What to wear???
Moderator: anex
- anelie
- Posts: 160
- Joined: 19/03/2011 11:37
#3476 Re: What to wear???
za koliko vama stizu stvari s asosa?
ja svoje narucila prije 25.12 i jos mi nije nista siglo,a rekli su da treba do 5.1.
da jos sacekam do slijedece sedmice ili da se zalim?
ja svoje narucila prije 25.12 i jos mi nije nista siglo,a rekli su da treba do 5.1.
da jos sacekam do slijedece sedmice ili da se zalim?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3477 Re: What to wear???
trebala si se odma petog zalit. zali se sad odma na asos stranici na fejsbuku. napisi broj narudzbe, i kad je trebalo stic i da nije doslo.anelie wrote:za koliko vama stizu stvari s asosa?
ja svoje narucila prije 25.12 i jos mi nije nista siglo,a rekli su da treba do 5.1.
da jos sacekam do slijedece sedmice ili da se zalim?
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3478 Re: What to wear???
meni obicno stigne jako brzo (7 dana), medjutim nesto sto sam porucila 15 decembra mi jos nije stiglo. Predpostavljam da im je guzva bila oko Bozica, Nove pa ona silna snizenja - doci ce, ne brinianelie wrote:za koliko vama stizu stvari s asosa?
ja svoje narucila prije 25.12 i jos mi nije nista siglo,a rekli su da treba do 5.1.
da jos sacekam do slijedece sedmice ili da se zalim?
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3479 Re: What to wear???
Sa Malih zenskih tema - apsolutno fantasticno, idem sutra kupiti sivi sako


- vesela_sveska
- Posts: 56015
- Joined: 06/01/2010 23:32
- Location: na dekici za piknik
#3480 Re: What to wear???
Ovo jeswirl wrote:Sa Malih zenskih tema - apsolutno fantasticno, idem sutra kupiti sivi sako![]()
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#3481 Re: What to wear???
imal prevod naslova ove teme
da znam o cemu to pišete 
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3482 Re: What to wear???
Ima Google Translatemuha_sa wrote:imal prevod naslova ove temeda znam o cemu to pišete
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#3483 Re: What to wear???
ejhswirl wrote:Ima Google Translatemuha_sa wrote:imal prevod naslova ove temeda znam o cemu to pišete
-
relevantan
- Posts: 777
- Joined: 08/10/2011 22:30
#3484 Re: What to wear???
muha_sa wrote:ejhswirl wrote:Ima Google Translatemuha_sa wrote:imal prevod naslova ove temeda znam o cemu to pišete
necu ja to
zašto koristit straNJske rijeci ako imamo naše
valjda da smo IN
jel se tako kaže
![]()
Ne kaže ba Muha
- vesela_sveska
- Posts: 56015
- Joined: 06/01/2010 23:32
- Location: na dekici za piknik
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3486 Re: What to wear???
kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo.
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#3487 Re: What to wear???
gdje mogu u sa naci baletanke i bilo kakve ravne cipele sad u ovaj vakat a da nisu preskupe.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3488 Re: What to wear???
ma imaš garant. zarovi se u ormar.alica.k wrote:kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo.![]()
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3489 Re: What to wear???
nemamhadzinicasa wrote:ma imaš garant. zarovi se u ormar.alica.k wrote:kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo.![]()
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
al evo, porazgovaralo se, pa sam obavjestena da ce bit totalno neformalno, i mogu i farmerice obuc ako mi je cejf
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3490 Re: What to wear???
Ja ti preporucujem.
Dzins tamne boje, bez detalja, neku kosulju od svile, sako-blezer koji ide uz kosulju i jeans, sve to upotpunis nekom lijepom klasicnom maramo tipa HERMES. Koju svaka zena treba imati u svom ormaru.
Izgledat ces aristokratski, zenstveno, uz posebnu lezernost kiju ti pruza jeans.
uz to dobre salonke i HOPP
Dzins tamne boje, bez detalja, neku kosulju od svile, sako-blezer koji ide uz kosulju i jeans, sve to upotpunis nekom lijepom klasicnom maramo tipa HERMES. Koju svaka zena treba imati u svom ormaru.
Izgledat ces aristokratski, zenstveno, uz posebnu lezernost kiju ti pruza jeans.
uz to dobre salonke i HOPP
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3491 Re: What to wear???
uf što foliraš da nemašalica.k wrote:nemamhadzinicasa wrote:ma imaš garant. zarovi se u ormar.alica.k wrote:kod mene opet vjencanje, i opet nemam sta obuci, a ne mogu reciklirati jer je preskoro bilo ovo proslo.![]()
zasto se ljudi vjencaju u zimu, sto ne cekaju ljeto kad se ima sta prikladno obuc?
al evo, porazgovaralo se, pa sam obavjestena da ce bit totalno neformalno, i mogu i farmerice obuc ako mi je cejfjeeej.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3492 Re: What to wear???
@ alica.k Evo ovo, sto su malezenske teme jednom objavile na moj prijedlog:
http://malezensketeme.com/post/11250
http://malezensketeme.com/post/11250
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3493 Re: What to wear???
pa za svadbe imam jednu ljetnu i jednu zimsku haljinu, i nadam se da ne budu jedna za drugom (ko sto su sad). ne trose mi se pare na to sto necu nosit :Shadzinicasa wrote:uf što foliraš da nemaš
hvala thea i swirl, sacu pogledat
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3494 Re: What to wear???

Uploaded with ImageShack.us
Ja ti preporucijem, da ni u kakvom slucaju ne ides vani kupovati nesto, sigurna sam da ces u svom ormaru pronaci fantasticno odjelo za vjencanje, mozas zaviriti cak i kod tvoje meme.
Ja se ne bi previse u crno zavila, navuci na sebe sve sto imas kuci BUDI SVOJA.
Last edited by thea on 17/01/2012 12:39, edited 1 time in total.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3495 Re: What to wear???
uvijek je dobra kombinacija - uske crne pantalone i neka efektna tunika ili top - ja sam na to mislila. Iako su farmerke, bijela košulja i crni sako - uvijek dobitna kombinacija.alica.k wrote:pa za svadbe imam jednu ljetnu i jednu zimsku haljinu, i nadam se da ne budu jedna za drugom (ko sto su sad). ne trose mi se pare na to sto necu nosit :Shadzinicasa wrote:uf što foliraš da nemaš
hvala thea i swirl, sacu pogledat
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3496 Re: What to wear???
e kad smo već kod ovoga - godinama tražim crni ili kraljevsko-plavi plišani sako.
i nema. nigdje. nema.
i nema. nigdje. nema.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3497 Re: What to wear???
davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupilahadzinicasa wrote:e kad smo već kod ovoga - godinama tražim crni ili kraljevsko-plavi plišani sako.
i nema. nigdje. nema.
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3498 Re: What to wear???
Cure, ja sam tako godinama prizeljkivala nesto za sebe, posto nikad nisam zeljela liciti na neke kopije, na kraju sam pocela siti za sebe. Ako vec zelis nesto posebno, na bas carsiji imas jednu krojacku radnju koja sije sako-blazer kakav zelis, na istom mjestu se inace oblaci LAKA i njegova sestra.
Butici ne mogu nikad odgovoriti nasim sopstvenim potrebama, zato iskreno preporucujem krojac za sebe za neke posebne odjevne komade, imas ga za cijeli zivot.
Butici ne mogu nikad odgovoriti nasim sopstvenim potrebama, zato iskreno preporucujem krojac za sebe za neke posebne odjevne komade, imas ga za cijeli zivot.
Last edited by thea on 17/01/2012 12:47, edited 2 times in total.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3499 Re: What to wear???
A jesi li ikad kupila one haltere sto smo nedavno pricale ovdje o njima?alica.k wrote:davno nekad kad je bio DNA sa miss sixtyjem i ostalim bijesnim markama u wisi, ja kupilakraljevsko plavi plisani, sa nekakvom masnom na sredini umjesto kopcanja
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3500 Re: What to wear???
jeste i sve to stoji - ali je konfekcija ipak - konfekcija.thea wrote:Cure, ja sam tako godinama prizeljkivala nesto za sebe, posto nikad nisam zeljela liciti na neke kopije, na kraju sam pocela siti za sebe. Ako vec zelis nesto posebno, na bas carsiji imas jednu krojacku radnju koja sije sako-blazer kakav zelis, na istom jestu se inace oblaci LAKA i njegova sestra.
Butici ne mogu nikad odgovoriti nasim sopstvenim potrebama, zato iskreno preporucujem krojac za sebe za neke posebne odjevne komade, imas ga za cijeli zivot.
