Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
Tara the River
- Posts: 282
- Joined: 24/06/2018 19:53
#34901 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
I sta tacno mislite postici prijavama?
Hoce li doticni promijeniti misljenje zato sto je prijavljen?
Hoce li oni sto ga podrzavaju promijeniti misljenje?
Zar skrivena mrznja nije daleko opasnija od otvorene mrznje?
Zar nije jedan od glavnih razloga zasto smo rat docekali nespremni cinjenica da su mnogi od nas vjerovali u lazno `bratstvo i jedinstvo` a nisu znali kakva se mrznja krije ispod toga?
Hoce li doticni promijeniti misljenje zato sto je prijavljen?
Hoce li oni sto ga podrzavaju promijeniti misljenje?
Zar skrivena mrznja nije daleko opasnija od otvorene mrznje?
Zar nije jedan od glavnih razloga zasto smo rat docekali nespremni cinjenica da su mnogi od nas vjerovali u lazno `bratstvo i jedinstvo` a nisu znali kakva se mrznja krije ispod toga?
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#34902 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Al sjedi s nekom ženskom na travi, krave su u drugom planu a ispod opishorkesh wrote:Pa napisao je na kraju tog državotvornog posta.mO k3 wrote:E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
Čuva krave na Blidinju.
(Tomislav Zelenika u svom prirodnom okruženju s kravama)
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#34903 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Al fakat koja njih histerija i ludilo drma
Da čovjek ne povjeruje
Ne biraju ništa, bitno je samo dehumanizirat Bosnjake, utrkuju se u lažima i ko će veću glupost da osmisli.
Totalno su van realnosti
Zašto ne promisle kuda ih sve to vodi?
Nasjeli su na Dodikovu slatkorječivost a isti će se sutra brutalno popišat po njima.
Sada su već zagazili duboko u živo blato iz kojeg će se Bogami teško da izvuku.
Žive u snu da će skupa sa Srbima da pośalju Bosnjake na Bosfor, a samo treba malo da sjednu i saberu 2 i 2
Da čovjek ne povjeruje
Ne biraju ništa, bitno je samo dehumanizirat Bosnjake, utrkuju se u lažima i ko će veću glupost da osmisli.
Totalno su van realnosti
Zašto ne promisle kuda ih sve to vodi?
Nasjeli su na Dodikovu slatkorječivost a isti će se sutra brutalno popišat po njima.
Sada su već zagazili duboko u živo blato iz kojeg će se Bogami teško da izvuku.
Žive u snu da će skupa sa Srbima da pośalju Bosnjake na Bosfor, a samo treba malo da sjednu i saberu 2 i 2
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#34904 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
spreca wrote:Kljuic kao i uvijek u srIdu
KRALJU!
- horkesh
- Posts: 3380
- Joined: 31/03/2008 10:15
#34905 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ima razlog zašto je govor mržnje, kao i širenje nacionalne mržnje, krivično djelo. Zato što se takvim govorom podstiče na daljnje nasilje.Tara the River wrote:I sta tacno mislite postici prijavama?
Hoce li doticni promijeniti misljenje zato sto je prijavljen?
Hoce li oni sto ga podrzavaju promijeniti misljenje?
Zar skrivena mrznja nije daleko opasnija od otvorene mrznje?
Zar nije jedan od glavnih razloga zasto smo rat docekali nespremni cinjenica da su mnogi od nas vjerovali u lazno `bratstvo i jedinstvo` a nisu znali kakva se mrznja krije ispod toga?
Dovoljno se prisjetiti izjava Biljane Plavšić o defektnom genetskom materijalu Bošnjaka, na primjer, kao i sve to do čega je došlo.
Dehumaniziranje jedne nacije, pa i kroz postove poput Zelenikinog, dovodi do produbljivanja mržnje i nepovjerenja među narodima. Ako je ikako moguće, to se mora zaustaviti prije nego bude prekasno.
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34906 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
U subotu, 12. siječnja 2019. godine, održana je zajednička izvanredna sjednica Vijeća udruge i Nadzornog odbora, Udruge branitelja Domovinskog rata HVO, podružnica Livno, na kojoj su jednoglasno usvojeni zaključci u svezi slavljenja osnutka Karadžićeve tvorevine, koja je nastala etničkim čišćenjem Hrvata i Bošnjaka i genocidom nad bošnjačkim narodom u Srebrenici.
Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a Livno nije iznenađena što je Dragan Čović u statusu „uvaženoga gosta“ bio na proslavi Republike Srpske, koja je organizirana u znak sjećanja na obilježavanje dana, kada je samozvana “skupština srpskog naroda” proglasila RS, a kojom su upravljali osuđeni ratni zločinci Radovan Karadžić, Momčilo Krajišnik, Biljana Plavšić i Ratko Mladić, čiji je sin bio poseban gost na „svesrpskom derneku“ u Banja Luci.
Gospodine Čoviću, vašim odlaskom u B. Luku na obilježavanje tvorevine koja slavi formiranje srpskog entiteta, koji je nastao etničkim čišćenjem i gdje je ubijeno i protjerano preko 200.000 Hrvata i 350.000 Bošnjaka, počinili ste izdajnički čin prema svome narodu i braniteljima, jer ste nazočili svečanom postrojavanju i dodjeli odličja osuđenom ratnom zločincu Slavku Lisici.
Gospodine Čoviću, vama i vašim sljedbenicama dajemo na znanje, da je osuđeni ratni zločinac Slavko Lisica zapovijedao oklopnim i topničkim postrojbama prilikom napada na Kupres 06.-10.04.1992. i Livno 13. i 23.04.1992., u kojem su poginula 22 hrvatska branitelja, a ranjeno preko 50 naših suboraca na Kupresu, Korićini, Strmici Čelebiću i D. Rujanima kod Livna. Zbog zločina koje je počinio Slavko Lisica bila podnesena prijava za ratni zločin u Livnu. Klanjati se kao „uvaženi gost“ takvom zločincu čin je veleizdaje prema hrvatskom narodu i braniteljima.
Gospodine Čoviću, na neustavnom „velikosrpskom derneku“ u režiji Milorada Dodika se ne može gradi konstitutivnost i ravnopravnost Hrvata u BiH. Udruga smatra da je to vaš i Dodikov smišljeni čin, kako bi se raspirivala mržnja s ciljem zaoštravanja međunacionalnih odnosa u BiH. Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a nije i nikada neće biti glasilo niti jedne političke stranke, pa niti vas Dragane Čoviću, koji ste nacionalne interese hrvatskog naroda podredili osobnim interesima vas i vama bliskih stranačkih osoba. Braniteljima je nezamislivo, da bilo tko iz hrvatske politike ide u Banju Luku na „velikosrpski dernek“, jer je RS bila i ostala tvorevina koja je nastala na genocidu i etničkom čišćenju protjerivanjem stotina tisuća nesrpskog življa, a o čemu su pravorijek dale i međunarodne sudske institucije.
Gospodine Čoviću, nas hrvatske branitelje vrijeđa vaše putovanje na „velikosrpski dernek“ koji je organizirao Milorad Dodik, a na kojem se slavilo i veličalo osuđenog ratnog zločinca Slavka Lisicu, kao i vaša objava na Twitteru, jer samo bezuvjetnom osudom i kažnjavanjem osoba koje veličaju osuđene ratne zločince i etničko čišćenje u RS-u, možemo unaprijediti odnose u našoj domovini, a u interesu zajedničke EU budućnosti i prosperiteta svih konstitutivnih naroda. Vaša politika i politika vašeg istomišljenika Milorada Dodika je štetna i zlonamjerna za sve narode, a posebno za Hrvate kao najmalobrojniji narod u BiH.
-
Tara the River
- Posts: 282
- Joined: 24/06/2018 19:53
#34907 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ja zivim u BiH. Tik uz entitetsku granicu. Od zivotne mi je vaznosti, kao i mnogima poput mene i moje porodice, da znam realno stanje stvari, da znam tacno s kim zivim i sta misle o meni, da ne bi bilo nikakvih neprijatnih iznenadjenja (na mrznju smo odano navikli, rijeci ne ubijaju, granate da). Mnogi od vas koji prijavljuju postove poput ovoga vjerovatno imaju najbolju namjeru, ali na duze staze, po mom misljenju, cine medvjedju uslugu.horkesh wrote:Ima razlog zašto je govor mržnje, kao i širenje nacionalne mržnje, krivično djelo. Zato što se takvim govorom podstiče na daljnje nasilje.Tara the River wrote:I sta tacno mislite postici prijavama?
Hoce li doticni promijeniti misljenje zato sto je prijavljen?
Hoce li oni sto ga podrzavaju promijeniti misljenje?
Zar skrivena mrznja nije daleko opasnija od otvorene mrznje?
Zar nije jedan od glavnih razloga zasto smo rat docekali nespremni cinjenica da su mnogi od nas vjerovali u lazno `bratstvo i jedinstvo` a nisu znali kakva se mrznja krije ispod toga?
Dovoljno se prisjetiti izjava Biljane Plavšić o defektnom genetskom materijalu Bošnjaka, na primjer, kao i sve to do čega je došlo.
Dehumaniziranje jedne nacije, pa i kroz postove poput Zelenikinog, dovodi do produbljivanja mržnje i nepovjerenja među narodima. Ako je ikako moguće, to se mora zaustaviti prije nego bude prekasno.
Niko ko je lajkovao post ovoga Zelenike nije se jutros probudio i poceo da mrzi, nego se prepoznao, tacnije prepoznao svoj vlastiti svjetonazor u postu doticnog. Rijeci Biljane Plavsic su naisle na plodno tlo. Mrznja je vec bila tu, maskirana u lazno `bratstvo i jedinstvo`, samo sto mnogi od nas to nisu znali.
Mrznje nece nestati tako sto ce biti prijavljena nadleznima, ona ce naci svoj kanal da ispliva. Nece je nestati tako sto se gura pod tepih. Postat ce zanemarljiva onda kada ili 1. ogoljena u vlastitoj gluposti ne naidje na plodno tlo kod svoje etnicke skupine ili 2. ako krene u realizaciju svojih ideja bude apsolutno vojno porazena od one iste strane koju je antagonizovala. Ovo pod dva je jedino moguce ukoliko strana koja je antagonizovana taj trenutak doceka apsolutno spremna i upoznata sa realnim stanjem stvari.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34908 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
HogoogogohohoogogoSaraFina wrote:U subotu, 12. siječnja 2019. godine, održana je zajednička izvanredna sjednica Vijeća udruge i Nadzornog odbora, Udruge branitelja Domovinskog rata HVO, podružnica Livno, na kojoj su jednoglasno usvojeni zaključci u svezi slavljenja osnutka Karadžićeve tvorevine, koja je nastala etničkim čišćenjem Hrvata i Bošnjaka i genocidom nad bošnjačkim narodom u Srebrenici.
Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a Livno nije iznenađena što je Dragan Čović u statusu „uvaženoga gosta“ bio na proslavi Republike Srpske, koja je organizirana u znak sjećanja na obilježavanje dana, kada je samozvana “skupština srpskog naroda” proglasila RS, a kojom su upravljali osuđeni ratni zločinci Radovan Karadžić, Momčilo Krajišnik, Biljana Plavšić i Ratko Mladić, čiji je sin bio poseban gost na „svesrpskom derneku“ u Banja Luci.
Gospodine Čoviću, vašim odlaskom u B. Luku na obilježavanje tvorevine koja slavi formiranje srpskog entiteta, koji je nastao etničkim čišćenjem i gdje je ubijeno i protjerano preko 200.000 Hrvata i 350.000 Bošnjaka, počinili ste izdajnički čin prema svome narodu i braniteljima, jer ste nazočili svečanom postrojavanju i dodjeli odličja osuđenom ratnom zločincu Slavku Lisici.
Gospodine Čoviću, vama i vašim sljedbenicama dajemo na znanje, da je osuđeni ratni zločinac Slavko Lisica zapovijedao oklopnim i topničkim postrojbama prilikom napada na Kupres 06.-10.04.1992. i Livno 13. i 23.04.1992., u kojem su poginula 22 hrvatska branitelja, a ranjeno preko 50 naših suboraca na Kupresu, Korićini, Strmici Čelebiću i D. Rujanima kod Livna. Zbog zločina koje je počinio Slavko Lisica bila podnesena prijava za ratni zločin u Livnu. Klanjati se kao „uvaženi gost“ takvom zločincu čin je veleizdaje prema hrvatskom narodu i braniteljima.
Gospodine Čoviću, na neustavnom „velikosrpskom derneku“ u režiji Milorada Dodika se ne može gradi konstitutivnost i ravnopravnost Hrvata u BiH. Udruga smatra da je to vaš i Dodikov smišljeni čin, kako bi se raspirivala mržnja s ciljem zaoštravanja međunacionalnih odnosa u BiH. Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a nije i nikada neće biti glasilo niti jedne političke stranke, pa niti vas Dragane Čoviću, koji ste nacionalne interese hrvatskog naroda podredili osobnim interesima vas i vama bliskih stranačkih osoba. Braniteljima je nezamislivo, da bilo tko iz hrvatske politike ide u Banju Luku na „velikosrpski dernek“, jer je RS bila i ostala tvorevina koja je nastala na genocidu i etničkom čišćenju protjerivanjem stotina tisuća nesrpskog življa, a o čemu su pravorijek dale i međunarodne sudske institucije.
Gospodine Čoviću, nas hrvatske branitelje vrijeđa vaše putovanje na „velikosrpski dernek“ koji je organizirao Milorad Dodik, a na kojem se slavilo i veličalo osuđenog ratnog zločinca Slavka Lisicu, kao i vaša objava na Twitteru, jer samo bezuvjetnom osudom i kažnjavanjem osoba koje veličaju osuđene ratne zločince i etničko čišćenje u RS-u, možemo unaprijediti odnose u našoj domovini, a u interesu zajedničke EU budućnosti i prosperiteta svih konstitutivnih naroda. Vaša politika i politika vašeg istomišljenika Milorada Dodika je štetna i zlonamjerna za sve narode, a posebno za Hrvate kao najmalobrojniji narod u BiH.
Jebi me ako mu nisu ovo smjestili i to sve u talenta ovim hrvatskim amabasadorom , nasukali su ga momački
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#34909 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34910 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Lol operacija boingmanijak1 wrote:Stop mržnji
stop nerazumijevanju
stop istini
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#34911 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
#Škoro #Sude mi #Srbuj do posljednjeg Hrvatamanijak1 wrote:Stop mržnji
stop nerazumijevanju
stop istini
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34913 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ovo datira iz 2013 ...mO k3 wrote:
Pogledati i poslusati od 0:35![]()
Ponosni srbin
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52713
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#34914 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”ernestalic wrote:Ova SaraFina iskače kao iz paštete. Jedna od većih glupača na forumu! Ne znam je lično, ali mi nešto govori da je ružna. Da je lijepa, ne bi visila na političkim temama. Inače, meni smeta glupavost jednog dijela komentatora aktualnih zbivanja. Morate shvatiti da je politika umijeće mogućeg, a rat je nastavak politike drugim sredstvima. Vi bi ovo, vi bi ono. Vi bi sve tipkajući, a stvarnost je nešto drugo. Ukoliko izgubimo jaku podršku SAD i MZ, mi smo popušili. Najsmješniji su ovi što prijete upotrebom sile. A ja nigdje ne vidim tu silu.
» ernestalic
trajno
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#34915 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
#not my braniteljiSaraFina wrote:U subotu, 12. siječnja 2019. godine, održana je zajednička izvanredna sjednica Vijeća udruge i Nadzornog odbora, Udruge branitelja Domovinskog rata HVO, podružnica Livno, na kojoj su jednoglasno usvojeni zaključci u svezi slavljenja osnutka Karadžićeve tvorevine, koja je nastala etničkim čišćenjem Hrvata i Bošnjaka i genocidom nad bošnjačkim narodom u Srebrenici.
Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a Livno nije iznenađena što je Dragan Čović u statusu „uvaženoga gosta“ bio na proslavi Republike Srpske, koja je organizirana u znak sjećanja na obilježavanje dana, kada je samozvana “skupština srpskog naroda” proglasila RS, a kojom su upravljali osuđeni ratni zločinci Radovan Karadžić, Momčilo Krajišnik, Biljana Plavšić i Ratko Mladić, čiji je sin bio poseban gost na „svesrpskom derneku“ u Banja Luci.
Gospodine Čoviću, vašim odlaskom u B. Luku na obilježavanje tvorevine koja slavi formiranje srpskog entiteta, koji je nastao etničkim čišćenjem i gdje je ubijeno i protjerano preko 200.000 Hrvata i 350.000 Bošnjaka, počinili ste izdajnički čin prema svome narodu i braniteljima, jer ste nazočili svečanom postrojavanju i dodjeli odličja osuđenom ratnom zločincu Slavku Lisici.
Gospodine Čoviću, vama i vašim sljedbenicama dajemo na znanje, da je osuđeni ratni zločinac Slavko Lisica zapovijedao oklopnim i topničkim postrojbama prilikom napada na Kupres 06.-10.04.1992. i Livno 13. i 23.04.1992., u kojem su poginula 22 hrvatska branitelja, a ranjeno preko 50 naših suboraca na Kupresu, Korićini, Strmici Čelebiću i D. Rujanima kod Livna. Zbog zločina koje je počinio Slavko Lisica bila podnesena prijava za ratni zločin u Livnu. Klanjati se kao „uvaženi gost“ takvom zločincu čin je veleizdaje prema hrvatskom narodu i braniteljima.
Gospodine Čoviću, na neustavnom „velikosrpskom derneku“ u režiji Milorada Dodika se ne može gradi konstitutivnost i ravnopravnost Hrvata u BiH. Udruga smatra da je to vaš i Dodikov smišljeni čin, kako bi se raspirivala mržnja s ciljem zaoštravanja međunacionalnih odnosa u BiH. Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a nije i nikada neće biti glasilo niti jedne političke stranke, pa niti vas Dragane Čoviću, koji ste nacionalne interese hrvatskog naroda podredili osobnim interesima vas i vama bliskih stranačkih osoba. Braniteljima je nezamislivo, da bilo tko iz hrvatske politike ide u Banju Luku na „velikosrpski dernek“, jer je RS bila i ostala tvorevina koja je nastala na genocidu i etničkom čišćenju protjerivanjem stotina tisuća nesrpskog življa, a o čemu su pravorijek dale i međunarodne sudske institucije.
Gospodine Čoviću, nas hrvatske branitelje vrijeđa vaše putovanje na „velikosrpski dernek“ koji je organizirao Milorad Dodik, a na kojem se slavilo i veličalo osuđenog ratnog zločinca Slavka Lisicu, kao i vaša objava na Twitteru, jer samo bezuvjetnom osudom i kažnjavanjem osoba koje veličaju osuđene ratne zločince i etničko čišćenje u RS-u, možemo unaprijediti odnose u našoj domovini, a u interesu zajedničke EU budućnosti i prosperiteta svih konstitutivnih naroda. Vaša politika i politika vašeg istomišljenika Milorada Dodika je štetna i zlonamjerna za sve narode, a posebno za Hrvate kao najmalobrojniji narod u BiH.
#not my udruga
#hlivno
#udruga non grata
- bosan
- Posts: 1581
- Joined: 15/05/2005 21:34
#34916 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Srbi im se odmah zahvalili podizuci optuznicu protiv ministra odbrane Krsticevica

- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#34917 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hoće li i njima Čović složiti kakvo pisamce stop mržnji bla bla?zrakomlat wrote:#not my braniteljiSaraFina wrote:U subotu, 12. siječnja 2019. godine, održana je zajednička izvanredna sjednica Vijeća udruge i Nadzornog odbora, Udruge branitelja Domovinskog rata HVO, podružnica Livno, na kojoj su jednoglasno usvojeni zaključci u svezi slavljenja osnutka Karadžićeve tvorevine, koja je nastala etničkim čišćenjem Hrvata i Bošnjaka i genocidom nad bošnjačkim narodom u Srebrenici.
Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a Livno nije iznenađena što je Dragan Čović u statusu „uvaženoga gosta“ bio na proslavi Republike Srpske, koja je organizirana u znak sjećanja na obilježavanje dana, kada je samozvana “skupština srpskog naroda” proglasila RS, a kojom su upravljali osuđeni ratni zločinci Radovan Karadžić, Momčilo Krajišnik, Biljana Plavšić i Ratko Mladić, čiji je sin bio poseban gost na „svesrpskom derneku“ u Banja Luci.
Gospodine Čoviću, vašim odlaskom u B. Luku na obilježavanje tvorevine koja slavi formiranje srpskog entiteta, koji je nastao etničkim čišćenjem i gdje je ubijeno i protjerano preko 200.000 Hrvata i 350.000 Bošnjaka, počinili ste izdajnički čin prema svome narodu i braniteljima, jer ste nazočili svečanom postrojavanju i dodjeli odličja osuđenom ratnom zločincu Slavku Lisici.
Gospodine Čoviću, vama i vašim sljedbenicama dajemo na znanje, da je osuđeni ratni zločinac Slavko Lisica zapovijedao oklopnim i topničkim postrojbama prilikom napada na Kupres 06.-10.04.1992. i Livno 13. i 23.04.1992., u kojem su poginula 22 hrvatska branitelja, a ranjeno preko 50 naših suboraca na Kupresu, Korićini, Strmici Čelebiću i D. Rujanima kod Livna. Zbog zločina koje je počinio Slavko Lisica bila podnesena prijava za ratni zločin u Livnu. Klanjati se kao „uvaženi gost“ takvom zločincu čin je veleizdaje prema hrvatskom narodu i braniteljima.
Gospodine Čoviću, na neustavnom „velikosrpskom derneku“ u režiji Milorada Dodika se ne može gradi konstitutivnost i ravnopravnost Hrvata u BiH. Udruga smatra da je to vaš i Dodikov smišljeni čin, kako bi se raspirivala mržnja s ciljem zaoštravanja međunacionalnih odnosa u BiH. Udruga branitelja Domovinskog rata HVO-a nije i nikada neće biti glasilo niti jedne političke stranke, pa niti vas Dragane Čoviću, koji ste nacionalne interese hrvatskog naroda podredili osobnim interesima vas i vama bliskih stranačkih osoba. Braniteljima je nezamislivo, da bilo tko iz hrvatske politike ide u Banju Luku na „velikosrpski dernek“, jer je RS bila i ostala tvorevina koja je nastala na genocidu i etničkom čišćenju protjerivanjem stotina tisuća nesrpskog življa, a o čemu su pravorijek dale i međunarodne sudske institucije.
Gospodine Čoviću, nas hrvatske branitelje vrijeđa vaše putovanje na „velikosrpski dernek“ koji je organizirao Milorad Dodik, a na kojem se slavilo i veličalo osuđenog ratnog zločinca Slavka Lisicu, kao i vaša objava na Twitteru, jer samo bezuvjetnom osudom i kažnjavanjem osoba koje veličaju osuđene ratne zločince i etničko čišćenje u RS-u, možemo unaprijediti odnose u našoj domovini, a u interesu zajedničke EU budućnosti i prosperiteta svih konstitutivnih naroda. Vaša politika i politika vašeg istomišljenika Milorada Dodika je štetna i zlonamjerna za sve narode, a posebno za Hrvate kao najmalobrojniji narod u BiH.
#not my udruga
#hlivno
#udruga non grata
#ex Bulić sada BajaMaliKninđa
#mogu biti legitimni hrvat i srbin u isto vrijeme
#hdz RS
#alijin hvo
#hlivno nije Hercegovina
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34918 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nakon posljednjih događanja, priznavanja i bratimlljena, mislim da bi trebalo da SNSD nađe kakvih sokačića u B.L. i za UZP- ovce...STOP MRŽNJI" 1. Bošnjačka brigada BANJA LUKA - Svako jutro ja i moja drugarica Jelena, koja živi u ulici Momira Nikolića (osuđen na 20 godina zatvora), zajedno idemo u školu „Biljana Plavšić“ ( 11 godina zatvora). Ja živim u ulici Stanislava Galića broj 92 (doživotna robija). Da bi došli do škole moramo da pređemo aveniju Radoslava Krstića (osuđen na 35 godina) i parkić Ljubomira Borovčanina (osuđen na 17 godina zatvora).Ja i moji drugari smo odlični učenici i želimo da upišemo srednju školu “Momčilo Krajišnik” (osuđen na 20 godina zatvora), ali moramo da imamo sve petice tj. da budemo “Vukovci sa Vučjaka”. Nakon škole idemo na trening, ritmičku gimnastiku, u klubu “Duško Tadić” (osuđen na 20 godina zatvora). Mi smo šampioni Republike Srpske i vicešampioni Velike Srbije.Naravno biti ćemo mnogo bolji kada se izgradi sportski kompleks “Radovan Karadžić”,(osuđen na 40 godina) sa olimpijskim stadionom “Ratko Mladić” (suđenje u tijeku). Ja sam i član izviđačke čete “Radoslav Brđanin” (osuđen na 30 godina zatvora). To je naša svakodnevnica 7 ulica – 162 godine zatvora, jedna ulica doživotni zatvor, a koliko će godina biti budući olimpijski stadion ‘Ratko Mladić’ ovisi o Haagu!? "
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#34919 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Da ne citiram sve, stava sam ipak je bolje prijaviti.Tara the River wrote: Mrznje nece nestati tako sto ce biti prijavljena nadleznima, ona ce naci svoj kanal da ispliva. Nece je nestati tako sto se gura pod tepih. Postat ce zanemarljiva onda kada ili 1. ogoljena u vlastitoj gluposti ne naidje na plodno tlo kod svoje etnicke skupine ili 2. ako krene u realizaciju svojih ideja bude apsolutno vojno porazena od one iste strane koju je antagonizovala. Ovo pod dva je jedino moguce ukoliko strana koja je antagonizovana taj trenutak doceka apsolutno spremna i upoznata sa realnim stanjem stvari.
A da li će se mržnja pretvoriti u djelo, zavisi od stepena organizacije, naoružanja i spremnosti probosanske strane.
Jedna od bitnih stvari tu je namjenska industrija. Imamo li mi svoj odgovor na Despota i naoružavanje RS-a.
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34920 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/10 ... jstvo.html
Ipak, Tuđman je sumnjao u njegovo hrvatstvo. Na sastanku s Jadrankom Prlićem, tadašnjim ministrom vanjskih poslova BiH, 20. juna 1998. u Zagrebu, ostalo je zapisano da je Tuđman negodovao zbog ideje da Čović bude predsjednik HDZ-a BiH. Tuđman je tada između ostalog rekao:
"Mišu Brajkovića niste afirmirali, niste priznavali, a onda ste mi najedanput došli s prijedlogom da Čović bude predsjednik HDZ-a, a potpisivao se Jugoslovenom i ćirilicom itd. To bi bilo poliitčko samoubojstvo da smo napravili. Tu da sudim Šakića (osuđenog ustaškog zločinca, upravnika logora Jasenovac u Drugom svjetskom ratu, op.a.) u Hrvatskoj, a tamo da takvog čovjeka biramo".
Sudeći po posljednjim potezima Čovića, stiče se utisak da je Tuđman mnoge ljude očigledno znao dobro procijeniti.
Ipak, Tuđman je sumnjao u njegovo hrvatstvo. Na sastanku s Jadrankom Prlićem, tadašnjim ministrom vanjskih poslova BiH, 20. juna 1998. u Zagrebu, ostalo je zapisano da je Tuđman negodovao zbog ideje da Čović bude predsjednik HDZ-a BiH. Tuđman je tada između ostalog rekao:
"Mišu Brajkovića niste afirmirali, niste priznavali, a onda ste mi najedanput došli s prijedlogom da Čović bude predsjednik HDZ-a, a potpisivao se Jugoslovenom i ćirilicom itd. To bi bilo poliitčko samoubojstvo da smo napravili. Tu da sudim Šakića (osuđenog ustaškog zločinca, upravnika logora Jasenovac u Drugom svjetskom ratu, op.a.) u Hrvatskoj, a tamo da takvog čovjeka biramo".
Sudeći po posljednjim potezima Čovića, stiče se utisak da je Tuđman mnoge ljude očigledno znao dobro procijeniti.
- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#34921 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumn ... fresh=trueAna ovo ne razumije
Ana čisti po zagrebačkim kućama, radi to zdušno, veselo i ponosno i lijepo zarađuje. Jedne mračne večeri 1991. pobjegla je iz Banjaluke s tek prohodalom kćeri, sinom od nekoliko mjeseci, mužem, svekrom i svekrvom. Ostavili su sve. U Zagrebu su dugo živjeli zajedno u 20 kvadrata izbjegličkog hotela, ali radili su sto skromnih poslova pa pomalo izgradili kuću i stekli sve što im je potrebno.
Ana je Hrvatica, ostala je zdrave glave premda je morala napustiti svoj dom pred karadžićevskom čizmom.
Priča mi da ih je u Hrvatsku prebacio jedan banjalučki Srbin i sam riskirajući progon. Kaže da za nju postoje samo ljudi i neljudi i da u ratu uvijek isplivaju govna. Sada očekuje samo malo poštovanja za svoju obitelj, za stotine tisuća Hrvata i Bošnjaka protjeranih iz svih krajeva današnje Republike Srpske i za sve nevine ljude čiji su se životi urušili u ratnom ludilu početkom devedesetih.
Ali klikne TV i ima što vidjeti. Veleposlanik Republike Hrvatske Del Vechio plus Dragan Čović na čelu cijele delegacije HDZ-a BiH proslavljaju u Banjaluci Dan Republike Srpske. Hrvatsko izaslanstvo gostuju na Dodikovoj svečanoj akademiji gdje se prigodno odlikuje časnika JNA Slavka Lisicu, koji je kod nas osuđen na 15 godina za ratne zločine na području Šibenika.
U prvom prvcijatom redu, s današnjim čelnicima krvave Karadžićeve paradržave, sjedi počasni doktor Zagrebačkog sveučilišta i Plenkovićev osobiti štićenik Dragan Čović i odaje počast njihovom neustavnom prazniku.
Ana ne razumije zašto su joj udruženim snagama odlučili sadistički pljunuti u lice. Ne razumije nitko normalan. Ali lisice uvijek igraju svoju lisičju igru.
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34922 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
mayab wrote:http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumn ... fresh=trueAna ovo ne razumije
Ana čisti po zagrebačkim kućama, radi to zdušno, veselo i ponosno i lijepo zarađuje. Jedne mračne večeri 1991. pobjegla je iz Banjaluke s tek prohodalom kćeri, sinom od nekoliko mjeseci, mužem, svekrom i svekrvom. Ostavili su sve. U Zagrebu su dugo živjeli zajedno u 20 kvadrata izbjegličkog hotela, ali radili su sto skromnih poslova pa pomalo izgradili kuću i stekli sve što im je potrebno.
Ana je Hrvatica, ostala je zdrave glave premda je morala napustiti svoj dom pred karadžićevskom čizmom.
Priča mi da ih je u Hrvatsku prebacio jedan banjalučki Srbin i sam riskirajući progon. Kaže da za nju postoje samo ljudi i neljudi i da u ratu uvijek isplivaju govna. Sada očekuje samo malo poštovanja za svoju obitelj, za stotine tisuća Hrvata i Bošnjaka protjeranih iz svih krajeva današnje Republike Srpske i za sve nevine ljude čiji su se životi urušili u ratnom ludilu početkom devedesetih.
Ali klikne TV i ima što vidjeti. Veleposlanik Republike Hrvatske Del Vechio plus Dragan Čović na čelu cijele delegacije HDZ-a BiH proslavljaju u Banjaluci Dan Republike Srpske. Hrvatsko izaslanstvo gostuju na Dodikovoj svečanoj akademiji gdje se prigodno odlikuje časnika JNA Slavka Lisicu, koji je kod nas osuđen na 15 godina za ratne zločine na području Šibenika.
U prvom prvcijatom redu, s današnjim čelnicima krvave Karadžićeve paradržave, sjedi počasni doktor Zagrebačkog sveučilišta i Plenkovićev osobiti štićenik Dragan Čović i odaje počast njihovom neustavnom prazniku.
Ana ne razumije zašto su joj udruženim snagama odlučili sadistički pljunuti u lice. Ne razumije nitko normalan. Ali lisice uvijek igraju svoju lisičju igru.
Balijska propaganda. To ćeš čuti od svakog poštenog HDZ-ovca. Svi Hrvati koji su pobjegli iz RS od VRS, u inostranstvu su i lagodno žive. Po predgradju Zagreba imaju kućurine i povratak im nije ni na kraj pameti.
Balije jedino pominju prodaju Posavine i ovakve slučajeve da unesu razdor.
- black
- Posts: 18643
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
- SaraFina
- Posts: 24414
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34924 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pred dva dana sam bila dežurna na Intenoj klinici i zatrpana sa porukama i mailovima da prokomentiram sudjelovanje gospodina Čovića proslavi 09.januara. Iznenađena sam zainteresiranošću hrvatskih medija koji su do sada potpuno ignorirali postojanje hrvatskih političara koji drugačije promišljaju, makar bili i kandidati za člana Predsjedništva.
Jednom od njih sam poslala sljedeći kratki odgovor jer zbog spašavanja ljudskih života nisam imala vremena za šire elaboriranje. Nisam vidjela da je objavljen:
Provela sam 4 godine kao zastupnica u Zastupničkom domu PS BIH uz potpuno ignoriranje hrvatskih medija osobito za vrijeme kandidature za člana predsjedništva stoga me iznenadio ovaj dopis. Svo vrijeme mandata sam se zalagala za ravnopravnost hrvatskog naroda, ali na prostoru cijele BiH uključujući i Posavinu i iz tog razloga predlagala gospodinu Čoviću da podnese apelaciju Ustavnom sudu za izmjene točaka izbornog Zakona koje se odnose za izbore u RS-u.
Ukazivala sam i na činjenicu da se nacionalni interesi ne brane osiromašavanjem i raseljavanjem vlastitog naroda. Borba protiv korupcije, kriminala i nepotizma rezultirala je oduzimanjem mojih ljudskih prava. Usprkos svemu pa i otvorenim pismom predsjednici G.Kitarović da sam i ja Hrvatica, jedini koga je službeni Zagreb priznavao je gospodin koji je neustavnog 09."januara" aplaudirao osuđenim zločincima protiv vlastitog naroda i koji nikada nije htio čuti vapaje biskupa Komarice.
Aplaudirao je onome koji je 220 tisuća Hrvata u RS-u sveo na cca 8 tisuća a neke od nas koji to osuđujemo a koji smo dragovoljci i veterani Domovinskog rata naziva izdajnicima. Stoga je po meni ovaj čin za svaku osudu i najmanje što je zaslužio je da mu se oduzme titula akademika koju mu velikodušno dade onaj kome je on prethodno dodijelio Večernjakov pečat", stoji u objavi Diane Zelenika na Facebooku.
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33



