F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#34576 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Odlican stav
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34577 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mada sam ja misljenja da ovo o cemu on prica je nesto sto razvijas godinama ili se rodis sa.
Max je vec citav zivot zivio pod odredjenom vrstom pritiska i to pritiska ocekivanja od Josa, koji je poprilicno surov lik.
A sto se tice borbe protiv Lewisa, mislim da je to on sve vec imao u sebi, samo je bila potrebna situacija u kojoj ce se testirati.
- Edin H.
- Posts: 53565
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34578 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Lewis je jedini koji mu je stao na crtu, te mu je Formula prohujala tik pored glave i koji ga je porazio, da nije bilo Moselyjevog cirkusa.
Teško da ćemo nešto slično vidjeti u dogledno vrijeme.
Teško da ćemo nešto slično vidjeti u dogledno vrijeme.
- rida1976
- Posts: 2562
- Joined: 25/11/2007 19:43
#34579 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Samprotivsviju wrote: ↑25/10/2024 17:15Mada sam ja misljenja da ovo o cemu on prica je nesto sto razvijas godinama ili se rodis sa.
Max je vec citav zivot zivio pod odredjenom vrstom pritiska i to pritiska ocekivanja od Josa, koji je poprilicno surov lik.
A sto se tice borbe protiv Lewisa, mislim da je to on sve vec imao u sebi, samo je bila potrebna situacija u kojoj ce se testirati.
Last edited by rida1976 on 25/10/2024 18:02, edited 1 time in total.
- problemnatravunu
- Posts: 18744
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34581 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hvalarida1976 wrote: ↑25/10/2024 18:01Samprotivsviju wrote: ↑25/10/2024 17:15Mada sam ja misljenja da ovo o cemu on prica je nesto sto razvijas godinama ili se rodis sa.
Max je vec citav zivot zivio pod odredjenom vrstom pritiska i to pritiska ocekivanja od Josa, koji je poprilicno surov lik.
A sto se tice borbe protiv Lewisa, mislim da je to on sve vec imao u sebi, samo je bila potrebna situacija u kojoj ce se testirati.![]()
![]()
najjaci si lik na forumu definitivno
I znam
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34582 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja Albona amatera, zabi se ko debil u ni krivog ni duznog Bearmana
-
Maliodmene
- Posts: 3400
- Joined: 10/01/2020 13:36
#34583 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Albone debilcino, jos samo trebas sjebati Lecleru trku idiote
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34584 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine
-
mad_world
- Posts: 172
- Joined: 10/02/2012 21:44
#34585 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Za sada (FP1) se Honda i nije proslavilaSamprotivsviju wrote: ↑25/10/2024 21:40 Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34586 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vidim, ali Tsunoda daje znakove nademad_world wrote: ↑25/10/2024 22:07Za sada (FP1) se Honda i nije proslavilaSamprotivsviju wrote: ↑25/10/2024 21:40 Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine, barem na Maxovom bolidu.
-
mad_world
- Posts: 172
- Joined: 10/02/2012 21:44
#34587 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Cekamo FP2 ionako se slabo sta dalo zakljuciti nakon 1. treninga.Samprotivsviju wrote: ↑25/10/2024 22:11Vidim, ali Tsunoda daje znakove nademad_world wrote: ↑25/10/2024 22:07Za sada (FP1) se Honda i nije proslavilaSamprotivsviju wrote: ↑25/10/2024 21:40 Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine, barem na Maxovom bolidu.
![]()
- liyf
- Posts: 3740
- Joined: 08/06/2021 22:55
#34588 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa zar je ovo ikad bila upitna činjenica
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83399
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Edin H.
- Posts: 53565
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#34590 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Russel se opet skršio
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34591 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34592 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nema niti talent, niti glavu da njih dvojicu u bolidima slicne brzine zadrzi iza sebe.Samprotivsviju wrote: ↑26/10/2024 13:50 Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34593 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma i ljudi su malo prekriticni prema Landu, najlakse biti Brundle i reci da treba biti agresivan...Lando ne smije biti agresivan previse, jer svaki sudar sa Maxom ide vise Maxu u korist nego njemu.nitro_90 wrote: ↑26/10/2024 16:10Nema niti talent, niti glavu da njih dvojicu u bolidima slicne brzine zadrzi iza sebe.Samprotivsviju wrote: ↑26/10/2024 13:50 Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
- rovac13
- Posts: 5761
- Joined: 08/12/2013 16:17
#34594 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bas me zanima ako se max nadje u borbi sa piastri em.........da li bi imao muda kao protiv landa 
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34595 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa kako drukcije da postane prvak, cekajuci i gledajuci hoce li mu se sve servirati? Naravno da treba biti agresivan. Max je taj koji ima sta izgubiti. Lando ako ne pokusa agresivnije, nema nikakve sanse da osvoji titulu.Samprotivsviju wrote: ↑26/10/2024 17:09Ma i ljudi su malo prekriticni prema Landu, najlakse biti Brundle i reci da treba biti agresivan...Lando ne smije biti agresivan previse, jer svaki sudar sa Maxom ide vise Maxu u korist nego njemu.nitro_90 wrote: ↑26/10/2024 16:10Nema niti talent, niti glavu da njih dvojicu u bolidima slicne brzine zadrzi iza sebe.Samprotivsviju wrote: ↑26/10/2024 13:50 Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34596 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mclaren ovdje ima daleko najbrzi bolid, ako Norris sad usere nista od naslova. U FP3 su pomeli.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34597 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Red Bull propustio 2 treninga sa Maxom, teska situacija...a ipak su mu na kraju stavili neki zamjenski motor
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#34598 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ferrari je navodno favorit po ovim analiticarima, ali je jako blizu
1.Ferrari
2.Mclaren
3.RB
4.Mercedes
Prva tri su u 1 do 2 desetinke
Noris od svih bolida najvise je proveo testirajuci Soft gume, Leclerc i Max vecinom hard.
1.Ferrari
2.Mclaren
3.RB
4.Mercedes
Prva tri su u 1 do 2 desetinke
Noris od svih bolida najvise je proveo testirajuci Soft gume, Leclerc i Max vecinom hard.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#34599 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Piastri i Perez obojica out u Q1. Ferrarijevski, nema sta.
- studeni76
- Posts: 6779
- Joined: 03/06/2009 14:12
#34600 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Perez se opet sramoti
