Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastatura
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13864
- Joined: 03/05/2006 07:31
#34676 Re: Liverpool FC
Polufinale bi bilo ogroman uspjeh
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastatura
da gledaš dalje od prve utakmice sa njima 
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastatura
- SmokingMan
- Posts: 22649
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#34677 Re: Liverpool FC
Porto,nimalo loš,a opet najbolji izbor,ali nikako naivan protivnik. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34678 Re: Liverpool FC
Naravno, ozbiljno maksimalno pristupiti utakmici, kao da je Mađarska laka konjica u pitanju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34679 Re: Liverpool FC
Historija je na našoj strani6 - Liverpool are unbeaten in their previous six games against Porto in European competition (W3 D3), with the Reds scoring 12 goals and conceding just twice.
Muda na teren, ništa drugo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34680 Re: Liverpool FC
Valjda se prvo na Fulham treba skoncentrisatizomri wrote:Polufinale bi bilo ogroman uspjeh![]()
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastaturada gledaš dalje od prve utakmice sa njima
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#34681 Re: Liverpool FC
Jebo Porto, ipak je to drugi razred europskog fudbala, oni se moraju proci.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34682 Re: Liverpool FC
U LP Tomo, u LPTomahawk11 wrote:Valjda se prvo na Fulham treba skoncentrisatizomri wrote:Polufinale bi bilo ogroman uspjeh![]()
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastaturada gledaš dalje od prve utakmice sa njima
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34683 Re: Liverpool FC
Meh, kad je to?AmiĐa_Idriz wrote: U LP Tomo, u LP![]()
Ja gledam samo prvu sljedeću, nebitno koje takmičenje.
Eno sam prognozirao
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#34684 Re: Liverpool FC
Eto polufinala za Kloppa i kompaniju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34685 Re: Liverpool FC
Svakako, svaka sljedeća u Ligi je finale.Tomahawk11 wrote:Meh, kad je to?AmiĐa_Idriz wrote: U LP Tomo, u LP![]()
Ja gledam samo prvu sljedeću, nebitno koje takmičenje.
Eno sam prognozirao
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34686 Re: Liverpool FC
09.04. prva na Anfieldu, revanš 16.04. u Portu.
- SmokingMan
- Posts: 22649
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#34687 Re: Liverpool FC
Bilo bi lijepo da u prvoj uzmu 3:0,i onda hladne glave odigrati revanš.Ionako je sezona pri kraju,igrači koji imaju najviše nastupa u dobroj mjeri izmoreni,prije svega mislim na psihološkom planu,pa stoga Liv živi sa posljedicama ispuštenih bodova u nekim jako bitnim utakmicama.Treba nekako balansirati snagu za ovo utakmica koje su ispred njih... 
- no_sekirli
- Posts: 7010
- Joined: 02/10/2013 18:36
#34688 Re: Liverpool FC
Stvarno me poslusase na izvlacenjuno_sekirli wrote:Što se protivnika tiče, volio bih da se izbjegnu Juve i Ajax.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#34689 Re: Liverpool FC
Jednog od njih ce sigurno izbjec.no_sekirli wrote:Stvarno me poslusase na izvlacenjuno_sekirli wrote:Što se protivnika tiče, volio bih da se izbjegnu Juve i Ajax.
-
omar little
- Posts: 17436
- Joined: 14/03/2008 21:14
#34690 Re: Liverpool FC
kuku lele
nedajmo da nas zavade, braco.
nedajmo da nas zavade, braco.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34691 Re: Liverpool FC
Čekaj ba, prvo crveni đavliomar little wrote:kuku lele![]()
nedajmo da nas zavade, braco.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34692 Re: Liverpool FC
Čekaj ba, prvo Džekini dželatiTomahawk11 wrote:Čekaj ba, prvo crveni đavliomar little wrote:kuku lele![]()
nedajmo da nas zavade, braco.
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#34693 Re: Liverpool FC
Svakako, ali mislim da smo na europskoj sceni nezaustavljivi. Mnogo vece su nam sanse da osvojimo LP nego PL, mnogo.zomri wrote:Polufinale bi bilo ogroman uspjeh![]()
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastaturada gledaš dalje od prve utakmice sa njima
-
omar little
- Posts: 17436
- Joined: 14/03/2008 21:14
#34694 Re: Liverpool FC
nisam znala da si ti navijac liverpoolaTomahawk11 wrote:Čekaj ba, prvo crveni đavliomar little wrote:kuku lele![]()
nedajmo da nas zavade, braco.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#34695 Re: Liverpool FC
Jok, nako sufliramomar little wrote:nisam znala da si ti navijac liverpoolaTomahawk11 wrote:Čekaj ba, prvo crveni đavliomar little wrote:kuku lele![]()
nedajmo da nas zavade, braco.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34696 Re: Liverpool FC
Ne treba se sad zavaravati, imamo tradiciju u Europi ali ipak de malo 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34697 Re: Liverpool FC
#LFC are the only team to win at the Nou Camp, the Bernabeu, the San Siro and the Allianz Arena in the Champions League.
European giants.
S A D I O
Mane has won the @ChampionsLeague Goal of the Week award for his magnificent opener in Munich.
- BHF_Manijak
- Posts: 28544
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#34698 Re: Liverpool FC
Rekoh ja daj Porto.
U eventualnom polufinalu gdje bi prva bila?
U sustini sve sad nebitno, neka mrtvog Fulhama uzmu kako znaju i umiju i pod kakav takav pritisak stace Citya.
U eventualnom polufinalu gdje bi prva bila?
U sustini sve sad nebitno, neka mrtvog Fulhama uzmu kako znaju i umiju i pod kakav takav pritisak stace Citya.
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#34699 Re: Liverpool FC
Je li tenk ocjenjen kao najbolji igrac utakmice. Tenk=VVD.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43848
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34700 Re: Liverpool FC
U gostima.BHF_Manijak wrote:
U eventualnom polufinalu gdje bi prva bila?
Uvršten u tim sedmice LP.Vizionar 1985 wrote:Je li tenk ocjenjen kao najbolji igrac utakmice. Tenk=VVD.
