Nije kodirano,malo razmisli glavom sto je danas zacrnjen ekran VH1.O'zone wrote:Pa što kodira VH1 Enese?
HS kablovska
Moderator: anex
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3476 Re: HS kablovska
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3477 Re: HS kablovska
lijan wrote:Nije kodirano,malo razmisli glavom sto je danas zacrnjen ekran VH1.O'zone wrote:Pa što kodira VH1 Enese?
Koliko znam taj kanal je placen da se gleda, a druga stvar je sto ja kao i mnogi na danasnji dan ne pustamo muziku u kuci.
HS NEMA PRAVO SAMOINICIJATIVNO DA ZATAMLJUJE KANALE
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3478 Re: HS kablovska
Drugo je zacrnjeno to znam nisam bezdušan a drugo je "no CI module"lijan wrote:Nije kodirano,malo razmisli glavom sto je danas zacrnjen ekran VH1.O'zone wrote:Pa što kodira VH1 Enese?
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#3479 Re: HS kablovska
5 kanala dodatu u HS digitalnoj
http://teve.ba/article/2897/pet-novih-t ... -na-hs-dtv
BN,MKTV, TVSLO1, Arte i Chasse & Peche
Nisu vala neki kanali al hajde nek ima, barem ovaj Chasse & Peche nije los ko voli lov, ribolov i prirodu.
http://teve.ba/article/2897/pet-novih-t ... -na-hs-dtv
BN,MKTV, TVSLO1, Arte i Chasse & Peche
Nisu vala neki kanali al hajde nek ima, barem ovaj Chasse & Peche nije los ko voli lov, ribolov i prirodu.
- casper_
- Posts: 1096
- Joined: 24/06/2010 12:26
#3480 Re: HS kablovska
hahah vidi kanala u pm....sad ce se hvaliti da su dodali vrhunske kanale. koji jad i tuga.iPod wrote:5 kanala dodatu u HS digitalnoj
http://teve.ba/article/2897/pet-novih-t ... -na-hs-dtv
BN,MKTV, TVSLO1, Arte i Chasse & Peche
Nisu vala neki kanali al hajde nek ima, barem ovaj Chasse & Peche nije los ko voli lov, ribolov i prirodu.
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#3481 Re: HS kablovska
Hehehe, iskreno jedino vrijedi ovaj Chasse & Peche, ostalo 0 bodova.casper_ wrote:hahah vidi kanala u pm....sad ce se hvaliti da su dodali vrhunske kanale. koji jad i tuga.iPod wrote:5 kanala dodatu u HS digitalnoj
http://teve.ba/article/2897/pet-novih-t ... -na-hs-dtv
BN,MKTV, TVSLO1, Arte i Chasse & Peche
Nisu vala neki kanali al hajde nek ima, barem ovaj Chasse & Peche nije los ko voli lov, ribolov i prirodu.
-
AdrianMole
- Posts: 733
- Joined: 08/05/2007 14:00
#3482 Re: HS kablovska
Ovo nisu novi kanali uopće.Samo kanali koje iz analogije prebacuju u digitalu.Vjerojatno je namjera da se svi kanali prebace i u digitalu ,pa u tom smislu pozdravljam.
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#3483 Re: HS kablovska
ali je to opet obični signal koji oni samo konvertuju u digitalni, dakle ne dobija se ništa na kvalitetu signalaAdrianMole wrote:Ovo nisu novi kanali uopće.Samo kanali koje iz analogije prebacuju u digitalu.Vjerojatno je namjera da se svi kanali prebace i u digitalu ,pa u tom smislu pozdravljam.
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3484 Re: HS kablovska
Jel kodiranoO'zone wrote:Drugo je zacrnjeno to znam nisam bezdušan a drugo je "no CI module"lijan wrote:Nije kodirano,malo razmisli glavom sto je danas zacrnjen ekran VH1.O'zone wrote:Pa što kodira VH1 Enese?
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3485 Re: HS kablovska
pa zato im vecini kanala nije dobra slika na digitali a naplacuju nam 13,5 km za analogni signalperfect_guy wrote:ali je to opet obični signal koji oni samo konvertuju u digitalni, dakle ne dobija se ništa na kvalitetu signalaAdrianMole wrote:Ovo nisu novi kanali uopće.Samo kanali koje iz analogije prebacuju u digitalu.Vjerojatno je namjera da se svi kanali prebace i u digitalu ,pa u tom smislu pozdravljam.
- lord blackadder
- Posts: 514
- Joined: 03/04/2011 13:45
#3486 Re: HS kablovska
Enese, seljacino, hoces li obezbjedit kanal s Premiershipom ? Da znam da se staram za druge varijante...
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#3487 Re: HS kablovska
Imam pitanje. Odavno nisam saltao ove digitalne kanale i koliko vidim ima kao dosta neki novi kanala,al pola od njih je zakljucano. A isto tako sam primjetio da ne radi niti jedan onaj erotski
PA reko u cemu je fazon,da mozda i to ne treba platiti?
I koja je procedura da vratim resiver a da dobije onu karticu,ima li nekog napretka sa tom karticom?
Hvala
PA reko u cemu je fazon,da mozda i to ne treba platiti?
I koja je procedura da vratim resiver a da dobije onu karticu,ima li nekog napretka sa tom karticom?
Hvala
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#3488 Re: HS kablovska
procedura je da ih nazoves i treazis to.Ja to uradio ali dvije kartice nemogu na ovu moju TV cim je stave TV se pocne gasiti i paliti.Strucnjaci iz HS-a kazu da je odnesem na servisNogatrans wrote:Imam pitanje. Odavno nisam saltao ove digitalne kanale i koliko vidim ima kao dosta neki novi kanala,al pola od njih je zakljucano. A isto tako sam primjetio da ne radi niti jedan onaj erotski![]()
PA reko u cemu je fazon,da mozda i to ne treba platiti?
I koja je procedura da vratim resiver a da dobije onu karticu,ima li nekog napretka sa tom karticom?
Hvala
Za erotske treba ukucati kod.Probaj 1234 i onda OK.Trebalo bi da radi.
- M_e_m_o
- Posts: 259
- Joined: 15/04/2009 17:26
#3489 Re: HS kablovska
Ima li još neko problema sa slikom na Arenasport na analognoj? 
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#3490 Re: HS kablovska
Ma znam ja to kad je zakljucan kanal pa moras unijeti kod. Al kod mene je samo crno nema nista .
-
kasparaov
- Posts: 288
- Joined: 15/07/2011 14:27
#3491 Re: HS kablovska
hoce li biti sta od sportkluba da gledamo premiership?
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#3492 Re: HS kablovska
M_e_m_o wrote:Ima li još neko problema sa slikom na Arenasport na analognoj?
Ima ima nesekiraj nije do tebe
-
hoggarr
- Posts: 329
- Joined: 03/04/2010 07:31
#3493 Re: HS kablovska
Nedavno sam kupio LCD TV Philips 42PFL3606H/58, televizor ima ugrađen DVB-C tuner, zamjenio sam risiver za CI modul. Moj problem je da moram svaki dan skenirati kanale i već mi to ide na živce. Preskeniranjem dobijem 104 digitalna i 66 analognih kanala, na kanalima Mezzo, Eurosport News, JimJam televizor se samo zablokira, poslije čega ga moram isključivati iz utikača da bih odblokirao, drugi problem je da nakon sat-dva svi HD kanali nestanu, a potom i svi ostali digitalni kanali. Je li neko imao slične probleme? Molim za savjet. Unaprijed hvala!
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#3494 Re: HS kablovska
Nikako da skontam sta mi uje sa ovim erotskim kanalima
Samo crno,pa ako nije problem da mi neko kaze jesu li uopste otkljucani ovi kanali? Znam prije da sam morao ukucati ono 1234 al sada nema ni to,nego samo crna slika. 
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#3495 Re: HS kablovska
To Enes pred Pamazan ukinoNogatrans wrote:Nikako da skontam sta mi uje sa ovim erotskim kanalimaSamo crno,pa ako nije problem da mi neko kaze jesu li uopste otkljucani ovi kanali? Znam prije da sam morao ukucati ono 1234 al sada nema ni to,nego samo crna slika.
-
kemalba
- Posts: 307
- Joined: 04/04/2009 21:51
#3496 Re: HS kablovska
Zna li neko zašto je slika na Al Jazeera English jako loša?
Mislim da HS-u nedostaje news kanala, osim CNN-a i Al Jazeere ne bi bilo loše uključiti barem još neki. Izbor je veliki: BBC, Sky, France24, RussiaToday, Euronews...
Mislim da HS-u nedostaje news kanala, osim CNN-a i Al Jazeere ne bi bilo loše uključiti barem još neki. Izbor je veliki: BBC, Sky, France24, RussiaToday, Euronews...
- irvinx1
- Posts: 1581
- Joined: 22/07/2010 18:25
#3497 Re: HS kablovska
Ja sam za Russia i Francekemalba wrote:Zna li neko zašto je slika na Al Jazeera English jako loša?
Mislim da HS-u nedostaje news kanala, osim CNN-a i Al Jazeere ne bi bilo loše uključiti barem još neki. Izbor je veliki: BBC, Sky, France24, RussiaToday, Euronews...
A treba i pokoji kanal zabavnog sadrzaja iz tih zemalja.
- Harry Lime
- Posts: 34
- Joined: 27/09/2009 00:50
- Location: Vienna
#3498 Re: HS kablovska
pa mislim da imaji i Sky News i France 24.
-
GOLFER
- Posts: 1351
- Joined: 01/06/2010 14:08
#3499 Re: HS kablovska
ImajuHarry Lime wrote:pa mislim da imaji i Sky News i France 24.
-
kemalba
- Posts: 307
- Joined: 04/04/2009 21:51
#3500 Re: HS kablovska
to je vjerovatno na digitalnoj, nisam znao, hvala...
