Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#34601 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

moonca wrote:cacao nibs - sam imala u jednom -cereal- kao dodatak -- meni nije godio -- cak sam dodavala kao sastojak u pravjenu hljeba -kasiku - opet sam osjetila- specificnost.. ne mogu objasniti kakav- bacila-- :-)
i ti ne znas sta valja :wink: :mrgreen:
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#34602 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by biscanka2 »

exliberal-ex wrote:
moonca wrote:~~~•`•

Image
Ovo pojedes i za pola sata gladan.... :D
Kakvih pola saHata! Sto bi starije zene rekle - dok na svaki zub mrvu nataknes,guzi nista neJma. :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22738
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34604 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

samsonsam wrote:sto nam nema Image -a :mrgreen:
Tu sam, ali se nesta ponavljam u zadnje vrijeme, nista sexi...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22738
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34605 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Ah da, pravio sam dobru patlidjan musaku, jedna sa mesom i jedna vegetarijanska, samo sto slike nisu ispale bas najbolje...

Image

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#34606 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Meni treba pola kile mesa za rucak da bih ostao vitak. Sa prilozima ili bez priloga svejedno ...
A ako hocu da dobijem na tezini, e to je vec ... :shock:
Koja si ti mashina....ko'lav u kavezu... :lol:
Skoro mi bio sef na rucku, ja mu iznio grah sa mesom - pita A gdje ti je grah ovdje? :lol:

Tako i kupus pravim. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34607 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Meni treba pola kile mesa za rucak da bih ostao vitak. Sa prilozima ili bez priloga svejedno ...
A ako hocu da dobijem na tezini, e to je vec ... :shock:
Koja si ti mashina....ko'lav u kavezu... :lol:
Skoro mi bio sef na rucku, ja mu iznio grah sa mesom - pita A gdje ti je grah ovdje? :lol:

Tako i kupus pravim. :D
.... sinoc sam imala kuvani kupus... ijao - kako je sladak bio- ali, s pilecim prsima...

..jedes li ikako salatu- u tako te slicne lostove... :-)
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#34608 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

danas izlet,nema kuhanja- samo meza :)
Image
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#34609 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

ima li kupanja bar? :D
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#34610 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

adda_sa wrote:danas izlet,nema kuhanja- samo meza :)
Image
A gdje dekica?/ :mrgreen:
Mogla si koju i pecenu rogu :D :lol:
I luka na cetvrtine :mrgreen:

Fantazija
Uzivaj :-D :thumbup:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#34611 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

na jezeru bili samo 2h, nije se islo na rostiljanje itd nego na planinarenje na vranicu, ergo --- meza :D
kupanje - no way :lol: nosile su se zimske jakne i vunene kape :evil:
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#34612 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by shandrprcSA »

adda_sa wrote:na jezeru bili samo 2h, nije se islo na rostiljanje itd nego na planinarenje na vranicu, ergo --- meza :D
kupanje - no way :lol: nosile su se zimske jakne i vunene kape :evil:
Cujes @Loo, na Vranicu isli 8) Nego kakav je put do gore? :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#34613 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

adda_sa wrote:na jezeru bili samo 2h, nije se islo na rostiljanje itd nego na planinarenje na vranicu, ergo --- meza :D
kupanje - no way :lol: nosile su se zimske jakne i vunene kape :evil:
pih :skoljka:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#34614 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

shandrprcSA wrote: Nego kakav je put do gore? :D
put od fojnice do jezera,ili od jezera do vrha vranice :D
do jezera je klasika makadam uz planinu, ali to izgleda nije mnogo raju obeshrabrilo, jer je bila masa auta u oba smjera..
do vrha vranice je ok staza, livada :) blaga strmina, lako se savlada.. preporucujem :)
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#34615 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by shandrprcSA »

adda_sa wrote:
shandrprcSA wrote: Nego kakav je put do gore? :D
put od fojnice do jezera,ili od jezera do vrha vranice :D
do jezera je klasika makadam uz planinu, ali to izgleda nije mnogo raju obeshrabrilo, jer je bila masa auta u oba smjera..
do vrha vranice je ok staza, livada :) blaga strmina, lako se savlada.. preporucujem :)
ma interesovalo me od Tovarista do jezera :D Popela se na Nadkrstac? :D
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#34616 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

shandrprcSA wrote:
adda_sa wrote:
shandrprcSA wrote: Nego kakav je put do gore? :D
put od fojnice do jezera,ili od jezera do vrha vranice :D
do jezera je klasika makadam uz planinu, ali to izgleda nije mnogo raju obeshrabrilo, jer je bila masa auta u oba smjera..
do vrha vranice je ok staza, livada :) blaga strmina, lako se savlada.. preporucujem :)
ma interesovalo me od Tovarista do jezera :D Popela se na Nadkrstac? :D
na onaj 5m nizi vrh :mrgreen: ločike...
ovo je totalni offtopik.de ti okaci sta si kuhao danas :wink:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34618 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Jack Be Nimble wrote:Image
Perfektno-- foto -- ekstra... :thumbup: :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#34619 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Virsla... :lol: sa suvim sljivama i kiseli kupus----

~~~•••~~~~~Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22738
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34620 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Filovane paprike za vegeterijance...

Image
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#34621 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

GandalfSivi wrote:Filovane paprike za vegeterijance...

Image
prije 2,3mjeseca sam pravila istu stvar..imam i slike negdje,dok izrovim... (slike skoro identicne) lol
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22738
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34622 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Punjeno sa farro-om, pistachiom, feta sirom, shallots (onaj mali luk), kaparima, origanom, sol, biber, jaje. Preko paradajz sos...
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#34623 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Dori »

GandalfSivi wrote:Malo meze od sinoc :)

Image
Odlicna! :thumbup:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#34624 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

Image
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#34625 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

GandalfSivi wrote:Malo meze od sinoc :)

Image

jel bilo... kad nesta meze,poce prica bez veze :wink: :mrgreen:

btw. dobre musake obje iso kao i futrovane paprike :thumbup:
Post Reply