kamen spoticanja wrote:ja se zaista izvinjavam jer nisam u toku ,al bi volio da bi neko ukratko objasni zbog cega se sve ovo desava oko fk sarajeva...imao sam priliku da malo gledam sarajevo ,sad kad su gostovali nama u zenici,jedna solidna ekipa,samo strasno bojazljiva,isprepadana rekao bih(onaj hadzic i skoro uz alaima su izuzetci),dobar i fin nastup hordi na istoj utakmici...izgledalo je sve ok...mada je bilo cini mi se nekih dobacivanja s sjevera bilinog polja igracima sarajeva na poluvremenu ...no cinilo mi se sve ok...a onda juce cirkus ...shvatam gorcinu zbog pokojnog vedrana,i zelju za pobjedom juce ali ona reakcija poslije tekme je kulminacija nekih drugih stvari ocito...e to mi nije jasno...sarajevo izgledalo dobro u europi mora se priznat a onda ona destrukcija juce...prema stadionu,zastitarima...sta se desava ?
hvala unaprijed
Klub prezivljava od danas do sutra, bez ikakve strategije i organizacije. Raznorazni mahalasi i ublehasi se vrte oko kluba i samo gledaju gdje ce i kako sta cvaknuti pa je tako recimo i pehar za titulu bio u lokalnoj kafani a ne u prostorijama kluba. Milioni su usli u klub nista nije napravljeno, stadion se nema, prostorije kluba nisu urađene, nema marketinga, nema plata, nema uslova za treniranje, nema igraca. Sarajevo je u ovu sezonu uslo sa nekih 13 igraca i polovnim trenerom, na polusezoni nisu dovedena pojacanja. Pripreme su obavljene kao neki izlet. Katastrofalan odnos uprave prema navijacima i konstantno podmetanje nege svojim navijacima i ograđivanje od istih. Recimo juce je bilo za ocekivati pun sjever, ali karti nije bilo

Svi celni ljudi kluba su tu mimo mandata, znaci svima je istekao mandat, skupstine nema godinama. Iz kluba su otjerani susic, pasic, hadzibegic. Konstantno na svim utakmicama od onih evropskih pa do domacih imaju veliku podrsku, na svakom gostovanju tu je 500 ljudi koji trpe razno razne turture, belaje, degeneke i razocarenja, nikad niko iz kluba se nije zalozio za te momke, za njih su to huligani i stoka. Ukratko druze kap je prelila casu, navijaci su malo razmazeni navikli na dobre rezultate, hoce se trofeji, hoce se stabilan i dobar klub a sve je sada u fazi raspada, i kad dodamo tome emocije zbog pokojnog Vedrana ono juce ne treba da cudi, mada nije nikakvo rjesenje niti opravdanje.