dulekrele wrote:To bih i ja tebi mogao reci. Ali ti i dalje raspravljas o ukusima. Kao sto si ti rekao da je film dobar meni je dosadan toliko da ga nisma uspio odgledati do kraja. Tu prestaje svaka daljnja prica.John Cleese wrote:Meni nije dosadan, naprotiv, ali... vjerujem da tebi jeste i tu je kraj - rasprava bi bila posve besmislena.dulekrele wrote:
Mnogo dosadan film. Sve cekas da se nesto desi ali dzaba.
Ne bi, medjutim, bilo lose da citiranu izjavu upotpunis - navedi (ako vec prije nisi, nisam provjeravao) par filmova koji ti nisu bili dosadni i mozda ces spastiti nekoga ko ima slican kriterij i ukus![]()
Ne raspravljam, samo sam te potakao da napises sta ti se dopada, bez namjere tvoj izbor komentiram.
Uostalom - i salio sam se navodeci toboznji razlog za sugestiju koju sam ti uputio, misleci da je i to ocito.
Posto vidim da to nikako nisam trebao uciniti - izvini.

















