Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3476 Re: Utakmice.
Tatomirovic katastrofalno centrirao kod dobre kontre, otvara mu se Vusljanin a on balon. Dejo siguran. Tamo gdje smo mi kiksali drugi dobise. Zadnjh pet minuta Zrinjski dominira, dobri im centarsutevi, Vucina dobru opalio, pored gola prodje.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3477 Re: Utakmice.
Ovu utakmicu treba prekinuti (zbog vjetra) i registrirati je 3:0 za Zrinjski.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3478 Re: Utakmice.
Ovo sad ne valja.
Brojao sam, nismo uvezali 3 pasa posljednjih 15 minuta.
nevjerovatno.
2 žuta fasovali bespotrebno
Brojao sam, nismo uvezali 3 pasa posljednjih 15 minuta.
nevjerovatno.
2 žuta fasovali bespotrebno
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3479 Re: Utakmice.
Komentatora dobro nabijem na qrac.
Kolje nas ovaj vjetar, samo izgurati do kraja poluvremena i bit će lakše.
Kolje nas ovaj vjetar, samo izgurati do kraja poluvremena i bit će lakše.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#3480 Re: Utakmice.
sto se niko ne raduje zbog vodstva 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3481 Re: Utakmice.
Najgori komentator koji je uzeo mikrofon ikada, 100%.leet wrote:Komentatora dobro nabijem na qrac.
Kolje nas ovaj vjetar, samo izgurati do kraja poluvremena i bit će lakše.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3482 Re: Utakmice.
Odron od komentatora, definitivno najgori ikad. Svojevremeno je znao pomiješati Saida i Suljića.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3483 Re: Utakmice.
Ako ostane na kraju radovat cemo se:). Nasa taktika je ispucaj i nastavi se braniti, nesto kao u americkom fudbalu, a jos konta vjetar. Podsjeca na utakmice na Kosevu, kada mi gubimo pa stisnemo a ne znamo. Stopostotna za Zrinjski.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3484 Re: Utakmice.
Ma ne može se od vjetra ništa, nosi loptu prema našem golu bukvalno.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3485 Re: Utakmice.
Samo izdrzati do poluvremena.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3486 Re: Utakmice.
Duva prizeman vjetar i ometa kratke pasove, pa se mi odlučujemo za visoku igru, za izbacivanje.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3487 Re: Utakmice.
Bisanovic -> Handzic
Meda ovaj Bisan ne moze.
Meda ovaj Bisan ne moze.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3488 Re: Utakmice.
@komentator: Jebo ti svinjski mater onu debilnu. Jebo te onaj ko te zaposli.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3489 Re: Utakmice.
Ma nije vjetar problem. Eno ono drveće se ne pomjera uopste.
kakav v jetar
komentator se drogira
kakav v jetar
komentator se drogira
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3490 Re: Utakmice.
Nismo ljepše igrali od Mirzinog vakta.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3491 Re: Utakmice.
Cimirot odlicno iznio loptu, trk u kontru, dobra lopta i umalo da ga zabijemo sa vrha sesnaesterca nakon povratne.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3493 Re: Utakmice.
Kako nam je znao suditi, danas je odlican.wannabe_ultra wrote:silji skakic momacki jebo mater sebi usta
- Altsa
- Posts: 9226
- Joined: 19/03/2004 18:31
#3494 Re: Utakmice.
Ima li negdje live stream iz mostara
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3495 Re: Utakmice.
Kemo kakav je Mirza
? Cuj studio, valjda štand
Meni se cini da nam treba jos pure.
Meni se cini da nam treba jos pure.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3496 Re: Utakmice.
http://netrajaweb.blogspot.com/2013/10/ ... t1234.htmlAltsa wrote:Ima li negdje live stream iz mostara
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3497 Re: Utakmice.
Jebo mater mi smo imali loptu u posjedu 10 min i 44 sec (tako kaze statistika sa arene)
i zabili smo ga
sto ti je efikasnost
i zabili smo ga
sto ti je efikasnost
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3498 Re: Utakmice.
AL kako smo jednostavan go dali brate minli.

- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3499 Re: Utakmice.
Ma šta jednostavan, vidio si razrađene akcije, čak 3 pasa uvezali!Kemal Malovčić wrote:AL kako smo jednostavan go dali brate minli.![]()
![]()
Ma ubaciti malog travnačića i ići na kontre!wannabe_ultra wrote:nema sanse da cemo se odbraniti do kraja, pickasto je malo ovako igrati.Ovi se moraju otvoriti a mi moramo iskoristiti to i zabiti iz kontre.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3500 Re: Utakmice.
Vidjecemo kako cemo sad kad nama bude vjetar u ledja. Nekako panicimo, izbijamo lopte bez potrebe. Cimirot je jednu napokon iznio iz 16, odmah smo iz toga stvorili nekakvu polusansu. Imamo prostora za kontre jer oni napadaju, treba ovo rjesiti na pocetku drugog pa onda parkiraj autobus.

