Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34876 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Dijelite za blokadu :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34877 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

SaraFina wrote:Dijelite za blokadu :)
prijavio sam zeleniku ...
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34878 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

mO k3 wrote:
SaraFina wrote:Dijelite za blokadu :)
prijavio sam zeleniku ...

Prijavi stranice i stavi na javno na profilu pa podijeli.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#34879 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Banksy »

horkesh wrote:
Banksy wrote:Nisu problem jedan portal i jedan tekst, već kompletno anitbosansko ozračje, smišljeno, organizirano i dirigirano s vrha, s nalogom za pojačan intenzitet i široku distribuciju svim dostupnim medijima, pa se naboj polako diže do svenarodne netrpeljivosti i širi i na one mase koje taj potencijalni naboj možda u osnovi nisu ni imali,
ne ulazeći u početke i korijene sukoba, realno, Hrvatska se od prijatelja i saveznika na putu za EU preobrazila u neprijatelja što je velika šteta koju će, kako koji mjesec u neprijateljstvu bude odmicao, sve teže biti popraviti vraćajući se na put savezništva, nije dobro, ni za nas, ni za njih...
Referendum i u konfederaciju sa Srbijom. Zajednički vanjski poslovi i odbrana.

Samo da bi Vulin mogao da paradira Lazare i slično 70 km od Zagreba. A i Dačić bi do sada napisao neku notu Hrvatskoj :evil:
Srbiji ovo odgovara, to je sigurno.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#34880 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Humljanin »

hAZNADAR wrote:.
Hoćeš li se ti meni ispričati što si me optužio ovdje javno za rasizam prema Bošnjacima ili da te prijavljujem?
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34881 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Prijavite direktno postove koje objave na Facebooku sa Zelenikinim pamfletom.

"Herceg Bosna", koliko vidim, je svoj post, odnosno na link na Dnevnikov članak, uklonila.

Brotnjo ima na Facebooku i dalje taj post i najefikasnije je taj prijaviti.

https://www.facebook.com/brotnjo.info/p ... ?__tn__=-R

Za sve ostalo (objave na portalima), krivična prijava za širenje nacionalne, vjerske i rasne netrpeljivosti.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34882 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

Bosniaks are inherently genetically predestined to betray, scam, and stick the knife in the back. They did the same thing 500 years ago, before 150 and before 70 and 30 years ago. Only the labile people of the weak and poor spirit, .............., could 500 years ago release their faith and accept enemy faith to make them better and easier to live. What descendants could come from such people?

Kako prevesti prevrtljiv i podmukao?
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34883 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

Humljanin wrote:
hAZNADAR wrote:.
Hoćeš li se ti meni ispričati što si me optužio ovdje javno za rasizam prema Bošnjacima ili da te prijavljujem?
Ispricavam se ako te sta uvrijedilo. dovoljno?
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#34884 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Kejn »

Haj barem nismo nastali 1993 po ovima. Znaci bili smo ovdje haman 500 godina. Ispadoše ovi FGR-ovci na forumu, koji kazu da smo nastali u Hooliday-inu, veće fašiste od ovog Zelenike :lol:
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34885 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

hAZNADAR wrote:Bosniaks are inherently genetically predestined to betray, scam, and stick the knife in the back. They did the same thing 500 years ago, before 150 and before 70 and 30 years ago. Only the labile people of the weak and poor spirit, .............., could 500 years ago release their faith and accept enemy faith to make them better and easier to live. What descendants could come from such people?

Kako prevesti prevrtljiv i podmukao?
Shifty and deceitful.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#34886 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by It_is_a_Leclerc »

Ja sam prijavio Vijeću za štampu.

Da nisu uklonili sa stranice morali bi mi se lično izviniti na stranici ili bi ih ovi gonili po službenoj dužnosti.

Ovako su sklonili i izvinili se svima, i spasili se razvlačenja.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34887 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Kljuic kao i uvijek u srIdu

User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34888 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Fun fact, Dnevnik se u 2018. godini pridružio kampanji "Stop! Govor mržnje 2018".
Uz punu podršku urednika odabranih online medija, monitori Vijeća za štampu u BiH će pratiti komentare posjetilaca portala: klix.ba, nezavisne.com, oslobodjenje.ba, radiosarajevo.ba, dnevnik.ba i vijesti.ba, postavljanjem znaka Stop! Govor mržnje ispod komentara sa sadržajima prepoznatim kao huškački govor i govor mržnje, uz opomenu da je govor mržnje krivično djelo, a ne sloboda govora, i da osobe koje šire govor mržnje mogu biti krivično gonjene i tužene u skladu sa Krivičnim zakonima u BiH.

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bo ... 018/309915
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#34889 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

nije mu prvi put
Planinski vuk Tomislav Zelenika zbog Dijane Zelenike promijenio prezime!

Datum objave: 04.04.2018 Broj čitanja: 1532
Ne želeći imati više isto prezime kao i Dijana Zelenika, mladi hrvatski povjesničar Tomislav s Blidinja , inače Širokobriježanin promijenio je prezime u Tomislav Green.

Tvrdi da je njegovo prezime zbog političkih istupa Dijane Zelenike uprljano. Da se ljudima morao stalno pravdati i kako mu je jednostavno prekipjelo. Uzimajući prezime Green , na neki način sam zadžao značenje starog prezimena a ovo prezime će mi pomoći da lakše dobijem američku vizu jer će misliti da sam engleskih korijena.

Ovde teško daju Hrvatima vize, jer u Sarajevu uglavnom rade Bošnjaci u ambasadi, a ja sam imao nekakvih prohrvatskih istupa pa su mi pale nade da ću je ikada dobiti.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#34890 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by It_is_a_Leclerc »

tandmand wrote:nije mu prvi put
Planinski vuk Tomislav Zelenika zbog Dijane Zelenike promijenio prezime!

Datum objave: 04.04.2018 Broj čitanja: 1532
Ne želeći imati više isto prezime kao i Dijana Zelenika, mladi hrvatski povjesničar Tomislav s Blidinja , inače Širokobriježanin promijenio je prezime u Tomislav Green.

Tvrdi da je njegovo prezime zbog političkih istupa Dijane Zelenike uprljano. Da se ljudima morao stalno pravdati i kako mu je jednostavno prekipjelo. Uzimajući prezime Green , na neki način sam zadžao značenje starog prezimena a ovo prezime će mi pomoći da lakše dobijem američku vizu jer će misliti da sam engleskih korijena.

Ovde teško daju Hrvatima vize, jer u Sarajevu uglavnom rade Bošnjaci u ambasadi, a ja sam imao nekakvih prohrvatskih istupa pa su mi pale nade da ću je ikada dobiti.
E sad će je tek dobiti. :lol:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#34891 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Humljanin »

hAZNADAR wrote:
Humljanin wrote:
hAZNADAR wrote:.
Hoćeš li se ti meni ispričati što si me optužio ovdje javno za rasizam prema Bošnjacima ili da te prijavljujem?
Ispricavam se ako te sta uvrijedilo. dovoljno?

"AKO te šta uvrijedilo" ?
Iz čista mira me optužiš da sam rasist prema Bošnjacima, samo zato jer sam Hrvat. I onda kažeš "AKO te šta uvrijedilo"

Fino... Ti ko računaš Hrvati su svi rasistička govna pa se ne bi trebali uvrijediti ako im kažeš da su rasisti? Jel tako??

Ne znam zapravo ni što pokušavam tražiti normalnu razinu komunikacije od nekih, kad je očito da na ovom forumu obitava veliki broj bošnjačkih rasista i fašista kojima nije nimalo sporno svakodnevno etiketiranje ostalih pripadnika etničkih i vjerskih zajednica svakakvim gnjusnim uvredama. To je postalo pod normalno, i iščuđava se kada netko ukaže na prikriveni rasizam.

Možda bih ja jednostavno trebao prestati očekivati normalan ljudski pristup i civiliziranu komunikaciju? Izgleda da je previše očekivati razum i poštenje od nekih.
A tko je fašist valjda će svaki objektivni posmatrač sam za sebe zaključiti.

Ne trebaš se više "ispričavati" da ne bi otišli dalje, i ovo je dosta što si o sebi napisao.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34892 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

It_is_a_Leclerc wrote:Ja sam prijavio Vijeću za štampu.

Da nisu uklonili sa stranice morali bi mi se lično izviniti na stranici ili bi ih ovi gonili po službenoj dužnosti.

Ovako su sklonili i izvinili se svima, i spasili se razvlačenja.
Ostaju brotnjo i hercegbosna . org. I na stranici i FB.

Mislim da je bolje da stoji da se ljudi, osnosno neljudi sami javljaju sa podrskom tome. Svijet je mali.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#34893 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Nivelacija »

Jedva cekam Dodika u Vukovaru i na obiljezavanju Oluje :izet:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#34894 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

džakailibu wrote:izgleda da su ukinuli onaj nazi pamflet zelenike. ne mogu ga naci vise. preveliki su ovi amateri da se njima bavimo ali realno. kao frka trka ajde da zamazemo oci nekakvim pamfletom koji onda relevantni cinioci relanosti poput sitarskog i sanje vlaisavljevic daju svoja "strucna" misljenja. treba ove na ignore potpuno
A Frau Vlaisavljević je priča za sebe,šta bi ta pisala i radila da se odrekne konformizma i napusti "Teheran" Đogo i Šagolj bi bili amateri.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#34895 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

mO k3 wrote:A vidi mu drustva

Image

karamatic boig je sletio , ponavljam boing je sletio :mrgreen:
Odeš na profil svaka objava nešto negativno o Bošnjacima,i Lujkanovićka isto.Opsjednutost.

Jebu li ti ljudi išta,nasmiju li se dobrom vicu,poslušaju pjesmu.Bolest.
doktor78
Posts: 3948
Joined: 14/09/2006 11:02

#34896 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by doktor78 »

Dobar tekst Senada Avdića o posljednjim dešavanjima.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#34897 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

bingov buraz wrote:
džakailibu wrote:izgleda da su ukinuli onaj nazi pamflet zelenike. ne mogu ga naci vise. preveliki su ovi amateri da se njima bavimo ali realno. kao frka trka ajde da zamazemo oci nekakvim pamfletom koji onda relevantni cinioci relanosti poput sitarskog i sanje vlaisavljevic daju svoja "strucna" misljenja. treba ove na ignore potpuno
A Frau Vlaisavljević je priča za sebe,šta bi ta pisala i radila da se odrekne konformizma i napusti "Teheran" Đogo i Šagolj bi bili amateri.
:thumbup:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34898 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

i Dnevnik skin'o tekst :D
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34899 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

bingov buraz wrote:
mO k3 wrote:A vidi mu drustva

Image

karamatic boig je sletio , ponavljam boing je sletio :mrgreen:
Odeš na profil svaka objava nešto negativno o Bošnjacima,i Lujkanovićka isto.Opsjednutost.

Jebu li ti ljudi išta,nasmiju li se dobrom vicu,poslušaju pjesmu.Bolest.
upratio sam nekoliko tih pro-uzp likova na fazon ovoga zelenike i svi imaju jedni druge u prijateljima, svi su neprijateljski nastrojeni prema bosnjacima, gotive srbe i milu dodika.
"središnja" bosna i škutoristan uglavnom
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#34900 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

zrakomlat wrote:i Dnevnik skin'o tekst :D
gotovo je sada.
Post Reply