F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- rovac13
- Posts: 5761
- Joined: 08/12/2013 16:17
#34751 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Protiv koga se to max jos gura ?
Osim landa ?
Osim landa ?
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34752 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mada Sprintovi Maxu vise odgovaraju nego trke, obzirom da potrosnja guma u kojoj Mclaren oscilira a RB kaska ne stigne da se ispolji pa je RB kompetentniji.schindleroskar wrote: ↑28/10/2024 00:07Najvjerovatnije.Samprotivsviju wrote: ↑27/10/2024 23:56 Maxu prakticno sljesece 4 trke treba 1 podij pa da sanse da Lando osvoji titulu postanu samo matematika
Ali isto tako ako Max pretjera i izbaci sam sebe sa trke, Lando ima mnogo vece sanse za titulu+dva sprinta do kraja, tako da tu ima jos bodova
Postaje agresivniji Max iz trke u trku kako se pocinje gurat sa ostalim vozacima.
Ferrari je samo šlag na kraju sezone
Kako je pocela mislio sam da slijedi jos jedna uspavanka od sezone, a ustvari je najbolja od 2021. godine
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34753 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sve dok Ferrari pobjeđuje, Max nema brige, njemu je u interesu da Ferrari pobjeđuje i otkida bodove Landu, zato se jučer nije ni branio protiv Sainza, a protiv Landa je išao glavom kroz zid.
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#34754 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma Mclaren je usrao kod Landa što su mijenjali pozicije i slicno.. moglo je biti 20-30 bodova razlike.
Ako Lando ne može pobijediti Ferrari onda ne mora ni osvojiti, ne zaslužuje.
4x trke do kraja sve zavisi i od Mercedesa da oni budu ispred Maxa što je teško izvesti bez kazni kao juce.
Ako Lando ne može pobijediti Ferrari onda ne mora ni osvojiti, ne zaslužuje.
4x trke do kraja sve zavisi i od Mercedesa da oni budu ispred Maxa što je teško izvesti bez kazni kao juce.
- DaysleepeR
- Posts: 21036
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34755 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Opasna je borba za drugi seat u RedBullu
Opasan će biti Lawson, dvije trke, dva problema sa vozačima veteranima
Opasan će biti Lawson, dvije trke, dva problema sa vozačima veteranima
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34756 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Veoma Gen Z od njega.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34757 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
I da mene ture u te stalne sudije... Svi bi naucili da voze kao genlemani, kad ih vec caca i mater nisu naucili...omega369 wrote: ↑27/10/2024 23:13 Slazem se da treba kazna ali ovo je bas pretjerivanje bilo
Ja bih zbog ovih nedosljednih kazni u jednoj od narednih utrka namjerno izbacio lika van staze i pomirio se sa +10. Pa jel, drugi su duplo manje kazne dobijali za gore stvari
I trebaju uvesti iste sudije svaku utrku pa nek rak raka..
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34758 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Naravno, siledzija koji ne bira sredstva kada moze. Da li "moze" ne zavisi od njega... Ako ga puste, onda moze...
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#34759 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ono prije njega se nisu osvajale titule takodrndalo wrote: ↑28/10/2024 09:30Naravno, siledzija koji ne bira sredstva kada moze. Da li "moze" ne zavisi od njega... Ako ga puste, onda moze...
- rovac13
- Posts: 5761
- Joined: 08/12/2013 16:17
#34760 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kad bi vratili film puno godina unazad,vidjeli bi razne prgave scene kod velikana.......schumacher senna i tako redom
A kako ih se danas sjecamo i sta slusamo o njima.Kao najveci ikad.
Niko ne spominje sra su lose radili.
Titule se broje i one ostaju ucrtane.
Ovaj to zeli i ne bira nacin kako da dodje do toga.
A kako ih se danas sjecamo i sta slusamo o njima.Kao najveci ikad.
Niko ne spominje sra su lose radili.
Titule se broje i one ostaju ucrtane.
Ovaj to zeli i ne bira nacin kako da dodje do toga.
- DaysleepeR
- Posts: 21036
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34761 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Za prvi incident možda se može debatovati da se Max sklanjao da ne udari u Carlosa pa je izgurao Landa, mada ja mislim da ovdje Max-a Carlos nije sekunde interesovao već je zatvarao Landa, ali drugi incident je sam za 20 sekundi, ovdje je išao da se zabije u njega ako se ne skloni...
Ovo nije vožnja dostojna šampiona
Ovo nije vožnja dostojna šampiona
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34762 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ste se Ferarija tice, pobjednika... Moze Charles biti nesretan koliko hoce, on tek ima samo matematicke sanse, nize i od Landa.
S druge strane, tim ima ealne sanse da uzme titulu ako budu radila oba vozaca koliko god mogu... Juce su ispustili 1/2, ali su uzeli 1/3...
I to i znamo da je Ferariju cilj. I treba im biti. I SVI U TIMU MORAJU VOZITI ZA TAJ POKUSAJ! I sticenik iz Monaka.
Sainz je cijeli vikend bio bolji, bio je naprijed, odlazi iz tima. Sta mislimo da li bi na nepravdu bio rad saradjivati u timskom naporu...?
Naravno...
Dakle, trkanje moze, ali kada nema drugi cilj... Pustali su ih, pa su i jedan i drugi znali usrati.
Sada, kada ima jedan dohvatljiv cilj na nisanu, svi moraju nisaniti u njega...
S druge strane, tim ima ealne sanse da uzme titulu ako budu radila oba vozaca koliko god mogu... Juce su ispustili 1/2, ali su uzeli 1/3...
I to i znamo da je Ferariju cilj. I treba im biti. I SVI U TIMU MORAJU VOZITI ZA TAJ POKUSAJ! I sticenik iz Monaka.
Sainz je cijeli vikend bio bolji, bio je naprijed, odlazi iz tima. Sta mislimo da li bi na nepravdu bio rad saradjivati u timskom naporu...?
Naravno...
Dakle, trkanje moze, ali kada nema drugi cilj... Pustali su ih, pa su i jedan i drugi znali usrati.
Sada, kada ima jedan dohvatljiv cilj na nisanu, svi moraju nisaniti u njega...
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34763 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Naravno da jesu, i to je bilo do tadasnjih sudija i tadasnjeg vodstva...
Ako je neko silovao neku zenu prije, ne znaci da je u redu da ja to isto uradim sutra...
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34764 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Tacno. Sto ne znaci da Uprava mora da aminuje njegove zelje...rovac13 wrote: ↑28/10/2024 09:34 Kad bi vratili film puno godina unazad,vidjeli bi razne prgave scene kod velikana.......schumacher senna i tako redom
A kako ih se danas sjecamo i sta slusamo o njima.Kao najveci ikad.
Niko ne spominje sra su lose radili.
Titule se broje i one ostaju ucrtane.
Ovaj to zeli i ne bira nacin kako da dodje do toga.
Siguran sam da Magnusen to isto zeli jos i vise od njega... Pravda za Danca ! Zasto je Nizozemac vazniji od Danca !!!???
Uaaaa Nizozemska ! Hopppa Danmark !!!
- DaysleepeR
- Posts: 21036
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34765 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Biće Brazil jako interesantan, RedBull je vazda bio u problemu kada je sprint i trka, mislim da će i ove godine imati problema sa setupom.
Landu je ovo najveća šansa da skine veći broj bodova.
Landu je ovo najveća šansa da skine veći broj bodova.
-
gistro
- Posts: 472
- Joined: 22/09/2015 11:02
#34766 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kakvo je vrijeme prognozirano za Brazil?DaysleepeR wrote: ↑28/10/2024 09:48 Biće Brazil jako interesantan, RedBull je vazda bio u problemu kada je sprint i trka, mislim da će i ove godine imati problema sa setupom.
Landu je ovo najveća šansa da skine veći broj bodova.
- DaysleepeR
- Posts: 21036
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#34767 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Thundery showers and a gentle breeze is predicted for all three days of track action, with the highest chance of rain expected to fall during Sunday's 71 lap race.gistro wrote: ↑28/10/2024 09:56Kakvo je vrijeme prognozirano za Brazil?DaysleepeR wrote: ↑28/10/2024 09:48 Biće Brazil jako interesantan, RedBull je vazda bio u problemu kada je sprint i trka, mislim da će i ove godine imati problema sa setupom.
Landu je ovo najveća šansa da skine veći broj bodova.
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#34768 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma meni kod Landa nedostaje ono nesto da bude pravi šampion. Nema onaj neki bezobrazluk u vožnji, isuviše je to na finjaka.
Al kada je mogao Kekeov mali postat prvak, može i Lando!
Al kada je mogao Kekeov mali postat prvak, može i Lando!
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34769 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nego sta bi sa "vanserijskim talentom i mega strucnim" Oscar-om Piastri-em?
Jel vozio ovu trku? Kako ono kazu ovi objektivni ovdje, da sije Landa stalno, svuda i sakama ga ubija...?
Imal kakvo opravdanje ?
Jel vozio ovu trku? Kako ono kazu ovi objektivni ovdje, da sije Landa stalno, svuda i sakama ga ubija...?
Imal kakvo opravdanje ?
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#34771 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zanimljivo je da se oscar bas iskljucio i da uopste ne pomaze Landu
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#34772 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Tacno bi se zabio u sainza da nije otisao desnoDaysleepeR wrote: ↑28/10/2024 09:34 Za prvi incident možda se može debatovati da se Max sklanjao da ne udari u Carlosa pa je izgurao Landa, mada ja mislim da ovdje Max-a Carlos nije sekunde interesovao već je zatvarao Landa, ali drugi incident je sam za 20 sekundi, ovdje je išao da se zabije u njega ako se ne skloni...
Ovo nije vožnja dostojna šampiona
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#34773 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Procurila Maxova taktika za Interlagos:

- sve_ovo_ja
- Posts: 2153
- Joined: 13/07/2016 11:10
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34775 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ima istine, ali Landu ne odgovara obadvojica ne završe trku, a Maxu da.
Zato se Max naklatio na njega
