Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3476 Re: Reprezentacija BiH

Post by Koshpa »

+14 :thumbup:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3477 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Mislim da je jedino Zack na početku pogodio oba bacanja...

Razlika - idealna za odmoriti nekog iz startne petorke !

:bih: :bih:
User avatar
ufo
Posts: 62
Joined: 01/09/2011 10:27
Location: Tako blizu, a tako daleko...

#3478 Re: Reprezentacija BiH

Post by ufo »

smijesni_ste wrote:
ufo wrote:
I sta je tu posteno svega ti?
Pa to što nije obećavao ništa....ni prvi ni posljednji koji bi zaigrao negdje drugo da može i za njega ste se svezali...što li bože :-)

A kad je već bal...šta je sa onim fudbalerom što je bio dobar kao mladji u holandiji i za njih rekao da će igrati pa kad je vidio da nema šanse da upadne u njihov seniorski tim za nas se ipak odlučio...ne mogu mu se sjetiti imena sad nikako...ali znate valjda o kome pričam...i to je ok?

O Preldžiću da ne pričam....

Smiješno...
Nisam se ja "svez'o" ni za kog, nego mi smeta sto smo uvijek rezervna opcija svojim drzavljanima. SVAKO ko BiH ne smatra svojom domovinom ne treba da igra za nju! Tacka.

Cuj posteno sto je razmislio....cirkus.

Mislis na Medunjanina? Druga prica potpuno...al, da ne kvarimo temu. Odosmo na plus 15 :thumbup:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3479 Re: Reprezentacija BiH

Post by House »

Cjepamo lale :D Tela isto Kobe Bryant


19 razlike trenutno
Last edited by House on 18/08/2012 20:57, edited 1 time in total.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3480 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

mislim da bi nam ova reprezentacija mogla donjeti prvu medalju
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3481 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Šta je ovo niko nije u stanju pogoditi dva slobodna bacanja :x
Last edited by Tkd on 18/08/2012 20:55, edited 1 time in total.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3482 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

PapeSusic wrote:mislim da bi nam ova reprezentacija mogla donjeti prvu medalju
Joj Pape otkud ti takve misli nalijeću?
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3483 Re: Reprezentacija BiH

Post by simonese »

PapeSusic wrote:mislim da bi nam ova reprezentacija mogla donjeti prvu medalju
na osnovu cega?
sto lupamo lale?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3484 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Tkd wrote:Šta je ovo niko nije u stanju pogoditi dva slobodna bacanja :x
Izgleda da je oplakada. Ko pogodi dva, časti pićem... Zasad je jedini Wright takav :D
User avatar
ufo
Posts: 62
Joined: 01/09/2011 10:27
Location: Tako blizu, a tako daleko...

#3485 Re: Reprezentacija BiH

Post by ufo »

Pape ocam' si najjaci i najludji! :D

:thumbup:
User avatar
p206
Posts: 8427
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3486 Re: Reprezentacija BiH

Post by p206 »

kad bi našli još 3 dobra igrača+Gordić i nekako :)
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3487 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

E ovo je već realan rezultat. Deder Aco uvedi te ljude s klupe, nemoj cijedit bezveze ljude.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3488 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Ovaj David Jansen nam četvrtu loptu prodaje. Mislim da smo 11 koševa samo iz tih napada imali. :lol: :lol:
smijesni_ste
Posts: 6330
Joined: 09/10/2009 16:46

#3489 Re: Reprezentacija BiH

Post by smijesni_ste »

ufo wrote:
Nisam se ja "svez'o" ni za kog, nego mi smeta sto smo uvijek rezervna opcija svojim drzavljanima. SVAKO ko BiH ne smatra svojom domovinom ne treba da igra za nju! Tacka.

Cuj posteno sto je razmislio....cirkus.

Mislis na Medunjanina? Druga prica potpuno...al, da ne kvarimo temu. Odosmo na plus 15 :thumbup:
Ok nisi ti nego ovaj što si ga citirao...nije prvi put da spominje Mašića pa zato kažem svezali :D....slažem se da ne bi trebali igrati ako ne žele 100% da igraju, ali nažalost nije da imamo milion drugih opcija u takvim slučajevima....sad igra čovjek...i šta ćemo...šta je tu je...treba iskoristiti to maksimalno....i mislio sam pošteno što nije obećavao i muntao...a ne što je razmislio...

I da, mislim na Medunjanina...i da, da ne kvarimo dalje temu bolje je...
Last edited by smijesni_ste on 18/08/2012 21:04, edited 1 time in total.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3490 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Mi 3 izgubljene lopte, oni 14.

Šta je reći pa mi dobijamo 3\4 :lol:

35-21 u skokovima za njih od čega oni imaju do sada 16 ofanzivnih skokova.
Nebitan32
Posts: 1118
Joined: 31/12/2011 21:40

#3491 Re: Reprezentacija BiH

Post by Nebitan32 »

Bilo bi dobro zavrsiti s 25+ poena prednosti.

I valjda u zadnjih 5 min ude neko od ovih koji nije igrao do sada.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3492 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Evo ga tehnička... :D

Al' Aleksandar ne popušta.. I dalje startna petorka (plus Perišić) igra.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3493 Re: Reprezentacija BiH

Post by Koshpa »

+26 :dance:
Last edited by Koshpa on 18/08/2012 21:02, edited 1 time in total.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3494 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

p206 wrote:kad bi našli još 3 dobra igrača+Gordić i nekako :)
Valjal ovaj Ognjen Kuzmic? Igra za Unicaju u Spaniji
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3495 Re: Reprezentacija BiH

Post by Arteta »

Ovi Holandjani i u Kosarci imaju De Jonga :lol:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3496 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

U anale ova 3\4 mora otići. Ja mislim najbolja 3\4 u historiji BiH u košarci

Kakvo demoliranja Nizozemske , nevjerovatno. Prozvao sam Nihada probudio se kao i Elmedin. Dalibor počeo igrati kako zna i umije.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3497 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Hahaha...Samo Sinanovića uvede... :)

Odosmo na +30
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#3498 Re: Reprezentacija BiH

Post by House »

Sad vec nogama ubijamo holandiju :D
User avatar
p206
Posts: 8427
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3499 Re: Reprezentacija BiH

Post by p206 »

PapeSusic wrote:
p206 wrote:kad bi našli još 3 dobra igrača+Gordić i nekako :)
Valjal ovaj Ognjen Kuzmic? Igra za Unicaju u Spaniji
ne znam, slabo pratim košarku... ali očigledno je da nam fali još 3-4 igrača da bi bili prava reprezentacija... dobro ne za medalju, ali za nešto više od grupa na evropskom
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#3500 Re: Reprezentacija BiH

Post by Vodja uvale »

Arteta wrote:Ovi Holandjani i u Kosarci imaju De Jonga :lol:
:lol: :lol: :lol:

Strasni smo svegami!
Post Reply