Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#34651 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by JThomas »

ama nemoguće je da šefovi nisu znali. ambasador zbog EU i dijela javnosti sad mora primiti metak za ekipu. ali nema šanse. ako prođe prođe.
mishic
Posts: 8409
Joined: 28/04/2011 16:29

#34652 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mishic »

Politika Miloševića i Tuđmana i jeste bila da se velika srbija i podebljanje kifle plate životima bosanskih Srba i Hrvata. To je bila cijena koju su i jedan i drugi bili spremni platiti i to nisu ni krili.
Isto kao što i danas Dodik i Čović ne kriju spremnost na nove žrtve da se očuva ratno-profitersko naslijeđe.
1GB
Posts: 155
Joined: 24/12/2018 10:03

#34653 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 1GB »

Nevjerovatan potez Covica, il mu ga je Dodik il Matica shuknula do balcaka... hej hrvati iz sibenika zovu zeljka u posjetu i jebu Covicu sve zivo i mrtvo :lol:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#34654 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by julisiz es grant »

Point. wrote:Nema nikog od udarnih hercegovačkih bojovnika, mora da grču snijeg ispred jazbine, Kolinda, Hafis a i Novaka nema sa svojim simpatičnim tekstovima iz Dnevnika, valjda i njega konačno stid obuzeo.
Oni su neki dan izmajorizirani, tj. poslati na mjesec dana na lađenje...Kolinda i Hafis..taman dok ne okopni :D
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#34655 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emmir1 »

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568


I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34656 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

emmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568


I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nepoznati988
Posts: 481
Joined: 20/11/2018 09:27

#34657 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by nepoznati988 »

emmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568


I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
samo sam čekao da kaže kako su za sve krivi željko komšić i zli muslimani. no možda to ne treba ni spominjati jer se podrazumjeva.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34658 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

srpsko cvijece :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140470
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#34659 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by muha_sa »

emmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568


I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
ne treba mu ni viza nit kojekakve zajebancije po konzulatima--drito sa HR putovnicom u obecanu zemlju
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#34660 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

muha_sa wrote:
emmir1 wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2055568


I Želimir ide na poskok spisak onih koje je tzv. Armija BIH protjerala
ne treba mu ni viza nit kojekakve zajebancije po konzulatima--drito sa HR putovnicom u obecanu zemlju
Sretno mu .... nek se odma odjavi sa adrese u bih , proda imanje i ciao ...
User avatar
SaraFina
Posts: 24435
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34661 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Čitam da je odlikovani četnik predvodio i bitku za Kupres gdje je 160 hrvatskih branitelja poginulo. A više stotina zarobljeno i odvedeno u kninski zatvor.
Onda napadao Livno sa armadom itd itd

Sve ogavniji i ogavniji mi postaje Čović i škvadra. Ako je to moguće uopće.
Dakle nije u pitanju samo Šibenik i predvodjenje napada u Bosni (relej) nego baš je ratovao protiv HVO.
I stožernik se ipak uputio u B.L.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Bitka_za_Kupres_1992.


Evo ga na Wiki zapovjednik u tkz; JNA a Glasnović HVO.
Ovo postaje morbidno. Stožernik je gori od trezoraša. Ti ratni profiteri koji rova nisu vidjeli su najveći izdajnici.
Last edited by SaraFina on 11/01/2019 09:31, edited 1 time in total.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#34662 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hizo ramidovic »

Без обзира на подлу исламистичко-талибанску пропаганду из тзв. Сарајева, треба признати да је одлазак Човића на свечани пријем у Бања Луку генијалан потез.
Овим потезом Драган га је право шукн'о тзв. бошњацима, југокомуњарама у Перецији и антихрватски расположеним елементима у Европи.

Само напред, Драгане
Србија је уз тебе!
:thumbup:

СТОП ТУРСКОМ ЗУЛУМУ!!!
Last edited by hizo ramidovic on 11/01/2019 09:33, edited 1 time in total.
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#34663 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by He1972 »

hizo ramidovic wrote:Без обзира на подлу исламистичко-талибанску пропаганду из тзв. Сарајева, треба признати да је одлазак Човића на свечани пријем у Бања Луку генијалан потез.
Овим потезом Драган га је право шукн'о тзв. бошњацима, југокомуњарама у Перецији и антихрватски расположеним елементима у Европи.

Само напред, Драгане
Србија је уз тебе!
:thumbup:
A đe stop turskom zulumu ???? :mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#34664 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Taj Lisica jedino na Karušama nije prošao gdje je najavio da će sutradan popiti kafu u Tešnju.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#34665 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by hizo ramidovic »

He1972 wrote:
hizo ramidovic wrote:Без обзира на подлу исламистичко-талибанску пропаганду из тзв. Сарајева, треба признати да је одлазак Човића на свечани пријем у Бања Луку генијалан потез.
Овим потезом Драган га је право шукн'о тзв. бошњацима, југокомуњарама у Перецији и антихрватски расположеним елементима у Европи.

Само напред, Драгане
Србија је уз тебе!
:thumbup:
A đe stop turskom zulumu ???? :mrgreen:
Хвала на примедби. :thumbup:
Поправљено
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#34666 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by AmiĐa_Idriz »

Al najjače mi je vidjeti kako oprani mozgovi Hercegovine i dalje na sav glas brane Dragana i traže izgovore :lol: :lol: :lol:


Kae nek je on pozdravljao ubice i proslavljao dan ubijanja našeg naroda, bitno je da je on šuknuo mudžahedinima samo naprijed Čovke :lol: :lol: :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24435
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34667 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Image


Ovo je bolesno fakat. Ko god brani tog debila Čovića nije ni on normalan.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5429
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#34668 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

SaraFina wrote:Image


Ovo je bolesno fakat. Ko god brani tog debila Čovića nije ni on normalan.
Pa šta je bolesno?
Zar ti dosad nije jasno da su velikosrpskim i velikohrvatskim sljedbenicima međusobne žrtve nebitne, oštrica je usmjerena na Bošnjake.
Oni nikad nisu ni imali spora oko BiH.
Tzv. HR HB odnosno "treći entitet" i dalje je želja Bobanovih sljedbenika i štovalaca tuđmanovštine.
Na tom putu, Srbi im nikad nisu ni bili problem. Štaviše, oni im i danas daju punu podršku za stvaranje vlastitog entitetu (bez zadiranja u RS, bezbeli).
Dakle, jedini koji se protive ostvarenju tog sna su zli Bošnjaci. Otudi ovolika hajka i mržnja prema njima.
User avatar
SaraFina
Posts: 24435
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34669 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

duh_sa_sjekirom wrote:
SaraFina wrote:Image


Ovo je bolesno fakat. Ko god brani tog debila Čovića nije ni on normalan.
Pa šta je bolesno?
Zar ti dosad nije jasno da su velikosrpskim i velikohrvatskim sljedbenicima međusobne žrtve nebitne, oštrica je usmjerena na Bošnjake.
Oni nikad nisu ni imali spora oko BiH.
Tzv. HR HB odnosno "treći entitet" i dalje je želja Bobanovih sljedbenika i štovalaca tuđmanovštine.
Na tom putu, Srbi im nikad nisu ni bili problem. Štaviše, oni im i danas daju punu podršku za stvaranje vlastitog entitetu (bez zadiranja u RS, bezbeli).
Dakle, jedini koji se protive ostvarenju tog sna su zli Bošnjaci. Otudi ovolika hajka i mržnja prema njima.

Pa jarane jedno je da taj četalj granatira Šibenik i ratuje u HR, uzmimo da to stožernika ne dotiče. Pa i progoni posavskih i drugih Hrvata sa teritorije tkz RS. Ali ovo je sukob sa HVO gdje dotični predvodio tkz; JNA na stožernikovoj teritoriji i protiv hercegovaca. Gdje su te braniteljske udruge makar? Obitelji stradalih i zarobljenih?
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5429
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#34670 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

SaraFina wrote: Pa jarane jedno je da taj četalj granatira Šibenik i ratuje u HR, uzmimo da to stožernika ne dotiče. Pa i progoni posavskih i drugih Hrvata sa teritorije tkz RS. Ali ovo je sukob sa HVO gdje dotični predvodio tkz; JNA na stožernikovoj teritoriji i protiv hercegovaca. Gdje su te braniteljske udruge makar? Obitelji stradalih i zarobljenih?
Pa rekoh ti da je sve to nebitno, zaboravljeno i oprošteno nauštrb podrške RS-a i Srbije za reinkarnaciju tzv. HR HB u obliku tzv. "trećeg entiteta"
Jednostavno, cilj opravdava sredstva.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#34671 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Henry Chinaski »

Još uvijek ostaje nejasno šta njihovi birači u BiH misle o ovome?
Jesu li spremni da se još naguze za poglavnika ili im je malo pomutio entuzijazam?
User avatar
SaraFina
Posts: 24435
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34672 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

duh_sa_sjekirom wrote:
SaraFina wrote: Pa jarane jedno je da taj četalj granatira Šibenik i ratuje u HR, uzmimo da to stožernika ne dotiče. Pa i progoni posavskih i drugih Hrvata sa teritorije tkz RS. Ali ovo je sukob sa HVO gdje dotični predvodio tkz; JNA na stožernikovoj teritoriji i protiv hercegovaca. Gdje su te braniteljske udruge makar? Obitelji stradalih i zarobljenih?
Pa rekoh ti da je sve to nebitno, zaboravljeno i oprošteno nauštrb podrške RS-a i Srbije za reinkarnaciju tzv. HR HB u obliku tzv. "trećeg entiteta"
Jednostavno, cilj opravdava sredstva.

Na daj kakve podrške? Verbalne? Šta su kad konkretno dobili od Dodika? I budali je jasno da namjerno loži na konflikt u FBiH sa tom verbalnom podrškom.
Bilo kakav drugi preustroj (teritorijalni i politički) BiH koji bi ukljucivao RS nikad nije bio ni opcija.
Ta nisu toliko retardirani pobogu. Jasno je zašto podrška i zašto podrška i pravednost kad je Komšić u pitanju.
User avatar
SaraFina
Posts: 24435
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#34673 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Henry Chinaski wrote:Još uvijek ostaje nejasno šta njihovi birači u BiH misle o ovome?
Jesu li spremni da se još naguze za poglavnika ili im je malo pomutio entuzijazam?

Niko se ne javlja da osudi ni ovo za Kupres, i poginulih 160 hercegovačkih boraca. Totalno čudno i ne pominju. Kao da ih kolektivno amnezija trese.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5429
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#34674 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by duh_sa_sjekirom »

Henry Chinaski wrote:Još uvijek ostaje nejasno šta njihovi birači u BiH misle o ovome?
Jesu li spremni da se još naguze za poglavnika ili im je malo pomutio entuzijazam?
Pa ako će nagrada za sve to biti stvaranje tzv. "trećeg entiteta" onda su itekako spremni za naguzivanje i još dublje primanje.
No, konačan ishod vrlo je neizvjestan, tako da im primanje i flautanje srpskih spolnih organa uistinu mogu biti uzaludni...
:D
1GB
Posts: 155
Joined: 24/12/2018 10:03

#34675 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 1GB »

Iz nemoci, i jedni i drugi seb grizu muda jer Bosnjacima ne mogu odbit pera... znaju da su samo ove besmislene provokacije jos preostale a i one kolko vidim ne piju vode :mrgreen:

Pisaju sami po sebi i svijim mrtvima samo da bi Bosnjacima kofol vadili mast, al sa cime? Besmisleno...
Post Reply