Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3476 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
gledam slovake kad smo ih dobili 3.2.Tad smo igrali sa Mravcem u ekipi i dobil s pola snage.E sad kad smo sila
potpisujemo petardu u Zenici.
potpisujemo petardu u Zenici.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3477 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Meni je Slovacka enigma od ekipe, jedan cas izgledaju kao da ih Travnik moze dobiti 5 razlike, drugi cas kao repka spremna za veliki turnir tipa SP/EP
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#3478 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
po kom se principu biraju jakosne skupine za grupnu fazu SP? 
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3479 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Bira se samo grupa najjačih + domacin a ostale skupine su po kontinentima ili ti ga konfederacijama.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#3480 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
A u jednoj grupi ne smiju biti vise od dvije evropske reprezentacije, te ne vise od jedne sa drugih kontinenata...
Napisa neko gore grupu sa Brazilom i Urugvajom...to ne ide
Napisa neko gore grupu sa Brazilom i Urugvajom...to ne ide
-
drugi_profil
- Posts: 1273
- Joined: 06/03/2013 19:29
#3481 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jako je bitno da ekipa iz prvog sesira koja bude u grupi ne mrljavi i uzme glatko one druge dvije ekipe, nama je tada dosta pobjeda i nerjeseno.... 
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3482 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Zar nećemo ciljati na prvo mjesto?drugi_profil wrote:Jako je bitno da ekipa iz prvog sesira koja bude u grupi ne mrljavi i uzme glatko one druge dvije ekipe, nama je tada dosta pobjeda i nerjeseno....
-
drugi_profil
- Posts: 1273
- Joined: 06/03/2013 19:29
#3483 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
E jbg ti sad.
Hajmo makar malo realnosti ubaciti. Za to bi ipak trebalo i dosta srece i cuda i podviga...
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3484 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
On ne zivi ovdje, on malo zivi ovdje.garankich2013 wrote:Gledajuci na forume stičem dojam da JoseMuica živi na ovom forumu![]()
Kapari vrata, pogasi svjetla i provjeri plin...
- luckylaka
- Posts: 26227
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3485 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ako ces o realnosti onda sacekaj kraj kvalifikacija da vidimo gdje smo.Da nam se euforija ne obije o glavu(ne daj Boze)drugi_profil wrote:E jbg ti sad.Hajmo makar malo realnosti ubaciti. Za to bi ipak trebalo i dosta srece i cuda i podviga...
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3486 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ako budemo među prvih 7 na FIFA ljestvici
kad bude izvlačenje grupa za SP eto nas u prvom šeširu
kad bude izvlačenje grupa za SP eto nas u prvom šeširu
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3487 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
BAHO TOPALBEĆIREVIĆ, MOJ KOLEGA I PRIJATELJ, NAJBOLJI NAŠ KOMENTATOR I JEDAN OD NAJBOLJIH U REGIONU, KAKVE LI IRONIJE, DANAS JE BEZ ANGAŽMANA. U OVAKVOJ DRŽAVI, U AMBIJENTU U KOJEM ŽIVIMO, SA SVIM TELEVIZIJAMA KOJE GLEDAMO, DALEKO NAJBOLJI KOMENTATOR JE "NEPOŽELJAN". NEVJEROVATNO, TRAGIKOMIČNO! UVOZIMO SVE, PA I VODITELJE I KOMENTATORE PORED SVOJIH LJUDI. BAHO JE, MORAM TO POMENUTI STVARAO OVAJ SAVEZ, AFIRMIRAO DOMAĆU LIGU, IGRAČE, BIO MAKSIMALNO KOREKTAN I KOLEGIJALAN PREMA KOLEGAMA. I KADA SAM JA BIO BEZ ANGAŽMANA, BEZ POSLA, BAHO JE BIO PROMOTOR MOJE KNJIGE "OD TIRANE DO MARAKANE" KOJU SAM NAPISAO 2006. GODINE. BAHO SE I TADA, KAO ŠTO TO ČINI SVE OVE GODINE BORIO ZA KOLEGE, ZA PROFESIJU, ZA VISOKE STANDARDE, ZA SPORT.... DA NE BUDE ZABUNE; NIJE ON NEPOŽELJAN. NAPROTIV, MNOGI BI GA ŽELJELI ANGAŽIRATI ALI, JE OČITO, DA NEKI NE TRPE NEKOG KO IMA SVOJU CIJENU, REJTING, NEKOGA KOGA NAROD ŽELI SLUŠATI. NIJE OVO, NE DAJ BOŽE KRITIKA KOLEGAMA KOJI KOMENTIRAJU. NIPOŠTO! JEDNOSTAVNO OVO JE KAO KADA NEKI SELEKTOR U REPREZENTACIJU NE BI POZVAO EDINA DŽEKU, A DAO ŠANSU NEKOM IGRAČU IZ BELUPA ILI JAGODINE! DA NE BUDE ZABUNE; SA KOLEGOM BAHOM SE U DOSTA SLUČAJEVA NISAM SLAGAO, PONEKAD ILI POČESTO SMO IMALI DRUGAČIJE POGLEDE, ŽESTOKO SE RASPRAVLJALI. ARGUMENTIMA JASNO. BILO JE I TESKIH RIJECI, ALI OBA SMO IMALI CILJ; DA IMAMO SAVEZ I REPREZENTACIJU KAKVU ZASLUŽUJE OVA DRŽAVA, DA SA VELIKIH TAKMIČENJA, SA EVROPSKOG I SVJETSKOG PRVENSTVA IZVJEŠTAVAMO SA UTAKMICA NAŠE REPREZENTACIJE. KOLIKO JE SAMO ČINIO DA SE POMIRE SALIHAMIDŽIĆ I TADAŠNJI SELEKTOR FARUK HADŽIBEGIĆ, PA DŽEMALUDIN MUŠOVIĆ I ELVIR BOLIĆ.... VALJDA JE OVO NEKO ISKUŠENJE. SVE ĆE OVO PROĆI, UVJEREN SAM DA ĆE BAHO U SKORIJE VRIJEME U SVOJIM PRENOSIMA OPET POZIVATI NAROD NA ULICE.
BAHONI SRETAN TI ROĐENDAN, PUNO USPJEHAM SREĆE, A ZDRAVLJA NAJVIŠE!
SINAN SINANOVIC
INAČE KO SE SLAŽE A KO NE ???
BAHONI SRETAN TI ROĐENDAN, PUNO USPJEHAM SREĆE, A ZDRAVLJA NAJVIŠE!
SINAN SINANOVIC
INAČE KO SE SLAŽE A KO NE ???
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#3488 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma Baho je pojeo mesa vise od pola Sarajeva.
Sta ce njemu angažman..
Sta ce njemu angažman..
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3489 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sinan Sinanović

- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3490 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kako nema angažmana, ima kafanu na najboljoj lokaciji u državi... a prije rata prodavao farmerke i cijepao karte na ulazima
Doduše za nepismenog Sinana je i Baho gigant.
Doduše za nepismenog Sinana je i Baho gigant.
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3491 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dobro Baho može pojest što jest jest
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3492 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gledam debile sa SPORT.BA što se provaljuju kaže Dodick poziva Marina u ekipu RŠ kad budu igrali protiv Srbije u Banja Luci
http://www.sport.ba/fudbal/marin-bi-raz ... ma-mjesta/
smijeh
http://www.sport.ba/fudbal/marin-bi-raz ... ma-mjesta/
smijeh
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3493 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
MosaLjože wake up !!!
-
drugi_profil
- Posts: 1273
- Joined: 06/03/2013 19:29
#3494 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Bio sam sarkasticno realistican...luckylaka wrote:Ako ces o realnosti onda sacekaj kraj kvalifikacija da vidimo gdje smo.Da nam se euforija ne obije o glavu(ne daj Boze)drugi_profil wrote:E jbg ti sad.Hajmo makar malo realnosti ubaciti. Za to bi ipak trebalo i dosta srece i cuda i podviga...
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#3495 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
A đe drži kafančuru 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3496 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
bibiaj peti sprat, BeHa junajted 
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#3497 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kontam da nije na šinama jbt-e znam to 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3498 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
garankich2013 wrote:MosaLjože wake up !!!
- garankich2013
- Posts: 325
- Joined: 22/05/2013 12:09
#3499 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pobjedom protiv Latvije u Rigi nastavio se napredak naše fudbalske reprezentacije na FIFA-inoj rang listi. Nakon što smo u ovomjesečnom izdanju ljestvice najboljih svjetskih reprezentacija zauzimali rekordno 15. mjesto, naša reprezentacija će u narednom, julskom izdanju, najvjerovatnije zauzimati 13. poziciju, prenosi Reprezentacija.ba.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3500 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Čovječe jučer si postavio tu istu informaciju,sada ponovno to pišeš.Uredu želiš što više postova,ali i ovo što je Sinan napisao postavio si na ovu temu i na temu Ervin Zukanović.garankich2013 wrote:Pobjedom protiv Latvije u Rigi nastavio se napredak naše fudbalske reprezentacije na FIFA-inoj rang listi. Nakon što smo u ovomjesečnom izdanju ljestvice najboljih svjetskih reprezentacija zauzimali rekordno 15. mjesto, naša reprezentacija će u narednom, julskom izdanju, najvjerovatnije zauzimati 13. poziciju, prenosi Reprezentacija.ba.
