E o ovom i ja pričam. Svake godine me zasvrbe prsti, sijem u februaru, pa onda biljke prevelike, ququ lele kad će prvi maj, pa ha prvi maj moraju u zemlju jer su prevelike za čontrice, zemlja hladna, padne snijeg, biljke se pate i na kraju ništa.vrtlar wrote:Kad se biljkama stvore idealni uslovi onda biljke brze rastu a sad samo zakrzljaju.Ja imam svoj sistem direktnog sijanja u zemlju.
Ove godine nisam ni jednu sjemenku ubola prije 1. marta - paradajz je taman - za 10-ak dana će biti za pikiranje a topla lijeha je skoro spremna. Čak mislim još jednu turu volovskog srca posijati. Paprike su druga priča, tek provirile - fafarona i Habanero još nema



