Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34851 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Banksy wrote:Nisu problem jedan portal i jedan tekst, već kompletno anitbosansko ozračje, smišljeno, organizirano i dirigirano s vrha, s nalogom za pojačan intenzitet i široku distribuciju svim dostupnim medijima, pa se naboj polako diže do svenarodne netrpeljivosti i širi i na one mase koje taj potencijalni naboj možda u osnovi nisu ni imali,
ne ulazeći u početke i korijene sukoba, realno, Hrvatska se od prijatelja i saveznika na putu za EU preobrazila u neprijatelja što je velika šteta koju će, kako koji mjesec u neprijateljstvu bude odmicao, sve teže biti popraviti vraćajući se na put savezništva, nije dobro, ni za nas, ni za njih...
Referendum i u konfederaciju sa Srbijom. Zajednički vanjski poslovi i odbrana.

Samo da bi Vulin mogao da paradira Lazare i slično 70 km od Zagreba. A i Dačić bi do sada napisao neku notu Hrvatskoj :evil:
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34852 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Isprika čitateljima portala Dnevnik.ba povodom objave statusa Tomislava Zelenike

https://www.dnevnik.ba/vijesti/isprika- ... a-zelenike
Osjećam transfer blama.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34853 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

džakailibu wrote:izgleda da su ukinuli onaj nazi pamflet zelenike. ne mogu ga naci vise. preveliki su ovi amateri da se njima bavimo ali realno. kao frka trka ajde da zamazemo oci nekakvim pamfletom koji onda relevantni cinioci relanosti poput sitarskog i sanje vlaisavljevic daju svoja "strucna" misljenja. treba ove na ignore potpuno
Skinuli jesu, na srecu kopirano,.. a sam Tomislav Zelenika se na FB profilu i dalje hvali, izigrava zrtvu udbe i sl. I podrska naravno,... tekstovi imenom i prezimenom ljudi koji porucuju da je ono sto je bio napisao sve istina.

Sve to treba popisati, ko je sta kada napisao i sta lajkovao,...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34854 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Jeli ko napravio screenshot ? Nekada će zatrebati
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34855 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

SaraFina wrote:
hAZNADAR wrote:
SaraFina wrote:Hrvatski napisano. Čisto. Samo budali nije jasno da ta spodoba nije idejni tvorac te gluposti.
Neces to naci kod hrvatskih povjesnicara. Mozes u najblazem obliku naci nekog starog romanticara koji nas vidi kao bivse Hrvate ali bez price o genetskom otpadu, nasljednom slabom dugu i prodajama,...

HDZ politika, ideologija,... je odavno postala plagijat srpske mitomanije.

Nase razlike odavno nisu politicke prirode. Ovo ce ako se nastavi sutjeti prerasti u reprizu hitlerovog nacizma.

Ne govorim da je onaj "BOING" napisao povjesničar, nego Ing. gradjevine u pokušaju Ivan Šušnjar vjerovatno. :D
A manifest je potpisan.
Zao mi je sto ne mogu naci tekst Susnjara ranije gdje je pisao protiv obnove dzamija u BiH, posebno Ferhadije,.. u BL jer su dijabolicni simboli okupacije.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34856 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

mO k3 wrote:Jeli ko napravio screenshot ? Nekada će zatrebati
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/102 ... vjeru.html
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34857 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

hAZNADAR wrote:
mO k3 wrote:Jeli ko napravio screenshot ? Nekada će zatrebati
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/102 ... vjeru.html
Hvala da napravim u cjelini
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34858 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

hAZNADAR wrote:
SaraFina wrote:
hAZNADAR wrote:
Neces to naci kod hrvatskih povjesnicara. Mozes u najblazem obliku naci nekog starog romanticara koji nas vidi kao bivse Hrvate ali bez price o genetskom otpadu, nasljednom slabom dugu i prodajama,...

HDZ politika, ideologija,... je odavno postala plagijat srpske mitomanije.

Nase razlike odavno nisu politicke prirode. Ovo ce ako se nastavi sutjeti prerasti u reprizu hitlerovog nacizma.

Ne govorim da je onaj "BOING" napisao povjesničar, nego Ing. gradjevine u pokušaju Ivan Šušnjar vjerovatno. :D
A manifest je potpisan.
Zao mi je sto ne mogu naci tekst Susnjara ranije gdje je pisao protiv obnove dzamija u BiH, posebno Ferhadije,.. u BL jer su dijabolicni simboli okupacije.

Pisao je on svašta i za " Oluju" i Hrvate u RH. Zove ih Perecima i zemlju pogrdno... Pa opet ništa. I kud ćeš dalje..Čović ga htjede za ambasadora.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34859 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34860 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

mO k3 wrote:E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
Pa napisao je na kraju tog državotvornog posta.

Čuva krave na Blidinju.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34861 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

horkesh wrote:
mO k3 wrote:E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
Pa napisao je na kraju tog državotvornog posta.

Čuva krave na Blidinju.
gdje je to ..
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34862 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

mO k3 wrote:
horkesh wrote:
mO k3 wrote:E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
Pa napisao je na kraju tog državotvornog posta.

Čuva krave na Blidinju.
gdje je to ..
ok naso sam hajde sada domicilni ne serite previse nego pravac policija i prijavite , da je vani ja bih ga prijavio
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34863 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

mO k3 wrote:E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
Po slikama i Mostar, Blidnje,...

Mene interesuju vise likovi koji mu djele status, lajkuju,... poput izvjesnog Keme iz Sarajeva.

Sve to treba prijaviti nadleznima,... iako tesko da bi odgovarali - ono barem da znaju da nije zaboravljeno.
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34864 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Kladim se da lažni profil. I još 100 lažnih prijatelja minimum..Sa imenima raznih nacionalista.

Po stotinjak i nickova tako imaju. Pa i ovdje na kliksu.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34865 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

hAZNADAR wrote:
mO k3 wrote:E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
Po slikama i Mostar, Blidnje,...

Mene interesuju vise likovi koji mu djele status, lajkuju,... poput izvjesnog Keme iz Sarajeva.

Sve to treba prijaviti nadleznima,... iako tesko da bi odgovarali - ono barem da znaju da nije zaboravljeno.
kemo je fake profil i to iz Sa :mrgreen:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34866 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

Hebem li mu,.... i svima koji ga podrzavaju.

Hajd politicke razlike i to, OK, normalno ocekivati koplja i strijele,.. svako ko ima stavove, principe,... ima usput i neprijatelje.

Ali genetika, halo ba nasljedna podla genetika,.... to se odnosi i na neiskvarenu djecu koja nemaju pojma o politici. Ko god podrza Zeleniku - taj propagira mrznju i protiv djece koja imaju "lose potomke".

Paradoksalno je da se dnevnik.ba ogradjuje sad i brise sadrzaj a tolika obimna podrska bila u komentarima.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34867 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

mO k3 wrote:
hAZNADAR wrote:
mO k3 wrote:E sada gdje bora vi ovaj zelenika ?? Vidim da je nesto postavio u njemackoj , ali gdje on tacno boravi ....
Po slikama i Mostar, Blidnje,...

Mene interesuju vise likovi koji mu djele status, lajkuju,... poput izvjesnog Keme iz Sarajeva.

Sve to treba prijaviti nadleznima,... iako tesko da bi odgovarali - ono barem da znaju da nije zaboravljeno.
kemo je fake profil i to iz Sa :mrgreen:
Slika jednog te istog lika.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34868 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

nazalost nisam uradio screenshot upm ... citavog posta
kontakatirao sam facetv pa cemo da vidimo sta oni kazu
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34869 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

hAZNADAR wrote:Hebem li mu,.... i svima koji ga podrzavaju.

Hajd politicke razlike i to, OK, normalno ocekivati koplja i strijele,.. svako ko ima stavove, principe,... ima usput i neprijatelje.

Ali genetika, halo ba nasljedna podla genetika,.... to se odnosi i na neiskvarenu djecu koja nemaju pojma o politici. Ko god podrza Zeleniku - taj propagira mrznju i protiv djece koja imaju "lose potomke".

Paradoksalno je da se dnevnik.ba ogradjuje sad i brise sadrzaj a tolika obimna podrska bila u komentarima.
Ograđuje se jer Facebook zaista reagira na prijave o govoru mržnje. Ako dođe dovoljan broj prijava, mogla bi im biti ugašena Facebook stranica, a to je za svaki portal 90 posto prometa i zarade.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34870 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

horkesh wrote:
hAZNADAR wrote:Hebem li mu,.... i svima koji ga podrzavaju.

Hajd politicke razlike i to, OK, normalno ocekivati koplja i strijele,.. svako ko ima stavove, principe,... ima usput i neprijatelje.

Ali genetika, halo ba nasljedna podla genetika,.... to se odnosi i na neiskvarenu djecu koja nemaju pojma o politici. Ko god podrza Zeleniku - taj propagira mrznju i protiv djece koja imaju "lose potomke".

Paradoksalno je da se dnevnik.ba ogradjuje sad i brise sadrzaj a tolika obimna podrska bila u komentarima.
Ograđuje se jer Facebook zaista reagira na prijave o govoru mržnje. Ako dođe dovoljan broj prijava, mogla bi im biti ugašena Facebook stranica, a to je za svaki portal 90 posto prometa i zarade.
Proijavio sam ga fb ....
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34871 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

horkesh wrote:
hAZNADAR wrote:Hebem li mu,.... i svima koji ga podrzavaju.

Hajd politicke razlike i to, OK, normalno ocekivati koplja i strijele,.. svako ko ima stavove, principe,... ima usput i neprijatelje.

Ali genetika, halo ba nasljedna podla genetika,.... to se odnosi i na neiskvarenu djecu koja nemaju pojma o politici. Ko god podrza Zeleniku - taj propagira mrznju i protiv djece koja imaju "lose potomke".

Paradoksalno je da se dnevnik.ba ogradjuje sad i brise sadrzaj a tolika obimna podrska bila u komentarima.
Ograđuje se jer Facebook zaista reagira na prijave o govoru mržnje. Ako dođe dovoljan broj prijava, mogla bi im biti ugašena Facebook stranica, a to je za svaki portal 90 posto prometa i zarade.

http://www.brotnjo.info/2019/01/11/proc ... ku-sporan/


Prijavljujte ove i govnare sa . Oni nisu obrisali. (Imaju dobru podršku 130 000) :D

Ne mogu njih linkati ali ima na FB :D

Pa udrite.
Last edited by SaraFina on 12/01/2019 14:42, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34872 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

A vidi mu drustva

Image

karamatic boig je sletio , ponavljam boing je sletio :mrgreen:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34873 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

Hercegbosna . org nastavlja pricu

https://www.hercegbosna . org/kolumne/politika/tomislav-zelenika-sto-hocete-vi-dragi-moji-hrvati-24466.html
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34874 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Screenshot napraVIO ... :mrgreen:
prelistao sam mu fb profil i je dnu stvar sam zapazio , pa on je na slikama samo sa muskima i citavo vrijeme zagrljen ... :mrgreen:
Last edited by mO k3 on 12/01/2019 14:28, edited 1 time in total.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#34875 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hAZNADAR »

mO k3 wrote:Screenshot napraVIO ... :mrgreen:
Na stranici nastavili pricu a na fb profilu objavili samo ispriku dnevnik.ba :-)

https://www.facebook.com/hercegbosna . org/
Post Reply