Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34926 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

Point. wrote:
zrakomlat wrote: #not my branitelji
#not my udruga
#hlivno
#udruga non grata

Hoće li i njima Čović složiti kakvo pisamce stop mržnji bla bla?

#ex Bulić sada BajaMaliKninđa
#mogu biti legitimni hrvat i srbin u isto vrijeme
#hdz RS
#alijin hvo
#hlivno nije Hercegovina
Složio je čovke portalčićima telefonski poziv garant, brišite linkove i zelenikine baljezgarije, nemoj da vam ja tamo dolazim, i ne branite me više, da vam kičnu ne iskrivim ko korito radobolje :D

i svi izbrisaše skoro u isto vrijeme :D
palermo
Posts: 25338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#34927 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by palermo »

zrakomlat wrote:
Složio je čovke portalčićima telefonski poziv garant, brišite linkove i zelenikine baljezgarije, nemoj da vam ja tamo dolazim, i ne branite me više, da vam kičnu ne iskrivim ko korito radobolje :D

i svi izbrisaše skoro u isto vrijeme :D
:D naravno.....

mi barem znamo da u našoj vali to tako funkcionira........Što Don kaže to je zakon....
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#34928 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bh.tornjak »

:D

Image
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#34929 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by polacijela »

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... t/8269445/

da mi je ko rekao da ću citirati Zlatka Hasanbegovića :D

"Ona politika koja misli da se hrvatsko nacionalno pitanje može riješiti na način da 50 ili 60 kilometara od grada Zagreba nastane Velika Srbija je u teškoj zabludi." :izet:

definitivno, po dugoročnim posljedicama svojih postupaka, Milorad Dodik je najbosanskiji političar svih vremena :D ne znam kako je navukao čovića i ambasadora da se pojave tamo 9. siječnja, al svaka mu čast :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34930 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Gdje je trio fantastiko ? :mrgreen:
Jeli im u štabu nastala totalna pometnja , pa smišljaju dalje korake ili neki plan kme !?
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4058
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#34931 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Billy The Pljuc »

mO k3 wrote:Gdje je trio fantastiko ? :mrgreen:
Jeli im u štabu nastala totalna pometnja , pa smišljaju dalje korake ili neki plan kme !?
Bit ce da su zaginuli u "bespucima povijesne zbiljnosti". :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#34932 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by muha_sa »

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/je ... ate-i-srbe

Jesu li Bošnjaci labilni ljudi koji žele istrijebiti Hrvate i Srbe?
Bošnjaci su 'labilni, slabi i siromašni duhom', svi odreda su tek niža bića po političkoj matrici i sistemu vrijednosti koje se nude na osovini Dodik – Čović.

Piše:
Dragan Bursać
Bošnjaci su narod koji je dao Dizdara, Kulenovića, Berbera, Tanovića, ali i Polovinu, Nurkića, Džeku...Ilustracija
Ima jedna sjajna replika u Matanićevoj seriji Novine u drugoj sezoni. Kako je to vješto raspisao Ivica Đikić, u jednoj sceni lokalni tajkun koji postaje političar orijaš u razgovoru sa novinarom kaže da u Hrvatskoj treba napraviti popis i registar svih onih koji nisu Hrvati. Na opasku voditelja da je riječ o fašizmu političar lakonski odgovara: "Pa šta i ako jest fašizam, ljudi će za mene glasati!"

Dabome, Novine su serija. Odlična serija, ali ipak igrana serija sa fiktivnim likovima i fiktivnim političarem populistom, koji ide put fašizma.

A šta ako pročitate ovako nešto:

"Muslimani, Bošnjaci, vaša su najveća i najopasnija prijetnja. Oni su ti koji žive za to da vas ne bude. Ni vas ni Srba, niti bilo koga drugoga u ovoj zemlji osim njih samih. Zar vas da ne bude, na vašoj ćaćevini i djedovini? Vi ste za njih prljavi ćafiri i nevjernici, a znamo šta njima njihova vjera nalaže da čine s takvima. Ne zavaravajte se. Ne vjerujte njihovim obmanama i lažima. Oni su nasljedno predodređeni da izdaju, prevare i zabiju nož u leđa. Isto su napravili i prije 500 godina, i prije 150 i prije 70 i prije 30... Samo labilni, slabi, duhom siromašni, prevrtljivi i podmukli su mogli prije 500 godina izdati svoju vjeru i preuzeti agresorovu kako bi im bilo bolje i lakše živjeti. Kakvi su potomci mogli doći od takvih ljudi?"

Realni fašizam strašniji od noćne more
Vidite, ovo nikako nije fikcija. Ovo je Fejsbuk status hrvatskog naci-jastreba Tomislava Zelenike, radnog naslova "Što hoćete vi, dragi moji Hrvati?" Ovo je tzv. mišljenje mržnjom duboko zatrovane osobe. Ovo – da ovo, jer za ovo nema ljepše riječi – jest sadašnja dijagnoza hrvatskih nacionalista i u Hrvatskoj i u Bosni i Hercegovini. Misao, ako uopšte možemo da je nazovemo mišlju, zaslužuje najmanje javnu osudu, a njen "otac" – navedeni Zelenika – u svakoj normalnoj zemlji bi odavno bio iza rešetaka zbog raspirivanja vjerske, nacionalne i etničke mržnje, ali, bogme, i za prizivanje fašizma.

I ono čega se pametan i normalan čovjek stidi to potpuna budala stavi kao "mišljenje" na portalu Dnevnik.ba. I taj Dnevnik.ba nije baš neki ispod žita portaloid nego gotovo zvanično glasilo HDZ-a u Bosni i Hercegovini. Urednici i zaposleni na tom mediju nisu vidjeli ništa sporno u "mišljenju" Zelenikinom. Dapače!

Za taj nakaradni uznos fašističkih strasti smatrali su da je vrijedan jedne kolumne u njihovom digitalnom svijetu. I možda bi neko rekao "Nije se vrijedno osvrtati na fašistički uradak i njegovu objavu" da nije riječ o poluzvaničnom glasilu HDZ-a u Bosni i Hercegovini i da to glasilo ne služi za odbranu lika i djela Dragana Čovića. I ne samo to. Uže specijalno i status mlad-ustaše Zelenike služili su za šminkanje Čovićevog boravka na Dodikovoj četničkoj paradi.

Na koncu konaca, Zelenika, umivajući svog uzora Čovića, u nakaradnom tekstu kaže i ovo:

"Dragan Čović je kao predsjednik jedne stranke te kao čovjek koji je dobio najveću podršku Hrvata na prošlim izborima pozvan od strane predsjednice RS-a Željke Cvijanović i predsjedavajućeg Predsjedništva BiH Milorada Dodika na svečanu akademiju povodom (ustavnog) dana Republike Srpske. Uredno se odazvao, bio na akademiji, ispoštovao poziv i vratio se doma."

Ustaški must have
Budimo posve jasni: što Čović pomisli to Zelenika napiše, a Dnevnik.ba objavi. I onda je dobro imati makar screenshot ovog smeća, da bi ljudi znali na čemu su. A na tlu su najčistijeg fašizma, koji nije viđen od 1941.
Image


Dakle, pola moje, pola vaše ili cijela vaša porodica, računajući i vas same – baš vi ste najveća prijetnja za Srbe i Hrvate. Svi zajedno, nema Zelenika ni Dnevnik.ba dilema. I šta vi radite po cijele dane, kao jedna genska devijacija? Pa dabome, smišljate kako ćete pobiti gore pobrojane druge i drugačije jer vam vjera nalaže jedno i jedino – da ubijate druge i drugačije. Naravno, nema ovo veze sa zdravim razumom, ali ko je rekao da misli i želje, insinuacije i napisi Čovićevih pulena imaju veze sa zdravim razumom? Njihov jedini cilj je širenje mržnje, podsticanje kroz mržnju na akte nasilja i tu nema dileme.

Hoće li neko odgovarati za to? Nemojte biti smiješni, dabome da neće, osim što će Čović, koji se vratio sa poklonjenja Dodiku, dobiti još pristalica u neofašističkim redovima, a Zelenika će postati najnoviji ustaški must have za ovu zimsku sezonu.

Između slabog Nurkića i labilnog Maka Dizdara
No, hajdemo dalje sa seciranjem "misli" autorove što se kočoperi nad zdravim razumom. Kako autor navodi, vi Bošnjaci ste labilni, slabi i siromašni duhom. Svi odreda. Narod koji je dao Maka Dizdara, Skendera Kulenovića, Mersada Berbera, narod Jusufa Nurkića, Edina Džeke, Danisa Tanovića, narod koji je izrodio doktora Himzu Polovinu, patentirao sabur kao ultimativnu ljudsku filozofiju... e, svi vi ste tek niža bića po Dnevniku.ba, po političkoj matrici koju predstavlja, po sistemu vrijednosti koje se nude na osovini Dodik – Čović.

A ovaj nesrećni Tomislav Zelenika predstavlja posljednji glas, tek jezik mozga pokvarenog, koji je spreman da sroči ovakvu tiradu zla.

Vratimo se na početak priče. Matanićev izmaštani neofašista u seriji Novine zapravo konstatuje realnost u kojoj živimo. Fašizam ne samo da nije umro nego je restauriran, življi nego ikada i doslovno dani dijele nas od trena kada će se neko javno podičiti svojim ustaštvom, na čijim krilima treba istrijebiti muslimane – Bošnjake. Četnici su se već deklarisali u vezi s tim pitanjem.

Na koncu, promislite kako je predstavnicima jednog naroda, u ovom slučaju bošnjačkog, koga neko ovako etiketira i kolektivnu metu na čelo stavlja. Promislite kako je kada u hrvatskom narodu izostaje osuda fašističkog akta ludila Zelenike i portala Dnevnik.ba. Promislite ko smo, gdje smo, gdje živimo i, najvažnije – kuda idemo.

Ako mislimo da gradimo jedinstvenu Bosnu i Hercegovinu, da živimo životom normalnih ljudi, ovakvi postupci bi morali da budu zakonski kažnjivi u najmanju ruku.

P. S: Sporni tekst je izbrisan sa portala Dnevnik.ba, ali ostali su fragmenti koji jasno pokazuju u kojem smjeru ide i kako razmišlja hrvatska nacionalistička vrhuška i u Bosni i Hercegovini i u Hrvatskoj.

Na sramotu svih nas.

Stavovi izraženi u ovom tekstu autorovi su i ne odražavaju nužno uredničku politiku Al Jazeere.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34933 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kmirsad »

E moj muhoni... doživjeli velike genetske promjene... Od nekada "cvijeća hrvatskog naroda", postadosmo bezlična , bekičmena, amoralna i bezvrijedna masa plizavaca, koje treba kao kakvu pošast ili vaške... istrijebiti...
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34934 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Treba stranice portala na FB prijavljivati. Ko god je prenio taj tekst. Neće biti dovoljna ISPRIKA fašističkih malih miševa. Prijava i tu im je kraj. Samo se organizovati.

Čim udjemo na FB prijaviti, sve sporno. Ako već ne postoji zakon za govor mržnje u BiH.

Opskurni portalčići i fašistički f. od tih FB stranica zavise. Zato složno svaki dan.
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34935 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

kmirsad wrote:E moj muhoni... doživjeli velike genetske promjene... Od nekada "cvijeća hrvatskog naroda", postadosmo bezlična , bekičmena, amoralna i bezvrijedna masa plizavaca, koje treba kao kakvu pošast ili vaške... istrijebiti...

Kad takvo što prenose Čovićeva fašistička glasila i puleni, nemamo se šta stidjeti.
Velikosrbin u službi velikosrpske politike piša po žrtvama "svog" naroda, boljemu se nije nadati od te moralne karikature.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34936 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

Ko da nismo i dosad znali da je Ćović zmija sa dva lica - jedno kojemu su usta puna evropskog puta BiH i drugog, ovog pravog, fašističkog.
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34937 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Tomahawk11 wrote:Ko da nismo i dosad znali da je Ćović zmija sa dva lica - jedno kojemu su usta puna evropskog puta BiH i drugog, ovog pravog, fašističkog.

Jesmo dakako. Samo sad treba udarati gdje boli. Da opskurni postanu nevidljivi. Komentare bolesne s pravih profila na ovakve vijesti prijavljivati i takodjer. Pa neka Nailovoj punici nastave histerične fašističke tekstove plasirati.
Vidio si da za sat vremena je tekst nestao. Miševi u službi stožernika.
A nemaju mnogo svakako takvih "glasila". I treba ih u medijsku izolaciju.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34938 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

SaraFina wrote:
Tomahawk11 wrote:Ko da nismo i dosad znali da je Ćović zmija sa dva lica - jedno kojemu su usta puna evropskog puta BiH i drugog, ovog pravog, fašističkog.

Jesmo dakako. Samo sad treba udarati gdje boli. Da opskurni postanu nevidljivi. Komentare bolesne s pravih profila na ovakve vijesti prijavljivati i portale. Pa neka Nailovoj punici nastave histerične fašističke tekstove plasirati.
Vidio si da za sat vremena je tekst nestao. Miševi u službi stožernika.
Bitno je plasirati tekst da se popune rupe u glavama stada.
Poslije ga se obriše pod krinkom priče kako je stranica hakovana...bla bla...
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34939 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Tomahawk11 wrote:
SaraFina wrote:
Tomahawk11 wrote:Ko da nismo i dosad znali da je Ćović zmija sa dva lica - jedno kojemu su usta puna evropskog puta BiH i drugog, ovog pravog, fašističkog.

Jesmo dakako. Samo sad treba udarati gdje boli. Da opskurni postanu nevidljivi. Komentare bolesne s pravih profila na ovakve vijesti prijavljivati i portale. Pa neka Nailovoj punici nastave histerične fašističke tekstove plasirati.
Vidio si da za sat vremena je tekst nestao. Miševi u službi stožernika.
Bitno je plasirati tekst da se popune rupe u glavama stada.
Poslije ga se obriše pod krinkom priče kako je stranica hakovana...bla bla...

Ma kakvo hakovanje. Piše ISPRIKA i obrisano. Miševi. Samo bubajte prijave na svaku negativnost i Komentar koji vidite.
Ostaće ih desetak bez potpore FB.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34940 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

Čuj, isprika :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34941 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Ja bih volio da cujem sta sad kazu oni Bosnjaci koji su u predizbornoj pljuvali Komsica i one koji su bili za njega....sad su se nesto ucutali...smo se je jedan javio i posteno rekao da se sad pomalo kaje
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34942 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kmirsad »

spreca wrote:Ja bih volio da cujem sta sad kazu oni Bosnjaci koji su u predizbornoj pljuvali Komsica i one koji su bili za njega....sad su se nesto ucutali...smo se je jedan javio i posteno rekao da se sad pomalo kaje
Strpi se da se vrate Kolinda i Hafis... :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34943 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

kmirsad wrote:
spreca wrote:Ja bih volio da cujem sta sad kazu oni Bosnjaci koji su u predizbornoj pljuvali Komsica i one koji su bili za njega....sad su se nesto ucutali...smo se je jedan javio i posteno rekao da se sad pomalo kaje
Strpi se da se vrate Kolinda i Hafis... :lol:
Oni su standardni....ima da potrbuske legnu i da brane Cirilicu :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28424
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#34944 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

Kaze Covic javnost izmanipulisana itd. :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34945 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Vizionar 1985 wrote:Kaze Covic javnost izmanipulisana itd. :lol:

Čho se naložio na Željka, pa se sad vadi na "vaginalnu manipulaciju" :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#34946 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by edo_79 »

SaraFina wrote:
Vizionar 1985 wrote:Kaze Covic javnost izmanipulisana itd. :lol:

Čho se naložio na Željka, pa se sad vadi na "vaginalnu manipulaciju" :D
Image

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#34947 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

Čović malo prije, izbaci novi pojam "ustavno domoljublje". Biva nije bitno ko je koga klao, protjerivao - to je "povijest", RS je ustavna kategorija i to treba poštivati i uvažavati. :-)
"Svoj rad baziram na ustavnom domoljublju BiH. Ustav je osnov za sve. Sve druge izlive osjećaja prema nečemu neka svako ostavi za sebe", poručio je predsjednik HDZ-a.
Sve u svemu, u svome nastupu bio je razabran, arogantan i nepokoleban; što nam govori da sve što radi ne radi bez znanja vlasti u Zagrebu. Problem je nastao samo iz tog razloga što je Željka odlikovala Lisicu a inače niko se ne bi ni počešao u Hrvatskoj zbog podrške HDZa velikosrbima.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34948 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

https://www.vecernji.ba/vijesti/srpske- ... om-1294350

Srpske izborne pobjednike ruše smišljenim ucjenama, a hrvatske medijskom hajkom

Image

Izbor predsjedatelja Vijeća ministara BiH, a time i izvršne vlasti na državnoj razini predmet je ucjena. Ako je i bilo nekih dvojbi oko toga zašto Predsjedništvo BiH odugovlači s imenovanjem jedinog realnog kandidata za predsjedatelja Vijeća ministara, Zorana Tegeltije iz SNSD-a, zadnji istupi stranačkih čelnika iz Sarajeva, otklonili su ih. Cijeli tekst čitajte u tiskanom izdanju Večernjeg lista BiH
Ćirilo i Metodije jednoglasno. Uvoz Haparata u usponu.

Image
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#34949 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Škobo Habu »

SaraFina wrote:

Ma kakvo hakovanje. Piše ISPRIKA i obrisano. Miševi. Samo bubajte prijave na svaku negativnost i Komentar koji vidite.
Ostaće ih desetak bez potpore FB.
Jesu li su se Tvrle i Lujanovićka oglasili glede svega ovoga?

Šta bi sa onim "bošnjačkim Načrtenjem" od Adilage Zulfikarpašića što su otkrili?
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34950 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Škobo Habu wrote:
SaraFina wrote:

Ma kakvo hakovanje. Piše ISPRIKA i obrisano. Miševi. Samo bubajte prijave na svaku negativnost i Komentar koji vidite.
Ostaće ih desetak bez potpore FB.
Jesu li su se Tvrle i Lujanovićka oglasili glede svega ovoga?

Šta bi sa onim "bošnjačkim Načrtenjem" od Adilage Zulfikarpašića što su otkrili?
Nisu se oglašavali. Ali je automatski sadržaj obrisan od onog Zelenike.

Šušnjar je Načrtenje" pisao 85%. Njegov stil. Nikad neće ni vratar biti u konzularno diplomatskom predstavništvu BiH. :D nikad.
Plus ustašku dijasporu treba na njega podignuti takodjer, ako pokuša šta iz HR :D

Slobodno neka zaboravi. :D
Post Reply