Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3476 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

rahmanjin wrote:
hercegovac_pravi wrote:
rahmanjin wrote: Evo kompromisa: sto ne daju SDP i SDA Boljitku po jedno mjesto iz reda bosnjackog i hrvatskog naroda? Boljitak je multietnicka stranka, potpisala je platformu a SDP ce zacepiti usta onima koji govore da hoce samo za sebe fotelje
Pa odkud znaš da neće?
Pa citas li novine i portale, gledas li televiziju? Fino je receno da SDP i SDA dijele bosnjacka mjesta a HDZ-ovi bi dobili 4 hrvatska mjesta a SDP jedno.
Ja i čitam i pratim i još puno toga,ali pratiš li ti današnju (sinošnju) izjavu Lijanovića?
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#3477 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Ripicipi »

rahmanjin wrote: Pa citas li novine i portale, gledas li televiziju? Fino je receno da SDP i SDA dijele bosnjacka mjesta a HDZ-ovi bi dobili 4 hrvatska mjesta a SDP jedno.
Ne SDP, nego stranke platforme
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#3478 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Zox »

Image
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3479 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

rahmanjin wrote:
nosara wrote:
rahmanjin wrote: Evo kompromisa: sto ne daju SDP i SDA Boljitku po jedno mjesto iz reda bosnjackog i hrvatskog naroda? Boljitak je multietnicka stranka, potpisala je platformu a SDP ce zacepiti usta onima koji govore da hoce samo za sebe fotelje
Ajde ti fino pisat, pa u krpe... Eto kompromisa... :wink:
Bravo demokrato, bas si super, bas su te fino naucili cim neko ima drugacije misljenje a ne mozes da argumentima to pobijes ti se fol pravi pametan.
Kakvo misljenje, ti nisi u toku, a dajes "misljenje"... hadeze jebeni hoce sve, o kakvom mjestu iz reda hrvatskog naroda pricas... ? :x

Nije tema medjusobna podjela SDP - boljitak, nego odbrana interesa SDP-ovih glasaca Hrvata i Srba, kojima dodik i govna hadezeovska osporavaju postojanje...
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#3480 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by rahmanjin »

hercegovac_pravi wrote:
rahmanjin wrote:
hercegovac_pravi wrote: Pa odkud znaš da neće?
Pa citas li novine i portale, gledas li televiziju? Fino je receno da SDP i SDA dijele bosnjacka mjesta a HDZ-ovi bi dobili 4 hrvatska mjesta a SDP jedno.
Ja i čitam i pratim i još puno toga,ali pratiš li ti današnju (sinošnju) izjavu Lijanovića?
Evo pa fino procitajte:
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110316124
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#3481 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by exliberal »

zavrzlama wrote:
exliberal wrote:
zavrzlama wrote: pokusaj ponovo ..

Da nekopiram cijeli tekst....nisi mi odgovorio....ti si pobrojao od a do g i ja ti fino postavim komentare na tvoje teze sad pokusavas da se izvuces iz govana
meni je nazanimljivije bilo kad si spomenuo ( ne jednom nego dvaput) postenu podjelu ;-)
ja se ne pokusavam izvuci..ja samo tebi dajem argumente,a nenabrajam ...zasto se bosnjaci komotno osjecaju dok srbi i dio hrvata zagovara podjelu drzave..ti si dao svoje argumente protiv mojih i to je to....
a postenu podjelu napominjem da dokazem licemjerstvo i laz koju srbi propagiraju svom narodu,kako je podjela BIH moguca A NIKAD ne kazu kakva podjela..podjela stvorena nozem,tenkom i otimanjem od drugih ili podjela iznosenjem svog iz BIH....nema kolega podjele BIH....rahat patnja i vrijeme ce odraditi svoje :wink:

sve sam ja tebi odgovorio samo se tebi ti odgovori ne svidjaju....pokusaj ponovo.ali ces opert dobiti iste odgovore :wink:
besplatan savjet....slijedeci put kad budes otvoreno pobrojavao svoje zahtjeve ( ispred bosnjaka) procitaj par puta post i probaj da nadjes slabe tacke koje te mogu kompromitovat.....da se nebi morao vadio iz blata ko ovaj put.... :run:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3482 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

yugi wrote:
nosara wrote:
yugi wrote:
Pa sa tim govnima SDP uđe u vlast :-)
Dobro, i...? Velim, zadnja crta... Ovi nisu nikad imali problem "matice"...
A to bi ti malkice da izuzmeš SDA i HSp iz te tvoje priče :oops: Ne ide ti to baš najbolje od ruke :oops: Prisjeti se šta si prije izbora govorio o SDA :-)
hsp... :-) Ono sto sam govorio, stojim iza toga... Nije mi drago sto je SDP bio primoran s njima u koaliciju, ali sta se moze kad su liberali i sdu podbacili... :-)

Pa ja bih, kao glasac, progutao i ova govna iz hadezea, ali oni nece da progutaju mene... sa sda nemam tih problema...
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3483 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

rahmanjin wrote:
hercegovac_pravi wrote:
rahmanjin wrote: Pa citas li novine i portale, gledas li televiziju? Fino je receno da SDP i SDA dijele bosnjacka mjesta a HDZ-ovi bi dobili 4 hrvatska mjesta a SDP jedno.
Ja i čitam i pratim i još puno toga,ali pratiš li ti današnju (sinošnju) izjavu Lijanovića?
Evo pa fino procitajte:
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110316124
Ti stvarno nisi svoj...
Prema njegovim riječima, dva HDZ-a su tražila sve hrvatske pozicije i nisu ostavljali alternativu za bilo šta drugo, te im je bio neprihvatljiv kompromisni prijedlog međunarodne zajednice prema kojem bi jedno hrvatsko mjesto u federalnoj Vladi i jedno u Vijeću munistara BiH pripalo SDP-u BiH.
Hajde sad opet ti nesto izmisli... :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3484 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

zoom66 wrote:
Zox wrote:Image
:lol: :lol: :lol:
doooobar :D
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3485 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

rahmanjin wrote:
hercegovac_pravi wrote:
rahmanjin wrote: Pa citas li novine i portale, gledas li televiziju? Fino je receno da SDP i SDA dijele bosnjacka mjesta a HDZ-ovi bi dobili 4 hrvatska mjesta a SDP jedno.
Ja i čitam i pratim i još puno toga,ali pratiš li ti današnju (sinošnju) izjavu Lijanovića?
Evo pa fino procitajte:
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110316124
Šta ću čitat jadan nebio? Pa ovaj tekst smo postavili na forum ima 2-3 sata i sada mi ti govoriš da ga čitam i to nakon 2-3 sata. Kasniš ali životom...
Opet ti kažem, pročitaj današnju (sinošnju) izjavu Lijanovića pa će ti sve biti jasno o pregovorima i podjelama ministarskih fotelja. Ovako samo bezveze traćiš i moje i tvoje vrijeme pišući nekave stvari koje veze sa realnosti nemaju. Haj zdra'o
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3486 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

zoom66 wrote:
Zox wrote:Image
:lol: :lol: :lol:

Grafikon pregovra.... :thumbup:
User avatar
srklet
Posts: 157
Joined: 11/01/2011 18:20

#3487 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by srklet »

OVO JE KRAJ LAGUMDZIJE!

Apsurd je da njega poraz jaca a pobjeda rusi!
I opcenito, uloga opozicije je jedina uloga koja njemu odgovara, kad on dodje u poziciju zapetlja se sam.

Sta mu je ovo trebalo? Umjesto da se poklopi sa onih, ne malih, 25, ili koliko vec, procenata, on puko kao da je uzeo najamanje 70% i uz to bi da porazi, ne sve nacionalne stranke, vec samo jedan nacionalni blok, onaj najmanji - hrvatski.
I sta mu je trebao znaciti ovaj neshvatljivi eksperiment sa hrvatskim marginalcima u plavim majicama i crnim kosuljama...

Za ovo st(r)anje je iskljucivo on kriv.
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#3488 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Komrad »

rahmanjin wrote:

Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
Pa zna li ovdje iko kako se donose odluke u vladi federacije? jedan ministar u toj vladi ne znaci nista jer se odluke donose prostom vecinom
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3489 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

exliberal wrote:
zavrzlama wrote:
exliberal wrote:

Da nekopiram cijeli tekst....nisi mi odgovorio....ti si pobrojao od a do g i ja ti fino postavim komentare na tvoje teze sad pokusavas da se izvuces iz govana
meni je nazanimljivije bilo kad si spomenuo ( ne jednom nego dvaput) postenu podjelu ;-)
ja se ne pokusavam izvuci..ja samo tebi dajem argumente,a nenabrajam ...zasto se bosnjaci komotno osjecaju dok srbi i dio hrvata zagovara podjelu drzave..ti si dao svoje argumente protiv mojih i to je to....
a postenu podjelu napominjem da dokazem licemjerstvo i laz koju srbi propagiraju svom narodu,kako je podjela BIH moguca A NIKAD ne kazu kakva podjela..podjela stvorena nozem,tenkom i otimanjem od drugih ili podjela iznosenjem svog iz BIH....nema kolega podjele BIH....rahat patnja i vrijeme ce odraditi svoje :wink:

sve sam ja tebi odgovorio samo se tebi ti odgovori ne svidjaju....pokusaj ponovo.ali ces opert dobiti iste odgovore :wink:
besplatan savjet....slijedeci put kad budes otvoreno pobrojavao svoje zahtjeve ( ispred bosnjaka) procitaj par puta post i probaj da nadjes slabe tacke koje te mogu kompromitovat.....da se nebi morao vadio iz blata ko ovaj put.... :run:
Čuj ispred Bošnjaka... :lol: :lol: Uglavnom, bujrum pa se odcijepite. U čemu je problem? Eto imate sve naklonjeno vama a "Bošnjacima" ništa. Ja da sam u tako dobroj poziciji istog momenta bih proglasio nezvaisnu pc i riješio sve probleme. Šta se čeka?
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#3490 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Komrad »

srklet wrote:OVO JE KRAJ LAGUMDZIJE!

Apsurd je da njega poraz jaca a pobjeda rusi!
I opcenito, uloga opozicije je jedina uloga koja njemu odgovara, kad on dodje u poziciju zapetlja se sam.

Sta mu je ovo trebalo? Umjesto da se poklopi sa onih, ne malih, 25, ili koliko vec, procenata, on puko kao da je uzeo najamanje 70% i uz to bi da porazi, ne sve nacionalne stranke, vec samo jedan nacionalni blok, onaj najmanji - hrvatski.
I sta mu je trebao znaciti ovaj neshvatljivi eksperiment sa hrvatskim marginalcima u plavim majicama i crnim kosuljama...

Za ovo st(r)anje je iskljucivo on kriv.
kakve veze ima koliko postotaka ima?
Vlast se pravi brojem ruku u parlamentu a ne koliko ko ima postotaka
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3491 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

srklet wrote:OVO JE KRAJ LAGUMDZIJE!

Apsurd je da njega poraz jaca a pobjeda rusi!
I opcenito, uloga opozicije je jedina uloga koja njemu odgovara, kad on dodje u poziciju zapetlja se sam.

Sta mu je ovo trebalo? Umjesto da se poklopi sa onih, ne malih, 25, ili koliko vec, procenata, on puko kao da je uzeo najamanje 70% i uz to bi da porazi, ne sve nacionalne stranke, vec samo jedan nacionalni blok, onaj najmanji - hrvatski.
I sta mu je trebao znaciti ovaj neshvatljivi eksperiment sa hrvatskim marginalcima u plavim majicama i crnim kosuljama...

Za ovo st(r)anje je iskljucivo on kriv.
:dance:
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#3492 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by video »

srklet wrote:OVO JE KRAJ LAGUMDZIJE!

Apsurd je da njega poraz jaca a pobjeda rusi!
I opcenito, uloga opozicije je jedina uloga koja njemu odgovara, kad on dodje u poziciju zapetlja se sam.

Sta mu je ovo trebalo? Umjesto da se poklopi sa onih, ne malih, 25, ili koliko vec, procenata, on puko kao da je uzeo najamanje 70% i uz to bi da porazi, ne sve nacionalne stranke, vec samo jedan nacionalni blok, onaj najmanji - hrvatski.
I sta mu je trebao znaciti ovaj neshvatljivi eksperiment sa hrvatskim marginalcima u plavim majicama i crnim kosuljama...

Za ovo st(r)anje je iskljucivo on kriv.
Haj razligu !!

Iznichu ko ispod kamena :x
User avatar
Hunkar
Posts: 655
Joined: 04/05/2008 18:05
Location: peskun

#3493 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hunkar »

hercegovac_pravi wrote:
zoom66 wrote:
Zox wrote:Image
:lol: :lol: :lol:

Grafikon pregovra.... :thumbup:
:lol: :lol: :lol:

a nije daleko ni od istine :D
User avatar
yugi
Posts: 660
Joined: 09/02/2008 19:54
Location: Bosna I Hercegovina

#3494 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by yugi »

nosara wrote:
Pa ja bih, kao glasac, progutao i ova govna iz hadezea, ali oni nece da progutaju mene... sa sda nemam tih problema...
Upravo to što si napisao i jeste paradoks u kome se trenutno nalazimo :-) Šta su nam u suštini donijeli ovi Izbori???Ništa!!!Savršeno je jasno da uticaj SDP-a ni u kom slučaju neće biti toliko veliki da bi oni mogli u znatnijoj mjeri uticati na vlast!Njima,dakle SDP-u to ujedno dobro dođe i kao alibi za neke naredne izbore!Zemljom vlada stravična ekonomska kriza koja će siguran sam jako brzo eskalirati jer svi statistički podaci govore u prilog tome a bitange već mjesecima palamude o raspodjeli vlasti koristeći se pri tome frazetinama tipa kako je u pitanju nekakav famozni program a ispade na kraju da je priča o programu samo magla jer se sve eto na kraju svelo na podjelu funkcija!!!Al može im se očigledno jer smo mi stoka koja puši tu priču!!!
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#3495 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by rahmanjin »

nosara wrote:
rahmanjin wrote:
rahmanjin wrote: Pa citas li novine i portale, gledas li televiziju? Fino je receno da SDP i SDA dijele bosnjacka mjesta a HDZ-ovi bi dobili 4 hrvatska mjesta a SDP jedno.
Evo pa fino procitajte:
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110316124
Ti stvarno nisi svoj...
Prema njegovim riječima, dva HDZ-a su tražila sve hrvatske pozicije i nisu ostavljali alternativu za bilo šta drugo, te im je bio neprihvatljiv kompromisni prijedlog međunarodne zajednice prema kojem bi jedno hrvatsko mjesto u federalnoj Vladi i jedno u Vijeću munistara BiH pripalo SDP-u BiH.
Hajde sad opet ti nesto izmisli... :lol:
Pa jesi li ti nepismen? Pa jel fino pise da bi SDP-u pripalo jedno mjesto iz reda hrvatskog naroda a ne potpisnicima platforme. Ja tebe razumijem da ti ne vidis dalje od nosa ali makar procitaj sta pise.
User avatar
yugi
Posts: 660
Joined: 09/02/2008 19:54
Location: Bosna I Hercegovina

#3496 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by yugi »

Komrad wrote:
kakve veze ima koliko postotaka ima?
Vlast se pravi brojem ruku u parlamentu a ne koliko ko ima postotaka
U normalnim državama da, ali u ovom našem framkenštajn uređenju determinisanom famoznim Deytonom to baš i nije tako :-)
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#3497 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by rahmanjin »

Komrad wrote:
rahmanjin wrote:

Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
Pa zna li ovdje iko kako se donose odluke u vladi federacije? jedan ministar u toj vladi ne znaci nista jer se odluke donose prostom vecinom
Pa u tome je caka. Svaka vladina odluka mora imati glas makar jednog ministra iz svakog naroda. Zato je cijela frka oko tog jednog ministarstva.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3498 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

yugi wrote:
nosara wrote:
Pa ja bih, kao glasac, progutao i ova govna iz hadezea, ali oni nece da progutaju mene... sa sda nemam tih problema...
Upravo to što si napisao i jeste paradoks u kome se trenutno nalazimo :-) Šta su nam u suštini donijeli ovi Izbori???Ništa!!!Savršeno je jasno da uticaj SDP-a ni u kom slučaju neće biti toliko veliki da bi oni mogli u znatnijoj mjeri uticati na vlast!Njima,dakle SDP-u to ujedno dobro dođe i kao alibi za neke naredne izbore!Zemljom vlada stravična ekonomska kriza koja će siguran sam jako brzo eskalirati jer svi statistički podaci govore u prilog tome a bitange već mjesecima palamude o raspodjeli vlasti koristeći se pri tome frazetinama tipa kako je u pitanju nekakav famozni program a ispade na kraju da je priča o programu samo magla jer se sve eto na kraju svelo na podjelu funkcija!!!Al može im se očigledno jer smo mi stoka koja puši tu priču!!!
Dobro, shvatio sam, SDP je kriv za sve, program je kita, svi smo govna, kriza je, nema Hrvata i Srba mimo cove i dode... Sve mi je jasno... Samo mi nije jasno otkud mi ovako dobri zivci danas...? :lol:
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#3499 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 1gorstak »

Romanija wrote:SDP prvo mora da postane dominatna stranka medju Bosnjacima i da obori SDA na koljena, pa da izadje sa svojm bosnjackim kandidatom za predsjednistvo, pa tek onda da onda krene sa nekom svebosanskom platformom.
SDP je multietnicka stranka. SDP treba postati bosnjacka stranka. Kada SDP postane bosnjacka stranka, onda ponovo treba postati multietnicka stranka.

Genijalno kolega, geeenijalno !!! :)
lupp wrote:Nije da stitim HDZ ali zar je posteno (znam da je legitimno) da one stranke kojima su hrvati u bih dali nekih 60% glasova nemaju gotovo nikakav utjecaj na vlast i donosenje odluka?
Istorija je krcata primjerima bolesnih politickih projekata koji su imali podrsku vecine nekog naroda. Sto ne znaci da su ti projekti bili legitimni, naprotiv. HDZ se ponasa kao velikosrpski satelit i sasvim je opravdano ogranicavati utjecaj te stranke gdje je god to moguce. Bez obzira na to koliku podrsku u hrvatskom narodu uziva HDZ. Covic treba da promjeni kurs, on Sarajevu treba ponuditi svoju saradnju u okrsaju sa velikosrpskim projektom a zauzvrat traziti mehanizme zastite od preglasavanja (kako pri biranju clanova predsjednistva, tako i u funkcionisanju entitetske vlade). Ali uporno navoditi vodu na Dodikov mlin a cuditi se kao otkud ofanziva Sarajeva na pozicije HDZ-a, jeste djetinjasto.
Romanija wrote:Ja mislim da bi se mirno raspala. Mudjunarodni faktor jos od odlaska Ashdown-a jasno daje na znanje da im je svejedno kako se god se mi dogovorili.
Medjunarodni faktor ide linijom manjeg otpora, a Dodik je zadnjih nekoliko godina mogao divljati jer je imao lovu, tj. nije ga se tek tako moglo ucjenjivati. Ali eto, izdrzali smo te cetiri godine, on je ulupao 646.000.000 eura u kredite sinu, kurvama i kupovinu socijalnog mira no stvari se vracaju u normalu. BiH je prezivjela najgore i miran raspad (pogotovo danas) nije moguc.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3500 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

rahmanjin wrote:
nosara wrote:
rahmanjin wrote:
Evo pa fino procitajte:
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/110316124
Ti stvarno nisi svoj...
Prema njegovim riječima, dva HDZ-a su tražila sve hrvatske pozicije i nisu ostavljali alternativu za bilo šta drugo, te im je bio neprihvatljiv kompromisni prijedlog međunarodne zajednice prema kojem bi jedno hrvatsko mjesto u federalnoj Vladi i jedno u Vijeću munistara BiH pripalo SDP-u BiH.
Hajde sad opet ti nesto izmisli... :lol:
Pa jesi li ti nepismen? Pa jel fino pise da bi SDP-u pripalo jedno mjesto iz reda hrvatskog naroda a ne potpisnicima platforme. Ja tebe razumijem da ti ne vidis dalje od nosa ali makar procitaj sta pise.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Pomagajte dobri ljudi... :cry:
Locked