Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34901 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
-
Seawolf
- Posts: 9164
- Joined: 14/06/2012 22:59
#34902 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sve ti manje više ispravno pišeš, ali možeš li reći koja je po tebi vladajuća većina (18+), sa sadašnjim (nakon izbora 2018-e) rasporedom mjesta u Skupštini kantona, najmanje loša po nas koji živimo i radimo u ovome kantonu?sabina1 wrote:...koja je dobila 16/35 u SKS.madner wrote:Uglavnom rjesenje je da SDA bude vlast.
Mada je provjerena , uigrana i stabilna SDA-SDP koalicija izvrstan način za bolno i dugo uhljebljavanje , parazitiranje i isisavanje ovo malo vrijednih i produktivnoh ljudi među nama.
-
Seawolf
- Posts: 9164
- Joined: 14/06/2012 22:59
#34903 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Unutar EU, o tome odlučuje svaka država za sebe.drug_profi wrote:O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34904 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonuSeawolf wrote:Iduće, 2019-e godine, će u svakom slučaju biti zadnja promjena, ili zadnje dvije, u zavisnosti od toga za koje će se računanje vremena država (referendumom, ili na neki drugi način) odlučiti.Hakiz wrote:Mislim da bi NS ostvarila veći uspjeh na izborima da je obećala ukidanje promjene ljetnog/zimskog vremena...
Sljedeći put mi je to važan razlog za davanje glasa nekoj partiji.
Pitanje je samo da li će nakon 2019-e, u Bosni i Hercegovini ostati sadašnje ljetno (UTC+02:00), ili zimsko (UTC+01:00) računanje vremena.
Ne smijem niti zamisliti šta će se dogoditi, ako odlučivanje o tome bude na entitetskom nivou.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34905 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A one ce se vjerovatni dogovoriti oko istog da ne prave probleme privredi.Seawolf wrote:Unutar EU, o tome odlučuje svaka država za sebe.drug_profi wrote:O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34906 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Po cemu?insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
-
Seawolf
- Posts: 9164
- Joined: 14/06/2012 22:59
#34907 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Misliš na UTC+03:00?insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
-
Seawolf
- Posts: 9164
- Joined: 14/06/2012 22:59
#34908 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Neće, ne mogu se dogovoriti niti oko banalnijih stvari.drug_profi wrote:A one ce se vjerovatni dogovoriti oko istog da ne prave probleme privredi.Seawolf wrote:Unutar EU, o tome odlučuje svaka država za sebe.drug_profi wrote:O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
Uostalom, niti sada nisu sve zemlje EU u istoj vremenskoj zoni.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34909 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znam da nisu. Zadrzace se unutar postojece vremenske zone i u buduce.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34910 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa ako je tebi logicno da budes u istoj zoni sa Parizom je se smrkne dva tri sata kasnijedrug_profi wrote:Po cemu?insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#34911 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa logicnije je da se Pariz pomjeri u zonu s Londonom, Madridom i Lisabonom.insomnia78 wrote:Pa ako je tebi logicno da budes u istoj zoni sa Parizom je se smrkne dva tri sata kasnijedrug_profi wrote:Po cemu?insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34912 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa ti pisi Macronu vjerujem da hoce
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#34913 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nista pisi i ti Zvizdicu.insomnia78 wrote:Pa ti pisi Macronu vjerujem da hoce
-
Hakiz
- Posts: 48390
- Joined: 30/07/2015 20:01
#34914 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Madrid i Lisabon nisu u istoj zoni. Španija je kao mi, Portugal je sat manje.Heller wrote:Pa logicnije je da se Pariz pomjeri u zonu s Londonom, Madridom i Lisabonom.insomnia78 wrote:Pa ako je tebi logicno da budes u istoj zoni sa Parizom je se smrkne dva tri sata kasnijedrug_profi wrote:
Po cemu?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34915 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Evo ovde kod mene tek sumrak. Zamisli kako je u Spaniji
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#34916 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna 
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#34917 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kad pogledas kartu ovamo Britanija dosta istocnija od Spanije a vremensku zonu prije.cyprus wrote:Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#34918 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Španci su u naročitom ofsajdu...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#34919 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Uglavnom, SDA da bude vlast, a detalji su manje bitni.sabina1 wrote:...koja je dobila 16/35 u SKS.madner wrote:Uglavnom rjesenje je da SDA bude vlast.
Mada je provjerena , uigrana i stabilna SDA-SDP koalicija izvrstan način za bolno i dugo uhljebljavanje , parazitiranje i isisavanje ovo malo vrijednih i produktivnoh ljudi među nama.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#34920 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
et', svi se oglasavaju o vremenskim zonama a Nasa stranka ni da pisne...
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34921 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Još kad vidiš da Tramp izlazi iz sporazuma s Rusima... ma sve je to poremečeno... Dino ima 6 ruku... Teletović pravi mini hidrocentrale na svakom potoku koji iole curi...sudnji dan je blizu...
Last edited by kmirsad on 21/10/2018 20:34, edited 1 time in total.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#34922 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
[...
Last edited by SSemir on 22/11/2020 14:36, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34923 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ma zna qrac... vidis da lupacyprus wrote:Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna
https://www.timeanddate.com/time/map/
Ko sto se vidi, sve zapdno od Alpa je u pogresnoj zoni, a BiH ne moze biti "srednejevropskija" nego jeste.
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#34924 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Francuska i Španija su u pogrešnoj zoni, Belgija i Holandija ne znam. A Afrika otisla u picku maternu, glaj Francuske i Zapadne Afrike otprilike u istoj ravni. Pa Egipat i Sudan.drug_profi wrote:ma zna qrac... vidis da lupacyprus wrote:Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna
https://www.timeanddate.com/time/map/
Ko sto se vidi, sve zapdno od Alpa je u pogresnoj zoni, a BiH ne moze biti "srednejevropskija" nego jeste.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#34925 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Eto zato vi znate
Oho vam se kad dodje Pedja
Oho vam se kad dodje Pedja
