Ne, izašla sam u ovim uslikanim.shandrprcSA wrote:otisle da se razgaze?
ja oko ovih oblijecem ko muha
https://www.intersport.hr/salomon-shoes ... nje-257648
Ovim tvojim nema izderka.
Moderator: anex
Ne, izašla sam u ovim uslikanim.shandrprcSA wrote:otisle da se razgaze?
ja oko ovih oblijecem ko muha
https://www.intersport.hr/salomon-shoes ... nje-257648
ExNihilo wrote:Dobre nog...ovaj, patike.
Trazim povoljniju cijenu.cendlerbing wrote:Oooo, kakva je ovo boja.
Oš kupit?
Neka hipijevska, malo vutra i taj rad.channel10 wrote:Boja prva liga
otkad si to poceo furati unisex patike?
shandrprcSA wrote:otisle da se razgaze?
ja oko ovih oblijecem ko muha
https://www.intersport.hr/salomon-shoes ... nje-257648
Kako drugacije da istaknem svoju metroseksualnost?pizarro wrote:otkad si to poceo furati unisex patike?
fine i noge i patikecendlerbing wrote:Evo, da i ja tuspasim ove jedne šaša patike, a nekad ću vam pokazati plišane plOveeee![]()
nemamo svi tako fine nogecendlerbing wrote:Hvala, pizarro. Ne znam što i vi ne uslikate na svojoj nozi, ako ste ih već nabavili.
Sarah24 wrote:Zenske![]()
![]()
EjsSarah24 wrote:Zenske![]()
![]()
cendlerbing wrote:Jesul udobne
Jah..DeNiro wrote:Sarah24 wrote:Zenske![]()
![]()
Tomine?
Samo se ti šali, ja krenuo da ih vratimSarah24 wrote: Jah..![]()
![]()
salim se
Tomahawk11 wrote:Samo se ti šali, ja krenuo da ih vratimSarah24 wrote: Jah..![]()
![]()
salim se![]()