Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3451 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by KPNCTNJAH »

Idemedosumom wrote:Ja bi vise volio da doguramo do 1/4 ili 1/2 finala :sretan: nego da budemo najefikasniji u kvalifikacijama.
Grunf i Bob Rock to ne bi bolje rekli :mrgreen:
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#3452 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by popokatepetl_com »

Prerano je jos pricati o protivnicima jer jos nismo izborili Brazil ali kad se plasiramo tamo evidentno je da vec sada su se kvalifikovala reprezentacije koje nisu iz Evrope koje su itekako pobjedive, tipa Iran, Australija, Japan, Juzna Koreja bilo ko od Afrikanaca itd... Tako da ako ne budemo kurceve srece pa izvucemo neku grupu smrti objektivan cilj bio prolazak grupne faze.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3453 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Posle duela protiv Slovacke :)
User avatar
vee-jay
Posts: 9882
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#3454 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vee-jay »

_terminaš_ wrote:
Idemedosumom wrote:Ja bi vise volio da doguramo do 1/4 ili 1/2 finala :sretan: nego da budemo najefikasniji u kvalifikacijama.

Kako cemo kroz kvalifikacije nije toliko bitno, bitno je proci, pa makar to bilo kroz baraz ili kao najneefikasnija prvoplasirana ekipa :bih:
Isto mišljenje. :thumbup:

Samo ovo drugo... :-) Nemoj baraž Boga ti. :roll: :lol:
da, nemoj baraz i da, moze i 1/2 finale 8-) :lol: 8-)
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3455 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

Evo moguce grupe po uzoru na SP 2010

Uruguay
Brasil
BiH
Mexico
--------------
Argentina
BiH
Nigerija
J.Koreja
--------------
USA
Engleska
BiH
Alžir
---------------
Njemacka
Gana
Australia
BiH
___________
Holandija
Japan
BiH
Kamerun
-------------------
Paragvaj
BIH
Novi Zeland
Italija
-------------------
Portugal
BiH
Obala Slonovače
S.Koreja
-----------------
BiH
Španija
Honduras
Čile

I gdje najbolja ?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3456 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

bome sad bi plako za talijanima, a rekoh na drugoj temi da bi sve sem njih.....ma samo kontam ko bi to gledo njesra
User avatar
lazni liberal
Posts: 1177
Joined: 23/05/2013 22:47

#3457 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by lazni liberal »

Tri grupe su najbolje , ova sa Argentinom , ova sa Italijom i treca sa Engleskom
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#3458 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Manite se budalestina i molimo Boga da ovako ostane do kraja :thumbup: :bih:
Bosnia and Herzegovina Bosnia and Herzegovina 6 16
Greece Greece 6 13
Slovakia Slovakia 6 9
Lithuania Lithuania 6 5
Latvia Latvia 6 4
Liechtenstein Liechtenstein 6 2 A poslije mozemo o S.P. :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3459 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

garankich2013 wrote: USA
Engleska
BiH
Alžir
___________
Holandija
Japan
BiH
Kamerun
:thumbup: :thumbup:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3460 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

Da nas hoce zapast S.Koreja Mozambik i takve reprezentacije
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#3461 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Zatamnjena stakla »

JoseMujica wrote:bome sad bi plako za talijanima, a rekoh na drugoj temi da bi sve sem njih.....ma samo kontam ko bi to gledo njesra
:D
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3462 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

BiH vs USA ( ako Bičakčić dobije poziv)

-----------------------------------------Begovic--------------------------------


---------Mujdža---------------Spahic----------------Bičakčic---------------Zukanovic


----------------------------------------Salihovic------------------------------


----------Pjanic-------------------------Misimovic------------------Lulic

-----------------------------Džeko-------------------------Ibiševic------------
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3463 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

Gledajuci na forume stičem dojam da JoseMuica živi na ovom forumu :) :thumbup:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3464 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

Šteta što moderator blokira temu BiH Slovačka kako bi se sad raspucali
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3465 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

neka dok se naboj napravi, pa kad mjesec pred tekmu počnemo molit da se lomi katanac :D
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3466 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

Kad raspalimo do 150 stranice
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3467 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

garankich2013 wrote:Šteta što moderator blokira temu BiH Slovačka kako bi se sad raspucali
Napravi novu, imaš moju dozvolu.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3469 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

garankich2013 wrote:Kad raspalimo do 150 stranice
AKOBOGDA kad pobjedimo Slovačku u dvije tekme otvaramo temu BIH U BRAZILU :bih:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3470 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

mleetavi wrote:
garankich2013 wrote:Šteta što moderator blokira temu BiH Slovačka kako bi se sad raspucali
Napravi novu, imaš moju dozvolu.
nemam svoju dozvolu
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3471 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

MOSALJOZE wrote:
garankich2013 wrote:Kad raspalimo do 150 stranice
AKOBOGDA kad pobjedimo Slovačku u dvije tekme otvaramo temu BIH U BRAZILU :bih:
moderator ce napisat prekasno za tu temu :bih:
User avatar
bruce lee
Posts: 798
Joined: 19/09/2007 01:37

#3473 Re: AW: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovi

Post by bruce lee »

KPNCTNJAH wrote:
Idemedosumom wrote:Ja bi vise volio da doguramo do 1/4 ili 1/2 finala :sretan: nego da budemo najefikasniji u kvalifikacijama.
Grunf i Bob Rock to ne bi bolje rekli :mrgreen:
:grin: ubilo se za grunfove majice
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3474 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

garankich2013 wrote:http://www.reprezentacija.ba/ostale-gla ... liste.html

hajmo narode

Grcka opet ispred nas jbt Latvija
Litvanija je ispred Latvije,zato su oni dobili više bodova.Evo kazu na 13-tom mjestu :bih:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#3475 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by garankich2013 »

kad se zavrse kvalifikacije i ako budemo igrali protiv neke reprezentacija iz top 10 i pobjedimo moguce ja da budemo u top 10 ili da ostanemo u top 15
Post Reply