
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#34926 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pink Premium 22.00:


- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#34927 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Django Unchained (2012)
Umije i Tarantino pođahkad, umije.
Umije i Tarantino pođahkad, umije.
-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#34929 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
The Departed (2006.)
crème de la crème
Dobro, kraj malo nategnut, malo nejasan ali, odličan
crème de la crème
Dobro, kraj malo nategnut, malo nejasan ali, odličan
- pici
- Posts: 46390
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#34930 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
napokom jedan dobar film iz moje branše
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#34931 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
zadnjih dana gledam ove filmove o heri poteru i mogu vam rec da su pravo fini, nije to sad nesto genijalno (plus cujem da su knjige daleko bolje) al su vise nego dobri da ih svako uzme pregledat 
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#34932 Re: RE: Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Odgledano, dobarProgressive House wrote:
predobar!
Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#34933 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ja sam ih pogledao prvi u kinu ostale prije 2-3 godine recimo u mjesec dva...KB9 wrote:zadnjih dana gledam ove filmove o heri poteru i mogu vam rec da su pravo fini, nije to sad nesto genijalno (plus cujem da su knjige daleko bolje) al su vise nego dobri da ih svako uzme pregledat
i lagano ok ali pate mi od jednog problema... kasnije mi je sve kao presovano
ne znam šta se dogodilo u prvom šta u petom
i ne volim to
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#34934 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Train to Busan

- pici
- Posts: 46390
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#34935 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

jedan od boljih SFova u zadnje vrijeme
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#34936 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
meni je bio dobar a mnogi ga psuju 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#34937 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ma daaaaajte ljudi. Ovo je uvreda za SciFi kao zanr.
Ne mislim da je uvreda kao radnja. Nego ljudi imaju dobru pricu, neko napravi djelimicno dobar scenario, nakupi se para, onda izvuku neke onako ko malo zmrlj glumce, nadje se neko ko izvuce svaki moguci klise i utrpa ga u film. U to pocne snimanje filma i onda se oni valjda od silne srece sto ce napraviti "next best thing" vjerovatno pocnu drogirati i napijati i naprave sranje.
Tona filmova u zadnje vrijeme boluje od slicne bolesti. Ono vidis da je budzet sky-high i ima sve predispozicije za "blow your mind" ali negdje uz put je kaknulo nesto i ispalo sranje.
Ne mislim da je uvreda kao radnja. Nego ljudi imaju dobru pricu, neko napravi djelimicno dobar scenario, nakupi se para, onda izvuku neke onako ko malo zmrlj glumce, nadje se neko ko izvuce svaki moguci klise i utrpa ga u film. U to pocne snimanje filma i onda se oni valjda od silne srece sto ce napraviti "next best thing" vjerovatno pocnu drogirati i napijati i naprave sranje.
Tona filmova u zadnje vrijeme boluje od slicne bolesti. Ono vidis da je budzet sky-high i ima sve predispozicije za "blow your mind" ali negdje uz put je kaknulo nesto i ispalo sranje.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#34938 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
eto
meni je 7/10 i opet bih ga gledao da imam vremena
meni je 7/10 i opet bih ga gledao da imam vremena
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#34939 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013)
http://www.imdb.com/title/tt2113681/
pogledah opet nakon par godina ....tombe !
http://www.imdb.com/title/tt2113681/
pogledah opet nakon par godina ....tombe !
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#34940 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
skajlajn je i meni cisto smece 
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#34941 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kramer protiv Kramera.
Tek danas došao na red.
Tek danas došao na red.
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#34942 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
svasta...vjerojatno prvi film za koji sam cuo/pogledao
uz sofijin izbor i ben hur
ali nis nisam kontao kao mali
uz sofijin izbor i ben hur
ali nis nisam kontao kao mali
- TAFKAP
- Posts: 11978
- Joined: 30/09/2011 07:49
#34943 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Koji si gledao, ovaj remake ili original?
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#34944 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Gdje ste gledali Train to Busan? AKo je prek torenta, moze li na pp?
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#34945 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Imas na TPB dobar snimak tog filma Train to Busan. Film je ekstra kao i vecina iz te krivooke kinematografije xd
Preporuka za:
I saw the devil
Chaser
Preporuka za:
I saw the devil
Chaser
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
-
Nocni Monni
- Posts: 367
- Joined: 06/10/2016 18:07
#34947 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

https://www.youtube.com/watch?v=uAWf_P4NFk4
Suze u očima, prizvuk patetike, jedina negativna stvar, sve ostalo pozitivno, od pejzaza pa nadalje.
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#34948 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

http://www.imdb.com/title/tt3072482/
Film i spot su od istog režisera i ako Vam se svidi spot svidjet će vam se i film.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#34949 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
The Girl on the Train / satro triler a drama smorna. film za zenski spol pretezno , po meni.
The Magnificent Seven / ne lose. malo predug. denzel dobar standardno.
Blair Witch / smijesno.
The Magnificent Seven / ne lose. malo predug. denzel dobar standardno.
Blair Witch / smijesno.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#34950 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
johnnykola wrote:HRT2 20.10:



