Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#34826 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kakavdanakneiskustvu »

dezurni_ucenik wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
johnnykola wrote:Naganjali ste ga:

Image

ovo je neka zajebancija,ovaj stari sijedi je glumac,glumio u kapelskim kresovima

p.s. božidar smiljanić,sad vidjeh na netu

Normalno da je zajebancija, ti to povjerovao? :D


nisam nista vjerovao,jer nisam ni znao o čemu je baš tačno film
Carmen2016
Posts: 2
Joined: 20/09/2016 20:46

#34827 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Carmen2016 »

Triler za preporuciti? :-D :-D :-D :-D
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#34828 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

glup i gluplji nikad nisam gledao od do
:)
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34829 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Carmen2016 wrote:Triler za preporuciti? :-D :-D :-D :-D
Image
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#34830 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Me before you. :thumbup:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#34831 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Pojavio se Hjuston na TorrentHR. Mere bit i da je na TPB, ali ne bih da provjeravam s posla. :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34832 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Pa ja odmah ga neko iz TS fajlova s HBO-a sklep'o.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#34833 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Normala, i to 1080p. :)
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34834 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Laganeze, a ono odron od filma.qqq:
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#34835 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Filter »

ExNihilo wrote:Pojavio se Hjuston na TorrentHR. Mere bit i da je na TPB, ali ne bih da provjeravam s posla. :D
moze li jedan invite :)
dowydyenya
Posts: 929
Joined: 27/01/2010 11:40

#34836 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dowydyenya »

Filter wrote:
ExNihilo wrote:Pojavio se Hjuston na TorrentHR. Mere bit i da je na TPB, ali ne bih da provjeravam s posla. :D
moze li jedan invite :)

Ima ga i na youtube
omar little
Posts: 17403
Joined: 14/03/2008 21:14

#34837 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

dowydyenya wrote:

Ima ga i na youtube
gdje, moze link? ja vidim samo trejlere i reklame
dowydyenya
Posts: 929
Joined: 27/01/2010 11:40

#34838 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dowydyenya »

omar little wrote:
dowydyenya wrote:

Ima ga i na youtube
gdje, moze link? ja vidim samo trejlere i reklame
Poslat cu t na pp odlican dokumentarac
omar little
Posts: 17403
Joined: 14/03/2008 21:14

#34839 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

hvala za linkove. :)

kako sam glupa :D , cijelo vrijeme ukucavala houston we have a problem i ni da klikne mi u glavi da nisam prebacila na nas jezik. :-)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#34840 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

Filter wrote:
ExNihilo wrote:Pojavio se Hjuston na TorrentHR. Mere bit i da je na TPB, ali ne bih da provjeravam s posla. :D
moze li jedan invite :)

Image

:D
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#34841 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

Dobro odrađen mockumentary, koji naposlijetku i nije baš o Jugoslovenskom svemirskom programu.
To mu je istina startna pozicija, ali se onda rasplete u nešto sasvim drugo, istražujući mutne granice između
fikcije, mita i stvarnosti. Ono što na kraju filma kaže Žižek je dobra sumacija svega što smo gledali
prije toga:

Ovaj će film biti stvarna pobjeda, ako nakon gledanja svi gledatelji postanu svjesni, ne samo toga kako se
nama oduvijek manipulira, nego i kako nema jednostavne izravne laži. Čak i ako je sve lažno, ovo lažno, baš ako
znamo da je lažno, govori nam jako puno o društvenoj stvarnosti u kojoj živimo. I ako se nije dogodilo, istinito je.
I to je ključna poruka.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34842 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Fox Movies 22.00:

Image

U ponoć na SciFi:

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34843 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

dale cooper wrote:Dobro odrađen mockumentary, koji naposlijetku i nije baš o Jugoslovenskom svemirskom programu.
To mu je istina startna pozicija, ali se onda rasplete u nešto sasvim drugo, istražujući mutne granice između
fikcije, mita i stvarnosti. Ono što na kraju filma kaže Žižek je dobra sumacija svega što smo gledali
prije toga:

Ovaj će film biti stvarna pobjeda, ako nakon gledanja svi gledatelji postanu svjesni, ne samo toga kako se
nama oduvijek manipulira, nego i kako nema jednostavne izravne laži. Čak i ako je sve lažno, ovo lažno, baš ako
znamo da je lažno, govori nam jako puno o društvenoj stvarnosti u kojoj živimo. I ako se nije dogodilo, istinito je.
I to je ključna poruka.

Baciti oko na:

Image
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#34844 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Filter »

ExNihilo wrote: Image

:D
:cry:

:lol: :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#34845 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by KB9 »

dajte te linkove za houston zivi bili :sad:
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#34846 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Houston imamo problem HDTV ExYu Subs HC - YouTube
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#34847 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

johnnykola wrote:
dale cooper wrote:Dobro odrađen mockumentary, koji naposlijetku i nije baš o Jugoslovenskom svemirskom programu.
To mu je istina startna pozicija, ali se onda rasplete u nešto sasvim drugo, istražujući mutne granice između
fikcije, mita i stvarnosti. Ono što na kraju filma kaže Žižek je dobra sumacija svega što smo gledali
prije toga:

Ovaj će film biti stvarna pobjeda, ako nakon gledanja svi gledatelji postanu svjesni, ne samo toga kako se
nama oduvijek manipulira, nego i kako nema jednostavne izravne laži. Čak i ako je sve lažno, ovo lažno, baš ako
znamo da je lažno, govori nam jako puno o društvenoj stvarnosti u kojoj živimo. I ako se nije dogodilo, istinito je.
I to je ključna poruka.

Baciti oko na:

Image
Hoću, hvala! :thumbup:
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#34848 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

johnnykola wrote:
U ponoć na SciFi:

Image
The Mist ima jedan od najdepresivnijih krajeva filma koje sam gledao. :sad:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#34849 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote:The Mist ima jedan od najdepresivnijih krajeva filma koje sam gledao. :sad:
Da, al' je zacinjen i sa dobrom dozom gluposti.
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#34850 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote:
dale cooper wrote:The Mist ima jedan od najdepresivnijih krajeva filma koje sam gledao. :sad:
Da, al' je zacinjen i sa dobrom dozom gluposti.
It's Stephen King baby, uvijek ima i toga. :mrgreen: The Mist je Kingov pokušaj kanalisanja Lovecrafta.
Post Reply