Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
sigh wrote:
Pa sta hoces ti druze ? Eto sam kazes da su uradili. Realno vise su izgradili nego sto istinomjer navodi, preskocili su neke stvari ali nije bitno. Od postojecih stranaka najvise su uradili i to je cinjenica. Mozda se malo pretjeruje u govorima tokom predizborne kampanje ali fkt ne kontam sto si ocekivao da ce biti drugacije, naivno je ocekivati drugacije. Svakako nije SDP taj koji je uspostavio pravila igre kod nas. Razumno je i logicno dati im opet povjerenje jer su najvise i pokazali. Sad da li imaju prostora za napredak kao partija, to svakako
Izvini, al citas li ti svoje komentare?
Pa lakse ces odbranit Hitlera na temu genocida nego SDP na temu obecano/uradjeno.
Da crnjak bude jos veci - pravdas i njihov nastup koji obiluje lazima...
Al dobro, valjda tako treba jer je predizborna pa je laganje i zamazivanje ociju dozvoljeno... al samo njima
A jesi ti smor. Cuj ti poredenja, citas li ti sta ti pises ?
Pa lakse ces odbranit Hitlera na temu genocida nego SDP na temu obecano/uradjeno.
Iako si sam postavio link na kojem se kaze da je cinjenica da je SDP izgradio isto kao prethodne vlasti zajedno. Ne obiluje uopste lazima. Najvise su uradili, a drustvo nam je nazadno upravo zbog ignorantnih pojedinaca poput tebe. Isti oni pojedinci, koji ce pokusati svim silama da zakoce razvoj i napredak pod plastom navodne brige o drustvu. Svaka racionalna osoba ce prepoznati ono sto je SDP dobro uradio a kritikovati tamo gdje je mjesto. Ti ocito ne pripadas ovoj skupini.
Labirint wrote:Kaze "60 minuta" da ce "svu nelegalno stečenu imovinu vratiti narodu" hahahahahahaha pa ima li ovom cirkusu kraja
Pa sta je tu sporno i smijesno? Svako normalan bi to rekao i za to bi se zalagao, osim, naravno, ratnih profitera i raznoraznih skorojevica.
Nista nema sporno izuzev naucne fantastike ostvarivanja "datog obecanja" a smijesno je sto mu iza ledja kao podrska stoji bar njih pet na koje bi se to direktno moglo odnosit..al kao sto rekoh, sajns fikšn
Hvala svima koji su mi pomogli. Hvala svima koji su zvali. Ni meni, niti ikome drugom, nije bilo ništa. Nakon 75.000 pređenih kilometara u 5 mjeseci i neprekidnog rada sa ljudima širom BiH pažnja popusti i pri malim brzinama.
Auto se popravlja o trošku osiguravajuće kuće, a ja sam na točkovima već od sutra.
Idemo pravac Travnik, pa Tuzla i Orašje, onda Goražde, Zvornik, Mostar, Ljubuški, Kupres...
I tako sve dok možemo pomoći da bude bolje i da se vrati nada i onima koji su zapostavljeni i zaboravljeni.
Za tri i po godine smo započeli, a slijedeće četiri ćemo nastaviti da mijenjamo zatečeno stanje - na bolje. To možemo samo svi zajedno: stvarno i istinski #ujedinjeni.
kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad
zatim Predrag Kurteš čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav Amel Mekić i slično
predrag kurtes ima svojih mana ali je covjek tata mata za policiju.
Labirint wrote:Kaze "60 minuta" da ce "svu nelegalno stečenu imovinu vratiti narodu" hahahahahahaha pa ima li ovom cirkusu kraja
Pa sta je tu sporno i smijesno? Svako normalan bi to rekao i za to bi se zalagao, osim, naravno, ratnih profitera i raznoraznih skorojevica.
Nista nema sporno izuzev naucne fantastike ostvarivanja "datog obecanja" a smijesno je sto mu iza ledja kao podrska stoji bar njih pet na koje bi se to direktno moglo odnosit..al kao sto rekoh, sajns fikšn
Kakve naucne fantastike? Doneseni su zakoni, a i postojeci predvidjaju takvu mogucnost oduzimanja imovine, tako da je to realna i zakonska mogucnost.
I kad zelis nekoga da kritikujes onda pronadji nacina i argumente za takvo nesto, umjesto sto sebe ovako napravis osobom koja ne poznaje elementarne stvari o kojima tako olako govori.
Last edited by crvenebrigade on 20/09/2014 23:55, edited 1 time in total.
Hvala svima koji su mi pomogli. Hvala svima koji su zvali. Ni meni, niti ikome drugom, nije bilo ništa. Nakon 75.000 pređenih kilometara u 5 mjeseci i neprekidnog rada sa ljudima širom BiH pažnja popusti i pri malim brzinama.
Auto se popravlja o trošku osiguravajuće kuće, a ja sam na točkovima već od sutra.
Idemo pravac Travnik, pa Tuzla i Orašje, onda Goražde, Zvornik, Mostar, Ljubuški, Kupres...
I tako sve dok možemo pomoći da bude bolje i da se vrati nada i onima koji su zapostavljeni i zaboravljeni.
Za tri i po godine smo započeli, a slijedeće četiri ćemo nastaviti da mijenjamo zatečeno stanje - na bolje. To možemo samo svi zajedno: stvarno i istinski #ujedinjeni.
Koga normalnog ne bi dotaklo ovo saopštenje..suza sama krene...
kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad
zatim Predrag Kurteš čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav Amel Mekić i slično
predrag kurtes ima svojih mana ali je covjek tata mata za policiju.
Taj je tata mata za Jagode
svako ima svoje mane i vrline. covjek je penziju zaradio u policiji. ljudi ga u policiji cijene.
crvenebrigade wrote:
Kakve naucne fantastike? Doneseni su zakoni, a i postojeci predvidjaju takvu mogucnost oduzimanja imovine, tako da je to realna i zakonska mogucnost.
Pa tako se pricalo i za sam zakon, sad kad je usvojen opet nesto ne stima. Kad se pocne primjenivati, opet ce naci "strucnjaci" nesto sto ne valja
@brigade, jedno je donijeti zakon a nesto sasvim deseto ga je izimplementirati. Sadasnja bulumenta drugova ti kmera bi vjeruj mi ogromnim dijelom bila dio tog zakona, ali ne u smislu donosenja nego oduzimanja i naravno da su price za malu djecu kako su isti i sposobni to iznijeti.. over and out
sigh wrote:
Iako si sam postavio link na kojem se kaze da je cinjenica da je SDP izgradio isto kao prethodne vlasti zajedno. Ne obiluje uopste lazima. Najvise su uradili, a drustvo nam je nazadno upravo zbog ignorantnih pojedinaca poput tebe. Isti oni pojedinci, koji ce pokusati svim silama da zakoce razvoj i napredak pod plastom navodne brige o drustvu. Svaka racionalna osoba ce prepoznati ono sto je SDP dobro uradio a kritikovati tamo gdje je mjesto. Ti ocito ne pripadas ovoj skupini.
sigh wrote:
Iako si sam postavio link na kojem se kaze da je cinjenica da je SDP izgradio isto kao prethodne vlasti zajedno. Ne obiluje uopste lazima. Najvise su uradili, a drustvo nam je nazadno upravo zbog ignorantnih pojedinaca poput tebe. Isti oni pojedinci, koji ce pokusati svim silama da zakoce razvoj i napredak pod plastom navodne brige o drustvu. Svaka racionalna osoba ce prepoznati ono sto je SDP dobro uradio a kritikovati tamo gdje je mjesto. Ti ocito ne pripadas ovoj skupini.
OK...
Sa djecom - djeciji...
budala, seksualni cin, kuca, dupla negacija
Cik cik cik pogodi...
I opet se vracamo na izvorno supljiranje, slabo ide taj zadatak regrutovanja za skup neostvarenih pojedinaca medju onima koji imaju rezultate
Predsjednik SDP-a je izjavio da ukoliko neko smatra da ćemo do državne vlasti doći samo tako što će bilo ko u ovoj zemlji reći "ili će biti kako ja kažem, ili neće biti nikako", onda sigurno "neće biti nikako jedno vrijeme". Lagumdžija je mišljenja da nijedan politički lider nema pravo da kaže da neće ni sa kim da razgovara.
Ovaj nam slučajni prolaznik uništi svu nadu za demokratijom.
Radnička prava nikad ugroženija,narod kopa po kontejnerima njegovi članovi partije razbijaju vozila pijanče o narodnom trošku
prvo se nasuko ovaj ministar iz jagode sad evo i Potpredsjednik FBiH