Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3476 Re: Horde Zla

Post by Partijaner »

condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3477 Re: Horde Zla

Post by condy »

Mustang1 wrote: Ovo me podsjeca na ono kada oni zaduzeni za ciscenje snijega u decembru kazu da ih je snijeg iznenadio :D
:lol:

Valjda će i Sarajevo večeras iznenaditi Lecha na Koševu,

btw. robijaši sebi nikad ne bi dozvolili da ih razbiju ove mrcine u njihovom gradu :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3478 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:@supercali, i dalje tvrdis da ako neki Hamo iz Velesica upuca poljskog huligana u svom dvoristu - ide noga Sarajevu iz Evrope? :roll:
Da tvrdim
Pa što ne izbaciše Partizan, kad Grobari ubiše onog Francuza na ulici? Nisu im čak ni tribine morale biti prazne, a kamoli šta više.

Pa ne može klub odgovarati za stvari koje se dešavaju po gradu i državi, van kruga stadiona, šta ti je.
User avatar
Thorgerson
Posts: 9908
Joined: 15/04/2015 11:26

#3479 Re: Horde Zla

Post by Thorgerson »

:lol: e bas tako...

Smijurija.

Zapalise im predsjednistvo, zapalise im zgradu kantona/opstine pred nosom.

Ok, ajd ove iznad nivoe jebe koordinacija, ne zna se ko je za sta odgovoran, ali sta je evo sa ovim jbt.


I kad konkretno izlaze ovi specijalci? Mislim sta treba da se desi da se oni dignu, pa isto ko da su bogom dani da ih se ne smije pozvati!? Sta rade onda ne kontam, mislim evo jucer sta su oni konkretno radili? Zasto ih se nije pozvalo, znas da ti je uslo preko granice grupa hrmpalija i oni vjerovatno se izlezavaju gore u pionirskoj, ovi prasiranari kace kazne po trotoaru...

Kazem, jadni mi ako nas ovi stite...jadni. Toliko neoorganizovani, koordinacija nikakva, nit znaju ko im je u zemlji, ko im je u gradu...haos. :skoljka:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3480 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

Obuca9 wrote:
supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:@supercali, i dalje tvrdis da ako neki Hamo iz Velesica upuca poljskog huligana u svom dvoristu - ide noga Sarajevu iz Evrope? :roll:
Da tvrdim
Pa što ne izbaciše Partizan, kad Grobari ubiše onog Francuza na ulici?
Politika presudila, jer je Srbija, poput Turske, Italije, Engleske itd, politički gigant.

Joj respe... :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3481 Re: Horde Zla

Post by Tomahawk11 »

Thorgerson wrote:Inace ovi njihovi 'navijaci' mi izgledaju kao da je neko uzeo jedan paviljon nekog zatvora i pustio ih vani.
Pa ne mos vidjet normalnog insana. Celave glavonje, nabildane i istetovirane.

I ako su ljudi dosli da se saketaju, onda se treba saketati. Al jok bosnjo bi odmah papovku vadio iz podruma.... :-)
Jes, jes, dosli da se saketaju, pa onda raspalili sa kamenjem, stolicama, palicama, letvama.....a onoliki grmalji.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#3482 Re: Horde Zla

Post by sunceKOtepsija »

supercali wrote:
sunceKOtepsija wrote:
supercali wrote:

Nema veze kako izgledaju kad ljudima prokljuca posebno jos inat kad proradi
Pa ima da izvuku pistolje i oni koji su ih konzervirali 95-e
l
kako vas nije stid, kakvo izvlacenje oruzja spominjete,i u sirokom su izvlacili pistolje pa sad momak lezi mrtav,
ovdje se predstavlja ko da dolaze horde koje samo hoce da ruse i pale, sinoc iz vogosce izvjestaji ljudi pomislili u vogosci nije ostao kamen na kamenu :-)
poljaci se vratili u hotel, dosla pojacanja, policija poduzela potrebne mjere i to je to :thumbup:
Ti bas naivan
Jbt ko da je djecija tucnjava bila
Tako predstavljas
A kakvo izvlacenje oruzja? Pa isto koje je bilo kao u sirokom jer je ovdje pola ljudi psihicki otislo zbog rata
Ovdje se zbog saobracajne nezgode potezu pistolji a kamoli zbog frke u kojoj mozes fasovati od ovih huligana

Jbt gdje ti zivis?
ti si zrtva ili propagator medijske propagande
Partijaner wrote:
:bih:
:thumbup: svaka cast policiji (i gradanima)na smirenosti, iskontrolirali su situaciju
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3483 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:@supercali, i dalje tvrdis da ako neki Hamo iz Velesica upuca poljskog huligana u svom dvoristu - ide noga Sarajevu iz Evrope? :roll:
Da tvrdim
Evo čisto za tvoje dobro, da se prestaneš dalje provaljivati ;)

https://www.index.hr/sport/clanak/uefa- ... 53306.aspx

UEFA ipak neće izbaciti Partizan iz Europe nakon što su Grobari na utakmici s Toulouseom do smrti pretukli francuskog navijača. Razlog je jednostavan - u propisima Uefe ne postoji pravilo po kojem bi se to moglo učiniti.

Partizan je se izvukao jer se ubojstvo Bricea Tatona dogodio daleko od stadiona pa tako nije u nadležnosti Uefe niti je Partizan odgovoran za incident. Uefi je jasno da javnost očekuje njihovu reakciju, ali oni nemaju pravnih osnova za to te su poručili da bi se tim problemom morale pozabaviti vlasti u Srbiji.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3484 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

ganjeta wrote:Vaša dva momak koja su povrijeđena nisu u teškom stanju, dobro su :thumbup: ...ovo vam je info iz prve ruke. Naš momak koji je povrijeđen je takođe dobar, on je pušten kući.
Lijepe vijesti. :thumbup:
Baltazar_khan wrote:Image

ovi su na plavim srcima :oops:
Ova dvojica na steroidima 24h. Za koju godinu biće k'o mlohava čuna.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2687
Joined: 16/05/2015 12:49

#3485 Re: Horde Zla

Post by SpecialOffer »

A kakvu pamet moras imati pa da ti cilj bude samo ici iz grada u grad i traziti belaja i cekati kad ce ti neko sjevnuti noz izmedju bubrega :?
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3486 Re: Horde Zla

Post by Slo Burner »

Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3487 Re: Horde Zla

Post by supercali »

Obuca9 wrote:
supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:@supercali, i dalje tvrdis da ako neki Hamo iz Velesica upuca poljskog huligana u svom dvoristu - ide noga Sarajevu iz Evrope? :roll:
Da tvrdim
Evo čisto za tvoje dobro, da se prestaneš dalje provaljivati ;)

https://www.index.hr/sport/clanak/uefa- ... 53306.aspx

UEFA ipak neće izbaciti Partizan iz Europe nakon što su Grobari na utakmici s Toulouseom do smrti pretukli francuskog navijača. Razlog je jednostavan - u propisima Uefe ne postoji pravilo po kojem bi se to moglo učiniti.

Partizan je se izvukao jer se ubojstvo Bricea Tatona dogodio daleko od stadiona pa tako nije u nadležnosti Uefe niti je Partizan odgovoran za incident. Uefi je jasno da javnost očekuje njihovu reakciju, ali oni nemaju pravnih osnova za to te su poručili da bi se tim problemom morale pozabaviti vlasti u Srbiji.
Cisto za tvoju informaciji bas zbog francuza je promjenjeno pravilo uefe sto se tice sigurnosti tako da tada nije se mogao izbaciti partizan a sada bi letio bez po muke
Znaci pravilo vazi od 2010 ili 2011 nisam siguran u godinu
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3488 Re: Horde Zla

Post by PriNc_ba »

ma cekaju nasi da naplate sve na naplatnim kucicama ovima sto dolaze pa onda da ih prebiju i onda da ih vrate i opet naplate malo na naplatnim kucicama i eto :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3489 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Ja se ne brinem za ove huligane,valja večeras malu armiju slušati,kolega vodi djecu od brata...Ko će deverati sa njima.... :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3490 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

supercali wrote:
Obuca9 wrote: Evo čisto za tvoje dobro, da se prestaneš dalje provaljivati ;)

https://www.index.hr/sport/clanak/uefa- ... 53306.aspx

UEFA ipak neće izbaciti Partizan iz Europe nakon što su Grobari na utakmici s Toulouseom do smrti pretukli francuskog navijača. Razlog je jednostavan - u propisima Uefe ne postoji pravilo po kojem bi se to moglo učiniti.

Partizan je se izvukao jer se ubojstvo Bricea Tatona dogodio daleko od stadiona pa tako nije u nadležnosti Uefe niti je Partizan odgovoran za incident. Uefi je jasno da javnost očekuje njihovu reakciju, ali oni nemaju pravnih osnova za to te su poručili da bi se tim problemom morale pozabaviti vlasti u Srbiji.
Cisto za tvoju informaciji bas zbog francuza je promjenjeno pravilo uefe sto se tice sigurnosti tako da tada nije se mogao izbaciti partizan a sada bi letio bez po muke
Znaci pravilo vazi od 2010 ili 2011 nisam siguran u godinu
Kad se briniš za moju informaciju, onda mi čisto i potkrijepi svoju tvrdnju nekim opipljivim dokazom.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#3491 Re: Horde Zla

Post by mousstapha »

Poručujemo našim navijačima da ne nose obilježja, da se pokušaju uklopiti i da ne reaguju na provokacije agresivnih ljudi
:lol: :lol:

Kako ce se uklopiti da mi je znati? :D
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3492 Re: Horde Zla

Post by ledeni_caj »

Jedino da se okupljaju u teretanama bi se uklopili. :D
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#3493 Re: Horde Zla

Post by sha_ba »

Mene čudi da nisu rezervirali cijeli stadion za Poljake, eto čisto da ne bude belaja i da pokažemo kako smo civilizirani :-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3494 Re: Horde Zla

Post by supercali »

Obuca9 wrote:
supercali wrote:
Obuca9 wrote: Evo čisto za tvoje dobro, da se prestaneš dalje provaljivati ;)

https://www.index.hr/sport/clanak/uefa- ... 53306.aspx

UEFA ipak neće izbaciti Partizan iz Europe nakon što su Grobari na utakmici s Toulouseom do smrti pretukli francuskog navijača. Razlog je jednostavan - u propisima Uefe ne postoji pravilo po kojem bi se to moglo učiniti.

Partizan je se izvukao jer se ubojstvo Bricea Tatona dogodio daleko od stadiona pa tako nije u nadležnosti Uefe niti je Partizan odgovoran za incident. Uefi je jasno da javnost očekuje njihovu reakciju, ali oni nemaju pravnih osnova za to te su poručili da bi se tim problemom morale pozabaviti vlasti u Srbiji.
Cisto za tvoju informaciji bas zbog francuza je promjenjeno pravilo uefe sto se tice sigurnosti tako da tada nije se mogao izbaciti partizan a sada bi letio bez po muke
Znaci pravilo vazi od 2010 ili 2011 nisam siguran u godinu
Kad se briniš za moju informaciju, onda mi čisto i potkrijepi svoju tvrdnju nekim opipljivim dokazom.
Posto tipkam sa mobitela imas na uefa stranici safety and procedural informations ili regulations ne znam tacno i godina 2010 ili 11 kao sto rekoh nisam siguran
Jer svake godine se to dopunjava i sl bas zbog tih slucajeva koji se ranije nisu desavali a da se ne bi desili
User avatar
Thorgerson
Posts: 9908
Joined: 15/04/2015 11:26

#3495 Re: Horde Zla

Post by Thorgerson »

SpecialOffer wrote:A kakvu pamet moras imati pa da ti cilj bude samo ici iz grada u grad i traziti belaja i cekati kad ce ti neko sjevnuti noz izmedju bubrega :?
Pa generalno ovo su vecinom kriminalci, sitni dileri...to im je posao.

Siguran sam npr da ova dvojica ne rade na nekom salteru u banci, ili da su asistenti na nekom fakultetu.

To ti je taj zivot, malo dilaju, malo kradu, malo prodaju, malo navijaju, malo se tuku...ljepota. :D
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#3496 Re: Horde Zla

Post by Samprotivsviju »

Adrenalin junkies
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3497 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

supercali wrote: Posto tipkam sa mobitela imas na uefa stranici safety and procedural informations ili regulations ne znam tacno i godina 2010 ili 11 kao sto rekoh nisam siguran
Jer svake godine se to dopunjava i sl bas zbog tih slucajeva koji se ranije nisu desavali a da se ne bi desili
http://www.uefa.org/newsfiles/551778.pdf

Zadnje izdanje, oktobar 2006. godine.

Haj sad prestani lupati, živ bio, samo se bezveze provaljuješ.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3498 Re: Horde Zla

Post by PriNc_ba »

eo kaze eminentni nam Nefic da je jedan nas uhapsen :-)
nisu vraceni na granicu kao sto je neko plasirao dezinformaciju.
ni A da bekne lik o brzini intervencije policij e :roll:

ja mislim da ce specijalci mirni biti veceras do prvog povika pogrdnog njihovog ili pokusaja belaja...nadam se da ce ih isibati filmski. a to sto je neko rekao da ne bi volio da ih se isiba jer valja nama gore ici, pa ne idemo u zenicu pa da nas cekaju njihovi drotovi nabrijani. idemo u poljsku gdje ti isti drotovi bi prebili prije ove njihove majmune nego nas.

sad 4 transportera uz pratnju policije odose uz vraca pa pretpostavljam da su oni i da odose u lukavicu...

nadam se dobrom navijanju veceras i bez belaja da neko nas nastrada... a ima bruku ceka gdje se ovima mogu ako nista jos dodatno porazbijati kamenjem glave s obzirom da ce vjerovatno uz papinu policijsku pratnju izaci iz grada i drzave.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3499 Re: Horde Zla

Post by supercali »

Obuca9 wrote:
supercali wrote: Posto tipkam sa mobitela imas na uefa stranici safety and procedural informations ili regulations ne znam tacno i godina 2010 ili 11 kao sto rekoh nisam siguran
Jer svake godine se to dopunjava i sl bas zbog tih slucajeva koji se ranije nisu desavali a da se ne bi desili
http://www.uefa.org/newsfiles/551778.pdf

Zadnje izdanje, oktobar 2006. godine.

Haj sad prestani lupati, živ bio, samo se bezveze provaljuješ.
Zadnje izdanje je 2014
Nadji ti to malo bolje
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3500 Re: Horde Zla

Post by studiorum_tuzlaensis »

UEFA nema nadežnost nad belajima van stadiona. Ljudi su imenom i prezimenom odgovorni u državi u koju su došli da se ponašaju po njenim zakonima. Shvati to, gostujući navijač je kao i domaći navijač van stadiona, na policiji je da odradi dio posla za koji izdvajamo milione maraka poreza mjesecno.
Post Reply