ČOVIĆA DA POSLUŠA ZAGREB: Nikad više u Sarajevo na druženja s progoniteljima i ubojicama hrvatskog naroda
Nakon osude hrvatskih medija i hrvatski studenti u Mostaru danas su u Mostaru, prosvjednom šetnjom zatražili od Čovića da prestane s politikom pomirena, i da sukladno želji EU , Hrvatske i svijeta, započne politiku sukoba.

Nemate pravo u Sarajevu, na domjencima i proslavama družiti se s onima koji su nas ubijali. To su genocid partyiji na kojima se pojavljuju ljudi koji su suodgovorni za nestanak i progon 170.000 Hrvata, poručili su studenti.

Na pitanje novinara zašto nisu tako reagirali kad je Čović bio s Dodikom studenti su odgovorili:

Zato što Dodik nije ratni lider a Džaferović , Komšić i Izetbegović jesu. Nije Dodik ubijao Hrvate nit stvarao Srpsku,. to su činili koalicijski partneri Sarajeva – Karadžićevi SDS-ovci. Osim toga zločinci nad Hrvatima u RS-u su procesuirani dok se ubojice Hrvata u FBIH nalaze na najvišim državnim i federalnim funkcijama, stava su hrvatski studenti.

Ovaj članak nije satira i istinit je, skroz i totalno.
:shock:
Bosnje ponovo krive :) gdje nestadose 200.000 hrvata iz manjeg bih entiteta

Da li su poludjeli?? DA!!!
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#34998 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Imal trecheg?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34999 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

BHCluster wrote:Imal trecheg?
ima i cetvrtog :mrgreen:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28417
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35000 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

"Ma od nas je realno svasta ocekivat."-Preuzet citat sa serije KKH. Pa i ovo sve, i Covicevo ukazanje u Banjaluci, Beogradu i sa Putinom. :lol:

Salu na stranu, tuzno jb-te ovo sve. Mrznja itd.
Post Reply