Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34801 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Donnie Smith wrote:Valja li šta ovaj Mandžurijski kandidat, upravo počeo na FTV. Ko ocjene mu dobre, a opet, otkud dobar film na FTV :|
Mog'o bi valjat', ne sjećam se više.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#34802 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

Donnie Smith wrote:Valja li šta ovaj Mandžurijski kandidat, upravo počeo na FTV. Ko ocjene mu dobre, a opet, otkud dobar film na FTV :|
ja sam ga bas nedavno gledao i veoma mi se svidio s obzirom da je remake :mrgreen:
bas su mu dali novu modernu i kompliciraniju verziju
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#34803 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Donnie Smith »

Black swan wrote:
Donnie Smith wrote:Valja li šta ovaj Mandžurijski kandidat, upravo počeo na FTV. Ko ocjene mu dobre, a opet, otkud dobar film na FTV :|
ja sam ga bas nedavno gledao i veoma mi se svidio s obzirom da je remake :mrgreen:
bas su mu dali novu modernu i kompliciraniju verziju
I ja evo zguglah da je presnimljen, a...nešto mi nema nikakvih dešavanja, akcije, mrtvo sve, a već...deseta, koja već minuta. Čim ja na početku ne skontam u kom smjeru ide film... :cry: :mrgreen:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#34804 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by relativno84 »

Donnie Smith wrote:Valja li šta ovaj Mandžurijski kandidat, upravo počeo na FTV. Ko ocjene mu dobre, a opet, otkud dobar film na FTV :|
Beton :izet: :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#34805 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by zdruzdjo »

Ne znam da li je iko preporucivao iako sam ga poodavno gledao, danas obnovio.
Locke.
"One man" film. Trepnuo nisam.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#34806 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

Image

džejk je jako dobar u ulozi čovjeka koji odbacuje teret morala na putu do uspjeha :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#34807 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

Dobar film, veoma emotivan.

50/50 (2011)

http://www.imdb.com/title/tt1306980/?ref_=wl_li_tt

Image
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#34808 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Kataklinger »

12 angry men

Jest da je iz 1957-e i da je crno bijeli, ali je betoncina samo takva...kome god preporucim, u startu odbojnost jer je davno snimljen i jos crno bijeli. A ono bolji film od 99% njih koji su izasli do dan danas. I na IMDB top 250 listi je pri vrhu do dana danasnjeg.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34809 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

CineStar TV 17.00:

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34810 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

zdruzdjo wrote:Ne znam da li je iko preporucivao iako sam ga poodavno gledao, danas obnovio.
Locke.
"One man" film. Trepnuo nisam.
Image

:thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#34811 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kakavdanakneiskustvu »

Kataklinger wrote:12 angry men

Jest da je iz 1957-e i da je crno bijeli, ali je betoncina samo takva...kome god preporucim, u startu odbojnost jer je davno snimljen i jos crno bijeli. A ono bolji film od 99% njih koji su izasli do dan danas. I na IMDB top 250 listi je pri vrhu do dana danasnjeg.

da,filmčina
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#34812 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medjutim »

Image
Stuart A Life Backwards (2007), TV film sa Tom Hardy-em, odlican! :thumbup:
Tom je sjajan glumac zaista.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#34813 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kakavdanakneiskustvu »

johnnykola wrote:CineStar TV 17.00:

Image

hvala @johnny,ovo se mora ponovo pogledati
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34814 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Nema na čemi, na drugoj temi je Memento. :-D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#34815 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kakavdanakneiskustvu »

johnnykola wrote:Nema na čemi, na drugoj temi je Memento. :-D

jeste,postavljaj
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34817 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Naganjali ste ga:

Image
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#34818 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Teufik »

Frit Vilt - Cold Prey
http://www.imdb.com/title/tt0808276/

Image

Norveski horor.

Sjeda dobro uz ovo hladnije vrijeme.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#34819 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kakavdanakneiskustvu »

johnnykola wrote:Naganjali ste ga:

Image

ovo je neka zajebancija,ovaj stari sijedi je glumac,glumio u kapelskim kresovima

p.s. božidar smiljanić,sad vidjeh na netu
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#34820 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dezurni_ucenik »

kakavdanakneiskustvu wrote:
johnnykola wrote:Naganjali ste ga:

Image

ovo je neka zajebancija,ovaj stari sijedi je glumac,glumio u kapelskim kresovima

p.s. božidar smiljanić,sad vidjeh na netu

Normalno da je zajebancija, ti to povjerovao? :D
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#34821 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Kataklinger »

Jel ko gledao Don't Breathe (2016) ?
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#34822 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#34823 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Solidan Snowden. Malo me nervira Joseph Gordon-Levitt pojavom ali je dobro iznio ulogu.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34824 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Partijaner wrote:Maria Full of Grace (2004)

http://www.imdb.com/title/tt0390221/?ref_=wl_li_tt

Image
Nelos, da.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#34825 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

TV 1000 18.40:

Image

tv1 22.40:

Image
Post Reply