a sta se drugo moze ocekivati od muskarca, poboguChuckie wrote:Švrakić odljepio totalno na Anidine sise.Prebacuj na Hayat.
Hayat
Moderator: anex
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3451 Re: Hayat
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#3453 Re: Hayat
hoce li se anida preseliti na hayat 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3454 Re: Hayat
Zavisi gdje je Švrakić, kaže da su pili neki dan kafu. 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3455 Re: Hayat
Adnane Jakupoviću, majstore, ovo dvoje su pilići pored tebe. 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3456 Re: Hayat
Ma Kapa je legenda. 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3458 Re: Hayat
a tek cuj tumacenje BMV-a, ne vjerujem!

- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3460 Re: Hayat
nije mi ova anida nesto, ni kao izvodjacica a ni fizicki. jednostavno mi nije prirodna. jedino sise mogu proc.
od adnana jakupovica ce biti nesto i ima razloga da bude jer momak dobro pjeva. a onog nezirova su totalno otkacili.
a sta rekose za BMV, sta je to? tek sam se ukljucio.
od adnana jakupovica ce biti nesto i ima razloga da bude jer momak dobro pjeva. a onog nezirova su totalno otkacili.
a sta rekose za BMV, sta je to? tek sam se ukljucio.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3461 Re: Hayat
Jedan od komentara sa fejsa: Aj jest ovaj Šoljanin dosadan, kao guzni svrab 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3462 Re: Hayat
"BMV-BRITKA, MOĆNA, VOLJENA"

- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3463 Re: Hayat
dusa_raskopuša wrote:"BMV-BRITKA, MOĆNA, VOLJENA"![]()
-
Updated
- Posts: 88
- Joined: 19/05/2009 17:40
#3464 Re: Hayat
Profesor Bomostar ne ucestvuje u emisiji, ne moze podnijet bruku zbog namijestanja rezultata.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3465 Re: Hayat
dusa_raskopuša wrote:"BMV-BRITKA, MOĆNA, VOLJENA"![]()

- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3466 Re: Hayat
ma jok
ne mogu doc' sebi, oj Ane, kako se provalila
moja teorija je da je ona seljacki u pocetku mislila na auto (BMW) i onda joj bilo ofirno rec', pa sad smislila nesto pred emisiju

moja teorija je da je ona seljacki u pocetku mislila na auto (BMW) i onda joj bilo ofirno rec', pa sad smislila nesto pred emisiju
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3467 Re: Hayat
gej je okdusa_raskopuša wrote:"BMV-BRITKA, MOĆNA, VOLJENA"![]()
- dharma
- Posts: 3501
- Joined: 14/06/2010 09:44
- Location: u sobi
#3468 Re: Hayat
E haj nam sad natanane objasnite ko se to izofira
budite raja 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3469 Re: Hayat
Ja bi se bar malo zacrvenio da sam na Švrakićevom mjestu. 
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#3470 Re: Hayat
poslije ovog prvog, ovaj drugi mi je odvratan.... al ajd, svako ima svoje
1:45 do 1:50, ja nisam nikakav profesor al ovih 5 sekundi mi bas para usi..
- ovo me sve podsjeca na nasu evroviziju...ko je*e sta narod zeli, izabere se tamo neki levat i predstavlja NAS..koji nikad nismo ni culi za nekog pjevaca koji nas predstavlja. tako i ziri izabro za NAS, a mi (nisam ja) glasali za druge..
i opet kad krene ta nova sezona, opet ce biti GLASAJTE. Dosadniji su mi sa onim GLASAJTE nego sa reklamama, svakih 5 minuta mora neko odrzat predavanje kako je bitno da se glasa i da publika izabere pobjednika... pa ce nam pobjednika izabrat opet ziri koji daje SARI bez obzira na sve svaki put 10...i clan zirija koji onako po čejfu odluci jednu noc da svima daje 9..zabavno mu.. a nek raja glasa... joj kako smo glupi
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#3471 Re: Hayat
e cuj imala najvise lajkova inkredibl

- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3472 Re: Hayat
paaaa, ni'e ziri kriv sto je narod naivan
niko ne uzme motku i ne tjera da se zove...ja, licno, nikad ne bih nazvala, a pogledam emisiju
sve se nema para, a glasa se
sve se nema para, a glasa se
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3473 Re: Hayat
Čuveni jezički talenat Ane Babić još jednom dolazi do izražaja. Pa, kako ta žena ne razumije da nije elokventna, da nema riječnik, da nema izgrađenu rečenicu i prestane forsirati svoju slabu tačku. Svi imamo svoje limitacije, Anina je izražavanje, stil, način, a to potencira kao da joj je najveći dar...dusa_raskopuša wrote:"BMV-BRITKA, MOĆNA, VOLJENA"![]()
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3474 Re: Hayat
Odbolujem svaku pjesmu koju ti ni cuti neeeeeeeces
sto na srcu nemam cesmu da te pustim daaaaaaa isteceeeeeees
dobra pjesma za polupat.
sto na srcu nemam cesmu da te pustim daaaaaaa isteceeeeeees
dobra pjesma za polupat.
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#3475 Re: Hayat
pa bolje bi joj bilo da je rekla da je mislila na autodusa_raskopuša wrote:ma jok![]()
![]()
ne mogu doc' sebi, oj Ane, kako se provalila
![]()
moja teorija je da je ona seljacki u pocetku mislila na auto (BMW) i onda joj bilo ofirno rec', pa sad smislila nesto pred emisiju![]()
