SDP

User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#34901 Re: SDP

Post by sigh »

JedanMova wrote:
sigh wrote: Pa sta hoces ti druze ? Eto sam kazes da su uradili. Realno vise su izgradili nego sto istinomjer navodi, preskocili su neke stvari ali nije bitno. Od postojecih stranaka najvise su uradili i to je cinjenica. Mozda se malo pretjeruje u govorima tokom predizborne kampanje ali fkt ne kontam sto si ocekivao da ce biti drugacije, naivno je ocekivati drugacije. Svakako nije SDP taj koji je uspostavio pravila igre kod nas. Razumno je i logicno dati im opet povjerenje jer su najvise i pokazali. Sad da li imaju prostora za napredak kao partija, to svakako :wink:
Izvini, al citas li ti svoje komentare?
Pa lakse ces odbranit Hitlera na temu genocida nego SDP na temu obecano/uradjeno.
Da crnjak bude jos veci - pravdas i njihov nastup koji obiluje lazima...

Al dobro, valjda tako treba jer je predizborna pa je laganje i zamazivanje ociju dozvoljeno... al samo njima :lol:
A jesi ti smor. :roll: Cuj ti poredenja, citas li ti sta ti pises ?
Pa lakse ces odbranit Hitlera na temu genocida nego SDP na temu obecano/uradjeno.
Iako si sam postavio link na kojem se kaze da je cinjenica da je SDP izgradio isto kao prethodne vlasti zajedno. Ne obiluje uopste lazima. Najvise su uradili, a drustvo nam je nazadno upravo zbog ignorantnih pojedinaca poput tebe. Isti oni pojedinci, koji ce pokusati svim silama da zakoce razvoj i napredak pod plastom navodne brige o drustvu. Svaka racionalna osoba ce prepoznati ono sto je SDP dobro uradio a kritikovati tamo gdje je mjesto. Ti ocito ne pripadas ovoj skupini. :wink:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#34902 Re: SDP

Post by MOSALJOZE »

Amel će se kandidovati za načelnika na narednim izborima,vjerovatno je to razlog što nije na listi.
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#34903 Re: SDP

Post by sinergija »

MOSALJOZE wrote:Amel će se kandidovati za načelnika na narednim izborima,vjerovatno je to razlog što nije na listi.
na listi je za skupstinu kantona na broju 14. :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#34904 Re: SDP

Post by MOSALJOZE »

Pardon nisam vidio,ali njemu sve igra.Ako ovdje ne prodje,onda ima naredne izbore.
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#34905 Re: SDP

Post by Labirint »

Kaze "60 minuta" da ce "svu nelegalno stečenu imovinu vratiti narodu" hahahahahahaha pa ima li ovom cirkusu kraja :(
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#34906 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

MOSALJOZE wrote:Amel će se kandidovati za načelnika na narednim izborima,vjerovatno je to razlog što nije na listi.
Amel Mekic je na listi kandidata SDP-a za skupstinu Kantona Sarajevo.

On ima velike ambicije, pametan je i vrijedan covjek, ali nisu mu velike sanse da ce biti ikad izabran za nacelnika Opcine Centar Sarajevo.

A vala bio bi red i da neko mimo porodice Mekic radi i prima platu u opcini, jer su mu tamo zaposlena dva bliska srodnika.
Last edited by crvenebrigade on 20/09/2014 23:46, edited 1 time in total.
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#34907 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

Labirint wrote:Kaze "60 minuta" da ce "svu nelegalno stečenu imovinu vratiti narodu" hahahahahahaha pa ima li ovom cirkusu kraja :(
Pa sta je tu sporno i smijesno? Svako normalan bi to rekao i za to bi se zalagao, osim, naravno, ratnih profitera i raznoraznih skorojevica.
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#34908 Re: SDP

Post by Labirint »

crvenebrigade wrote:
Labirint wrote:Kaze "60 minuta" da ce "svu nelegalno stečenu imovinu vratiti narodu" hahahahahahaha pa ima li ovom cirkusu kraja :(
Pa sta je tu sporno i smijesno? Svako normalan bi to rekao i za to bi se zalagao, osim, naravno, ratnih profitera i raznoraznih skorojevica.
Nista nema sporno izuzev naucne fantastike ostvarivanja "datog obecanja" a smijesno je sto mu iza ledja kao podrska stoji bar njih pet na koje bi se to direktno moglo odnosit..al kao sto rekoh, sajns fikšn :wink:
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#34909 Re: SDP

Post by vrbas1979 »

Svetozar Pudarić

Hvala svima koji su mi pomogli. Hvala svima koji su zvali. Ni meni, niti ikome drugom, nije bilo ništa. Nakon 75.000 pređenih kilometara u 5 mjeseci i neprekidnog rada sa ljudima širom BiH pažnja popusti i pri malim brzinama.
Auto se popravlja o trošku osiguravajuće kuće, a ja sam na točkovima već od sutra.
Idemo pravac Travnik, pa Tuzla i Orašje, onda Goražde, Zvornik, Mostar, Ljubuški, Kupres...
I tako sve dok možemo pomoći da bude bolje i da se vrati nada i onima koji su zapostavljeni i zaboravljeni.
Za tri i po godine smo započeli, a slijedeće četiri ćemo nastaviti da mijenjamo zatečeno stanje - na bolje. To možemo samo svi zajedno: stvarno i istinski #ujedinjeni.
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#34910 Re: SDP

Post by Labirint »

sinergija wrote:
kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da :izet: još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad :run:
zatim Predrag Kurteš :-D čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći :-)
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav :thumbup: Amel Mekić :thumbup: i slično
predrag kurtes ima svojih mana ali je covjek tata mata za policiju.
Taj je tata mata za Jagode :D
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#34911 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

Labirint wrote:
crvenebrigade wrote:
Labirint wrote:Kaze "60 minuta" da ce "svu nelegalno stečenu imovinu vratiti narodu" hahahahahahaha pa ima li ovom cirkusu kraja :(
Pa sta je tu sporno i smijesno? Svako normalan bi to rekao i za to bi se zalagao, osim, naravno, ratnih profitera i raznoraznih skorojevica.
Nista nema sporno izuzev naucne fantastike ostvarivanja "datog obecanja" a smijesno je sto mu iza ledja kao podrska stoji bar njih pet na koje bi se to direktno moglo odnosit..al kao sto rekoh, sajns fikšn :wink:
Kakve naucne fantastike? Doneseni su zakoni, a i postojeci predvidjaju takvu mogucnost oduzimanja imovine, tako da je to realna i zakonska mogucnost.

I kad zelis nekoga da kritikujes onda pronadji nacina i argumente za takvo nesto, umjesto sto sebe ovako napravis osobom koja ne poznaje elementarne stvari o kojima tako olako govori.
Last edited by crvenebrigade on 20/09/2014 23:55, edited 1 time in total.
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#34912 Re: SDP

Post by Labirint »

vrbas1979 wrote:
Svetozar Pudarić

Hvala svima koji su mi pomogli. Hvala svima koji su zvali. Ni meni, niti ikome drugom, nije bilo ništa. Nakon 75.000 pređenih kilometara u 5 mjeseci i neprekidnog rada sa ljudima širom BiH pažnja popusti i pri malim brzinama.
Auto se popravlja o trošku osiguravajuće kuće, a ja sam na točkovima već od sutra.
Idemo pravac Travnik, pa Tuzla i Orašje, onda Goražde, Zvornik, Mostar, Ljubuški, Kupres...
I tako sve dok možemo pomoći da bude bolje i da se vrati nada i onima koji su zapostavljeni i zaboravljeni.
Za tri i po godine smo započeli, a slijedeće četiri ćemo nastaviti da mijenjamo zatečeno stanje - na bolje. To možemo samo svi zajedno: stvarno i istinski #ujedinjeni.
Koga normalnog ne bi dotaklo ovo saopštenje..suza sama krene... :D
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#34913 Re: SDP

Post by Labirint »

.
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#34914 Re: SDP

Post by sinergija »

Labirint wrote:
sinergija wrote:
kandelabar wrote:Nije mi jasno Segmedina Srna opet se kandiduje ovaj put za Kanton Sarajevo,cini mi se da je bila u Federalnom parlamentu i to iz reda ostalih sad je ko biva za nizi nivo vlasti,a da joj je da :izet: još 4g i pri tome bude nijemi posmatrač..
Dalje,onaj predstavnik BiH Olimpijc Fazlija Nedžad :run:
zatim Predrag Kurteš :-D čini mi se da ni priča o SLaviši Šućuru koji se bori za BiH neće proći :-)
trebalo je praviti osvježenja poput Ilijaz Pilav :thumbup: Amel Mekić :thumbup: i slično
predrag kurtes ima svojih mana ali je covjek tata mata za policiju.
Taj je tata mata za Jagode :D
svako ima svoje mane i vrline. covjek je penziju zaradio u policiji. ljudi ga u policiji cijene.
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#34915 Re: SDP

Post by sigh »

crvenebrigade wrote:
Kakve naucne fantastike? Doneseni su zakoni, a i postojeci predvidjaju takvu mogucnost oduzimanja imovine, tako da je to realna i zakonska mogucnost.
Pa tako se pricalo i za sam zakon, sad kad je usvojen opet nesto ne stima. Kad se pocne primjenivati, opet ce naci "strucnjaci" nesto sto ne valja :wink:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#34916 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Sveto je zaista razočarenje... od ovih ostalih se nije puno ni očekivalo. Prespavao čovjek mandat, pa sad vozi punom brzinom da sve nadoknadi.
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#34917 Re: SDP

Post by sinergija »

MOSALJOZE wrote:Pardon nisam vidio,ali njemu sve igra.Ako ovdje ne prodje,onda ima naredne izbore.
sad je u vijecnik opstinskom i gradskom vijecu.
Labirint
Posts: 2938
Joined: 24/06/2013 14:37

#34918 Re: SDP

Post by Labirint »

@brigade, jedno je donijeti zakon a nesto sasvim deseto ga je izimplementirati. Sadasnja bulumenta drugova ti kmera bi vjeruj mi ogromnim dijelom bila dio tog zakona, ali ne u smislu donosenja nego oduzimanja i naravno da su price za malu djecu kako su isti i sposobni to iznijeti.. over and out
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#34919 Re: SDP

Post by JedanMova »

sigh wrote: Iako si sam postavio link na kojem se kaze da je cinjenica da je SDP izgradio isto kao prethodne vlasti zajedno. Ne obiluje uopste lazima. Najvise su uradili, a drustvo nam je nazadno upravo zbog ignorantnih pojedinaca poput tebe. Isti oni pojedinci, koji ce pokusati svim silama da zakoce razvoj i napredak pod plastom navodne brige o drustvu. Svaka racionalna osoba ce prepoznati ono sto je SDP dobro uradio a kritikovati tamo gdje je mjesto. Ti ocito ne pripadas ovoj skupini. :wink:
OK...
Sa djecom - djeciji...

budala, seksualni cin, kuca, dupla negacija

Cik cik cik pogodi...
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#34920 Re: SDP

Post by sigh »

JedanMova wrote:
sigh wrote: Iako si sam postavio link na kojem se kaze da je cinjenica da je SDP izgradio isto kao prethodne vlasti zajedno. Ne obiluje uopste lazima. Najvise su uradili, a drustvo nam je nazadno upravo zbog ignorantnih pojedinaca poput tebe. Isti oni pojedinci, koji ce pokusati svim silama da zakoce razvoj i napredak pod plastom navodne brige o drustvu. Svaka racionalna osoba ce prepoznati ono sto je SDP dobro uradio a kritikovati tamo gdje je mjesto. Ti ocito ne pripadas ovoj skupini. :wink:
OK...
Sa djecom - djeciji...

budala, seksualni cin, kuca, dupla negacija

Cik cik cik pogodi...
I opet se vracamo na izvorno supljiranje, slabo ide taj zadatak regrutovanja za skup neostvarenih pojedinaca medju onima koji imaju rezultate :)
dragan a
Posts: 96
Joined: 13/06/2009 22:31

#34921 Re: SDP i vlast na drzavnom nivou

Post by dragan a »

Bosnolog wrote:
Predsjednik SDP-a je izjavio da ukoliko neko smatra da ćemo do državne vlasti doći samo tako što će bilo ko u ovoj zemlji reći "ili će biti kako ja kažem, ili neće biti nikako", onda sigurno "neće biti nikako jedno vrijeme". Lagumdžija je mišljenja da nijedan politički lider nema pravo da kaže da neće ni sa kim da razgovara.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... X4qub-NkHo[/quote

Nekadašnja predstava za malu djecu,Ovo je samo dokaz koliko je nezavisno novinarstvo,
NAROD ĆE VAS KAZNITI
dragan a
Posts: 96
Joined: 13/06/2009 22:31

#34922 Re: SDP

Post by dragan a »

Zna li iko zašto je vićina videa sa slučajnim prolaznikom izbrisana

http://www.youtube.com/watch?v=FKidsbGjW6o
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#34923 Re: SDP

Post by mesihtrko »

dragan a wrote:Zna li iko zašto je vićina videa sa slučajnim prolaznikom izbrisana

http://www.youtube.com/watch?v=FKidsbGjW6o

Ovaj nam slučajni prolaznik uništi svu nadu za demokratijom.
Radnička prava nikad ugroženija,narod kopa po kontejnerima njegovi članovi partije razbijaju vozila pijanče o narodnom trošku
prvo se nasuko ovaj ministar iz jagode sad evo i Potpredsjednik FBiH
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#34925 Re: SDP

Post by crysis »


sto zeleni brani koalicionog partnera, razvezace se cvor na barjacima u oktobru.
dzabe kacis linkove.
Post Reply