Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3476 Re: Real Madrid C.F.

Post by extraordinary »

Valencia i Sevilla su postali osrednji klubovi, sviđalo se to nekom ili ne.
SKAFISKAFNJAK
Posts: 502
Joined: 12/01/2010 00:16

#3477 Re: Real Madrid C.F.

Post by SKAFISKAFNJAK »

ma hajde pusti sevillu i valenciu. kakav rezultat prognozirate danas?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3478 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Atletico mora napasti od starta, a to je igra koja odgovara ovom timu Madrida, plus ne igra Aguero. Mislim da će i igrači biti ljuti nakon dva prosuta boda u Almeriji... recimo 1-2 za Madrid ;-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3479 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Vidim nabrajaju se ''zvijezde'' pojedinih timova u Španiji 8-) :lol: koji nisu osrednji (ove sezone), jah :zzzz:
Real ima generalno problema sa realizacijom na gostovanjima. Obzirom na aktivni rezultat, mislim da ce Atletico opet pretprjeti poraz ili ce biti nerijeseno.
User avatar
elvis_sa
Posts: 106
Joined: 15/01/2011 23:07

#3480 Re: Real Madrid C.F.

Post by elvis_sa »

Ma Real ovo uz ima lagano.Atleticu nema najboljeg igraca Aguera,a u prvoj utakmici je real bio puno konkretniji i bolji.Mada bi volio da Atletico prodje :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3481 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

elvis_sa wrote:Ma Real ovo uz ima lagano.Atleticu nema najboljeg igraca Aguera,a u prvoj utakmici je real bio puno konkretniji i bolji.Mada bi volio da Atletico prodje :D
I da neko nogu slomi, jelde? :D
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3482 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 21/04/2015 11:26, edited 1 time in total.
SKAFISKAFNJAK
Posts: 502
Joined: 12/01/2010 00:16

#3483 Re: Real Madrid C.F.

Post by SKAFISKAFNJAK »

valjda gago veceras pocinje utakmicu
http://www.marca.com/marcador/futbol/20 ... a/atm_rma/
User avatar
elvis_sa
Posts: 106
Joined: 15/01/2011 23:07

#3484 Re: Real Madrid C.F.

Post by elvis_sa »

I da neko nogu slomi, jelde? :D

Aj reci da nisam u pravu za DiMariju?Tolko mi se ogadio taj fudbaler,sa svaki bozji kontakt se buni hoce faul,penal....Pa ne igramo baleta nego fudbala.Tako se Real izvlaci Ronaldo se baci u 90'minutu i zaradi faul,daj da budemo realni malo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3485 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

elvis_sa wrote:
I da neko nogu slomi, jelde? :D

Aj reci da nisam u pravu za DiMariju?Tolko mi se ogadio taj fudbaler,sa svaki bozji kontakt se buni hoce faul,penal....Pa ne igramo baleta nego fudbala.Tako se Real izvlaci Ronaldo se baci u 90'minutu i zaradi faul,daj da budemo realni malo.
Slažem se da je postao iritantan sa bacanjem, ali to nije razlog za takve izjave... nakon što sam gledao povrede Eduarda, Valencije i sličnih, ne bih nikom poželio da se to desi.
Druga stvar je što sudije uglavnom ne nasjedaju na to, recimo u zadnjih mjesec dana na svaku odluku koja favorizira Madrid dolaze 3 koje ih oštete :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3486 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

elvis_sa wrote:
I da neko nogu slomi, jelde? :D

Aj reci da nisam u pravu za DiMariju?Tolko mi se ogadio taj fudbaler,sa svaki bozji kontakt se buni hoce faul,penal....Pa ne igramo baleta nego fudbala.Tako se Real izvlaci Ronaldo se baci u 90'minutu i zaradi faul,daj da budemo realni malo.
A zaboravio si Busquetsa?! Kako je to davno bilo :zzzz:
Nevermind (nije Nirvanin album :D )
evo jedne vijesti: http://sportske.jutarnji.hr/jose-mourin ... id/919119/
User avatar
elvis_sa
Posts: 106
Joined: 15/01/2011 23:07

#3487 Re: Real Madrid C.F.

Post by elvis_sa »

Slažem se da je postao iritantan sa bacanjem, ali to nije razlog za takve izjave... nakon što sam gledao povrede Eduarda, Valencije i sličnih, ne bih nikom poželio da se to desi.
Druga stvar je što sudije uglavnom ne nasjedaju na to, recimo u zadnjih mjesec dana na svaku odluku koja favorizira Madrid dolaze 3 koje ih oštete :roll:

Pa to ti govorim.Stradaju fudbaleri tipa Eduarda,Valencia koji nicime nisu zasluzili to....A recimo DiMarija,Nani i ostali prgavi fudbaleri,koji uglavnom simuliraju faulove budu sacuvani od tako neceg.Naravno da ne zelim da se to nekom desi,ali stvarno neko me tolko iziritiraju da moram komentarisat na onakav nacin.A znamo da su sudije vise naklonjene Realu i Barsi,tako da me to ne cudi uopste :wink:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#3488 Re: Real Madrid C.F.

Post by crysis »

ultima_palabra wrote:
elvis_sa wrote:
I da neko nogu slomi, jelde? :D

Aj reci da nisam u pravu za DiMariju?Tolko mi se ogadio taj fudbaler,sa svaki bozji kontakt se buni hoce faul,penal....Pa ne igramo baleta nego fudbala.Tako se Real izvlaci Ronaldo se baci u 90'minutu i zaradi faul,daj da budemo realni malo.
Slažem se da je postao iritantan sa bacanjem, ali to nije razlog za takve izjave... nakon što sam gledao povrede Eduarda, Valencije i sličnih, ne bih nikom poželio da se to desi.
Druga stvar je što sudije uglavnom ne nasjedaju na to, recimo u zadnjih mjesec dana na svaku odluku koja favorizira Madrid dolaze 3 koje ih oštete :roll:

to je normalno, sami sebi su to napravili. radi foliranja i simuliranja sad i neznaju sudije bi li svirali ili ne.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3489 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

crysis wrote:to je normalno, sami sebi su to napravili. radi foliranja i simuliranja sad i neznaju sudije bi li svirali ili ne.
Nije baš tako jednostavno... ko simulira u toj ekipi? Di Maria i CR... a sudija ne svira penale na Ozilu i Benzemi i ruku unutar 16 metara u živom zidu kojeg je on postavljao :-) Protiv Atletica Aguero u ofsajdu, pa onda igra rukom, itd.
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#3490 Re: Real Madrid C.F.

Post by Better Man »

Igrac Hrvatskog dragovoljca 17-ogodisnji Eduardo Husinec potpisao za Real Madrid!
User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#3491 Re: Real Madrid C.F.

Post by fazer »

:lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3492 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

CASILLAS; SERGIO RAMOS, ALBIOL, CARVALHO, ARBELOA; XABI ALONSO, KHEDIRA; DI MARÍA, ÖZIL, MARCELO; CRISTIANO
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3493 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3494 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Nisam nešto uvjeren u ovu postavu, Albiol i Carvalho su prespor par, mora tu biti Ramos ako nema Pepea :roll: Ili će možda Albiol i Ramos mijenjati mjesta.
Također, Marcelo je bolji kad dolazi iz pozadine, nije nešto ovako na krilu.
SKAFISKAFNJAK
Posts: 502
Joined: 12/01/2010 00:16

#3495 Re: Real Madrid C.F.

Post by SKAFISKAFNJAK »

ultima_palabra wrote:CASILLAS; SERGIO RAMOS, ALBIOL, CARVALHO, ARBELOA; XABI ALONSO, KHEDIRA; DI MARÍA, ÖZIL, MARCELO; CRISTIANO
trzavice na relaciji mourinho-valdano i sad ovaj prvi namjerno izostavlja benzemu :roll:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3496 Re: Real Madrid C.F.

Post by Neelix »

juce procitah da se murinjo na ljeto vraca u shinter :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3497 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Neelix wrote:juce procitah da se murinjo na ljeto vraca u shinter :D
Mislim da će on u Englesku, naravno kad ispuni misiju u Španiji :-D
User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#3498 Re: Real Madrid C.F.

Post by fazer »

ultima_palabra wrote:
Neelix wrote:juce procitah da se murinjo na ljeto vraca u shinter :D
Mislim da će on u Englesku, naravno kad ispuni misiju u Španiji :-D
ispuni misiju :lol: , ako je mu je misija da bude 2. onda ok... :lol:


1:0 jebiga :sad: ...ronaldo :x
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#3499 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Fino :D Iker WTF :-)
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3500 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:13, edited 1 time in total.
Post Reply