Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#34751 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kiligonzales »

Pilsel je objasnio neke stvari. Zbog politike HDZ u Hrvatskoj prema BiH, pa i HDZ BiH, narasta nezadovoljstvo prema Hrvatskoj u europskim krugovima.



Sada se Covic hvata za saveznistvo sa Dodikom za rad vlastitih interesa i to mu je nacin da prezivi diverziju koju mu ZG sprema. Nasao se na proslavi sa onim koji su samim Hrvatima u BiH, a bome i Hrvatskoj napravili mnogo zla u proslosti.

Amerikanci i Europljani njegovu politiku vec vide kao prorusku i destabilizirajucim faktorom u BiH. Tako da bi moglo biti uzbudljivo u narednom periodu gledati Covica kako ce prezivjeti atake iz matice. Ako se uspostavi tacnim da su ambasador Hr , pa i Covic bili po Plenkovicevom nalogu u RS, bojim se da ce ih opozicija u HR demontirati. Vec su krenuli mediji.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#34752 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

TAMNA STRANA HDZ-a Dragan Čović projekat srpske BIA-e?

Kontraobavještajna služba Jugoslavenske narodne armije, nastala je od OZNE pri Ministarstvu narodne obrane. Zadaća KOS-a od 1946 godine, nastanka je borba protiv unutarnjeg neprijatelja, suprotstavljanje fašističkoj ekstremnoj emigraciji

Samo na teritoriju Republike Hrvatske bilo je preko 2.500 oficira KOS-a. U BiH djelovalo je 1700 oficira KOS-a. Operativne pozicije agenata KOS-a bile su javna-državna poduzeća preko kojih su imali besprijekorna financiranja. Djelatnici KOS-a po sistematizaciji tvornice, premrežili su Vazduhoplovnu Industriju Soko Mostar d.d., kao poduzeće JNA od strateškog interesa za sigurnost i borbenu spremnost u zaštiti suvereniteta SFRJ.

Niti jedan djelatnik VI Soko Mostar nje mogao dobiti posao da nije bio pročešljan – provjeren od sigurnjaka KOS-a. Postati direktor proizvodnje V.I. Soko Mostar, ili Predsjednik radničkog vijeća bez odobrenja središnjice KOS-a Beograd, nemoguće je. Kompletni menagment-direktori i zamjenici Vazduhoplovne Industrije Soko Mostar, kao i članovi njihove obitelji morali su proći sigurnosnu provjeru KOS-a i UDBA-e. Nakon dobivanja pozitivnog mišljenja, drug ili drugarica mogli su dobiti rješenje o zaposlenju na odgovorno mjesto. Prikrivenim djelovanjem agenti KOS-a proveli su niz akcija u službi Velikosrpske politike Beograda.

Želeći prikazati Hrvatski Narod fašističkim agenti KOS-a sudjelovali su u terorističkim akcijama u Mostaru miniranjem partizanskoga groblja, Židovske općine u Zagrebu , kodni naziv Labrador, propagandnim ratom pod kodnim imenom “Opera”, grupa je formirana iz Odjeljenja bezbjednosti Ratnog Vazduhoplovstva u listopadu 1991. godine na poticaj generala Zvonka Jurjevića, tadašnjeg zapovjednika Ratnog zrakoplovstva i protuzračne obrane JNA. Ekipa se sastojala od 15 novinara, snimatelja i tehničara, koji su trebali sudjelovati u propagandnom ratu protiv Hrvatske. Planirano su slali telegrame, faksove medijskim kućama, s izmišljenim organizacijama. KOS ovci su tiskali i materijale HOS-a, u Beogradu, kojima su optužili strukture Zbora narodne garde i hrvatske policije za suradnju s JNA, lažnim pečatima, dezinformacije su distribuirane prema stranim dopisništvima- novinarima, prikazujući Hrvate fašistima, hrvatsku vojsku fašističkom tvorevinom.

Hrvatske obavještajne službe razotkrile su mrežu agenata KOS-a, kojom se upravljalo sa zapovjednog mjesta u Komandi Ratnog zrakoplovstva JNA u Beogradu. Tvornica za proizvodnju borbenih zrakoplova Jugoslavenske narodne armije bila je u Mostaru, Bosna i Hercegovina. Tvornica je bila pod izravnim zapovjedništvom KOS-a , generalštaba JNA. Tvornicu su čuvali specijalci JNA. Vojni zrakoplovi koji su proizvedeni u Mostaru imali su naziv “Soko” modeli su bili : 522, G-2 Galeb, J-21 jastreb, J-20 Kraguj , J-22 Orao, G-4 Super Galeb. Soko Mostar proizvodio je i helikoptere koji su dizajnirani u Francuskoj-Britaniji, a izrađivala ga je tvrtka Aerospatiale gazelle.

Moć KOS-a do izražaja dolazi nakon sloma Velikosrpske agresije. Direktori Vazduhoplovne Industrije Soko Mostar umjesto da završe na optuženičkoj klupi za ratni zločin koji su organizirali i proveli nad Hrvatima i Muslimanima, oni postaju lideri demokratskih stranaka HDZ i SDA. Primjer Dragana Čovića Jugoslovena koji je bio direktor vojne proizvodnje JNA – Vazduhoplovne industrije Soko Mostar, koja je bila pod nadzorom KOS-a JNA, postaje predsjednik HDZ BiH. Specijalnim ratom agenata KOS-a , protiv časnika HVO-a, marginalizirani su svi oni koji su se suprotstavili pozicioniranju Dragana Čovića za predsjednika HDZ BiH. 1998 godine Dragan Čović prvi put je nominiran( od prikrivenih predstavnika KOS-a) za predsjednika HDZ BiH. Predsjednik HDZ dr. Franjo Tuđman na inicijativu grupice (Pašalić, Prlić, Raić, Tomić, Brajković, Bender …) koja je inicirala nominaciju Jugoslavena Dragana Čovića za predsjednika HDZ BiH, internom anketom, završila je debaklom , na način da je Franjo Tuđman (1998.g) otvoreno rekao Draganu Čoviću da je njegovo vrijeme isteklo, pri čemu je Čoviću zabranio bilo kakvo izlaganje ispred prisutnih.

Predstavnici kriminalnih struktura iz vojske HV-HVO, koji su zbog već svojih ranijih kriminalnih djela bili ucjenjeni od predstavnika : KOS-a, SDB-a, TO-a, uz pomoć prikrivenih agenata KOS-a-UDBA-e, iz civilnih općinskih struktura ( partijskih Komiteta, TO, Civilne zaštite ), stvaraju sinergiju i za predsjednika HDZ BiH 1998 godine biraju oficira JNA ( kasnije pukovnika HVO-a, voditelja Logističkog centra Grude) Antu Jelavića, otkazujući poslušnost Zagrebu, dr. Franji Tuđmanu. Crni fondovi prljavog novca koji su bili na raspolaganju bivšim oficirima JNA , koji su nastali trgovinom oružja KOS ovih agenata iz skladišta JNA, osigurali su izbor oficira JNA, za predsjednika HDZ BiH.

Operativnim radom na terenu prikriveni agenti KOS –a, osiguravaju da 2005 godine za predsjednika HDZ BiH dolazi Dragan Čović, jedan od posljednjih čuvara Jugoslavije, kojemu je dr. Franjo Tuđman 1998 godine na službenom sastanku s delegacijom HDZ BiH, rekao da mu je isteklo vrijeme. Pretvorbeni tsunami državne imovine pod palicom Dragana Čovića i njegovih sokolovaca, osigurali su mu pravosudnu mrežu, prikrivenih KOS ovaca, tužitelja, sudaca, koji pravovremeno interveniraju kada Dragana Čovića izvlače iz sarajevskog zatvora. Po potrebi iz sudskih spisa zahvaljujući prikrivenim agenima BIA-e (KOS-a), nestaju i originalni dokumenti.

Specijalni rat medija KOS -ovaca, poslastica su Sokolovaca kao čuvara Jugoslavije i kao nezamjenjivih lidera HDZ-a. Neuki stariji hrvati prepadnuti strašnim likvidacijama Kruševskih HOS ovaca, prijetnjama prikrivenih KOS ovaca, svakim danom ispraćaju svoje najmilije, koji napuštaju stoljetna ognjišta. Uhljebi državnih poduzeća, koji su selektivno kao partijski dužnosnici nagrađeni diplomama, radnim mjestima, kao narkomani podržavaju Jugoslavena Dragana Čovića za člana predsjedništva BiH. Pravaši HOS-ovci, ukoliko angažiraju Marka Perkovića Thompsona i zapjevaju “Čavoglave”, moguće da završe na naslovnicama biltena KOS ovaca, (večernji – Jutarnji – Jutel…) kao tvroci ili promicatelji Fašističke ideologije. Ukoliko pravaši dogovore koaliciju s HDZ om, radi “Nacionalnih interesa” u biranju Jugoslavena Dragana Čovića članom predsjedništva BiH, a ne Dijanu Zelenike, onda pojedini HDZ ovci kao prikriveni KOS-ovci skrajanjem lista slučajno u Zapadno hercegovačkoj županiji prevare HOS ovce !

Tradicija KOS-a od 1946 godine danas BIA-e, bilježi rezultate specijalnog informiranja, provodeći tezu o “zbijanju redova” i biranju “nezamjenjivog” jugoslovena – ćiriličara Dragana Čovića. Kako neukom Hrvatu , potencijalnom biraču objasniti da je kandidat za člana predsjedništva BiH i “Hrvatica” dr. Dijana Zelenika, koja je 1991/2 godine u mostarskoj bolnici operirala , dok su zrakoplovi JNA – Sokola Dragana Čovića raketirali : Vukovar, Škabrnju, Šibenik, Dubrovnik, Kupres, Šuicu, Tomislavgrad, Široki Brijeg…!
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#34753 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Ode Delvekijo :mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#34754 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Kolaterala,da.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#34755 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

bingov buraz wrote:Ode Delvekijo :mrgreen:
Zasto pobugu kad nije nista lose uradio? :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34756 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Otto_13 wrote:Ode al Čovketa čuvaju haman za rasadu !
:thumbup:

Polako i on će da padne kad tad ....
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#34757 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by black »

Image
Svoj komentar s diplomatskom brukom Hrvatske u Bosni i Hercegovini na svoj je način prokomentirala Anka Mrak Taritaš. Uz fotografiju na kojoj za istim stolom u restoranu sjede Andrej Plenković, Milorad Dodik i Dragan Čović.

"I onda kažu 'veleposlanik radio na svoju ruku' i 'nije se konzultirao sa Zagrebom'...", napisala je Mrak Taritaš. To je fotografija koja kruži društvenim mrežama, najvjerojatnije je snimljena 2017. kada je aktualna tema bila izgradnja mosta u Gradišci, kazala je Anka Mrak Taritaš za 100posto i uvjerava nas da nije fotomontaža.

"Cijela situacija, komentirala sam i prije dva dana, to je apsolutno neprihvatljivo za početak da ambasador ode na bilo kakav sastanak i dogovor bez dogovora s Ministarstvom vanjskih poslova. To je nekakav hodogram, tako da je veliko pitanje što je on tamo radio, to se mora vidjeti. Ali je vrlo interesantno da je cijelo svjetlo bilo na ambasadoru, a nije bilo na gospodinu Čoviću, koji je predsjednik HDZ-a Bosne i Hercegovine. Koji bi tamo trebao predstavljati interese naših sugrađana i apsolutno je nevjerojatno da je on tamo bio, da se to nije znalo. Vidjeli smo zapravo želju vladajućih da tu činjenicu ignoriraju i stave pod tepih", rekla je Mrak Taritaš u komentaru za 100 posto.
Na cijelu situaciju reagirala je još prvu večer kada se za sve saznalo. Bivša ministrica graditeljstva dodala je kako je Ivan del Vechio jedini od svih ambasadora koji se nalaze u BiH koji je bio tamo. "Nemojte mi reći da je slučajno bio taj dan", zaključila je Mrak Taritaš.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34758 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

bingov buraz wrote:Ode Delvekijo :mrgreen:
Sve je to dogovoreno sa HDZeom Hr....svakako je bio na odlasku...kako kazu i vuk sit i ovce na broju.....a Covica i ne spominju kao da nije njihov....bas tu se vidi da je sve dogovoreno
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34759 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

black wrote:Image
Svoj komentar s diplomatskom brukom Hrvatske u Bosni i Hercegovini na svoj je način prokomentirala Anka Mrak Taritaš. Uz fotografiju na kojoj za istim stolom u restoranu sjede Andrej Plenković, Milorad Dodik i Dragan Čović.

"I onda kažu 'veleposlanik radio na svoju ruku' i 'nije se konzultirao sa Zagrebom'...", napisala je Mrak Taritaš. To je fotografija koja kruži društvenim mrežama, najvjerojatnije je snimljena 2017. kada je aktualna tema bila izgradnja mosta u Gradišci, kazala je Anka Mrak Taritaš za 100posto i uvjerava nas da nije fotomontaža.

"Cijela situacija, komentirala sam i prije dva dana, to je apsolutno neprihvatljivo za početak da ambasador ode na bilo kakav sastanak i dogovor bez dogovora s Ministarstvom vanjskih poslova. To je nekakav hodogram, tako da je veliko pitanje što je on tamo radio, to se mora vidjeti. Ali je vrlo interesantno da je cijelo svjetlo bilo na ambasadoru, a nije bilo na gospodinu Čoviću, koji je predsjednik HDZ-a Bosne i Hercegovine. Koji bi tamo trebao predstavljati interese naših sugrađana i apsolutno je nevjerojatno da je on tamo bio, da se to nije znalo. Vidjeli smo zapravo želju vladajućih da tu činjenicu ignoriraju i stave pod tepih", rekla je Mrak Taritaš u komentaru za 100 posto.
Na cijelu situaciju reagirala je još prvu večer kada se za sve saznalo. Bivša ministrica graditeljstva dodala je kako je Ivan del Vechio jedini od svih ambasadora koji se nalaze u BiH koji je bio tamo. "Nemojte mi reći da je slučajno bio taj dan", zaključila je Mrak Taritaš.
Ljubav bez granica,,,hocu reci pederluk bez granica........a slika je iz Mostara sa Mostarskog sajma ako se ne varam iz 2017
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34760 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

IVAN DEL VECHIO VIŠE NEĆE BITI VELEPOSLANIK HRVATSKE U BiH Osim što mu je istekao mandat, odlazi zbog sudjelovanja na neustavnoj proslavi Dana RS
a jest najeBo :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#34761 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Al ih izmajorizira drug chmoljo :lol:
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34762 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Point. wrote:
Al ih izmajorizira drug chmoljo :lol:
od trilion tema sa istom tematikom, usko, široko i na svaki drugi način postavljenom, došli ste ovdje da smarate po zadatku.

cirkus nećete praviti.

Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» Hafis, Kolinda

mjesec

nastavite se praviti blesavi i uklanjam vas trajno.

post godine :mrgreen: ... izvinjavamo se moderatoru mnogo se izvinjavamo :mrgreen:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#34763 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by vatrogasac »

pici wrote:
IVAN DEL VECHIO VIŠE NEĆE BITI VELEPOSLANIK HRVATSKE U BiH Osim što mu je istekao mandat, odlazi zbog sudjelovanja na neustavnoj proslavi Dana RS
a jest najeBo :mrgreen:
I to peti mandat. Mora da su mu se ćevapi i bureci omrazili pa poželio čvaraka.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34764 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Smijenili čovjeku koji je istekao mandat ?? Pa ovo je zamazivanja očiju i skretanje pažnje od Čovića ...

Koje su to hinje
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34765 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

mO k3 wrote:Smijenili čovjeku koji je istekao mandat ?? Pa ovo je zamazivanja očiju i skretanje pažnje od Čovića ...

Koje su to hinje
Sve je to dogovoreno sa zvanicnim Zg jer je i tako bio na kraju mandata ....nije bilo reakcije na to da je jedini Ambasador koji nije bio na inauguraciji u predsjedistvu a isti dan posle podne je otisao u Istocno sarajevo kod Dodika....samo naivan moze vjerovati da ovo nije bilo dogovoreno sa Zg....ali zato cute uvezi Covica ...sve je kazano.....ja cesto volim reci da Sr i Hr nisu nikad bili toliko zdruzeni kao sada na rastakanju BiH
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#34766 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

spreca wrote:
bingov buraz wrote:Ode Delvekijo :mrgreen:
Sve je to dogovoreno sa HDZeom Hr....svakako je bio na odlasku...kako kazu i vuk sit i ovce na broju.....a Covica i ne spominju kao da nije njihov....bas tu se vidi da je sve dogovoreno
100%. Samo naivan insan može drugačije protumačiti ove hdz igre. Amaterska predstava, vidi se iz aviona. Pravi neprijatelj države BiH je HDZ iz Hrvatske i tu treba šakama u vugla.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34767 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Eh, jeste li čuli za memorandum "Boing"? To vam je nešto kao Islamska deklaracija.

Dnevnik je potpuno poludio. Kažu, "ne možemo da potvrdimo autentičnost", ali onda ga objave. Jedini cilj, produbljivanje mržnje prema Bošnjacima.
JE LI MEMORANDUM "BOING" BOŠNJAČKO NAČERTANIJE Politički likvidirati Hrvate u BiH i eutanizirati Hrvatsku

Image

https://www.dnevnik.ba/teme/je-li-memor ... tanizirati
Bošnjačko Načertanije, a odmah u naslovu pravopisna greška - "memoradnum".
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#34768 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

E baš je Boing, :-)
Grdne rane ovo kao da je pisao onaj Knezović ... :run:
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#34769 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

To pisao Hafis, očiju mi. :lol:
Čuj, Boing, šta to treba da znači, boing kao kad tava se kotrlja po stepenicama pa odzvanja ili Boing avion, ali zafalilo slovo ? Mogli su se barem potruditi oko imena ti kamenjarci. :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#34770 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Banksy »

MemoraDNum...
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#34771 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Dasi »

horkesh wrote:Eh, jeste li čuli za memorandum "Boing"? To vam je nešto kao Islamska deklaracija.

Dnevnik je potpuno poludio. Kažu, "ne možemo da potvrdimo autentičnost", ali onda ga objave. Jedini cilj, produbljivanje mržnje prema Bošnjacima.
JE LI MEMORANDUM "BOING" BOŠNJAČKO NAČERTANIJE Politički likvidirati Hrvate u BiH i eutanizirati Hrvatsku

Image

https://www.dnevnik.ba/teme/je-li-memor ... tanizirati
Bošnjačko Načertanije, a odmah u naslovu pravopisna greška - "memoradnum".
demokracija... oporba... kaos...
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#34772 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by horkesh »

Dokument je, kao, iz 1999. godine i "sačinjen" je u Bošnjačkom institutu u Sarajevu.

Jest da se u dokumentu spominju Petritchevi amandmani, doneseni 2002. godine, ali hajd'.
mishic
Posts: 8408
Joined: 28/04/2011 16:29

#34773 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mishic »

Hrvatsko fingiranje toliko je naivno i smiješno da ga i dječija igra nadilazi.
U ratu se događalo da je postojao neki štab u Busovaći koji je pravio paralelnu papirologiju u skladu sa svim međunarodnim propisima o oružanim sukobima. Izmišljali su i falisificirali događaje na terenu uvijek prebacujući odgovornost na drugu stranu dok im komandant UNPROFORA nije provalio foru i napisao da sve ono za šta oni druge okrivljuju u stvari čine sami. Ta izjava je stigla i u Hag a taj tzv.
štab provaljen pa ni jedan fingirani dokument "nije pio vode" nego se koristila originalna dokumentacija. I ovaj aviJon (bio BOING ili neki drugi) je više nego smiješan.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34774 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

mishic wrote:Hrvatsko fingiranje toliko je naivno i smiješno da ga i dječija igra nadilazi.
U ratu se događalo da je postojao neki štab u Busovaći koji je pravio paralelnu papirologiju u skladu sa svim međunarodnim propisima o oružanim sukobima. Izmišljali su i falisificirali događaje na terenu uvijek prebacujući odgovornost na drugu stranu dok im komandant UNPROFORA nije provalio foru i napisao da sve ono za šta oni druge okrivljuju u stvari čine sami. Ta izjava je stigla i u Hag a taj tzv.
štab provaljen pa ni jedan fingirani dokument "nije pio vode" nego se koristila originalna dokumentacija. I ovaj aviJon (bio BOING ili neki drugi) je više nego smiješan.
Hoce ih nesto avijacija kao i oni od Izraela F16 :mrgreen:...kopiraju srbe ali ih nesto slabo ide :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24422
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34775 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

:lol: :lol: :lol:

Nije dovoljna islamska deklaracija, sad i ovo!
Post Reply