Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#34926 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Negdje su dobru sadaku dali.
Vrhunska utakmica, mislim da bi remi bio pravedniji ishod ali pobjedi se ne gleda u zube.

VVD 5p
Robo 3b
Firmino 1p
User avatar
SmokingMan
Posts: 22608
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#34927 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Harun,zamjeram ti,Robertson spastio čist gol,nebesa znaju u kojem bi pravcu utakmica otišla da je Eriksen dao gol...
User avatar
Edin H.
Posts: 53636
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34928 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Rutinski :oops:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#34929 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mrziteljima Salaha:

Salah - 5
Robertson - 3
Van Dijk - 1
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#34930 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

SmokingMan wrote:Harun,zamjeram ti,Robertson spastio čist gol,nebesa znaju u kojem bi pravcu utakmica otišla da je Eriksen dao gol...
Upravu si, nezz koga na ova 2 mjesta.
Bobby je bio predobar. Kako je samo upošljavao Manea kad se svi skupe oko Salaha.

Ali bekovi su nam najbolji u ligi. Ipak mi je u glavi bila ona lopta Arnolda za Salaha kod autogola, halali :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#34931 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Hahah koje izvrtanje cinjenica oko egipatskog klauna koji je statistiku nabio na timovima koji ispadaju iz lige. Ako uprava ima imalo pameti pristati na trampu Dybala-Salah
User avatar
SmokingMan
Posts: 22608
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#34932 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

HarunKovac wrote:
SmokingMan wrote:Harun,zamjeram ti,Robertson spastio čist gol,nebesa znaju u kojem bi pravcu utakmica otišla da je Eriksen dao gol...
Upravu si, nezz koga na ova 2 mjesta.
Bobby je bio predobar. Kako je samo upošljavao Manea kad se svi skupe oko Salaha.

Ali bekovi su nam najbolji u ligi. Ipak mi je u glavi bila ona lopta Arnolda za Salaha kod autogola, halali :D
Ma nisha,samo je realno zaslužio,ne što to "ja velim",nego fakat momak je bio nenadjebiv.Vidiš da je sve moglo otići u drugom smjeru,poslije 1:1 kao da im je trebalo za titule,a Liv onako dezorijentisan,bezidejan.Autogol je i suviše dobar ishod šta se sve dogodilo u zadnjih 15.min.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#34933 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

HarunKovac wrote:1.Van Dijk :run: *opišite ga JEDNOM RIJEČJU kod kontre 2 na 1
Džedaj.


Nevjerovatno inteligentno stvorenje. Natjerao je jadnika da puca iz očaja preko gola... nije mu ostavljao opcije.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#34934 Re: Liverpool FC

Post by vicious »

Robertson 5b
VVD 3b
Firmino 1b
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#34935 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Gerro wrote:Hahah koje izvrtanje cinjenica oko egipatskog klauna koji je statistiku nabio na timovima koji ispadaju iz lige. Ako uprava ima imalo pameti pristati na trampu Dybala-Salah
Tvoje odsustvo bas bi nam prijalo. Prestani tako pisat, nista ti ne valja
Nisam znao da LFC ima plasticne fanove :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34936 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote:
HarunKovac wrote:1.Van Dijk :run: *opišite ga JEDNOM RIJEČJU kod kontre 2 na 1
Džedaj.


Nevjerovatno inteligentno stvorenje. Natjerao je jadnika da puca iz očaja preko gola... nije mu ostavljao opcije.
Potez sezone sa njegove strane za sada.

Ne znam, pod dojmom sam još.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#34937 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

HarunKovac wrote:
Gerro wrote:Hahah koje izvrtanje cinjenica oko egipatskog klauna koji je statistiku nabio na timovima koji ispadaju iz lige. Ako uprava ima imalo pameti pristati na trampu Dybala-Salah
Tvoje odsustvo bas bi nam prijalo. Prestani tako pisat, nista ti ne valja
Nisam znao da LFC ima plasticne fanove :oops:
Jedini igrac Liverpoola kojeg kritikujem je Salah ostalo mi itekako valja cak sam i jedan od rijetkih optimisticnih koji vjeruje da osvajamo ovo sto posto.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34938 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Liverpool have now won 79 points from the first 32 Premier League matches, a new record for the club. The Klopp effect.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34939 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mohamed Salah: “Other players on 20 goals are having the season of their lives. I don't score for a few games and I'm having a terrible season. It doesn't make sense.”
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#34940 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Prosle sezone ovu utakmicu ne bi dobili.

To je razlika.

Ali steta sto je City ipak malo bolji. Nadao sam se tituli Liverpoola ove sezone fkt, ali imaju dosta tezi raspored do kraja nego City.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#34941 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

https://youtu.be/wAs0OCpDVbQ pogledajte 2:10 do 2:40
Svi smo mi Mané :lol:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#34942 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Robertson 5b
Firmino 3b
VVD 1b
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34943 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pojavio se neki brat na Anfieldu isti Rabiot, još pride kačket PSG-a mu na glavi bio :lol:

Istrolovao stadion čitav :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34944 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jamie Carragher says Fabinho must start for Liverpool in the title run-in.

“I think Fabinho's possibly Liverpool's best player since the turn of the year, and I think he made a big difference when he came on. It was a big surprise (that he didn't start).”
Apsolutno se slažem sa Carrom ovdje.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#34945 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ovo danas je opasno igranje sa zivcima. Gledam Zelju, gledam ovo, jebu sa svih strana...

Je li samo meni iritantno Kloppovo uporno kasnjenje sa izmjenama ili ja imam totalno drugu percepciju? Najmanje 10 minuta se zakasnilo sa Fabinhom i(li) Keitom. Ne znam u kakvom je stanju Naby, ali i kao invalid vise bi pomogao od Milnera.
Mislim ponavljamo se vec pricom sa njim, ali ne mogu da vjerujem da Klopp to ne vidi.
Meni je tuzno bilo gledati danas onoliku prazninu i brisani prostor koji je Tottenham imao. Postavka je u nekim trenucima tako licila kao da imas odbranu, 50 metara slobodnog prostora i onda napad. :-)

Kod primljenog gola, lazni kapiten se okrece, nervozno mase rukicom, umjesto da blokira direktno i brzo izvodjenje. Tako to rade inteligentniji igraci. On ne. Jos na to dodas nafaku Eriksena, koji je realno fulio loptu i ona dosla do Moure. Cisto sumnjam da je ono trebao biti pas. :oops:

Puno puno nafake danas, hoce ih to u xy utakmica ove sezone. Ne znam, kao da i sudbina im se smijesi, ali gledano realno na kvalitet tih nekih utakmica, realnost je da su bodovi trebali biti izgubljeni.
Sto se Salaha tice, moze izjaljivati sta zeli, dali danas pogubljen u mnogim situacijama. Imao u onoj kontri samog Manea, ali avaj... :oops:
Fakat klupa ne bi lose dosla jedno kolo, dva.

Idu sad Southamptonu, kojem gori pod nogama, a i solidnoj su formi.

I na kraju, ovaj trojac u veznom redu je nesto najimpotentnije, najnejasnije, najiritantnije sto mozes staviti. Nekad steknem dojam da Klopp trolla cijelu fudbalsku javnost sa ovim trojcem. Jos im Lallana fali s klupe. :oops: I frajer ce ih opet stavit kad mogne...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34946 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kakvih 10 minuta, zakasnio je sa izmjenama poluvrijeme skoro čitavo.

Ovaj vezni je ok za jedno poluvrijeme kad hoćeš protivnika uhvatiti u stiskavac i gužvu što je danas funkcionisalo prvo poluvrijeme. Al ovaj vezni red mora odma na poluvremenu dobiti refresh.

Protiv Southamptona hoće biti jebeno ali ono, ušli smo u Kloppovo proljeće kada se diže forma, a vjerujem da će i današnja pobjeda biti dobar boost za ostatak sezone.

Realno, Southampton potom Chelsea, to ako preživimo...biće svega 8-)
RJ57
Posts: 5119
Joined: 10/04/2017 15:12

#34947 Re: Liverpool FC

Post by RJ57 »

fabinho što bolje igra ovaj ga sve manje stavlja! uz to i salah igra ko da mu je teren kvrgav ko u banovićima, a liverpool svaku tekmu ima rupu od pola sata gdje je debelo lošiji. ja ne vidim kako mogu ovako do titule. možda nešto u ligi šampiona ali u engleskoj pored onakvog cityja teško, jako teško!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34948 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Liverpool are now unbeaten in 37 Premier League home games - the second most in the league’s history.

That late winner was also our 400th goal since Jurgen Klopp took over.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#34949 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

todd_smith wrote:Prosle sezone ovu utakmicu ne bi dobili.

To je razlika.

Ali steta sto je City ipak malo bolji. Nadao sam se tituli Liverpoola ove sezone fkt, ali imaju dosta tezi raspored do kraja nego City.
Ne bih bas rekao puno tezi raspored. City 2 u LP sa Totenhamom, između njih gostovanje Palaceu, pa poslije toga kući Tot. I 4 dana poslije gostovanje Unitedu. Nadam se da će se okliznuti na makar 1 od ove 3 u ligi jebem im sve arapsko. Liverpoolu 2 zajebane Southampton u gostima, pa Chelsea kući, mada su i oni pali dosta u formi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34950 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

City ima nakamaran raspored, puno utakmica imaju u kratkom vremenskom periodu. A i protivnici su im po njih tradicionalno pogani, Palace, Leicester...

Nama je petak zajeban poprilično, Chelsea se već pomalo čini mi se i predaje po pitanju Lige, kao da bacaju karte na EL. Vidjećemo, uglavnom svašta nas čeka.
Post Reply