Od sada obavezno gledam tu emisiju...... Ja dekoltea, fakat konto ona u svilenoj spavacici nako dosla na snimanjekaranana wrote:kakve sikice.
blago se nadolazecoj bebi.
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- hrusta
- Posts: 517
- Joined: 24/11/2006 15:01
- Location: Per ardua ad astra....
#3476 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3477 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
lijan wrote:
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3478 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
dajte da i mi vidimohrusta wrote:Od sada obavezno gledam tu emisiju...... Ja dekoltea, fakat konto ona u svilenoj spavacici nako dosla na snimanjekaranana wrote:kakve sikice.
blago se nadolazecoj bebi.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3479 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije razlika samo u HD-u. Apsurdno je porediti jedan BBC s BHT-om. Ponizavajuce za BBC. Radi se i o kvaitetu prenosa, tehici, ljudima koji komentarisu, sagovornicima, itd. To je kao da poredis Mercedes sa stojadinom. Jednsotavno ne mogu se porediti.hrusta wrote:Ali je fazon sto je BBC u HD-u a BHT emituje u 240p, I svi to znamo, e zbog toga ga je on zamolio. A sto se tice prenosa u UK, prava su dobile 2 TV kuce BBC i ITV, svaki put tako bude pa gledalac izabere koju ce tekmu da gleda, a i bude jedna TV kuca prenosi jednu tekmu Medan dan a onda druga, drugu pred kraj prvenstva.ultima_palabra wrote:Daleko od toga da volim sliku, komentatore i praistorijske emisije BHT-a... ipak, pokušavam zamisliti situaciju gdje BBC dobije ekskluzivna prava prenosa najvažnijeg događaja u svijetu sporta... i onda ga radi zajedno sa štajaznam, Setanta Sports jer ih je njihov direktor fino zamolio![]()
![]()
![]()
Kakve se sve ideje ljudima motaju po glavama...
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3480 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Face ima neosporno kvalitetniju sliku od BHT-a, razlika je k'o nebo i zemlja, ali ovdje se konstantno prica o Faceovom full HD-u, ljudi moji koji full HD? Ljudi samo rade u 16:9 formatu, HD-a nije ocima vidjelo, provjereno.

- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#3481 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Veceras Zlaja u CD-u. Kako je uspio nafatat?
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3482 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
a lagumdzije: ma neeeemojte tako senade, jaooo

-
seshat
- Posts: 359
- Joined: 18/07/2008 22:03
#3483 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
kakav demagog jbt. mislim da mi postaje najodvratniji političar u bih, uz ogromnu konkurenciju.
- DaysleepeR
- Posts: 21068
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#3484 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
provjereno nisi u pravu. Face emituje u 1028p. Problem je što kablovski operateri puštaju dva signala, SD i HD. Nađi HD signal pa ćeš vidjeti šta je HD.BHF_Manijak wrote:Face ima neosporno kvalitetniju sliku od BHT-a, razlika je k'o nebo i zemlja, ali ovdje se konstantno prica o Faceovom full HD-u, ljudi moji koji full HD? Ljudi samo rade u 16:9 formatu, HD-a nije ocima vidjelo, provjereno.![]()
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3485 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
imam sd i hd face i vidi se razlika izmedju jednog i drugog.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#3486 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zlaja veceras: nemojte molim vas! 
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3487 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
jos jedan koji je platio senchi interviju, reko bi kolega novinar erszebet.
-
serpico35
- Posts: 139
- Joined: 07/08/2013 21:22
#3488 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Koji je kreten ovaj senad. Da sam zlaja stocom bih ga spucao onakvog nekulturnog i ufuranog.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3489 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
znaci dobro intervijuise i ispituje gosteserpico35 wrote:Koji je kreten ovaj senad. Da sam zlaja stocom bih ga spucao onakvog nekulturnog i ufuranog.
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#3490 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Dva narcisa,pitanje koji je veci 
Tapatalk 2
Tapatalk 2
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3491 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
dobor je da nisu još potegnuli pitanje čiji je većivan helsing wrote:Dva narcisa,pitanje koji je veci
Tapatalk 2
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#3492 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Treba njima obojici Alastair Campbell. 
-
serpico35
- Posts: 139
- Joined: 07/08/2013 21:22
#3493 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
karanana wrote:znaci dobro intervijuise i ispituje gosteserpico35 wrote:Koji je kreten ovaj senad. Da sam zlaja stocom bih ga spucao onakvog nekulturnog i ufuranog.
Pa vise je senad pricao nego zlaja. Covjeknikom ne da recenicu da zavrsi. Ovoje drugi intervju koji mi se zgadio. Prvije bio sa mirzom teletovicem kad momak pocne recenicu a senad ga prekine. Kreten
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3494 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
jeko ba alister kempbel? zlaja jbt ko jim carrey u onom filmu yes man izgleda 
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3495 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
hoce zlaja sebi da kupi a nama da uzme jos 6 godina sa ublehaskom kampanjom "bosna i hercegovina 2020".
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3496 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sta ima veze što je senad malo egocentrican, to ne mijenja činjenicu da je patriota i da se angažuje maksimalno u okviru svojih mogućnosti da i nama bude bolje, a ne samo njemu.
za razliku od gosta mu večeras.
a gospodjama koje su zvale u program i govorile kako je zlatko lijep i pametan se poserem na glavu.
za razliku od gosta mu večeras.
a gospodjama koje su zvale u program i govorile kako je zlatko lijep i pametan se poserem na glavu.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3497 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Lagumdžija demagog i varalica kakvu je teško naći, napisah upravo post utiska na temi o SDP-u, a Senad iako to, naravno, radi puno bolje od Suzane Stambol je večeras imao jedan od svojih lošijih intervjua. Kad je Lagumdžija urlikao "vi to znate, vi to odlično znate" (kao biva njegove rezultate) šutio je kao riba i nije pitao da i gledatelji znaju šta to. Nije pitao puno toga šta je trebao.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3498 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
jebote lagumdziji je strana investicija u koridor 5c to sto je turska/strana firma dosla da ga gradi. kakva je to strana investicija kada mi toj firmi placamo da gradi za nas? to je nasa investicija u tursku.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3499 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ti bas ne volis Suzanu. Da ti se nije sta licno zamjerila?KatarinaKosaca wrote:Lagumdžija demagog i varalica kakvu je teško naći, napisah upravo post utiska na temi o SDP-u, a Senad iako to, naravno, radi puno bolje od Suzane Stambol je večeras imao jedan od svojih lošijih intervjua. Kad je Lagumdžija urlikao "vi to znate, vi to odlično znate" (kao biva njegove rezultate) šutio je kao riba i nije pitao da i gledatelji znaju šta to. Nije pitao puno toga šta je trebao.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3500 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Senad je meni drag kao objektivan i dobar novinar ali ima jednu manu a to je da voli dokazivati svoju "zajebanost" na gostima, pa sto jaci gost to je on "zajebaniji". Ima sindrom svih ostalih novinara a to je da upada u rijec sugovorniku i ne da mu da zavrsi rijec. To me kod njega pravo iritira.
Zlatko i da je imao sta reci ne bi mogao jer mu ovaj nije dao. Interesuje me ko je koga ovdje intervjuisao?
Zlatko i da je imao sta reci ne bi mogao jer mu ovaj nije dao. Interesuje me ko je koga ovdje intervjuisao?
