i ti ne znas sta valjamoonca wrote:cacao nibs - sam imala u jednom -cereal- kao dodatak -- meni nije godio -- cak sam dodavala kao sastojak u pravjenu hljeba -kasiku - opet sam osjetila- specificnost.. ne mogu objasniti kakav- bacila--
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#34601 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
biscanka2
- Posts: 1722
- Joined: 07/04/2009 00:46
#34602 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kakvih pola saHata! Sto bi starije zene rekle - dok na svaki zub mrvu nataknes,guzi nista neJma.exliberal-ex wrote:Ovo pojedes i za pola sata gladan....moonca wrote:~~~•`•
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34603 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Malo meze od sinoc 


- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34604 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tu sam, ali se nesta ponavljam u zadnje vrijeme, nista sexi...samsonsam wrote:sto nam nema-a
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34605 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ah da, pravio sam dobru patlidjan musaku, jedna sa mesom i jedna vegetarijanska, samo sto slike nisu ispale bas najbolje...




- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#34606 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Skoro mi bio sef na rucku, ja mu iznio grah sa mesom - pita A gdje ti je grah ovdje?moonca wrote:Koja si ti mashina....ko'lav u kavezu...Ramzess Veliki wrote: Meni treba pola kile mesa za rucak da bih ostao vitak. Sa prilozima ili bez priloga svejedno ...
A ako hocu da dobijem na tezini, e to je vec ...
Tako i kupus pravim.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34607 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.... sinoc sam imala kuvani kupus... ijao - kako je sladak bio- ali, s pilecim prsima...Ramzess Veliki wrote:Skoro mi bio sef na rucku, ja mu iznio grah sa mesom - pita A gdje ti je grah ovdje?moonca wrote:Koja si ti mashina....ko'lav u kavezu...Ramzess Veliki wrote: Meni treba pola kile mesa za rucak da bih ostao vitak. Sa prilozima ili bez priloga svejedno ...
A ako hocu da dobijem na tezini, e to je vec ...![]()
Tako i kupus pravim.
..jedes li ikako salatu- u tako te slicne lostove...
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#34608 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
danas izlet,nema kuhanja- samo meza


- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#34609 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ima li kupanja bar? 
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#34610 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A gdje dekica?/adda_sa wrote:danas izlet,nema kuhanja- samo meza![]()
Mogla si koju i pecenu rogu
I luka na cetvrtine
Fantazija
Uzivaj
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#34611 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
na jezeru bili samo 2h, nije se islo na rostiljanje itd nego na planinarenje na vranicu, ergo --- meza
kupanje - no way
nosile su se zimske jakne i vunene kape 
kupanje - no way
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#34612 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Cujes @Loo, na Vranicu isliadda_sa wrote:na jezeru bili samo 2h, nije se islo na rostiljanje itd nego na planinarenje na vranicu, ergo --- meza![]()
kupanje - no waynosile su se zimske jakne i vunene kape
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#34613 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pihadda_sa wrote:na jezeru bili samo 2h, nije se islo na rostiljanje itd nego na planinarenje na vranicu, ergo --- meza![]()
kupanje - no waynosile su se zimske jakne i vunene kape
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#34614 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
put od fojnice do jezera,ili od jezera do vrha vraniceshandrprcSA wrote: Nego kakav je put do gore?
do jezera je klasika makadam uz planinu, ali to izgleda nije mnogo raju obeshrabrilo, jer je bila masa auta u oba smjera..
do vrha vranice je ok staza, livada
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#34615 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma interesovalo me od Tovarista do jezeraadda_sa wrote:put od fojnice do jezera,ili od jezera do vrha vraniceshandrprcSA wrote: Nego kakav je put do gore?![]()
do jezera je klasika makadam uz planinu, ali to izgleda nije mnogo raju obeshrabrilo, jer je bila masa auta u oba smjera..
do vrha vranice je ok staza, livadablaga strmina, lako se savlada.. preporucujem
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#34616 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
na onaj 5m nizi vrhshandrprcSA wrote:ma interesovalo me od Tovarista do jezeraadda_sa wrote:put od fojnice do jezera,ili od jezera do vrha vraniceshandrprcSA wrote: Nego kakav je put do gore?![]()
do jezera je klasika makadam uz planinu, ali to izgleda nije mnogo raju obeshrabrilo, jer je bila masa auta u oba smjera..
do vrha vranice je ok staza, livadablaga strmina, lako se savlada.. preporucujem
Popela se na Nadkrstac?
ovo je totalni offtopik.de ti okaci sta si kuhao danas
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34618 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Perfektno-- foto -- ekstra...Jack Be Nimble wrote:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#34619 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Virsla...
sa suvim sljivama i kiseli kupus----
~~~•••~~~~~
~~~•••~~~~~

- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34620 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Filovane paprike za vegeterijance...


- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#34621 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
prije 2,3mjeseca sam pravila istu stvar..imam i slike negdje,dok izrovim... (slike skoro identicne) lolGandalfSivi wrote:Filovane paprike za vegeterijance...
- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#34622 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Punjeno sa farro-om, pistachiom, feta sirom, shallots (onaj mali luk), kaparima, origanom, sol, biber, jaje. Preko paradajz sos...
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
#34623 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Odlicna!GandalfSivi wrote:Malo meze od sinoc
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#34625 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
GandalfSivi wrote:Malo meze od sinoc
jel bilo... kad nesta meze,poce prica bez veze
btw. dobre musake obje iso kao i futrovane paprike


-a 
