Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
zomri
Posts: 13864
Joined: 03/05/2006 07:31

#34676 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Polufinale bi bilo ogroman uspjeh :thumbup:
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastatura :D da gledaš dalje od prve utakmice sa njima :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22649
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#34677 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Porto,nimalo loš,a opet najbolji izbor,ali nikako naivan protivnik. :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34678 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Naravno, ozbiljno maksimalno pristupiti utakmici, kao da je Mađarska laka konjica u pitanju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34679 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

6 - Liverpool are unbeaten in their previous six games against Porto in European competition (W3 D3), with the Reds scoring 12 goals and conceding just twice.
Historija je na našoj strani :mrgreen:

Muda na teren, ništa drugo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34680 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

zomri wrote:Polufinale bi bilo ogroman uspjeh :thumbup:
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastatura :D da gledaš dalje od prve utakmice sa njima :mrgreen:
Valjda se prvo na Fulham treba skoncentrisati :mrgreen:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#34681 Re: Liverpool FC

Post by ljevoruki »

Jebo Porto, ipak je to drugi razred europskog fudbala, oni se moraju proci.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34682 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
zomri wrote:Polufinale bi bilo ogroman uspjeh :thumbup:
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastatura :D da gledaš dalje od prve utakmice sa njima :mrgreen:
Valjda se prvo na Fulham treba skoncentrisati :mrgreen:
U LP Tomo, u LP :oops: :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34683 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote: U LP Tomo, u LP :oops: :mrgreen:
Meh, kad je to?
Ja gledam samo prvu sljedeću, nebitno koje takmičenje.

Eno sam prognozirao :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102869
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#34684 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Eto polufinala za Kloppa i kompaniju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34685 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote: U LP Tomo, u LP :oops: :mrgreen:
Meh, kad je to?
Ja gledam samo prvu sljedeću, nebitno koje takmičenje.

Eno sam prognozirao :oops:
Svakako, svaka sljedeća u Ligi je finale.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34686 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

09.04. prva na Anfieldu, revanš 16.04. u Portu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22649
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#34687 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Bilo bi lijepo da u prvoj uzmu 3:0,i onda hladne glave odigrati revanš.Ionako je sezona pri kraju,igrači koji imaju najviše nastupa u dobroj mjeri izmoreni,prije svega mislim na psihološkom planu,pa stoga Liv živi sa posljedicama ispuštenih bodova u nekim jako bitnim utakmicama.Treba nekako balansirati snagu za ovo utakmica koje su ispred njih... :thumbup:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7010
Joined: 02/10/2013 18:36

#34688 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

no_sekirli wrote:Što se protivnika tiče, volio bih da se izbjegnu Juve i Ajax.
Stvarno me poslusase na izvlacenju :thumbup:
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#34689 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

no_sekirli wrote:
no_sekirli wrote:Što se protivnika tiče, volio bih da se izbjegnu Juve i Ajax.
Stvarno me poslusase na izvlacenju :thumbup:
Jednog od njih ce sigurno izbjec. :mrgreen:
omar little
Posts: 17436
Joined: 14/03/2008 21:14

#34690 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

kuku lele :D

nedajmo da nas zavade, braco. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34691 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

omar little wrote:kuku lele :D

nedajmo da nas zavade, braco. :D
Čekaj ba, prvo crveni đavli :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34692 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
omar little wrote:kuku lele :D

nedajmo da nas zavade, braco. :D
Čekaj ba, prvo crveni đavli :D
Čekaj ba, prvo Džekini dželati :mrgreen:
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#34693 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

zomri wrote:Polufinale bi bilo ogroman uspjeh :thumbup:
Dajte prvo da Porto prođemo pa ćemo razmišljati o protivniku tamo. Harune, molim te da se skoncentrišeš na Porto i da te čajnoslu ne ponese tastatura :D da gledaš dalje od prve utakmice sa njima :mrgreen:
Svakako, ali mislim da smo na europskoj sceni nezaustavljivi. Mnogo vece su nam sanse da osvojimo LP nego PL, mnogo.
:thumbup:
omar little
Posts: 17436
Joined: 14/03/2008 21:14

#34694 Re: Liverpool FC

Post by omar little »

Tomahawk11 wrote:
omar little wrote:kuku lele :D

nedajmo da nas zavade, braco. :D
Čekaj ba, prvo crveni đavli :D
nisam znala da si ti navijac liverpoola :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#34695 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

omar little wrote:
Tomahawk11 wrote:
omar little wrote:kuku lele :D

nedajmo da nas zavade, braco. :D
Čekaj ba, prvo crveni đavli :D
nisam znala da si ti navijac liverpoola :D
Jok, nako sufliram :P
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34696 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne treba se sad zavaravati, imamo tradiciju u Europi ali ipak de malo :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34697 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

#LFC are the only team to win at the Nou Camp, the Bernabeu, the San Siro and the Allianz Arena in the Champions League.

European giants.
S A D I O

Mane has won the @ChampionsLeague Goal of the Week award for his magnificent opener in Munich.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28544
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#34698 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Rekoh ja daj Porto. :mrgreen:

U eventualnom polufinalu gdje bi prva bila?

U sustini sve sad nebitno, neka mrtvog Fulhama uzmu kako znaju i umiju i pod kakav takav pritisak stace Citya. :oops:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28466
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#34699 Re: Liverpool FC

Post by Sanjarko »

Je li tenk ocjenjen kao najbolji igrac utakmice. Tenk=VVD.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43848
Joined: 21/05/2012 22:46

#34700 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote:
U eventualnom polufinalu gdje bi prva bila?
U gostima.
Vizionar 1985 wrote:Je li tenk ocjenjen kao najbolji igrac utakmice. Tenk=VVD.
Uvršten u tim sedmice LP.
Post Reply