Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#34651 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ama nemoguće je da šefovi nisu znali. ambasador zbog EU i dijela javnosti sad mora primiti metak za ekipu. ali nema šanse. ako prođe prođe.
-
mishic
- Posts: 8409
- Joined: 28/04/2011 16:29
#34652 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Politika Miloševića i Tuđmana i jeste bila da se velika srbija i podebljanje kifle plate životima bosanskih Srba i Hrvata. To je bila cijena koju su i jedan i drugi bili spremni platiti i to nisu ni krili.
Isto kao što i danas Dodik i Čović ne kriju spremnost na nove žrtve da se očuva ratno-profitersko naslijeđe.
Isto kao što i danas Dodik i Čović ne kriju spremnost na nove žrtve da se očuva ratno-profitersko naslijeđe.
-
1GB
- Posts: 155
- Joined: 24/12/2018 10:03
#34653 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nevjerovatan potez Covica, il mu ga je Dodik il Matica shuknula do balcaka... hej hrvati iz sibenika zovu zeljka u posjetu i jebu Covicu sve zivo i mrtvo 
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#34654 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Oni su neki dan izmajorizirani, tj. poslati na mjesec dana na lađenje...Kolinda i Hafis..taman dok ne okopniPoint. wrote:Nema nikog od udarnih hercegovačkih bojovnika, mora da grču snijeg ispred jazbine, Kolinda, Hafis a i Novaka nema sa svojim simpatičnim tekstovima iz Dnevnika, valjda i njega konačno stid obuzeo.
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#34655 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568
I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34656 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
emmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568
I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
-
nepoznati988
- Posts: 481
- Joined: 20/11/2018 09:27
#34657 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
samo sam čekao da kaže kako su za sve krivi željko komšić i zli muslimani. no možda to ne treba ni spominjati jer se podrazumjeva.emmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568
I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34658 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
srpsko cvijece 
- muha_sa
- Posts: 140470
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#34659 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ne treba mu ni viza nit kojekakve zajebancije po konzulatima--drito sa HR putovnicom u obecanu zemljuemmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568
I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#34660 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Sretno mu .... nek se odma odjavi sa adrese u bih , proda imanje i ciao ...muha_sa wrote:ne treba mu ni viza nit kojekakve zajebancije po konzulatima--drito sa HR putovnicom u obecanu zemljuemmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568
I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
- SaraFina
- Posts: 24435
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34661 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Čitam da je odlikovani četnik predvodio i bitku za Kupres gdje je 160 hrvatskih branitelja poginulo. A više stotina zarobljeno i odvedeno u kninski zatvor.
Onda napadao Livno sa armadom itd itd
Sve ogavniji i ogavniji mi postaje Čović i škvadra. Ako je to moguće uopće.
Dakle nije u pitanju samo Šibenik i predvodjenje napada u Bosni (relej) nego baš je ratovao protiv HVO.
I stožernik se ipak uputio u B.L.
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Bitka_za_Kupres_1992.
Evo ga na Wiki zapovjednik u tkz; JNA a Glasnović HVO.
Ovo postaje morbidno. Stožernik je gori od trezoraša. Ti ratni profiteri koji rova nisu vidjeli su najveći izdajnici.
Onda napadao Livno sa armadom itd itd
Sve ogavniji i ogavniji mi postaje Čović i škvadra. Ako je to moguće uopće.
Dakle nije u pitanju samo Šibenik i predvodjenje napada u Bosni (relej) nego baš je ratovao protiv HVO.
I stožernik se ipak uputio u B.L.
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Bitka_za_Kupres_1992.
Evo ga na Wiki zapovjednik u tkz; JNA a Glasnović HVO.
Ovo postaje morbidno. Stožernik je gori od trezoraša. Ti ratni profiteri koji rova nisu vidjeli su najveći izdajnici.
Last edited by SaraFina on 11/01/2019 09:31, edited 1 time in total.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#34662 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Без обзира на подлу исламистичко-талибанску пропаганду из тзв. Сарајева, треба признати да је одлазак Човића на свечани пријем у Бања Луку генијалан потез.
Овим потезом Драган га је право шукн'о тзв. бошњацима, југокомуњарама у Перецији и антихрватски расположеним елементима у Европи.
Само напред, Драгане
Србија је уз тебе!

СТОП ТУРСКОМ ЗУЛУМУ!!!
Овим потезом Драган га је право шукн'о тзв. бошњацима, југокомуњарама у Перецији и антихрватски расположеним елементима у Европи.
Само напред, Драгане
Србија је уз тебе!
СТОП ТУРСКОМ ЗУЛУМУ!!!
Last edited by hizo ramidovic on 11/01/2019 09:33, edited 1 time in total.
- He1972
- Posts: 1497
- Joined: 17/09/2017 08:05
#34663 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A đe stop turskom zulumu ????hizo ramidovic wrote:Без обзира на подлу исламистичко-талибанску пропаганду из тзв. Сарајева, треба признати да је одлазак Човића на свечани пријем у Бања Луку генијалан потез.
Овим потезом Драган га је право шукн'о тзв. бошњацима, југокомуњарама у Перецији и антихрватски расположеним елементима у Европи.
Само напред, Драгане
Србија је уз тебе!
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#34664 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Taj Lisica jedino na Karušama nije prošao gdje je najavio da će sutradan popiti kafu u Tešnju.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#34665 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Хвала на примедби.He1972 wrote:A đe stop turskom zulumu ????hizo ramidovic wrote:Без обзира на подлу исламистичко-талибанску пропаганду из тзв. Сарајева, треба признати да је одлазак Човића на свечани пријем у Бања Луку генијалан потез.
Овим потезом Драган га је право шукн'о тзв. бошњацима, југокомуњарама у Перецији и антихрватски расположеним елементима у Европи.
Само напред, Драгане
Србија је уз тебе!
Поправљено
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#34666 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Al najjače mi je vidjeti kako oprani mozgovi Hercegovine i dalje na sav glas brane Dragana i traže izgovore

Kae nek je on pozdravljao ubice i proslavljao dan ubijanja našeg naroda, bitno je da je on šuknuo mudžahedinima samo naprijed Čovke

Kae nek je on pozdravljao ubice i proslavljao dan ubijanja našeg naroda, bitno je da je on šuknuo mudžahedinima samo naprijed Čovke
- SaraFina
- Posts: 24435
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34667 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ovo je bolesno fakat. Ko god brani tog debila Čovića nije ni on normalan.
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5429
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#34668 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa šta je bolesno?SaraFina wrote:
Ovo je bolesno fakat. Ko god brani tog debila Čovića nije ni on normalan.
Zar ti dosad nije jasno da su velikosrpskim i velikohrvatskim sljedbenicima međusobne žrtve nebitne, oštrica je usmjerena na Bošnjake.
Oni nikad nisu ni imali spora oko BiH.
Tzv. HR HB odnosno "treći entitet" i dalje je želja Bobanovih sljedbenika i štovalaca tuđmanovštine.
Na tom putu, Srbi im nikad nisu ni bili problem. Štaviše, oni im i danas daju punu podršku za stvaranje vlastitog entitetu (bez zadiranja u RS, bezbeli).
Dakle, jedini koji se protive ostvarenju tog sna su zli Bošnjaci. Otudi ovolika hajka i mržnja prema njima.
- SaraFina
- Posts: 24435
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34669 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
duh_sa_sjekirom wrote:Pa šta je bolesno?SaraFina wrote:
Ovo je bolesno fakat. Ko god brani tog debila Čovića nije ni on normalan.
Zar ti dosad nije jasno da su velikosrpskim i velikohrvatskim sljedbenicima međusobne žrtve nebitne, oštrica je usmjerena na Bošnjake.
Oni nikad nisu ni imali spora oko BiH.
Tzv. HR HB odnosno "treći entitet" i dalje je želja Bobanovih sljedbenika i štovalaca tuđmanovštine.
Na tom putu, Srbi im nikad nisu ni bili problem. Štaviše, oni im i danas daju punu podršku za stvaranje vlastitog entitetu (bez zadiranja u RS, bezbeli).
Dakle, jedini koji se protive ostvarenju tog sna su zli Bošnjaci. Otudi ovolika hajka i mržnja prema njima.
Pa jarane jedno je da taj četalj granatira Šibenik i ratuje u HR, uzmimo da to stožernika ne dotiče. Pa i progoni posavskih i drugih Hrvata sa teritorije tkz RS. Ali ovo je sukob sa HVO gdje dotični predvodio tkz; JNA na stožernikovoj teritoriji i protiv hercegovaca. Gdje su te braniteljske udruge makar? Obitelji stradalih i zarobljenih?
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5429
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#34670 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa rekoh ti da je sve to nebitno, zaboravljeno i oprošteno nauštrb podrške RS-a i Srbije za reinkarnaciju tzv. HR HB u obliku tzv. "trećeg entiteta"SaraFina wrote: Pa jarane jedno je da taj četalj granatira Šibenik i ratuje u HR, uzmimo da to stožernika ne dotiče. Pa i progoni posavskih i drugih Hrvata sa teritorije tkz RS. Ali ovo je sukob sa HVO gdje dotični predvodio tkz; JNA na stožernikovoj teritoriji i protiv hercegovaca. Gdje su te braniteljske udruge makar? Obitelji stradalih i zarobljenih?
Jednostavno, cilj opravdava sredstva.
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#34671 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Još uvijek ostaje nejasno šta njihovi birači u BiH misle o ovome?
Jesu li spremni da se još naguze za poglavnika ili im je malo pomutio entuzijazam?
Jesu li spremni da se još naguze za poglavnika ili im je malo pomutio entuzijazam?
- SaraFina
- Posts: 24435
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34672 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
duh_sa_sjekirom wrote:Pa rekoh ti da je sve to nebitno, zaboravljeno i oprošteno nauštrb podrške RS-a i Srbije za reinkarnaciju tzv. HR HB u obliku tzv. "trećeg entiteta"SaraFina wrote: Pa jarane jedno je da taj četalj granatira Šibenik i ratuje u HR, uzmimo da to stožernika ne dotiče. Pa i progoni posavskih i drugih Hrvata sa teritorije tkz RS. Ali ovo je sukob sa HVO gdje dotični predvodio tkz; JNA na stožernikovoj teritoriji i protiv hercegovaca. Gdje su te braniteljske udruge makar? Obitelji stradalih i zarobljenih?
Jednostavno, cilj opravdava sredstva.
Na daj kakve podrške? Verbalne? Šta su kad konkretno dobili od Dodika? I budali je jasno da namjerno loži na konflikt u FBiH sa tom verbalnom podrškom.
Bilo kakav drugi preustroj (teritorijalni i politički) BiH koji bi ukljucivao RS nikad nije bio ni opcija.
Ta nisu toliko retardirani pobogu. Jasno je zašto podrška i zašto podrška i pravednost kad je Komšić u pitanju.
- SaraFina
- Posts: 24435
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#34673 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Henry Chinaski wrote:Još uvijek ostaje nejasno šta njihovi birači u BiH misle o ovome?
Jesu li spremni da se još naguze za poglavnika ili im je malo pomutio entuzijazam?
Niko se ne javlja da osudi ni ovo za Kupres, i poginulih 160 hercegovačkih boraca. Totalno čudno i ne pominju. Kao da ih kolektivno amnezija trese.
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5429
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#34674 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa ako će nagrada za sve to biti stvaranje tzv. "trećeg entiteta" onda su itekako spremni za naguzivanje i još dublje primanje.Henry Chinaski wrote:Još uvijek ostaje nejasno šta njihovi birači u BiH misle o ovome?
Jesu li spremni da se još naguze za poglavnika ili im je malo pomutio entuzijazam?
No, konačan ishod vrlo je neizvjestan, tako da im primanje i flautanje srpskih spolnih organa uistinu mogu biti uzaludni...
-
1GB
- Posts: 155
- Joined: 24/12/2018 10:03
#34675 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Iz nemoci, i jedni i drugi seb grizu muda jer Bosnjacima ne mogu odbit pera... znaju da su samo ove besmislene provokacije jos preostale a i one kolko vidim ne piju vode
Pisaju sami po sebi i svijim mrtvima samo da bi Bosnjacima kofol vadili mast, al sa cime? Besmisleno...
Pisaju sami po sebi i svijim mrtvima samo da bi Bosnjacima kofol vadili mast, al sa cime? Besmisleno...
