
e bas tako...
Smijurija.
Zapalise im predsjednistvo, zapalise im zgradu kantona/opstine pred nosom.
Ok, ajd ove iznad nivoe jebe koordinacija, ne zna se ko je za sta odgovoran, ali sta je evo sa ovim jbt.
I kad konkretno izlaze ovi specijalci? Mislim sta treba da se desi da se oni dignu, pa isto ko da su bogom dani da ih se ne smije pozvati!? Sta rade onda ne kontam, mislim evo jucer sta su oni konkretno radili? Zasto ih se nije pozvalo, znas da ti je uslo preko granice grupa hrmpalija i oni vjerovatno se izlezavaju gore u pionirskoj, ovi prasiranari kace kazne po trotoaru...
Kazem, jadni mi ako nas ovi stite...jadni. Toliko neoorganizovani, koordinacija nikakva, nit znaju ko im je u zemlji, ko im je u gradu...haos.
