Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34851 Re: Liverpool FC
Odličan gol Kenta na derbiju, dere guzove gore, uzeće se fina pinka na njegovo ime, ako ne od Rangersa onda neko iz Engleske sigurno.
Jbg ne izdrža Steva, al onaj hadalj glup crveni dobi Bože sačuvaj.
Jbg ne izdrža Steva, al onaj hadalj glup crveni dobi Bože sačuvaj.
- Edin H.
- Posts: 53645
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34852 Re: Liverpool FC
Kako mislis kada imaju bod prednosti?Gerro wrote:Utakmica sezone. Dobijemo li titula je nasa i City se tu nista ne pita. U svakom drugom rezultatu nazalost sve je gotovo.
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#34853 Re: Liverpool FC
Ma Celtic se branio kao da je u zadnjih 5 minuta imao 2 igrača manje.AmiĐa_Idriz wrote:Odličan gol Kenta na derbiju, dere guzove gore, uzeće se fina pinka na njegovo ime, ako ne od Rangersa onda neko iz Engleske sigurno.
Jbg ne izdrža Steva, al onaj hadalj glup crveni dobi Bože sačuvaj.
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#34854 Re: Liverpool FC
Pusti karija lošeg trolaEdin H. wrote:Kako mislis kada imaju bod prednosti?Gerro wrote:Utakmica sezone. Dobijemo li titula je nasa i City se tu nista ne pita. U svakom drugom rezultatu nazalost sve je gotovo.
Vidim dok je ovdje boravio u Banovićima tamo je ubijao vrijeme ood nickom Raptor999
Kakav insan djete idi posao nađi kani se računara osljepićeš sinko
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#34855 Re: Liverpool FC
Ko je ovaj teletabis i sto me konstantno proziva. Decko opusti se
Edine ma pusti bodove. City ce sigurno kiksati do kraja mi necemo ako danas uzmemo.
Edine ma pusti bodove. City ce sigurno kiksati do kraja mi necemo ako danas uzmemo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34857 Re: Liverpool FC
Ne znam više ni šta da mislim kada vidim ovaj trio fantastiko na sredini.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#34858 Re: Liverpool FC
Neka nije ozlijedjen Keita, drago mi je.
Nas vezni red je kao i vino, sto je stariji, sve je bolji
Nas vezni red je kao i vino, sto je stariji, sve je bolji
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34859 Re: Liverpool FC
Klopp on #LFC team selection.
“Fabinho is in really good shape, Naby looks good, Adam looks good - so it’s all OK, but for this game we thought this is the right starting line-up and then in the game we can change. We’ll see what we do.”
#LIVTOT
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#34860 Re: Liverpool FC
ima neko provjeren link, pliz
ne mogu se na discord logat, nisam na svom device
ne mogu se na discord logat, nisam na svom device
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34861 Re: Liverpool FC
Mane iskrica baš u formi.
I nađite omarki link, meni je net očajan za egzibicije takve vrste (BH Telecom 3G
)
I nađite omarki link, meni je net očajan za egzibicije takve vrste (BH Telecom 3G
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34862 Re: Liverpool FC
AJDEEEEEEEEEEEBOBILE VOBUUU. KAKAKAKAKAMAMA
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34864 Re: Liverpool FC
11 asistencija Robertsona Carlosa u sezoni 
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#34865 Re: Liverpool FC
Siiiiii senooooooooorrrrrr..... 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#34866 Re: Liverpool FC
https://www.footybite.com/football/live ... ve-stream/
Evo omarka i ostali, vidite ovdje
Evo omarka i ostali, vidite ovdje
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#34867 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Mane iskrica baš u formi.
I nađite omarki link, meni je net očajan za egzibicije takve vrste (BH Telecom 3G)
nasla, ali sam masila gol.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#34868 Re: Liverpool FC
Dobro, nema nikakve sumnje da je Van Dijk najbolje pojačanje u eri Kloppa. Na drugo mjesto bih stavio Robertsona. A Bobby nenadhebiv.
Last edited by King_Kenny on 31/03/2019 17:54, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34869 Re: Liverpool FC
Odlični smo, moramo zabit još jedan do poluvremena, ima prostora.
- SmokingMan
- Posts: 22621
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#34870 Re: Liverpool FC
A umalo ne dođe do zapleta radnje. 
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#34872 Re: Liverpool FC
melju ko masina, jebate, odlicno igraju
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#34873 Re: Liverpool FC
Auuu, otvaranja stopala Firmina.. Šteta sto salah ne stiže...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34874 Re: Liverpool FC
Dominantno za sad 
Samo bez hladnog tuša ko Boga vas molim.
Samo bez hladnog tuša ko Boga vas molim.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#34875 Re: Liverpool FC
ne bi se barca mogla s ovim nosit, pretromi su....
znam, znam, prvo porto i united, ali samo kazem
znam, znam, prvo porto i united, ali samo kazem
