pemanapemani wrote:
Nemoj zezati, kakva aktivna borba protiv HDZ?
Pa i Bajrović je bio koalicioni partner HDZ.
Bio je koalicioni partner SNSD.
Bio je koalicioni partner SDA u dva navrata.
Bajrović ima najmanje prava nekome spočitavati principjelnost i moral.
pemanapemani ,
izuzetno sam sretna i ponosna jer je Naša stranka imala vlastitog kandidata za predsjedništvo , finog , mirnog , tihog i kulturnog Borišu Falatara , čovjeka koji bi bio ekstremno pozitivna promjena na bilo kojoj zakonodavnoj ili izvršnoj poziciji.
Željku Komšiću treba zabraniti javno političko djelovanje.
Dakle - jasni smo.
Reuf Bajrović je lider grupe populistički-nacional-intelektualaca koji ni sami nisu sigurni šta su jučer pričali , šta planiraju danas a tek šta planiraju sutra.
Njihovo ulaganje u vlastitu infrastrukturu (srećom po ovo društvo) je bilo minorno pa je samim tim bio minoran i njihov uticaj na izborne rezultate egdje ta dvojica "velikana" nisu uspjela ući ni u kantonalni parlament.
Generalni sekretar Naše stranke je trebao biti smijenjen zbog "kafe s Reufom" pa su mu nakon toga perfidno skresane ovlasti pa je na kraju stranku napustio sam. To je iniciralo nezadovoljstvo i pasivnost Denisa Graca.
Priča o kafama "s Dinom Konakovićem" traje još od početka 2017 godine i niko nije sankcionisan a obzirom na duljinu trajanja tih dogovora , vjerovatno su se u te dvije godine ponešto i dogovorili (detalje , ministarstva , imena , datum objave koalicije).
Dino Konaković je bio šef sarajevske SDA do marta ove godine , puni koalicioni partner HDZ-a već....25-26 godina.
Reuf Bajrović je uz sav karikaturtizam , licemjerje i dvoličnost koju taj gest nosi , pozivao glasače da ne glasaju za HDZ u posljednjoj kampanji.
Srdačno vas pozdravljam.