Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
uroborus
Posts: 465
Joined: 08/04/2008 20:24
Location: Balvan-grad

#3451 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by uroborus »

Max Bunker wrote: "
Mentalitet Bosnjaka iz Sarajeva, nije isti mentalitetu Bosnjaka iz ostalih krajeva BiH.
:lol: :lol: :lol:

Za tvoju informaciju-90% Bošnjaka u Sarajevu je iz ostalih krajeva BiH! :run:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3452 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

rahmanjin wrote:Ocigledno je da nece niko popustiti, ni HDZ-ovi ni SDP. Ocigledno je da su bitne samo fotelje i nista vise. Stranci malo zavrcu usi ali ocigledno to nije dovoljno. Niko nece kompromis a oni nece da se mijesaju.
Kompromis nece bagra hadezeovska... Mani se izjednacavalja, o mojoj se kozi i mojim pravima radi... :x
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#3453 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by heckler »

Smrad malo mijenja pricu
Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović izjavio je danas nakon razgovora u OHR-u o konstituiranju vlasti kako su HDZ BiH i HDZ 1990 spremni biti dio opozicije ako se nastavi s "insistiranjem da se SDP-u BiH i SDA prepuste dva hrvatska mjesta u Vladi Federacije BiH i Vijeću ministara BiH".

"Ako ne možemo dobiti pet od 17 članova u federalnoj vladi i tri u ministarskom vijeću, naše je stajalište da mi (dva HDZ-a) ne želimo sudjelovati u takvoj vlasti. Neka sastavi vlast tko to misli da to može učiniti i neka preuzme odgovornost da vodi takvu vlast", rekao je Čović u telefonskoj izjavi, prenijela je Hina.

Dodao je da bi takav potez uspostave vlasti bez legitimnih hrvatskih političkih stranaka, za koje je glasovalo najviše Hrvata u BiH, destabiliziralo stanje.

"To bi donijelo puno bure u BiH. Vlast se sigurno ne može uspostaviti na normalnim osnovama bez dvaju HDZ-a, koji su legitimni predstavnici Hrvata u BiH, ali o tome neka razmišljaju oni koji nas sprječavaju da kao legitimni predstavnici hrvatskog naroda popunimo hrvatska mjesta", rekao je Čović.
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3454 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

zagazaga wrote:.............i evo nas opet u 2000-toj
HDZ ponovo pokušava izvršiti srušiti državu. I onda kada im se kao produkt političke gluposti i precjene vlastitih snaga, mlatnu amandmani tipa Petrich-a, opet će slijediti "kuknjava" o ugroženosti.
Ali šta se može...život teče dalje..
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#3455 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Max Bunker »

uroborus wrote:
Max Bunker wrote: "
Mentalitet Bosnjaka iz Sarajeva, nije isti mentalitetu Bosnjaka iz ostalih krajeva BiH.
:lol: :lol: :lol:

Za tvoju informaciju-90% Bošnjaka u Sarajevu je iz ostalih krajeva BiH! :run:
Ocito druze, da ne putujes puno po BiH ;-)
Pitaj u Gorazdu, Bihacu, Travniku, Fojnici, Stocu itd. mjestane sta misle o ratu i drugom ili trecem narodu i postavi isto pitanje u Sarajevu pa onda uporedi odgovore.
Last edited by Max Bunker on 17/03/2011 00:59, edited 1 time in total.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#3456 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zavrzlama »

exliberal wrote:
zavrzlama wrote:
Stvarno se nekad pitam gdje se nalazi ta skrivena "snaga" bosnjackog korpusa ?
a) nespremnost srba da se odreknu pola rs-a u slucaju da pokusaju secesiju ( znaci kad bi se srbi odrekli pola rs onda bi se bosna mogla dijeli....zanimljivo)
b) evropa ne zeli bosnjikistan (odakle znas...ima vise muslimana u francuskoj ili engelskoj nego u bih),niti ima moc da privoli srbe i hrvate na postenu podcjelu BIH ( i opet postena podjela...znaci sad je doslo do toga da se raspravlja o postenoj podjeli....zar se o tome nije moglo raspravljat 91...?) nije jer su srbi kontali da ce imati svu BIH za sebe a bosnjake bioloski istrijebiti..danas nemaju snage za secesiju a postena podjela je politicko samoubistvo i prosto nemoguca
c) bosnjaci znaju da srbi i dio hrvta u BIH ne predstavljaju demografsku,moralnu i vojnu silu da sa njima nebi mogli voditi dug iscrpljujuci rat za oslobadjanje BIH9prosla agresija na bIH je to pokazala,sad da ne govorimo) ( mnoge stvari nisu najasnije sto se tice zadnjeg rata, tj ko je kome mogao j... mater pa tako ni ova tvoja konstatacija nepije vode...ako su se bosnjaci odbranit od jna mogli bi srbi i hrvati od bosnjaka po toj konstatacij)ne mogu jer njihova borba nema moralno,legitimno i legalno uporiste,ne brane svoje nego cuvaju oteto
d) o sudbini BIH ne odlucuje samo snaga probosaskih snga i b osnjka kao naroda nego i svjetski interesi(arapi,turci,SAD itd) ( vidimo kako se interesuju po zapadnoj africi ....a i prosli rat je dokazao "zainteresovanost")dovoljno da sprijece potpuno ucesce srbije u ratu i oznace srbe kao agresore
e) bosnjaci bi pokusajem podjele bIh bili automatski onemoguceni da kao kolektiv s enormalno razvijaju i rta bi bio neizbjezan a protivnik nedovoljno jak da bosnjake potpuno porazi(opet primjer prosle agresije)(nekontam ovo bili bi onemoguceni normalno da se razvijaju......???? ) lic.emjerstvo sa tvoje strane
f) podjelu BIH bi pokrenuli drugi a ne bosnjaci(valja nama preko Brckog) opet s ebosnjaci stavljaju na stranu good boys i maju moralni,legalni i legitimni adut i prtednost u vodjenju rata ... ( pokretanje rata netreba ni srbima ni hrvatima, njima trenutno stanje odgovara, naslonjeni na "matice" ....ko ostaje?da odgovra ne bi dodik plakao za secesijom i pjenio kao bijesan pas...rs nije ono za sta su srbi ratovali.
g) hrvaskoj nije strateski interes granica sa velikom srbijom na pola svoje granice...( zato ce napravit mini bosnu koja ce da bude tampon zona)itd.itd.itd....nece izigrali su oni davno srbiju i srbe o prici vi van hrvatske mi vam pomognemo da podijelimo BIH...BIH zivi 16 godina nakon izgona srba iz hrvtske i njihovog deal-a.

nije nista skriveno sve javno,argumentovano i jasno... :wink:
pokusaj ponovo ..
Last edited by zavrzlama on 16/03/2011 20:17, edited 2 times in total.
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#3457 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by rahmanjin »

nosara wrote:
rahmanjin wrote:Ocigledno je da nece niko popustiti, ni HDZ-ovi ni SDP. Ocigledno je da su bitne samo fotelje i nista vise. Stranci malo zavrcu usi ali ocigledno to nije dovoljno. Niko nece kompromis a oni nece da se mijesaju.
Kompromis nece bagra hadezeovska... Mani se izjednacavalja, o mojoj se kozi i mojim pravima radi... :x
Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#3458 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by prljavi Hare »

Zato ce se desiti najstrasniji moguci scenario.......IVO MIRO JOVIC!!!!VRIJEME ISTICE!!!!
Image

Sad nas ni SUPERDODO ne moze zastiti!!!! :D
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3459 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

heckler wrote:Smrad malo mijenja pricu
Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović izjavio je danas nakon razgovora u OHR-u o konstituiranju vlasti kako su HDZ BiH i HDZ 1990 spremni biti dio opozicije ako se nastavi s "insistiranjem da se SDP-u BiH i SDA prepuste dva hrvatska mjesta u Vladi Federacije BiH i Vijeću ministara BiH".

"Ako ne možemo dobiti pet od 17 članova u federalnoj vladi i tri u ministarskom vijeću, naše je stajalište da mi (dva HDZ-a) ne želimo sudjelovati u takvoj vlasti. Neka sastavi vlast tko to misli da to može učiniti i neka preuzme odgovornost da vodi takvu vlast", rekao je Čović u telefonskoj izjavi, prenijela je Hina.

Dodao je da bi takav potez uspostave vlasti bez legitimnih hrvatskih političkih stranaka, za koje je glasovalo najviše Hrvata u BiH, destabiliziralo stanje.

"To bi donijelo puno bure u BiH. Vlast se sigurno ne može uspostaviti na normalnim osnovama bez dvaju HDZ-a, koji su legitimni predstavnici Hrvata u BiH, ali o tome neka razmišljaju oni koji nas sprječavaju da kao legitimni predstavnici hrvatskog naroda popunimo hrvatska mjesta", rekao je Čović.
A graĐŽanski "neposluh"? A ne priznavanje vlasti? Haman ništa od toga..već "oni sami" to moraju preuzetu u svoje ruke...a sad se sjeti...ruke su im već zauzete "titranjem damu" Laktaškome voždiću pa nisu u stanju ništa drugo "preuzeti"...
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#3460 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by heckler »

Sud BiH je donio rješenje kojim je uvažio Zukićevu žalbu i obavezao CIK da u roku od osam dana odluči o Zukićevom zahtjevu za izdavanje uvjerenja o dodjeli mandata za izbor delegata u Dom naroda Parlamenta FBiH. Zbog toga je danas iz Socijaldemokratske partije BiH najavljeno da razmišljaju o podnošenju krivične prijave protiv predsjednice CIK-a Irene Hadžiabdić.
Ja ovdje pjenim mjesecima o krivicnoj protiv CIKa. Sta se vise ceka!?!?!
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3461 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

rahmanjin wrote:
nosara wrote:
rahmanjin wrote:Ocigledno je da nece niko popustiti, ni HDZ-ovi ni SDP. Ocigledno je da su bitne samo fotelje i nista vise. Stranci malo zavrcu usi ali ocigledno to nije dovoljno. Niko nece kompromis a oni nece da se mijesaju.
Kompromis nece bagra hadezeovska... Mani se izjednacavalja, o mojoj se kozi i mojim pravima radi... :x
Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
Haj bogati pročitaj samo zadnjih 10-tak strana ove teme pa nećeš pitati ovakva pitanja.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3462 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

rahmanjin wrote:
nosara wrote:
rahmanjin wrote:Ocigledno je da nece niko popustiti, ni HDZ-ovi ni SDP. Ocigledno je da su bitne samo fotelje i nista vise. Stranci malo zavrcu usi ali ocigledno to nije dovoljno. Niko nece kompromis a oni nece da se mijesaju.
Kompromis nece bagra hadezeovska... Mani se izjednacavalja, o mojoj se kozi i mojim pravima radi... :x
Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
User avatar
Za i Protiv
Posts: 462
Joined: 26/09/2010 22:08

#3463 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Za i Protiv »

rahmanjin wrote: Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
Upravo to i jeste najveca opasnost... I tu podrzavam SDP. Ako tu popuste, sve ostalo pada u vodu.
Zasto onda izbori, imas lagano HDZ, SDA i SNSD/SDS i oni se dogovaraju o svemu, jer niko drugi nije "legitimni" predstavnik naroda... I ako se ovakva praksa uvede, gotovo je... i sa drzavom i sa nama, nazalost. Sve ostale gradjanski orjetisane stranke bi se poslije toga mogle lagano ugasiti.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#3464 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by prljavi Hare »

hercegovac_pravi wrote: A graĐŽanski "neposluh"? A ne priznavanje vlasti? Haman ništa od toga..već "oni sami" to moraju preuzetu u svoje ruke...a sad se sjeti...ruke su im već zauzete "titranjem damu" Laktaškome voždiću pa nisu u stanju ništa drugo "preuzeti"...
Pa zar su ruke zauzete time i Bozi i Dragi Jugoslovenu?A Zeljka to moze sama! :D
Koliko je to onda precjednik obdaren? :D
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#3465 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by rahmanjin »

nosara wrote:
rahmanjin wrote:
nosara wrote: Kompromis nece bagra hadezeovska... Mani se izjednacavalja, o mojoj se kozi i mojim pravima radi... :x
Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
Evo kompromisa: sto ne daju SDP i SDA Boljitku po jedno mjesto iz reda bosnjackog i hrvatskog naroda? Boljitak je multietnicka stranka, potpisala je platformu a SDP ce zacepiti usta onima koji govore da hoce samo za sebe fotelje
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3466 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

rahmanjin wrote:
nosara wrote:
rahmanjin wrote: Ma nije bas tako, SDP hoce da ima potpunu kontrolu u federalnoj vladi. Samo reci da nije tako, jer zasto je bitan bas taj jedan ministar iz reda Hrvata ako ne zbog toga. Pa i Lagumdzija je rekao da nije bitno jedno ili dva ministarska mjesta, ocigledno jeste bitno to jedno mjesto. I zasto bas da ne daju jedno mjesto HDZ-u iz reda srpskog naroda? A samo da te napomenem da su sinoc izjavili da su se dogovorili oko platforme. Pa ako su se dogovorili oko platforme zasto se onda ne mogu dogovoriti oko ministarskih mjesta?
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
Evo kompromisa: sto ne daju SDP i SDA Boljitku po jedno mjesto iz reda bosnjackog i hrvatskog naroda? Boljitak je multietnicka stranka, potpisala je platformu a SDP ce zacepiti usta onima koji govore da hoce samo za sebe fotelje
Ajde ti fino pisat, pa u krpe... Eto kompromisa... :wink:
User avatar
yugi
Posts: 660
Joined: 09/02/2008 19:54
Location: Bosna I Hercegovina

#3467 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by yugi »

nosara wrote:
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
Pa sa tim govnima SDP uđe u vlast :-)
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#3468 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by exliberal »

zavrzlama wrote: pokusaj ponovo ..

Da nekopiram cijeli tekst....nisi mi odgovorio....ti si pobrojao od a do g i ja ti fino postavim komentare na tvoje teze sad pokusavas da se izvuces iz govana
meni je nazanimljivije bilo kad si spomenuo ( ne jednom nego dvaput) postenu podjelu ;-)
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3469 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

yugi wrote:
nosara wrote:
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
Pa sa tim govnima SDP uđe u vlast :-)
Dobro, i...? Velim, zadnja crta... Ovi nisu nikad imali problem "matice"...
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#3470 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by hercegovac_pravi »

rahmanjin wrote:
nosara wrote:
rahmanjin wrote:
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
Evo kompromisa: sto ne daju SDP i SDA Boljitku po jedno mjesto iz reda bosnjackog i hrvatskog naroda? Boljitak je multietnicka stranka, potpisala je platformu a SDP ce zacepiti usta onima koji govore da hoce samo za sebe fotelje
Pa odkud znaš da neće?
Ponosan
Posts: 692
Joined: 26/02/2011 14:09

#3471 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Ponosan »

Za ovu rkizu krivi su HDZ I OHR! HDZ grubo krsi nas Ustav ,blokiranjem izbora delegata u DN,a OHR licemjerno suti i to trpi! medjunarodna zajendica ovoj drzavi nikad nije bila prijatelj! a vidjecemo sutra kako ce reagovati i hoce li sankcionisati kocinicare iz HDZ-A!?
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#3472 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by rahmanjin »

nosara wrote:
rahmanjin wrote:
nosara wrote:
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
Evo kompromisa: sto ne daju SDP i SDA Boljitku po jedno mjesto iz reda bosnjackog i hrvatskog naroda? Boljitak je multietnicka stranka, potpisala je platformu a SDP ce zacepiti usta onima koji govore da hoce samo za sebe fotelje
Ajde ti fino pisat, pa u krpe... Eto kompromisa... :wink:
Bravo demokrato, bas si super, bas su te fino naucili cim neko ima drugacije misljenje a ne mozes da argumentima to pobijes ti se fol pravi pametan.
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#3473 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by rahmanjin »

hercegovac_pravi wrote:
rahmanjin wrote:
nosara wrote: Evo kompromisa: sto ne daju SDP i SDA Boljitku po jedno mjesto iz reda bosnjackog i hrvatskog naroda? Boljitak je multietnicka stranka, potpisala je platformu a SDP ce zacepiti usta onima koji govore da hoce samo za sebe fotelje
Pa odkud znaš da neće?
Pa citas li novine i portale, gledas li televiziju? Fino je receno da SDP i SDA dijele bosnjacka mjesta a HDZ-ovi bi dobili 4 hrvatska mjesta a SDP jedno.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#3474 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zavrzlama »

exliberal wrote:
zavrzlama wrote: pokusaj ponovo ..

Da nekopiram cijeli tekst....nisi mi odgovorio....ti si pobrojao od a do g i ja ti fino postavim komentare na tvoje teze sad pokusavas da se izvuces iz govana
meni je nazanimljivije bilo kad si spomenuo ( ne jednom nego dvaput) postenu podjelu ;-)
ja se ne pokusavam izvuci..ja samo tebi dajem argumente,a nenabrajam ...zasto se bosnjaci komotno osjecaju dok srbi i dio hrvata zagovara podjelu drzave..ti si dao svoje argumente protiv mojih i to je to....
a postenu podjelu napominjem da dokazem licemjerstvo i laz koju srbi(i ti sam jedan od njih) propagiraju svom narodu,kako je podjela BIH moguca A NIKAD ne kazu kakva podjela..podjela stvorena nozem,tenkom i otimanjem od drugih ili podjela iznosenjem svog iz BIH....nema kolega podjele BIH....rahat patnja i vrijeme ce odraditi svoje :wink:

sve sam ja tebi odgovorio samo se tebi ti odgovori ne svidjaju....pokusaj ponovo.ali ces opert dobiti iste odgovore :wink:
Last edited by zavrzlama on 16/03/2011 20:44, edited 1 time in total.
User avatar
yugi
Posts: 660
Joined: 09/02/2008 19:54
Location: Bosna I Hercegovina

#3475 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by yugi »

nosara wrote:
yugi wrote:
nosara wrote:
:lol:

Ta ministarska mjesta, koja ironija, odredjuju buducnost SDP-a kao multietnicke stranke, koja predstavlja svoje cjelokupno biracko tijelo... Zadnja crta odbrane drzave od klero-nacionalistickih govana...
Pa sa tim govnima SDP uđe u vlast :-)
Dobro, i...? Velim, zadnja crta... Ovi nisu nikad imali problem "matice"...
A to bi ti malkice da izuzmeš SDA i HSp iz te tvoje priče :oops: Ne ide ti to baš najbolje od ruke :oops: Prisjeti se šta si prije izbora govorio o SDA :-)
Locked