Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#34626 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Haha. How yes no.
Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#34627 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#34628 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Lijevo smetalo.512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34629 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#34630 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
To bi bilo odlicno!kmirsad wrote:Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#34631 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma kakvi._Reds_ wrote:Haha. How yes no.
Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.
Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34632 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Perfektno...Navukao bi nam grant love i podigao međunarodni ugled...kad član Dodik tamo dođe, naučio bi ga da normalno razgovara i prevodio mu...512MB wrote:To bi bilo odlicno!kmirsad wrote:Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34633 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znači li to sabina... koalicija NS s Dinom... gotova stvar.sabina1 wrote:Ma kakvi._Reds_ wrote:Haha. How yes no.
Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.
Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#34634 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A Dodik bi ga naravno bezuslovno slušao kad se sretnu.kmirsad wrote:Perfektno...Navukao bi nam grant love i podigao međunarodni ugled...kad član Dodik tamo dođe, naučio bi ga da normalno razgovara i prevodio mu...512MB wrote:To bi bilo odlicno!kmirsad wrote:Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#34635 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma kakva koalicija s Konakovićem - to su šale i pošalice.kmirsad wrote:Znači li to sabina... koalicija NS s Dinom... gotova stvar.sabina1 wrote:Ma kakvi._Reds_ wrote:Haha. How yes no.
Sve moze ali da je Kifla glavni. tj. da je on glavni baja i premijer.
Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.
Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
S SDA se ne ide u koaliciju , poznato još od 2016 godine.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34636 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Teško da ga ne bi ga čuo... iz WC u kojem bi se sakrio dok traje sastanak...u njih čenife imaju zvučnu izolaciju...sabina1 wrote:A Dodik bi ga naravno bezuslovno slušao kad se sretnu.kmirsad wrote:Perfektno...Navukao bi nam grant love i podigao međunarodni ugled...kad član Dodik tamo dođe, naučio bi ga da normalno razgovara i prevodio mu...512MB wrote: To bi bilo odlicno!
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34637 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znači li to sabina... nema ništa od koalicije NS s Dinom ? i da Dini ostaje tretman lijeve ruke SDA...?sabina1 wrote:Ma kakva koalicija s Konakovićem - to su šale i pošalice.kmirsad wrote:.sabina1 wrote: Ma kakvi.
Kifla će formirati vladu čiji će on biti premijer ali će sve odluke u toj vladi donositi Peđa. Ili Forto pošto je sad Peđa potencijalno zauzet.
Najvažnije je da se neće u koaliciju sa SDA.
S SDA se ne ide u koaliciju , poznato još od 2016 godine.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#34638 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
kmirsad wrote:Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#34639 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Otić'e...da ne kažem gdje
Ovi mu već i funkciju našli, prije njega znaju da treba da bude ambasador
Ovi mu već i funkciju našli, prije njega znaju da treba da bude ambasador
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#34641 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma lomimo se između njega i Bizona...koga predložiti... 
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#34642 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Samo da ponovim....

drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#34643 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zahvaljujuci novom clanu predsjednistva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda moguce je da ambasador bude Falatar umjesto Susnjarajulisiz es grant wrote:Otić'e...da ne kažem gdje![]()
Ovi mu već i funkciju našli, prije njega znaju da treba da bude ambasador
- denis.istok
- Posts: 926
- Joined: 09/04/2010 13:12
#34644 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#34645 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Čekaj, pa on je bio kandidat za Predjednistvo, a ne govori baš tečno maternji jezik.Nero Histrion wrote:kmirsad wrote:Nadam se njegovom imenovanju za ambasadora u nekoj zemlji koja je važna za BiH... ili u UN... ima diplomatsko međunarodno iskustvo, obrazovanje, zna jezike, poznaje ljude i voli BiH...Francuska, Amerika,Njemačka...512MB wrote:Koja je uloga Falatara poslije izbora, desni bek il pak u napad?Konacno da neko ode u diplomatiju ko tecno govori engleski, a ne da se brukamo kad natucaju s papira.
Nas plahi hadzija, to samo on moze i niko vise.denis.istok wrote:Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
Kad sada opet bude premijer KK BOSNA ce odmah biti prvak.
ZOI ce da blista. Vode cetwe imati, ako budete dovoljno slusali naseg hadziju na svim ovim kanalima.
Nas hadzija voli da prica.
Sto se tiče ministarskih mjesta, molim jedno za Pindza, jedno za Muzura, jedno za Mekica, ostalo kako vam je volja.
Last edited by _Reds_ on 17/10/2018 12:49, edited 1 time in total.
- denis.istok
- Posts: 926
- Joined: 09/04/2010 13:12
#34646 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne budi sitničav, sjeti se Šaćirbey-a i njegovog maternjeg_Reds_ wrote:
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34647 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Apsolutno ne vidim kakve veze ima tvoj komentar sa mojom konstatacijom.denis.istok wrote:Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
Nebitno kojom brzinom je završavao školu. To ne znači ništa za praksu.
Bitno je da zna ispravno sagledati situaciju i isplanirati nekoliko koraka unaprijed sa više varijanti, i na više polja istovremeno.
Također je bitno da zna da sluša saradnike i da ne misli da je najpametniji.
-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#34648 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Eto Fahro govori, a 30 godina je u BiH?_Reds_ wrote: Čekaj, pa on je bio kandidat za Predjednistvo, a ne govori baš tečno maternji jezik.
Za Bakira sam mislio da ima neki poremećaj dok izgovori 2 prostoproširene rečenice. Uvijek sam bio u uvjerenju da mu narod aplaudira što je izustio ispravno rečenicu, a ne za smisao izgovorenog.
- denis.istok
- Posts: 926
- Joined: 09/04/2010 13:12
#34649 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ovo je mozda uvjet koji malo ko moze ispuniti. A ako nisi shvatio komentar kao ironičan onda šta mogudrug_profi wrote:Apsolutno ne vidim kakve veze ima tvoj komentar sa mojom konstatacijom.denis.istok wrote:Pa ako covjek polozi 5 ispita za 7 dana zar treba bolja referenca? Sorry, ali trazite sve osim premijera, on se unaprijed zna. I radi ne na 10 nego na 24 kanala istovremeno.drug_profi wrote:Za premijera treba menadzer, cak je i nebitno koju diplomu ima. Covjek koji radi na 10 kanala istovremeno.
Dakle sastavljajte ministre a premijer je poznat.
Nebitno kojom brzinom je završavao školu. To ne znači ništa za praksu.
Bitno je da zna ispravno sagledati situaciju i isplanirati nekoliko koraka unaprijed sa više varijanti, i na više polja istovremeno.
Također je bitno da zna da sluša saradnike i da ne misli da je najpametniji.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#34650 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Fahro moze sa Faletarom kurs.criticos wrote:Eto Fahro govori, a 30 godina je u BiH?_Reds_ wrote: Čekaj, pa on je bio kandidat za Predjednistvo, a ne govori baš tečno maternji jezik.
Za Bakira sam mislio da ima neki poremećaj dok izgovori 2 prostoproširene rečenice. Uvijek sam bio u uvjerenju da mu narod aplaudira što je izustio ispravno rečenicu, a ne za smisao izgovorenog.
Bakir, jeste. ovo, jeste ono. ALi je dobar govornik, bar na maternjem jeziku.
Da bi druge kritikovao, moras pomesti oko sebe, to je bit svega, za bolje sutra svima nama.
