Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#34901 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
Seawolf
Posts: 9164
Joined: 14/06/2012 22:59

#34902 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Seawolf »

sabina1 wrote:
madner wrote:Uglavnom rjesenje je da SDA bude vlast. :D
...koja je dobila 16/35 u SKS.


Mada je provjerena , uigrana i stabilna SDA-SDP koalicija izvrstan način za bolno i dugo uhljebljavanje , parazitiranje i isisavanje ovo malo vrijednih i produktivnoh ljudi među nama.
Sve ti manje više ispravno pišeš, ali možeš li reći koja je po tebi vladajuća većina (18+), sa sadašnjim (nakon izbora 2018-e) rasporedom mjesta u Skupštini kantona, najmanje loša po nas koji živimo i radimo u ovome kantonu?
Seawolf
Posts: 9164
Joined: 14/06/2012 22:59

#34903 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Seawolf »

drug_profi wrote:O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
Unutar EU, o tome odlučuje svaka država za sebe.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34904 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Seawolf wrote:
Hakiz wrote:Mislim da bi NS ostvarila veći uspjeh na izborima da je obećala ukidanje promjene ljetnog/zimskog vremena...

Sljedeći put mi je to važan razlog za davanje glasa nekoj partiji.
Iduće, 2019-e godine, će u svakom slučaju biti zadnja promjena, ili zadnje dvije, u zavisnosti od toga za koje će se računanje vremena država (referendumom, ili na neki drugi način) odlučiti.

Pitanje je samo da li će nakon 2019-e, u Bosni i Hercegovini ostati sadašnje ljetno (UTC+02:00), ili zimsko (UTC+01:00) računanje vremena.

Ne smijem niti zamisliti šta će se dogoditi, ako odlučivanje o tome bude na entitetskom nivou.
BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#34905 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Seawolf wrote:
drug_profi wrote:O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
Unutar EU, o tome odlučuje svaka država za sebe.
A one ce se vjerovatni dogovoriti oko istog da ne prave probleme privredi.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#34906 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
Po cemu?
Seawolf
Posts: 9164
Joined: 14/06/2012 22:59

#34907 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Seawolf »

insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
Misliš na UTC+03:00?
Seawolf
Posts: 9164
Joined: 14/06/2012 22:59

#34908 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Seawolf »

drug_profi wrote:
Seawolf wrote:
drug_profi wrote:O tome ce odluciti EU a mi cemo samo prepisati.
Unutar EU, o tome odlučuje svaka država za sebe.
A one ce se vjerovatni dogovoriti oko istog da ne prave probleme privredi.
Neće, ne mogu se dogovoriti niti oko banalnijih stvari.

Uostalom, niti sada nisu sve zemlje EU u istoj vremenskoj zoni.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#34909 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Znam da nisu. Zadrzace se unutar postojece vremenske zone i u buduce.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34910 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

drug_profi wrote:
insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
Po cemu?
Pa ako je tebi logicno da budes u istoj zoni sa Parizom je se smrkne dva tri sata kasnije
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#34911 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Heller »

insomnia78 wrote:
drug_profi wrote:
insomnia78 wrote: BiH bi svakako trebala promjeniti vremensku zonu
Po cemu?
Pa ako je tebi logicno da budes u istoj zoni sa Parizom je se smrkne dva tri sata kasnije
Pa logicnije je da se Pariz pomjeri u zonu s Londonom, Madridom i Lisabonom.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34912 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Pa ti pisi Macronu vjerujem da hoce
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#34913 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Heller »

insomnia78 wrote:Pa ti pisi Macronu vjerujem da hoce
Nista pisi i ti Zvizdicu.
Hakiz
Posts: 48390
Joined: 30/07/2015 20:01

#34914 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Heller wrote:
insomnia78 wrote:
drug_profi wrote:
Po cemu?
Pa ako je tebi logicno da budes u istoj zoni sa Parizom je se smrkne dva tri sata kasnije
Pa logicnije je da se Pariz pomjeri u zonu s Londonom, Madridom i Lisabonom.
Madrid i Lisabon nisu u istoj zoni. Španija je kao mi, Portugal je sat manje.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34915 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Evo ovde kod mene tek sumrak. Zamisli kako je u Spaniji
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#34916 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna :)
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#34917 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Heller »

cyprus wrote:Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna :)
Kad pogledas kartu ovamo Britanija dosta istocnija od Spanije a vremensku zonu prije.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#34918 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

Španci su u naročitom ofsajdu...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#34919 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by madner »

sabina1 wrote:
madner wrote:Uglavnom rjesenje je da SDA bude vlast. :D
...koja je dobila 16/35 u SKS.


Mada je provjerena , uigrana i stabilna SDA-SDP koalicija izvrstan način za bolno i dugo uhljebljavanje , parazitiranje i isisavanje ovo malo vrijednih i produktivnoh ljudi među nama.
Uglavnom, SDA da bude vlast, a detalji su manje bitni. :D
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#34920 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by belfy »

et', svi se oglasavaju o vremenskim zonama a Nasa stranka ni da pisne...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34921 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Još kad vidiš da Tramp izlazi iz sporazuma s Rusima... ma sve je to poremečeno... Dino ima 6 ruku... Teletović pravi mini hidrocentrale na svakom potoku koji iole curi...sudnji dan je blizu...
Last edited by kmirsad on 21/10/2018 20:34, edited 1 time in total.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#34922 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by SSemir »

[...
Last edited by SSemir on 22/11/2020 14:36, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#34923 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

cyprus wrote:Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna :)
ma zna qrac... vidis da lupa

https://www.timeanddate.com/time/map/

Ko sto se vidi, sve zapdno od Alpa je u pogresnoj zoni, a BiH ne moze biti "srednejevropskija" nego jeste.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#34924 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Heller »

drug_profi wrote:
cyprus wrote:Francuska je ta koja se nalazi u "pogrešnoj" zoni, ne mi... Ali vjerujem da misje insomnija to već zna :)
ma zna qrac... vidis da lupa

https://www.timeanddate.com/time/map/

Ko sto se vidi, sve zapdno od Alpa je u pogresnoj zoni, a BiH ne moze biti "srednejevropskija" nego jeste.
Francuska i Španija su u pogrešnoj zoni, Belgija i Holandija ne znam. A Afrika otisla u picku maternu, glaj Francuske i Zapadne Afrike otprilike u istoj ravni. Pa Egipat i Sudan.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#34925 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Eto zato vi znate
Oho vam se kad dodje Pedja
Locked