Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#34626 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Reds_ »

Haha. How yes no.

Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#34627 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 512MB »

Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#34628 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by julisiz es grant »

512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
Lijevo smetalo.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34629 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#34630 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 512MB »

kmirsad wrote:
512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...
To bi bilo odlicno!
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#34631 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

_Reds_ wrote:Haha. How yes no.

Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
Ma kakvi.

Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.

Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34632 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

512MB wrote:
kmirsad wrote:
512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...
To bi bilo odlicno!
Perfektno...Navukao bi nam grant love i podigao međunarodni ugled...kad član Dodik tamo dođe, naučio bi ga da normalno razgovara i prevodio mu...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34633 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

sabina1 wrote:
_Reds_ wrote:Haha. How yes no.

Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
Ma kakvi.

Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.

Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
Znači li to sabina... koalicija NS s Dinom... gotova stvar.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#34634 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

kmirsad wrote:
512MB wrote:
kmirsad wrote:Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...
To bi bilo odlicno!
Perfektno...Navukao bi nam grant love i podigao međunarodni ugled...kad član Dodik tamo dođe, naučio bi ga da normalno razgovara i prevodio mu...
A Dodik bi ga naravno bezuslovno slušao kad se sretnu.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#34635 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

kmirsad wrote:
sabina1 wrote:
_Reds_ wrote:Haha. How yes no.

Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
Ma kakvi.

Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.

Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
Znači li to sabina... koalicija NS s Dinom... gotova stvar.
Ma kakva koalicija s Konakovićem - to su šale i pošalice.

S SDA se ne ide u koaliciju , poznato još od 2016 godine.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34636 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

sabina1 wrote:
kmirsad wrote:
512MB wrote: To bi bilo odlicno!
Perfektno...Navukao bi nam grant love i podigao međunarodni ugled...kad član Dodik tamo dođe, naučio bi ga da normalno razgovara i prevodio mu...
A Dodik bi ga naravno bezuslovno slušao kad se sretnu.
Teško da ga ne bi ga čuo... iz WC u kojem bi se sakrio dok traje sastanak...u njih čenife imaju zvučnu izolaciju...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34637 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

sabina1 wrote:
kmirsad wrote:
sabina1 wrote: Ma kakvi.

Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.

Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
.
Ma kakva koalicija s Konakovićem - to su šale i pošalice.

S SDA se ne ide u koaliciju , poznato još od 2016 godine.
Znači li to sabina... nema ništa od koalicije NS s Dinom ? i da Dini ostaje tretman lijeve ruke SDA...?
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#34638 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nero Histrion »

kmirsad wrote:
512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...
:thumbup: Konacno da neko ode u diplomatiju ko tecno govori engleski, a ne da se brukamo kad natucaju s papira.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#34639 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by julisiz es grant »

Otić'e...da ne kažem gdje :lol:
Ovi mu već i funkciju našli, prije njega znaju da treba da bude ambasador :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#34641 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Ma lomimo se između njega i Bizona...koga predložiti... :roll:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#34642 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

Samo da ponovim....
drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#34643 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by 512MB »

julisiz es grant wrote:Otić'e...da ne kažem gdje :lol:
Ovi mu već i funkciju našli, prije njega znaju da treba da bude ambasador :D
Zahvaljujuci novom clanu predsjednistva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda moguce je da ambasador bude Falatar umjesto Susnjara :bih:
User avatar
denis.istok
Posts: 926
Joined: 09/04/2010 13:12

#34644 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by denis.istok »

drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#34645 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Reds_ »

Nero Histrion wrote:
kmirsad wrote:
512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...
:thumbup: Konacno da neko ode u diplomatiju ko tecno govori engleski, a ne da se brukamo kad natucaju s papira.
Čekaj, pa on je bio kandidat za Predjednistvo, a ne govori baš tečno maternji jezik.
:-D
denis.istok wrote:
drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
Nas plahi hadzija, to samo on moze i niko vise.
Kad sada opet bude premijer KK BOSNA ce odmah biti prvak.
ZOI ce da blista. Vode cetwe imati, ako budete dovoljno slusali naseg hadziju na svim ovim kanalima.
Nas hadzija voli da prica.
Sto se tiče ministarskih mjesta, molim jedno za Pindza, jedno za Muzura, jedno za Mekica, ostalo kako vam je volja.
Last edited by _Reds_ on 17/10/2018 12:49, edited 1 time in total.
User avatar
denis.istok
Posts: 926
Joined: 09/04/2010 13:12

#34646 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by denis.istok »

_Reds_ wrote:
:-D
Ne budi sitničav, sjeti se Šaćirbey-a i njegovog maternjeg :)
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#34647 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

denis.istok wrote:
drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
Apsolutno ne vidim kakve veze ima tvoj komentar sa mojom konstatacijom.
Nebitno kojom brzinom je završavao školu. To ne znači ništa za praksu.
Bitno je da zna ispravno sagledati situaciju i isplanirati nekoliko koraka unaprijed sa više varijanti, i na više polja istovremeno.
Također je bitno da zna da sluša saradnike i da ne misli da je najpametniji.
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#34648 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by criticos »

_Reds_ wrote: Čekaj, pa on je bio kandidat za Predjednistvo, a ne govori baš tečno maternji jezik.
:-D
Eto Fahro govori, a 30 godina je u BiH?
Za Bakira sam mislio da ima neki poremećaj dok izgovori 2 prostoproširene rečenice. Uvijek sam bio u uvjerenju da mu narod aplaudira što je izustio ispravno rečenicu, a ne za smisao izgovorenog. :lol:
User avatar
denis.istok
Posts: 926
Joined: 09/04/2010 13:12

#34649 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by denis.istok »

drug_profi wrote:
denis.istok wrote:
drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
Apsolutno ne vidim kakve veze ima tvoj komentar sa mojom konstatacijom.
Nebitno kojom brzinom je završavao školu. To ne znači ništa za praksu.
Bitno je da zna ispravno sagledati situaciju i isplanirati nekoliko koraka unaprijed sa više varijanti, i na više polja istovremeno.
Također je bitno da zna da sluša saradnike i da ne misli da je najpametniji.
Ovo je mozda uvjet koji malo ko moze ispuniti. A ako nisi shvatio komentar kao ironičan onda šta mogu :)
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#34650 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Reds_ »

criticos wrote:
_Reds_ wrote: Čekaj, pa on je bio kandidat za Predjednistvo, a ne govori baš tečno maternji jezik.
:-D
Eto Fahro govori, a 30 godina je u BiH?
Za Bakira sam mislio da ima neki poremećaj dok izgovori 2 prostoproširene rečenice. Uvijek sam bio u uvjerenju da mu narod aplaudira što je izustio ispravno rečenicu, a ne za smisao izgovorenog. :lol:
Fahro moze sa Faletarom kurs.
Bakir, jeste. ovo, jeste ono. ALi je dobar govornik, bar na maternjem jeziku.

Da bi druge kritikovao, moras pomesti oko sebe, to je bit svega, za bolje sutra svima nama.
Locked