FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
hrusta
Posts: 517
Joined: 24/11/2006 15:01
Location: Per ardua ad astra....

#3476 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by hrusta »

karanana wrote:kakve sikice.
blago se nadolazecoj bebi.
Od sada obavezno gledam tu emisiju...... Ja dekoltea, fakat konto ona u svilenoj spavacici nako dosla na snimanje :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#3477 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by afannedim »

lijan wrote:
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3478 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

hrusta wrote:
karanana wrote:kakve sikice.
blago se nadolazecoj bebi.
Od sada obavezno gledam tu emisiju...... Ja dekoltea, fakat konto ona u svilenoj spavacici nako dosla na snimanje :D
dajte da i mi vidimo :D
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3479 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

hrusta wrote:
ultima_palabra wrote:Daleko od toga da volim sliku, komentatore i praistorijske emisije BHT-a... ipak, pokušavam zamisliti situaciju gdje BBC dobije ekskluzivna prava prenosa najvažnijeg događaja u svijetu sporta... i onda ga radi zajedno sa štajaznam, Setanta Sports jer ih je njihov direktor fino zamolio :lol: :lol: :lol:

Kakve se sve ideje ljudima motaju po glavama...
Ali je fazon sto je BBC u HD-u a BHT emituje u 240p, I svi to znamo, e zbog toga ga je on zamolio. A sto se tice prenosa u UK, prava su dobile 2 TV kuce BBC i ITV, svaki put tako bude pa gledalac izabere koju ce tekmu da gleda, a i bude jedna TV kuca prenosi jednu tekmu Medan dan a onda druga, drugu pred kraj prvenstva.
Nije razlika samo u HD-u. Apsurdno je porediti jedan BBC s BHT-om. Ponizavajuce za BBC. Radi se i o kvaitetu prenosa, tehici, ljudima koji komentarisu, sagovornicima, itd. To je kao da poredis Mercedes sa stojadinom. Jednsotavno ne mogu se porediti.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3480 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

Face ima neosporno kvalitetniju sliku od BHT-a, razlika je k'o nebo i zemlja, ali ovdje se konstantno prica o Faceovom full HD-u, ljudi moji koji full HD? Ljudi samo rade u 16:9 formatu, HD-a nije ocima vidjelo, provjereno. :) ;-)
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#3481 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Veceras Zlaja u CD-u. Kako je uspio nafatat?
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3482 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

a lagumdzije: ma neeeemojte tako senade, jaooo :lol: :lol: :lol: :lol:
seshat
Posts: 359
Joined: 18/07/2008 22:03

#3483 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by seshat »

kakav demagog jbt. mislim da mi postaje najodvratniji političar u bih, uz ogromnu konkurenciju.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21068
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3484 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DaysleepeR »

BHF_Manijak wrote:Face ima neosporno kvalitetniju sliku od BHT-a, razlika je k'o nebo i zemlja, ali ovdje se konstantno prica o Faceovom full HD-u, ljudi moji koji full HD? Ljudi samo rade u 16:9 formatu, HD-a nije ocima vidjelo, provjereno. :) ;-)
provjereno nisi u pravu. Face emituje u 1028p. Problem je što kablovski operateri puštaju dva signala, SD i HD. Nađi HD signal pa ćeš vidjeti šta je HD.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3485 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

imam sd i hd face i vidi se razlika izmedju jednog i drugog.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#3486 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Zlaja veceras: nemojte molim vas! :-)
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3487 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

jos jedan koji je platio senchi interviju, reko bi kolega novinar erszebet.
serpico35
Posts: 139
Joined: 07/08/2013 21:22

#3488 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by serpico35 »

Koji je kreten ovaj senad. Da sam zlaja stocom bih ga spucao onakvog nekulturnog i ufuranog.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3489 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

serpico35 wrote:Koji je kreten ovaj senad. Da sam zlaja stocom bih ga spucao onakvog nekulturnog i ufuranog.
znaci dobro intervijuise i ispituje goste
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3490 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Dva narcisa,pitanje koji je veci :mrgreen:


Tapatalk 2
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3491 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

van helsing wrote:Dva narcisa,pitanje koji je veci :mrgreen:


Tapatalk 2
dobor je da nisu još potegnuli pitanje čiji je veći
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#3492 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Treba njima obojici Alastair Campbell. :)
serpico35
Posts: 139
Joined: 07/08/2013 21:22

#3493 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by serpico35 »

karanana wrote:
serpico35 wrote:Koji je kreten ovaj senad. Da sam zlaja stocom bih ga spucao onakvog nekulturnog i ufuranog.
znaci dobro intervijuise i ispituje goste

Pa vise je senad pricao nego zlaja. Covjeknikom ne da recenicu da zavrsi. Ovoje drugi intervju koji mi se zgadio. Prvije bio sa mirzom teletovicem kad momak pocne recenicu a senad ga prekine. Kreten
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3494 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

jeko ba alister kempbel? zlaja jbt ko jim carrey u onom filmu yes man izgleda :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3495 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

hoce zlaja sebi da kupi a nama da uzme jos 6 godina sa ublehaskom kampanjom "bosna i hercegovina 2020".
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3496 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by leo karan »

Sta ima veze što je senad malo egocentrican, to ne mijenja činjenicu da je patriota i da se angažuje maksimalno u okviru svojih mogućnosti da i nama bude bolje, a ne samo njemu.
za razliku od gosta mu večeras.

a gospodjama koje su zvale u program i govorile kako je zlatko lijep i pametan se poserem na glavu.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3497 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Lagumdžija demagog i varalica kakvu je teško naći, napisah upravo post utiska na temi o SDP-u, a Senad iako to, naravno, radi puno bolje od Suzane Stambol je večeras imao jedan od svojih lošijih intervjua. Kad je Lagumdžija urlikao "vi to znate, vi to odlično znate" (kao biva njegove rezultate) šutio je kao riba i nije pitao da i gledatelji znaju šta to. Nije pitao puno toga šta je trebao.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3498 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

jebote lagumdziji je strana investicija u koridor 5c to sto je turska/strana firma dosla da ga gradi. kakva je to strana investicija kada mi toj firmi placamo da gradi za nas? to je nasa investicija u tursku.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3499 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

KatarinaKosaca wrote:Lagumdžija demagog i varalica kakvu je teško naći, napisah upravo post utiska na temi o SDP-u, a Senad iako to, naravno, radi puno bolje od Suzane Stambol je večeras imao jedan od svojih lošijih intervjua. Kad je Lagumdžija urlikao "vi to znate, vi to odlično znate" (kao biva njegove rezultate) šutio je kao riba i nije pitao da i gledatelji znaju šta to. Nije pitao puno toga šta je trebao.
Ti bas ne volis Suzanu. Da ti se nije sta licno zamjerila? :-D
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3500 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

Senad je meni drag kao objektivan i dobar novinar ali ima jednu manu a to je da voli dokazivati svoju "zajebanost" na gostima, pa sto jaci gost to je on "zajebaniji". Ima sindrom svih ostalih novinara a to je da upada u rijec sugovorniku i ne da mu da zavrsi rijec. To me kod njega pravo iritira.
Zlatko i da je imao sta reci ne bi mogao jer mu ovaj nije dao. Interesuje me ko je koga ovdje intervjuisao?
Locked