F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34576 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

Odlican stav
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34577 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

_BataZiv_0809 wrote: 25/10/2024 16:07 Odlican stav
Mada sam ja misljenja da ovo o cemu on prica je nesto sto razvijas godinama ili se rodis sa.

Max je vec citav zivot zivio pod odredjenom vrstom pritiska i to pritiska ocekivanja od Josa, koji je poprilicno surov lik.

A sto se tice borbe protiv Lewisa, mislim da je to on sve vec imao u sebi, samo je bila potrebna situacija u kojoj ce se testirati.
User avatar
Edin H.
Posts: 53565
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34578 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Lewis je jedini koji mu je stao na crtu, te mu je Formula prohujala tik pored glave i koji ga je porazio, da nije bilo Moselyjevog cirkusa.

Teško da ćemo nešto slično vidjeti u dogledno vrijeme.
User avatar
rida1976
Posts: 2562
Joined: 25/11/2007 19:43

#34579 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by rida1976 »

Samprotivsviju wrote: 25/10/2024 17:15
_BataZiv_0809 wrote: 25/10/2024 16:07 Odlican stav
Mada sam ja misljenja da ovo o cemu on prica je nesto sto razvijas godinama ili se rodis sa.

Max je vec citav zivot zivio pod odredjenom vrstom pritiska i to pritiska ocekivanja od Josa, koji je poprilicno surov lik.

A sto se tice borbe protiv Lewisa, mislim da je to on sve vec imao u sebi, samo je bila potrebna situacija u kojoj ce se testirati.
:lol: :lol: :lol: najjaci si lik na forumu definitivno
Last edited by rida1976 on 25/10/2024 18:02, edited 1 time in total.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18744
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#34580 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by problemnatravunu »

bude wrote: 25/10/2024 08:03 U vakat dok je formula bila muski sport :D

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
e hvala ti za ovaj video!

Ovo u današnje doba da se desi,
prvo, trka se ne bi ni vozila zbog kiše ,
a drugo, ako ne bi kružili stazom iza SC-a ,
ova obojica bi završila u kazneno popravnom domu.... :izet:
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34581 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

rida1976 wrote: 25/10/2024 18:01
Samprotivsviju wrote: 25/10/2024 17:15
_BataZiv_0809 wrote: 25/10/2024 16:07 Odlican stav
Mada sam ja misljenja da ovo o cemu on prica je nesto sto razvijas godinama ili se rodis sa.

Max je vec citav zivot zivio pod odredjenom vrstom pritiska i to pritiska ocekivanja od Josa, koji je poprilicno surov lik.

A sto se tice borbe protiv Lewisa, mislim da je to on sve vec imao u sebi, samo je bila potrebna situacija u kojoj ce se testirati.
:lol: :lol: :lol: najjaci si lik na forumu definitivno
Hvala :bih:

I znam :nargila:
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34582 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Ja Albona amatera, zabi se ko debil u ni krivog ni duznog Bearmana
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#34583 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Maliodmene »

Albone debilcino, jos samo trebas sjebati Lecleru trku idiote
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34584 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine
mad_world
Posts: 172
Joined: 10/02/2012 21:44

#34585 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mad_world »

Samprotivsviju wrote: 25/10/2024 21:40 Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine
Za sada (FP1) se Honda i nije proslavila :D , barem na Maxovom bolidu.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34586 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

mad_world wrote: 25/10/2024 22:07
Samprotivsviju wrote: 25/10/2024 21:40 Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine
Za sada (FP1) se Honda i nije proslavila :D , barem na Maxovom bolidu.
Vidim, ali Tsunoda daje znakove nade :D
mad_world
Posts: 172
Joined: 10/02/2012 21:44

#34587 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mad_world »

Samprotivsviju wrote: 25/10/2024 22:11
mad_world wrote: 25/10/2024 22:07
Samprotivsviju wrote: 25/10/2024 21:40 Hoce li se nastaviti dobra tradicija Hondinih motora ovdje zbog nadmorske visine
Za sada (FP1) se Honda i nije proslavila :D , barem na Maxovom bolidu.
Vidim, ali Tsunoda daje znakove nade :D
Cekamo FP2 ionako se slabo sta dalo zakljuciti nakon 1. treninga.
User avatar
liyf
Posts: 3740
Joined: 08/06/2021 22:55

#34588 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by liyf »

DaysleepeR wrote: 25/10/2024 13:51
pa zar je ovo ikad bila upitna činjenica
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#34589 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by _BataZiv_0809 »

User avatar
Edin H.
Posts: 53565
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#34590 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Russel se opet skršio
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34591 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34592 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Samprotivsviju wrote: 26/10/2024 13:50 Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
Nema niti talent, niti glavu da njih dvojicu u bolidima slicne brzine zadrzi iza sebe.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34593 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

nitro_90 wrote: 26/10/2024 16:10
Samprotivsviju wrote: 26/10/2024 13:50 Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
Nema niti talent, niti glavu da njih dvojicu u bolidima slicne brzine zadrzi iza sebe.
Ma i ljudi su malo prekriticni prema Landu, najlakse biti Brundle i reci da treba biti agresivan...Lando ne smije biti agresivan previse, jer svaki sudar sa Maxom ide vise Maxu u korist nego njemu.
User avatar
rovac13
Posts: 5761
Joined: 08/12/2013 16:17

#34594 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by rovac13 »

Bas me zanima ako se max nadje u borbi sa piastri em.........da li bi imao muda kao protiv landa :)
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34595 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Samprotivsviju wrote: 26/10/2024 17:09
nitro_90 wrote: 26/10/2024 16:10
Samprotivsviju wrote: 26/10/2024 13:50 Bice zeznuto ovo za Mclaren i Norisa, prakticno borba na 2 fronta, zadrzati i Leclerca i Maxa iza sebe...
Nema niti talent, niti glavu da njih dvojicu u bolidima slicne brzine zadrzi iza sebe.
Ma i ljudi su malo prekriticni prema Landu, najlakse biti Brundle i reci da treba biti agresivan...Lando ne smije biti agresivan previse, jer svaki sudar sa Maxom ide vise Maxu u korist nego njemu.
Pa kako drukcije da postane prvak, cekajuci i gledajuci hoce li mu se sve servirati? Naravno da treba biti agresivan. Max je taj koji ima sta izgubiti. Lando ako ne pokusa agresivnije, nema nikakve sanse da osvoji titulu.
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34596 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Mclaren ovdje ima daleko najbrzi bolid, ako Norris sad usere nista od naslova. U FP3 su pomeli.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34597 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Red Bull propustio 2 treninga sa Maxom, teska situacija...a ipak su mu na kraju stavili neki zamjenski motor
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#34598 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Samprotivsviju »

Ferrari je navodno favorit po ovim analiticarima, ali je jako blizu

1.Ferrari
2.Mclaren
3.RB
4.Mercedes

Prva tri su u 1 do 2 desetinke

Noris od svih bolida najvise je proveo testirajuci Soft gume, Leclerc i Max vecinom hard.
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#34599 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by nitro_90 »

Piastri i Perez obojica out u Q1. Ferrarijevski, nema sta.
User avatar
studeni76
Posts: 6779
Joined: 03/06/2009 14:12

#34600 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by studeni76 »

Perez se opet sramoti
Post Reply