koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3451 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

konektovan wrote:Image


Sinoc kupljen, i zena se opet zaljubila u mene, po drugi put. :thumbup: :mrgreen:

Fakat, predobar i prelijep miris. :thumbup:
tesko da se moze bolje nac za manje para :-D

iduci nek ti bude onaj plavi NR, da se zena zaljubi i treci put :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3452 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

KB9 wrote:
konektovan wrote:Image


Sinoc kupljen, i zena se opet zaljubila u mene, po drugi put. :thumbup: :mrgreen:

Fakat, predobar i prelijep miris. :thumbup:
tesko da se moze bolje nac za manje para :-D

iduci nek ti bude onaj plavi NR, da se zena zaljubi i treci put :mrgreen:
Probam i taj, nekad, al' generalno ne volim previse eksperimentirati. Volim stare i provjerene mirise.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3453 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Dr Baltazar »

Prodajem Van Cleef & Arpeels Midnight in Paris 75 ml EDT nov pa ako ima neko zainteresovan PP. Cijena po dogovoru.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3454 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

Dr Baltazar wrote:Prodajem Van Cleef & Arpeels Midnight in Paris 75 ml EDT nov pa ako ima neko zainteresovan PP. Cijena po dogovoru.
odakle si i kolko parica?
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3455 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Dr Baltazar »

KB9 wrote:
Dr Baltazar wrote:Prodajem Van Cleef & Arpeels Midnight in Paris 75 ml EDT nov pa ako ima neko zainteresovan PP. Cijena po dogovoru.
odakle si i kolko parica?
Sarajevo. Koliko bi najvise dao za njega, al realno. Ja ga dobio pa ne mogu sad ja cijenit. Na ebayu je cca 30-35$.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3456 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

Dr Baltazar wrote:
KB9 wrote:
Dr Baltazar wrote:Prodajem Van Cleef & Arpeels Midnight in Paris 75 ml EDT nov pa ako ima neko zainteresovan PP. Cijena po dogovoru.
odakle si i kolko parica?
Sarajevo. Koliko bi najvise dao za njega, al realno. Ja ga dobio pa ne mogu sad ja cijenit. Na ebayu je cca 30-35$.
imas poruku
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3457 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Dr Baltazar »

KB9 wrote: imas poruku
Iskljucio si mogucnost primanja privatnih poruka :-D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3458 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

http://www.fragrantica.com/perfume/Herm ... es-17.html

kupljen danas, cista perfekcija od parfema :mandrak:
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3459 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Dr Baltazar »

U zadnjih mjesec dana kupljeni: Joop Nightflight, TM A*Men Pure Havane, Paco Rabanne Invictus, Kiton Kiton Men. Trebalo bi u maju uzeti Dior Sauvage i ADG Profumo (možda i Moschino Forever Sailing) :D I onda bih trebao pauzirati sa kupovinama par mjeseci (tako uvijek kažem pa izleti ponešto u međuvremenu :lol: :lol: )
tatoo
Posts: 548
Joined: 05/01/2006 10:12

#3460 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by tatoo »

Znaci, aktivno,proljece :D .
Kod mene nista osim Chanel Allure Sport Extreme. Nista posebno ako cemo iskreno.
Na drugu stranu, nasao sam nesto za slijedecu zimu, ko pozivi do tada ... Nasomato Black Afgano. Nije mainstream ali po mom skromnom misljenju, brutalno dobar :-) :shock: :thumbup: .
tatoo
Posts: 548
Joined: 05/01/2006 10:12

#3461 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by tatoo »

KB9 wrote:http://www.fragrantica.com/perfume/Herm ... es-17.html

kupljen danas, cista perfekcija od parfema :mandrak:
JC ELlena je majstor/genije jednostavnosti i profinjenisti. Sve njegove kreacije imaju auru otmjenosti koji drugi zele da dostignu. On i Demachye, ne sjecam se da su ikad promasili sa kompozicijom a dosta njihovih djela su bezvremenski klasici.

Cestitam i nosi u zdravlju.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3462 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Dr Baltazar »

tatoo wrote:Znaci, aktivno,proljece :D .
Kod mene nista osim Chanel Allure Sport Extreme. Nista posebno ako cemo iskreno.
Na drugu stranu, nasao sam nesto za slijedecu zimu, ko pozivi do tada ... Nasomato Black Afgano. Nije mainstream ali po mom skromnom misljenju, brutalno dobar :-) :shock: :thumbup: .
Ma par ih je uletilo neplanski. Ko kad je ovo zaraza :lol: Imao sam priliku probati CAHSE i meni je sličan običnoj verziji samo što sam stekao dojam da extreme verzija ima bolje performanse. Mislim da ću ga uzeti kada potrošim ovaj obični.
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3463 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

tatoo wrote:
KB9 wrote:http://www.fragrantica.com/perfume/Herm ... es-17.html

kupljen danas, cista perfekcija od parfema :mandrak:
JC ELlena je majstor/genije jednostavnosti i profinjenisti. Sve njegove kreacije imaju auru otmjenosti koji drugi zele da dostignu. On i Demachye, ne sjecam se da su ikad promasili sa kompozicijom a dosta njihovih djela su bezvremenski klasici.

Cestitam i nosi u zdravlju.
Odlican za odraslu musku osobu, mozda za rane 40-te, eventualno 50-te. :mrgreen:
Meni ovaj nikad nije legao, nit' ce leci. :roll:
tatoo
Posts: 548
Joined: 05/01/2006 10:12

#3464 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by tatoo »

konektovan wrote:
tatoo wrote:
KB9 wrote:http://www.fragrantica.com/perfume/Herm ... es-17.html

kupljen danas, cista perfekcija od parfema :mandrak:
JC ELlena je majstor/genije jednostavnosti i profinjenisti. Sve njegove kreacije imaju auru otmjenosti koji drugi zele da dostignu. On i Demachye, ne sjecam se da su ikad promasili sa kompozicijom a dosta njihovih djela su bezvremenski klasici.

Cestitam i nosi u zdravlju.
Odlican za odraslu musku osobu, mozda za rane 40-te, eventualno 50-te. :mrgreen:
Meni ovaj nikad nije legao, nit' ce leci. :roll:
A dobro, nije sad nesto za cim ce se svi okretati ali je za kancelariju i odijelo, sastanci i te sheme jako podoban! Bez obzira na godine. I kvalitetan. Meni je jedino bolji Dior Eau Sauvage parfem za sluzbu. Odmjereno kulturni i odrasli mirisi. Kad bih stavio Dior Homme Intense, Aventus, TObacco Vanille za posao malo mi neozbiljno... Kao neuparena kravata.
tatoo
Posts: 548
Joined: 05/01/2006 10:12

#3465 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by tatoo »

Dr Baltazar wrote:
tatoo wrote:Znaci, aktivno,proljece :D .
Kod mene nista osim Chanel Allure Sport Extreme. Nista posebno ako cemo iskreno.
Na drugu stranu, nasao sam nesto za slijedecu zimu, ko pozivi do tada ... Nasomato Black Afgano. Nije mainstream ali po mom skromnom misljenju, brutalno dobar :-) :shock: :thumbup: .
Ma par ih je uletilo neplanski. Ko kad je ovo zaraza :lol: Imao sam priliku probati CAHSE i meni je sličan običnoj verziji samo što sam stekao dojam da extreme verzija ima bolje performanse. Mislim da ću ga uzeti kada potrošim ovaj obični.
Vjeruj mi Edition Blanche je najbolji Allure ako gledas dugovjecnost i reakcije publike :D . Extreme nema nista extremno :run: .
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3466 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Dr Baltazar »

tatoo wrote:
Dr Baltazar wrote:
tatoo wrote:Znaci, aktivno,proljece :D .
Kod mene nista osim Chanel Allure Sport Extreme. Nista posebno ako cemo iskreno.
Na drugu stranu, nasao sam nesto za slijedecu zimu, ko pozivi do tada ... Nasomato Black Afgano. Nije mainstream ali po mom skromnom misljenju, brutalno dobar :-) :shock: :thumbup: .
Ma par ih je uletilo neplanski. Ko kad je ovo zaraza :lol: Imao sam priliku probati CAHSE i meni je sličan običnoj verziji samo što sam stekao dojam da extreme verzija ima bolje performanse. Mislim da ću ga uzeti kada potrošim ovaj obični.
Vjeruj mi Edition Blanche je najbolji Allure ako gledas dugovjecnost i reakcije publike :D . Extreme nema nista extremno :run: .
Imam i njega. Nije loš, ali su CAHS i CAHSE dosta postojaniji :) Miris je daleko bolji kod CAHEB
tatoo
Posts: 548
Joined: 05/01/2006 10:12

#3467 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by tatoo »

Ma par ih je uletilo neplanski. Ko kad je ovo zaraza :lol: Imao sam priliku probati CAHSE i meni je sličan običnoj verziji samo što sam stekao dojam da extreme verzija ima bolje performanse. Mislim da ću ga uzeti kada potrošim ovaj obični.[/quote]
Vjeruj mi Edition Blanche je najbolji Allure ako gledas dugovjecnost i reakcije publike :D . Extreme nema nista extremno :run: .[/quote]

Imam i njega. Nije loš, ali su CAHS i CAHSE dosta postojaniji :) Miris je daleko bolji kod CAHEB[/quote]

Ja sam imao blanche i sad cahse i blanche mi duze drzao. Hebiga, ko ce biti pametan sa milion formulacija i reformulacija.
ozdrlje_donje
Posts: 548
Joined: 01/02/2012 14:40

#3468 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by ozdrlje_donje »

OptimusPrime wrote:Sauvage Dior - Trenutno jedan od boljih
Image
Probao u subotu, sutra kupujem :thumbup:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3469 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

tatoo wrote:
KB9 wrote:http://www.fragrantica.com/perfume/Herm ... es-17.html

kupljen danas, cista perfekcija od parfema :mandrak:
JC ELlena je majstor/genije jednostavnosti i profinjenisti. Sve njegove kreacije imaju auru otmjenosti koji drugi zele da dostignu. On i Demachye, ne sjecam se da su ikad promasili sa kompozicijom a dosta njihovih djela su bezvremenski klasici.

Cestitam i nosi u zdravlju.
hvala :thumbup:

sto se tice tih kreatora parfema moram bit iskren i stvarno ravno nula njih znam i pratim koji je sta napravio (osim ako im nije ime u imenu parfema :lol: ) al ovaj je blago receno odlican, sto se mene tice moze (i bice koristen) za skoro sve prilike, bitno je moc i znat nosit parfem, nisam bas od onih ljudi koji veze odredjeni parfem striktno za odredjene poslove, shvatam i te ljude, da ne bude zabune, al definitivno nisam jedan od njih :mrgreen:
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#3470 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Curve »

neko iz licnog iskustva da kaze za postojanost za aqua di gio (ja bi uzeo aqua di gio profumo), isao sam par puta ga njuskat, miris mi je to sto trazim i uzeo bi odma, al se razocaram sto se tice postojanosti
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3471 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 18/12/2016 12:47, edited 1 time in total.
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3472 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Curve wrote:neko iz licnog iskustva da kaze za postojanost za aqua di gio (ja bi uzeo aqua di gio profumo), isao sam par puta ga njuskat, miris mi je to sto trazim i uzeo bi odma, al se razocaram sto se tice postojanosti
Prijatan nosu, pogotovo kad su one vrucine, al' na mojoj kozi bas brzo nestane.
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#3473 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Curve »

konektovan wrote:
Curve wrote:neko iz licnog iskustva da kaze za postojanost za aqua di gio (ja bi uzeo aqua di gio profumo), isao sam par puta ga njuskat, miris mi je to sto trazim i uzeo bi odma, al se razocaram sto se tice postojanosti
Prijatan nosu, pogotovo kad su one vrucine, al' na mojoj kozi bas brzo nestane.
pa i napisao sam da se razocaram sto se tice postojanosti, zato i pitam jel inace takav il je na mojoj kozi samo
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3474 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

ima daleko boljih a drasticno jeftinijih opcija od tog parfema
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#3475 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Curve »

za svaki ovdje napisan parfem ima alternativa povoljnija
al ja sam napisao konkretno taj iznad da me zanima
Post Reply