Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3476 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Gdje ces ba Greda, neka te s rajom....baš nam je fino

Memić isprskao Čapljića, i to rutinski :izet: kakve mi strucnjake tjeramo....prvo Mema, pa onda Oda

komšinice u extazi, naredno kolo ce i onaj Ješić isprskati Vladu i otjerati ga iz Želje....mah yebite dok možete, i mi bi da možemo...i tata bi sine
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3477 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

Mea_parvitas wrote:
Baltazar_khan wrote:E jbg ko ce sad pulsirat ?
Ješićev racku od glave?
kakav nivo komunikacije. Frapiran sam :oops:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3478 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote: Zajebancija bolan. Znaš da se koljemo oko posjete. :lol:

Nemoj 'sovat. :mrgreen:
Pa smajli sam postavio. :D
Neka, neka. Vidjećeš ti kada Stokić presudi. :mrgreen: :lol:
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#3479 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

Sarajevo - Borac 2:0

Radnik - Sarajevo 0:3

Sarajevo - Vitez 4:0

Zeljeznicar - Sarajevo?

:mrgreen:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3480 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Ovo kolo Greda a sljedece Vlada, rodjeni pobjednik. Ko daje ostavku poslije, ne znam.
Mozda Stokic i Tiago :D
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3481 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Ajmo Husrefe odigrajte za Sarajevo :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#3482 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Svidja mi se ovo kad se maleni kurche... kad se usute onda su opasniji.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3483 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Odavno na Koševu nisam vidio da je neka protivnička ekipa odigrala ovako dobro.

Delač = reprezentativni kalibar.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3484 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Sarajevski-Seljak wrote:Sarajevo - Borac 2:0

Radnik - Sarajevo 0:3

Sarajevo - Vitez 4:0

Zeljeznicar - Sarajevo?

:mrgreen:
Prije Borca je bio interesantan rezultat, ako može ikako taj ... :mrgreen:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3485 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Ima jedno pitanje ali najozbiljnije.
Ako neko moze od insajdera sa grbavice da mi pojasni ima li ova Grediceva ostavka veze sa prodajom poslovnih prostora na stadionu koja se desila prosle hefte?
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3486 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

ultima_palabra wrote:Svidja mi se ovo kad se maleni kurche... kad se usute onda su opasniji.
:D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3487 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

avetinja wrote: Neka, neka. Vidjećeš ti kada Stokić presudi. :mrgreen: :lol:
Je l' se meni čini ili još nijedan gol nije zabio? :-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3488 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

bjelave wrote:Ima jedno pitanje ali najozbiljnije.
Ako neko moze od insajdera sa grbavice da mi pojasni ima li ova Grediceva ostavka veze sa prodajom poslovnih prostora na stadionu koja se desila prosle hefte?
Ima jedan forumaš na temi o Želji koji "odgovorno tvrdi" nešto. Najbolje ti je njega pitaj jer je spoinjao i te stvari. Bez zajebancije.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3489 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

Sarajevski-Seljak wrote:Sarajevo - Borac 2:0

Radnik - Sarajevo 0:3

Sarajevo - Vitez 4:0

Zeljeznicar - Sarajevo?

:mrgreen:
0:1 :D
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3490 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

bjelave wrote:
ultima_palabra wrote:Svidja mi se ovo kad se maleni kurche... kad se usute onda su opasniji.
:D
Utopljenicka, nada zadnja umire.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#3491 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by wickerman »

Jel ovo Ajfel dao ostavku, raspad sistema u Novom Sarajevu.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3492 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Charuga wrote:
bjelave wrote:Ima jedno pitanje ali najozbiljnije.
Ako neko moze od insajdera sa grbavice da mi pojasni ima li ova Grediceva ostavka veze sa prodajom poslovnih prostora na stadionu koja se desila prosle hefte?
Ima jedan forumaš na temi o Želji koji "odgovorno tvrdi" nešto. Najbolje ti je njega pitaj jer je spoinjao i te stvari. Bez zajebancije.
Pa evo, pitam i tebe i njega. Nije bilo puno informacija o tome u medijima, nekako se desilo ispod stola.

S druge strane Greda sad spominje da je klub finansijski stabilan....
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3493 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote: Neka, neka. Vidjećeš ti kada Stokić presudi. :mrgreen: :lol:
Je l' se meni čini ili još nijedan gol nije zabio? :-)
Čeka derbi da se raspuca. :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3494 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

ZAJKO ZEBA 90+ :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3495 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

A ko ce sad davati saopstenja?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3496 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

bjelave wrote:
Charuga wrote:
bjelave wrote:Ima jedno pitanje ali najozbiljnije.
Ako neko moze od insajdera sa grbavice da mi pojasni ima li ova Grediceva ostavka veze sa prodajom poslovnih prostora na stadionu koja se desila prosle hefte?
Ima jedan forumaš na temi o Želji koji "odgovorno tvrdi" nešto. Najbolje ti je njega pitaj jer je spoinjao i te stvari. Bez zajebancije.
Pa evo, pitam i tebe i njega. Nije bilo puno informacija o tome u medijima, nekako se desilo ispod stola.

S druge strane Greda sad spominje da je klub finansijski stabilan....
Pa ja te lijepo uputih na forumaša koji priča o tome, a ti ništa. Nemaš šta mene pitati jer nisam ništa čuo o tome, a i da jesam ne bih pisao po forumu.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#3497 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Mea_parvitas »

Charuga wrote:
bjelave wrote:Ima jedno pitanje ali najozbiljnije.
Ako neko moze od insajdera sa grbavice da mi pojasni ima li ova Grediceva ostavka veze sa prodajom poslovnih prostora na stadionu koja se desila prosle hefte?
Ima jedan forumaš na temi o Želji koji "odgovorno tvrdi" nešto. Najbolje ti je njega pitaj jer je spoinjao i te stvari. Bez zajebancije.
Pa i procitao je to tamo od lika koji se registrovao i odgovorno tvrdi lafo, i sad kao ovaj pita ovdje, a mozda su i isti likovi, tj. pitari. :lol: Koji jado
Last edited by Mea_parvitas on 27/09/2015 18:31, edited 1 time in total.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3498 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Kinaski wrote:ZAJKO ZEBA 90+ :D
Vrijeme je da promijeniš u Joco Stokić 90+.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3499 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Spominje se Žujo opet... Bio je u loži protiv Olimpica na Koševu dok Gredića npr. nije bilo, ne znam da li je i na ostalim utakmicama tu doduše.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3500 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Charuga wrote: Pa ja te lijepo uputih na forumaša koji priča o tome, a ti ništa. Nemaš šta mene pitati jer nisam ništa čuo o tome, a i da jesam ne bih pisao po forumu.
Mislim, prodali ste prostore u sklopu stadiona. Nema informacija u medijima, kome, kako za koju cifru???

Takve stvari bi morale biti transparentne ako nije neki kriminal i mutne radnje u pitanju.

Nek se javi taj kojeg pominjes ili bilo ko drugi, svejedno mi je ko ce dati informaciju.

A sto ne bi podjelio s nama da nesto znas? Jel se bar to smije pitati?
Locked