Dobro, pa sta cemo onda?Dr. Kuca wrote:Evo komsic je od malena u sdpu, okorjeli komunjara, 15 godina je u vlasti i sad naso srat po nekome? o ovome spijunu ne treba ni rjeci trositi. Sve je to isto moj burazere.chelo wrote:Komplet avazov rjecnik.leo karan wrote: Te dvije stranke su leglo korupcije, i kriminala, personifikacija propasti drzave, sistema i drustva.
Nepotizma, neprofesionalnosti, bahatosti skorojevica...
Ostaju na sceni i vlasti samo zato sto 450.000 uhljebljenih i vjernih glasaca redovno izlaze na izbore, dok 900.000 budala od ukupno 1.900.000 s pravom glasa u Federaciji ne izadje na izbore.
Da postoji drzava, vodje tih stranaka bi truhnule u zatvoru, a imovina bi im bila oduzeta.
Sljedbenici tih stranaka, koji pisu ovdje nisu sljedbenici iz ideoloskih razloga, nego iz licnog interesa.
Neka pobjedi komsic dobices polituku sdp-a, ovaj sbb ce nastaviti sda i to je to. Svi su oni nastali iz ovih stranki i to ti je to, Vi ste mi nepismeniji i gori sto se lozite na stranke i price. Klasicni levati kojim su prodavali cigle i zrak u kesi, prdez u boci.
sta cemo na izborima?
Evo haj predlozi, molim te.


