Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3477 Re: Reprezentacija BiH
Mislim da je jedino Zack na početku pogodio oba bacanja...
Razlika - idealna za odmoriti nekog iz startne petorke !

Razlika - idealna za odmoriti nekog iz startne petorke !
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3478 Re: Reprezentacija BiH
Nisam se ja "svez'o" ni za kog, nego mi smeta sto smo uvijek rezervna opcija svojim drzavljanima. SVAKO ko BiH ne smatra svojom domovinom ne treba da igra za nju! Tacka.smijesni_ste wrote:Pa to što nije obećavao ništa....ni prvi ni posljednji koji bi zaigrao negdje drugo da može i za njega ste se svezali...što li božeufo wrote:
I sta je tu posteno svega ti?![]()
A kad je već bal...šta je sa onim fudbalerom što je bio dobar kao mladji u holandiji i za njih rekao da će igrati pa kad je vidio da nema šanse da upadne u njihov seniorski tim za nas se ipak odlučio...ne mogu mu se sjetiti imena sad nikako...ali znate valjda o kome pričam...i to je ok?
O Preldžiću da ne pričam....
Smiješno...
Cuj posteno sto je razmislio....cirkus.
Mislis na Medunjanina? Druga prica potpuno...al, da ne kvarimo temu. Odosmo na plus 15
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#3479 Re: Reprezentacija BiH
Cjepamo lale
Tela isto Kobe Bryant
19 razlike trenutno
19 razlike trenutno
Last edited by House on 18/08/2012 20:57, edited 1 time in total.
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3480 Re: Reprezentacija BiH
mislim da bi nam ova reprezentacija mogla donjeti prvu medalju
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3481 Re: Reprezentacija BiH
Šta je ovo niko nije u stanju pogoditi dva slobodna bacanja 
Last edited by Tkd on 18/08/2012 20:55, edited 1 time in total.
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3482 Re: Reprezentacija BiH
Joj Pape otkud ti takve misli nalijeću?PapeSusic wrote:mislim da bi nam ova reprezentacija mogla donjeti prvu medalju
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3483 Re: Reprezentacija BiH
na osnovu cega?PapeSusic wrote:mislim da bi nam ova reprezentacija mogla donjeti prvu medalju
sto lupamo lale?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3484 Re: Reprezentacija BiH
Izgleda da je oplakada. Ko pogodi dva, časti pićem... Zasad je jedini Wright takavTkd wrote:Šta je ovo niko nije u stanju pogoditi dva slobodna bacanja
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3485 Re: Reprezentacija BiH
Pape ocam' si najjaci i najludji!

- p206
- Posts: 8427
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3486 Re: Reprezentacija BiH
kad bi našli još 3 dobra igrača+Gordić i nekako 
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3487 Re: Reprezentacija BiH
E ovo je već realan rezultat. Deder Aco uvedi te ljude s klupe, nemoj cijedit bezveze ljude.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3488 Re: Reprezentacija BiH
Ovaj David Jansen nam četvrtu loptu prodaje. Mislim da smo 11 koševa samo iz tih napada imali.

-
smijesni_ste
- Posts: 6330
- Joined: 09/10/2009 16:46
#3489 Re: Reprezentacija BiH
Ok nisi ti nego ovaj što si ga citirao...nije prvi put da spominje Mašića pa zato kažem svezaliufo wrote:
Nisam se ja "svez'o" ni za kog, nego mi smeta sto smo uvijek rezervna opcija svojim drzavljanima. SVAKO ko BiH ne smatra svojom domovinom ne treba da igra za nju! Tacka.
Cuj posteno sto je razmislio....cirkus.
Mislis na Medunjanina? Druga prica potpuno...al, da ne kvarimo temu. Odosmo na plus 15
I da, mislim na Medunjanina...i da, da ne kvarimo dalje temu bolje je...
Last edited by smijesni_ste on 18/08/2012 21:04, edited 1 time in total.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3490 Re: Reprezentacija BiH
Mi 3 izgubljene lopte, oni 14.
Šta je reći pa mi dobijamo 3\4
35-21 u skokovima za njih od čega oni imaju do sada 16 ofanzivnih skokova.
Šta je reći pa mi dobijamo 3\4
35-21 u skokovima za njih od čega oni imaju do sada 16 ofanzivnih skokova.
-
Nebitan32
- Posts: 1118
- Joined: 31/12/2011 21:40
#3491 Re: Reprezentacija BiH
Bilo bi dobro zavrsiti s 25+ poena prednosti.
I valjda u zadnjih 5 min ude neko od ovih koji nije igrao do sada.
I valjda u zadnjih 5 min ude neko od ovih koji nije igrao do sada.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3492 Re: Reprezentacija BiH
Evo ga tehnička... 
Al' Aleksandar ne popušta.. I dalje startna petorka (plus Perišić) igra.
Al' Aleksandar ne popušta.. I dalje startna petorka (plus Perišić) igra.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3494 Re: Reprezentacija BiH
Valjal ovaj Ognjen Kuzmic? Igra za Unicaju u Spanijip206 wrote:kad bi našli još 3 dobra igrača+Gordić i nekako
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3495 Re: Reprezentacija BiH
Ovi Holandjani i u Kosarci imaju De Jonga 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3496 Re: Reprezentacija BiH
U anale ova 3\4 mora otići. Ja mislim najbolja 3\4 u historiji BiH u košarci
Kakvo demoliranja Nizozemske , nevjerovatno. Prozvao sam Nihada probudio se kao i Elmedin. Dalibor počeo igrati kako zna i umije.
Kakvo demoliranja Nizozemske , nevjerovatno. Prozvao sam Nihada probudio se kao i Elmedin. Dalibor počeo igrati kako zna i umije.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3497 Re: Reprezentacija BiH
Hahaha...Samo Sinanovića uvede... 
Odosmo na +30
Odosmo na +30
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#3498 Re: Reprezentacija BiH
Sad vec nogama ubijamo holandiju 
- p206
- Posts: 8427
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3499 Re: Reprezentacija BiH
ne znam, slabo pratim košarku... ali očigledno je da nam fali još 3-4 igrača da bi bili prava reprezentacija... dobro ne za medalju, ali za nešto više od grupa na evropskomPapeSusic wrote:Valjal ovaj Ognjen Kuzmic? Igra za Unicaju u Spanijip206 wrote:kad bi našli još 3 dobra igrača+Gordić i nekako
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3500 Re: Reprezentacija BiH
Arteta wrote:Ovi Holandjani i u Kosarci imaju De Jonga
Strasni smo svegami!
