Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34776 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

horkesh wrote:Dokument je, kao, iz 1999. godine i "sačinjen" je u Bošnjačkom institutu u Sarajevu.

Jest da se u dokumentu spominju Petritchevi amandmani, doneseni 2002. godine, ali hajd'.

Pobenavili. Filipović idejni tvorac ili?
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#34777 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hame_ »

Od'eba čovke Amere, k'o hare.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34778 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Sunce ti žarko, prvo objave očito falsifikovano "bošnjačko načertanije", sada nazovu kolegu novinara s drugog medija da ga prokomentariše :shock:
Opačak za Dnevnik.ba: Izetbegović, Komšić i drugi već rade sve ono pobrojano u bošnjačkom memorandumu


https://www.dnevnik.ba/vijesti/opacak-z ... bosnjackom

Pokazalo se već nebrojeno puta od kraja osamdesetih, malo je stvari opasnijih od "patriotskih" novinara koji misle da se bore za nacionalnu stvar.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#34779 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

:pisnuo: koja šizofrenija
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34780 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

bh.tornjak wrote:
Control panel wrote:
bh.tornjak wrote:pustiti neko vrijeme da se sve malo slegne a onda gledati na koji nacin "demontirati" EP HB....
pa lagano skinuti Aluminij s aparata.....jeba*ji ga.....ionako je klinicki mrtav...
pa...vidjeti sta i kako s kladionicama....
pa.....inspekcijski "procesljati" trgovine a posebno Konzum....
naci razlog za smanjenje uvoza (i kupovine) robe proizvedene u Hrvatskoj...

i pogledas....eto milijarde (najmanje) KM viska koje se mogu uloziti u nesto drugo...

a nosioci eVropskih vrijednosti nek se zale Omerovoj materi...
Mislis Nailovoj materi?!
Nail je Omerov brat.... :D
:lol:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#34781 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by House »

Banksy wrote:MemoraDNum...
:lol:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#34782 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bh.tornjak »

bingov buraz wrote:Ode Delvekijo :mrgreen:
sad jedno godinu dana ne primati drugog......nek ceka malo ... :D

ps.

...nebi bilo lose da Bosnjaci izaberu veleposlanika ... :lol:
Last edited by bh.tornjak on 11/01/2019 20:15, edited 1 time in total.
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#34783 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34784 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Čuj boing :) pas im mater jebo , pa da su dali kod dzamahirija ili ako ćemo da ih jebemo Hrvate i srbe :mrgreen:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#34785 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zrakomlat »

stojim i kroz staklo gledam
boing sedam četiri sedam
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#34787 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Dadnes im dovoljno konopca i oni se sami обесе.
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#34788 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by escobar__ »

Fino je ovo... Za istočnjake smo već odavno znali da su otvoreni neprijatelji Bosne i Hercegovine i samim tim i Bošnjaka ali i ostalih koji vole ovu zemlju. Što se kifličara i južnih Srba tiče, njih je pofin broj Bošnjaka smatrao prijateljski nastrojenim ljudima ali evo i ta maska konačno da padne ne bi li i naivci malo progledali.

Tekstovi im sve češće i češće liče na direktan copy/paste velikosrpske kuhinje.
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#34789 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Dasi »

Na FB i prijaviti fake news pa neka ih blokiraju.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34790 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

A da, inače je "memoraDnum" iz 1999, godine, a Bošnjački institut otvoren 2001. godine...
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#34791 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by escobar__ »

I to lika koji je (koliko mi je poznato) bio sekularista i koji se od SDA udaljio zbog njihovog koketiranja s vjerskim establišmentom napraviše islamisti. U rangu Kurira.
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#34792 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by detroit-mercy »

Point. wrote:
Al ih izmajorizira drug chmoljo :lol:
Nije ih trebao dirati :skoljka: ovako dosadno bez njih :mrgreen:.
Nemas koga podjebavati vise :mrgreen: .
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#34793 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

detroit-mercy wrote:
Point. wrote:
Al ih izmajorizira drug chmoljo :lol:
Nije ih trebao dirati :skoljka: ovako dosadno bez njih :mrgreen:.
Nemas koga podjebavati vise :mrgreen: .
Đe onaj Novak, on zna malo malo izbaciti kakav copy paste iz Dnevnika, al se taktički ušutio.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#34794 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Better Man »

Način na koji prisustvo Čoviča, Bevande i druge HDZ svite pravdaju sam Čović i Bevanda i Borjana krišto je za svaku osudu i šta reći nego Fuj govna jedna. Njih uopšte nije briga za 220 hiljada protjeranih i pobijenih hrvata iz RS. Da se ima mozga trebalo bi gdje se god može HDZ izbaciti iz vlasti i uskratiti svaki vid novčane podrške kantonima gdje su na vlasti i otvoreno ih prozvati fašistima, ustašama i slavljenicima ratnih zločinaca, jer ustvari oni to i jesu.
Last edited by Better Man on 11/01/2019 22:31, edited 1 time in total.
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#34795 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by detroit-mercy »

Better Man wrote:Način na koji prisustvo Čoviča, Bevande i druge HDZ svite pravdaju sam Čović i Bevanda i Borjana krišto je za svaku osudu i šta reći nego fuj govna jedna. Njih uopšte nije briga za 220 hiljada protjeranih i pobijenih hrvata iz RS. Da se ima mozga trebalo bi gdje se god može HDZ izbaciti iz vlasti i uskratiti svaki vid novčane podrške kantonima gdje su na vlasti i otvoreno ih prozvati fašistima, ustašama i slavljenicima ratnih zločinaca.
Dobro dosli u 2019tu :mrgreen: .
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#34796 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by daddy-kool »

horkesh wrote:Eh, jeste li čuli za memorandum "Boing"? To vam je nešto kao Islamska deklaracija.

Dnevnik je potpuno poludio. Kažu, "ne možemo da potvrdimo autentičnost", ali onda ga objave. Jedini cilj, produbljivanje mržnje prema Bošnjacima.
JE LI MEMORANDUM "BOING" BOŠNJAČKO NAČERTANIJE Politički likvidirati Hrvate u BiH i eutanizirati Hrvatsku

Image

https://www.dnevnik.ba/teme/je-li-memor ... tanizirati
Bošnjačko Načertanije, a odmah u naslovu pravopisna greška - "memoradnum".
Ja sranja od memoranduma, bolje da su kopirali sa NVZ teme ako ih interesuje kako to stvarno izgleda.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#34797 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SmokingMan »

Image

Image
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#34798 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by video »

E autor gore navedenog teksta zoran kresic je ispred adz-a postavljen u UO BHRT-a :shock:
I onda se neko cudi kad se iz te radio-televizije sporadicno desi neki verbalni incident tipa srebrenicki cvijet ili oni tvitovi od par dana. Kakvi su im elementi unutra ubaceni, cudo svakog dana nemaju eksece vecih razmjera u programu.
Dobro ikako i rade!
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#34799 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SmokingMan »

Čoviću je prijeko potrebna svaka upućena kritika,ali ona iz "političkog Sarajeva",ili ti kako on to vidi "bačena otrovna strijelica prema hrvatskome narodu",kako bi dalje kroz svoje privatne novine podsticao pulene iz vlastitih redova na pisanje ovakvih nebulouza.

A šta bi čovjek mogao tek reći na ovaj absurdni memorandum sastavljen u tolikoj duševnoj gorčini koja je autora natjerala da već u prvoj riječi napravi gramatičku grešku,a kojeg je za par bijednih klikova objavio jedan neozbiljni portal... :|
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#34800 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

Better Man wrote:Način na koji prisustvo Čoviča, Bevande i druge HDZ svite pravdaju sam Čović i Bevanda i Borjana krišto je za svaku osudu i šta reći nego Fuj govna jedna. Njih uopšte nije briga za 220 hiljada protjeranih i pobijenih hrvata iz RS. Da se ima mozga trebalo bi gdje se god može HDZ izbaciti iz vlasti i uskratiti svaki vid novčane podrške kantonima gdje su na vlasti i otvoreno ih prozvati fašistima, ustašama i slavljenicima ratnih zločinaca, jer ustvari oni to i jesu.
Za neke stvari se zakasnilo što se tiče probosanske strane, jer je agresor u dobroj mjeri preuzeo državu.

Što se tiče prozivanja da su fašisti, to je dobro zbog PR prema međunarodnoj zajednici i ni zbog čega drugog. Ne može im se udariti na obraz jer ih boli briga, svoje su namjere ogolili do kraja.

Za stradale Hrvate u RS ih takođe boli briga, pragmatični su i smatraju da se prošlost ne može promijeniti ali budućnost uz pomoć četnika i Rusa može.

Vrijeme je da se probosanska strana suoči sa stvarnošću, stare paradigme su istrošene. Neprijatelj prelazi reku.
Post Reply