What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
anelie
Posts: 160
Joined: 19/03/2011 11:37

#3476 Re: What to wear???

Post by anelie »

za koliko vama stizu stvari s asosa?
ja svoje narucila prije 25.12 i jos mi nije nista siglo,a rekli su da treba do 5.1.
da jos sacekam do slijedece sedmice ili da se zalim?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3477 Re: What to wear???

Post by alica.k »

anelie wrote:za koliko vama stizu stvari s asosa?
ja svoje narucila prije 25.12 i jos mi nije nista siglo,a rekli su da treba do 5.1.
da jos sacekam do slijedece sedmice ili da se zalim?
trebala si se odma petog zalit. zali se sad odma na asos stranici na fejsbuku. napisi broj narudzbe, i kad je trebalo stic i da nije doslo.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3478 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

anelie wrote:za koliko vama stizu stvari s asosa?
ja svoje narucila prije 25.12 i jos mi nije nista siglo,a rekli su da treba do 5.1.
da jos sacekam do slijedece sedmice ili da se zalim?
meni obicno stigne jako brzo (7 dana), medjutim nesto sto sam porucila 15 decembra mi jos nije stiglo. Predpostavljam da im je guzva bila oko Bozica, Nove pa ona silna snizenja - doci ce, ne brini :)
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3479 Re: What to wear???

Post by swirl »

Sa Malih zenskih tema - apsolutno fantasticno, idem sutra kupiti sivi sako :-)

Image
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#3480 Re: What to wear???

Post by vesela_sveska »

swirl wrote:Sa Malih zenskih tema - apsolutno fantasticno, idem sutra kupiti sivi sako :-)

Image
Ovo je :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140469
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3481 Re: What to wear???

Post by muha_sa »

imal prevod naslova ove teme :? da znam o cemu to pišete :D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3482 Re: What to wear???

Post by swirl »

muha_sa wrote:imal prevod naslova ove teme :? da znam o cemu to pišete :D
Ima Google Translate :wink:
User avatar
muha_sa
Posts: 140469
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3483 Re: What to wear???

Post by muha_sa »

swirl wrote:
muha_sa wrote:imal prevod naslova ove teme :? da znam o cemu to pišete :D
Ima Google Translate :wink:
ejh :-) necu ja to :D zašto koristit straNJske rijeci ako imamo naše :? valjda da smo IN :D jel se tako kaže :? :D
relevantan
Posts: 777
Joined: 08/10/2011 22:30

#3484 Re: What to wear???

Post by relevantan »

muha_sa wrote:
swirl wrote:
muha_sa wrote:imal prevod naslova ove teme :? da znam o cemu to pišete :D
Ima Google Translate :wink:
ejh :-) necu ja to :D zašto koristit straNJske rijeci ako imamo naše :? valjda da smo IN :D jel se tako kaže :? :D

Ne kaže ba Muha :D .......to je ono kad se dobro ''nosaš'' :D :D
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#3485 Re: What to wear???

Post by vesela_sveska »

:D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3486 Re: What to wear???

Post by alica.k »

kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo. :x
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#3487 Re: What to wear???

Post by radenska »

gdje mogu u sa naci baletanke i bilo kakve ravne cipele sad u ovaj vakat a da nisu preskupe.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3488 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo. :x
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
ma imaš garant. zarovi se u ormar. :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3489 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hadzinicasa wrote:
alica.k wrote:kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo. :x
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
ma imaš garant. zarovi se u ormar. :D
nemam :)
al evo, porazgovaralo se, pa sam obavjestena da ce bit totalno neformalno, i mogu i farmerice obuc ako mi je cejf :) jeeej.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3490 Re: What to wear???

Post by thea »

Ja ti preporucujem.

Dzins tamne boje, bez detalja, neku kosulju od svile, sako-blezer koji ide uz kosulju i jeans, sve to upotpunis nekom lijepom klasicnom maramo tipa HERMES. Koju svaka zena treba imati u svom ormaru.

Izgledat ces aristokratski, zenstveno, uz posebnu lezernost kiju ti pruza jeans.
uz to dobre salonke i HOPP
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3491 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
hadzinicasa wrote:
alica.k wrote:kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo. :x
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
ma imaš garant. zarovi se u ormar. :D
nemam :)
al evo, porazgovaralo se, pa sam obavjestena da ce bit totalno neformalno, i mogu i farmerice obuc ako mi je cejf :) jeeej.
uf što foliraš da nemaš :)
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3492 Re: What to wear???

Post by swirl »

@ alica.k Evo ovo, sto su malezenske teme jednom objavile na moj prijedlog:

http://malezensketeme.com/post/11250
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3493 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hadzinicasa wrote:uf što foliraš da nemaš :)
pa za svadbe imam jednu ljetnu i jednu zimsku haljinu, i nadam se da ne budu jedna za drugom (ko sto su sad). ne trose mi se pare na to sto necu nosit :S

hvala thea i swirl, sacu pogledat :)
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3494 Re: What to wear???

Post by thea »

Image

Uploaded with ImageShack.us

Ja ti preporucijem, da ni u kakvom slucaju ne ides vani kupovati nesto, sigurna sam da ces u svom ormaru pronaci fantasticno odjelo za vjencanje, mozas zaviriti cak i kod tvoje meme.
Ja se ne bi previse u crno zavila, navuci na sebe sve sto imas kuci BUDI SVOJA.
Last edited by thea on 17/01/2012 12:39, edited 1 time in total.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3495 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
hadzinicasa wrote:uf što foliraš da nemaš :)
pa za svadbe imam jednu ljetnu i jednu zimsku haljinu, i nadam se da ne budu jedna za drugom (ko sto su sad). ne trose mi se pare na to sto necu nosit :S

hvala thea i swirl, sacu pogledat :)
uvijek je dobra kombinacija - uske crne pantalone i neka efektna tunika ili top - ja sam na to mislila. Iako su farmerke, bijela košulja i crni sako - uvijek dobitna kombinacija. :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3496 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

e kad smo već kod ovoga - godinama tražim crni ili kraljevsko-plavi plišani sako.

i nema. nigdje. nema.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3497 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hadzinicasa wrote:e kad smo već kod ovoga - godinama tražim crni ili kraljevsko-plavi plišani sako.

i nema. nigdje. nema.
davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupila :D kraljevsko plavi plisani, sa nekakvom masnom na sredini umjesto kopcanja
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#3498 Re: What to wear???

Post by thea »

Cure, ja sam tako godinama prizeljkivala nesto za sebe, posto nikad nisam zeljela liciti na neke kopije, na kraju sam pocela siti za sebe. Ako vec zelis nesto posebno, na bas carsiji imas jednu krojacku radnju koja sije sako-blazer kakav zelis, na istom mjestu se inace oblaci LAKA i njegova sestra.
Butici ne mogu nikad odgovoriti nasim sopstvenim potrebama, zato iskreno preporucujem krojac za sebe za neke posebne odjevne komade, imas ga za cijeli zivot.
Last edited by thea on 17/01/2012 12:47, edited 2 times in total.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3499 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupila :D kraljevsko plavi plisani, sa nekakvom masnom na sredini umjesto kopcanja
A jesi li ikad kupila one haltere sto smo nedavno pricale ovdje o njima? :-D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3500 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

thea wrote:Cure, ja sam tako godinama prizeljkivala nesto za sebe, posto nikad nisam zeljela liciti na neke kopije, na kraju sam pocela siti za sebe. Ako vec zelis nesto posebno, na bas carsiji imas jednu krojacku radnju koja sije sako-blazer kakav zelis, na istom jestu se inace oblaci LAKA i njegova sestra.
Butici ne mogu nikad odgovoriti nasim sopstvenim potrebama, zato iskreno preporucujem krojac za sebe za neke posebne odjevne komade, imas ga za cijeli zivot.
jeste i sve to stoji - ali je konfekcija ipak - konfekcija.
Post Reply