Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34976 Re: Liverpool FC
Liverpool - Brighton 1:0
Huddersfield - Liverpool 0:1
Bournemouth - Liverpool 4:0
Brighton - Liverpool 0:1
Liverpool - Napoli 1:0
Sve utakmice u kojima nam je sam Salah direktno donosio bodove, dakle bez ostalih golova i asistencija. To što ne zabija u zadnje vrijeme i pobekad donosi loše odluke ne mora značiti da ga "treba prodat", želiti "lom noge", omalovažavati i prosipati ostale patetične izjave.
Huddersfield - Liverpool 0:1
Bournemouth - Liverpool 4:0
Brighton - Liverpool 0:1
Liverpool - Napoli 1:0
Sve utakmice u kojima nam je sam Salah direktno donosio bodove, dakle bez ostalih golova i asistencija. To što ne zabija u zadnje vrijeme i pobekad donosi loše odluke ne mora značiti da ga "treba prodat", želiti "lom noge", omalovažavati i prosipati ostale patetične izjave.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34977 Re: Liverpool FC
Zadnja ta utakmica bila prije 3 mjeseca. Lik je u kanalu i to zestokom. Vidi se da mu je vise stalo do individualnih nagrada nego timskih dostiknuca. Isto je radio prosle sezone kad je ganjao rekord, nikom lopte nije dao i forsirao je i mogao nas je kostati 4.mjesta.
Ove sezone kad se borimo za titulu ne mogu razumjeti da loptu ne da ni rodjenoj majci i uvijek cu takvom igracu koji tako postupa zeljeti sve najgore. Liverpool nije mjesto za takve igrace. Nek popravi malo karakter ili nek ide iz Liverpoola.
Za klupe je ionako zreo vec 10 utakmica. Origi je trenutno izmislio fudbal za njega.
Ove sezone kad se borimo za titulu ne mogu razumjeti da loptu ne da ni rodjenoj majci i uvijek cu takvom igracu koji tako postupa zeljeti sve najgore. Liverpool nije mjesto za takve igrace. Nek popravi malo karakter ili nek ide iz Liverpoola.
Za klupe je ionako zreo vec 10 utakmica. Origi je trenutno izmislio fudbal za njega.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34978 Re: Liverpool FC
Da je bila prije 6 mjeseci mi i dalje kupimo plodove tih utakmica. Zakazao je on preuzeo je Mane na sebe. Kada je Salah trpao zakazao je Firmino. Dokle god upadaju jedan umjesto drugog da nose tim ja nemam problema.
Što se tiče škrtosti Mane je odvratno škrt od prvog dana u Liverpoolu, tek je u prethodnih mjesec - dva oslobodio pas malo. Pa se nije ni približno nikad kritikovao.
I Mane redovno u jednom periodu sezone bude u dubokom kanalu ali ga Klopp nikada nije ostavljao na klupi, štaviše forsirao ga je maksimalno. Prošle sezone je oko decembra i januara bio u kanalu do one utakmice protiv Burnleya kada je ostavio Salaha i Firmina na klupi a Manea na terenu, on zabio golčinu i oživio opet.
Ovakve igrače ne ostavljaš na klupi jer nema smisla i koristi od tako nečega. Ljudi su WC igrači te samo svojim prisustvom ometaju protivničke odbrane i prave prostore, i sigurno će pročepiti u određenom trenutku sezone, a kada pročepe znamo kakvi su.
Što se tiče škrtosti Mane je odvratno škrt od prvog dana u Liverpoolu, tek je u prethodnih mjesec - dva oslobodio pas malo. Pa se nije ni približno nikad kritikovao.
I Mane redovno u jednom periodu sezone bude u dubokom kanalu ali ga Klopp nikada nije ostavljao na klupi, štaviše forsirao ga je maksimalno. Prošle sezone je oko decembra i januara bio u kanalu do one utakmice protiv Burnleya kada je ostavio Salaha i Firmina na klupi a Manea na terenu, on zabio golčinu i oživio opet.
Ovakve igrače ne ostavljaš na klupi jer nema smisla i koristi od tako nečega. Ljudi su WC igrači te samo svojim prisustvom ometaju protivničke odbrane i prave prostore, i sigurno će pročepiti u određenom trenutku sezone, a kada pročepe znamo kakvi su.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34979 Re: Liverpool FC

Jedan od najvažnijih aprila, poćeraj!
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34980 Re: Liverpool FC
Mane je sebican i dalje i svaki napadac je sebican vjerovatno ali ovo sto Salah radi je prevrsilo svaku mjeru. Uz to Manea i kad ne ide lik se trudi i trci za trojicu za razliku od Salaha koji mlatara rukama kad mu ne dodas loptu. Sto se tice svjetske klase Firmino je jedini WC u nasem napadu da njega nema ova dvojica bi licila na Lennona i Redmonda.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34981 Re: Liverpool FC
Čitava trojka je WC, misliti drugačije je neozbiljno.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34982 Re: Liverpool FC
Nije. Izraz WC je za igraca koji je medju 4-5 na toj poziciji a ova 2 to nisu dok je Firmino bez dileme najbolja lazna 9ka svijeta uz Benzemu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34983 Re: Liverpool FC
Da, ekskluzivno 4-5 igrača na svojim pozicijama mogu nositi taj epitet. Lol.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34984 Re: Liverpool FC
Da. Messi,Neymar,Mbappe,Hazard,Griezman. Ovi su igraci klasa iznad Manea i Salaha. Salah ako se ustabili moze postati WC. Mane nema mozga za takvo sto nazalost.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#34985 Re: Liverpool FC
Salah je Tito; bez njega ne bi bilo ni fudbala, najbolji igrač na planeti trenutno, kad je izvan forme i kad navijači pojedini misle da ne vrijedi ničemu. KAd s erazigra, jedan je od najbojih. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#34986 Re: Liverpool FC
Prvo Benzema nema veze sa laznom devetkom. Bio i ostao klasicni spic. To sto Real drugaciji sistem igra, pa ne moze doci do izrazaja, jer su bitniji krilni napadaci, je nesto sasvim drugo.
Druga stvar, Salah iako u evidentnoj krizi, ja prvi spominjem da ga treba odavno klupirati i tako dozvati na utakmicu-dvije, ali i takav ima bolju statistiku nego isti taj Griezmann ove sezone. Jedan je smece, drugi World calss?
Druga stvar, Salah iako u evidentnoj krizi, ja prvi spominjem da ga treba odavno klupirati i tako dozvati na utakmicu-dvije, ali i takav ima bolju statistiku nego isti taj Griezmann ove sezone. Jedan je smece, drugi World calss?
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#34987 Re: Liverpool FC
Gerro, uporedi brt statistiku Salaha i Hazarda. Lik ima vise golova i asistencija u 2 sezone nego Hazard za 7.
Lafo Hazard top
Lafo Hazard top
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#34988 Re: Liverpool FC
E cuj Salah je u krizi al najbolji je igrac na svijetu
Najbolji igrac (Messi, CR) kad padne u krizu bude na nivou Griezmana ili Neymara a ne bude ovakva rupa na nivou Duljevica.
I da bude citav mi post offtopic, nije Liverpool uopste los cak ni Salah, u polufinalu LP nece Barci bit nimalo lahko ako prodju dotle obje ekipe.
Najbolji igrac (Messi, CR) kad padne u krizu bude na nivou Griezmana ili Neymara a ne bude ovakva rupa na nivou Duljevica.
I da bude citav mi post offtopic, nije Liverpool uopste los cak ni Salah, u polufinalu LP nece Barci bit nimalo lahko ako prodju dotle obje ekipe.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34989 Re: Liverpool FC
Hazard je primarius doktor za Salaha, a to sto su navijaci Liverpoola uglavnom deluded i ne vide dalje od svog nosa je druga stvar.
Hazard je donio Chelseau dvije titule, od cega jednu bukvalno sam, Salah to nikad nece biti sposoban uraditi. Dao je 32 gola u ligi i zavrsili smo jedva 4 ti dovoljno o tome.
Hazard je donio Chelseau dvije titule, od cega jednu bukvalno sam, Salah to nikad nece biti sposoban uraditi. Dao je 32 gola u ligi i zavrsili smo jedva 4 ti dovoljno o tome.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34990 Re: Liverpool FC
Ko reče da je najbolji na svijetu?tuzlak1212 wrote:E cuj Salah je u krizi al najbolji je igrac na svijetu![]()
Najbolji igrac (Messi, CR) kad padne u krizu bude na nivou Griezmana ili Neymara a ne bude ovakva rupa na nivou Duljevica.
I da bude citav mi post offtopic, nije Liverpool uopste los cak ni Salah, u polufinalu LP nece Barci bit nimalo lahko ako prodju dotle obje ekipe.
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#34991 Re: Liverpool FC
Sto mora odmah biti najbolji na svijetu da bi bio dobar? Liverpool nema taj luksuz da sebi moze priustiti nekog Hazarda, Mbappea, Ronalda... Tradicijski da, ali zaboravljate cinjenicu da ljudi godinama nisu konkurentni (bili) u Engleskoj, da su iz Lige prvaka bili ispali, tek se zadnje 2 godine vratili kako treba... Kada sve te faktore uzmes u obzir, onda i igraci poput Salaha su zlato.
A nije ni taj Salah na nivou Veselinovica da se sprda ovdje sa njim. OK sere, u krizi je, nije top 5 napadaca svijeta sigurno, ali i dalje je world class i medju ako nista 15 najboljih na svojoj poziciji.
A nije ni taj Salah na nivou Veselinovica da se sprda ovdje sa njim. OK sere, u krizi je, nije top 5 napadaca svijeta sigurno, ali i dalje je world class i medju ako nista 15 najboljih na svojoj poziciji.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34992 Re: Liverpool FC
To već da, medju 15
i bas kao takav ne bi trebao imati luksuz da svaku tekmu igra po 90 minuta iako je medju najgorim na terenu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#34993 Re: Liverpool FC
Pa nemas alternative realno. Ni za Manea ni za njega ni za Firmina. To je svakako minus i za Kloppa i za upravu. Da imas alternativu ovi bi kud i kamo odmorniji i svjeziji bili, ovako molis Boga da se ne povrijede.
Volio bih i ja kad ne ide Salaha da npr. Sancha ubacis ili Sanea, ali jebi ga...
City hladno Sanea protiv Fulhama vani ostavi, imaju taj luksuz, ti nemas...
Volio bih i ja kad ne ide Salaha da npr. Sancha ubacis ili Sanea, ali jebi ga...
City hladno Sanea protiv Fulhama vani ostavi, imaju taj luksuz, ti nemas...
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#34994 Re: Liverpool FC
king kenny par postova prije mogAmiĐa_Idriz wrote:Ko reče da je najbolji na svijetu?tuzlak1212 wrote:E cuj Salah je u krizi al najbolji je igrac na svijetu![]()
Najbolji igrac (Messi, CR) kad padne u krizu bude na nivou Griezmana ili Neymara a ne bude ovakva rupa na nivou Duljevica.
I da bude citav mi post offtopic, nije Liverpool uopste los cak ni Salah, u polufinalu LP nece Barci bit nimalo lahko ako prodju dotle obje ekipe.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#34995 Re: Liverpool FC
King_Kenny wrote:Salah je Tito; bez njega ne bi bilo ni fudbala, najbolji igrač na planeti trenutno, kad je izvan forme i kad navijači pojedini misle da ne vrijedi ničemu. KAd s erazigra, jedan je od najbojih.
Jel najbolji ili je jedan od najboljih?
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34996 Re: Liverpool FC
Messi se bavi bocanjem kao i ostalih 30-40 fudbalera koji su bolji od Salaha...
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#34997 Re: Liverpool FC
Kad ovako igra - najbolji je. Kad se razigra - jedan od najboljih. Jasno piše.Crvena Tifoza wrote:King_Kenny wrote:Salah je Tito; bez njega ne bi bilo ni fudbala, najbolji igrač na planeti trenutno, kad je izvan forme i kad navijači pojedini misle da ne vrijedi ničemu. KAd s erazigra, jedan je od najbojih.
Jel najbolji ili je jedan od najboljih?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34998 Re: Liverpool FC
Ne znam što se drito mora neko porediti sa Mesijem i Ronaldom, ta dva lika su drugi level iznad ostalih.
WC igrača je more, ne moraju biti svi podjednako dobri ali klasu kod nekih igrača osjetiš, ne vidim šta je sporno tu. Pa Mane i Salah su već 3 godine u kontinuitetu u TOP 3 igrača sa Afričkog kontinenta, valjda ima i to težinu.
WC igrača je more, ne moraju biti svi podjednako dobri ali klasu kod nekih igrača osjetiš, ne vidim šta je sporno tu. Pa Mane i Salah su već 3 godine u kontinuitetu u TOP 3 igrača sa Afričkog kontinenta, valjda ima i to težinu.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#34999 Re: Liverpool FC
Glupo je odreci se Salaha. Ocito ima problem sa samopouzdanjem, nije sjena proslogodisnjeg sebe. Klopp mu daje sansu u nadi da ce konacno proradit. Ruku na srce, to ide pomalo naprijed mada daleko od ocekivanog. A da ga je trebao zamjeniti barem deset puta u toku ove sezone - trebao jeGerro wrote:To već da, medju 15i bas kao takav ne bi trebao imati luksuz da svaku tekmu igra po 90 minuta iako je medju najgorim na terenu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#35000 Re: Liverpool FC
Virgil odradio regularno trening danas, štaviše i branio je na golu 
