Gdje? Daj link..Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu
Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3451 Re: Reprezentacija BiH
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3452 Re: Reprezentacija BiH
Treba se Olandija razvalit, ipak su oni obični karinaši
Mirza, ako ne odeš do 50 nikakav si igrač 
- Sir Charles
- Posts: 1069
- Joined: 10/04/2006 01:22
#3453 Re: Reprezentacija BiH
Uzas, u reketu nam utrpaju 30 poena, ali ono sto je najgore je omjer skoka u korist Holandije 29 -13. P anasi se ne mogu odvojiti od zemlje
- zalizani
- Posts: 2367
- Joined: 07/05/2008 22:18
#3454 Re: Reprezentacija BiH
http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/motorola01 wrote:Gdje? Daj link..Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3455 Re: Reprezentacija BiH
evo preduhitri me zalizanimotorola01 wrote:Gdje? Daj link..Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu
Last edited by Koshpa on 18/08/2012 20:35, edited 1 time in total.
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3456 Re: Reprezentacija BiH
Diskvalifirani smo zbog zapaljene bakljeKoshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3457 Re: Reprezentacija BiH
Greška je, očigledno..Koshpa wrote:http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/motorola01 wrote:Gdje? Daj link..Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu
-
Nebitan32
- Posts: 1118
- Joined: 31/12/2011 21:40
#3458 Re: Reprezentacija BiH
Masic je bio jako los u prvoj utakmici a ocito nije nista bolji ni veceras.p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
Skokovi : 29-13 za Nizozemsku poslije prvih 20 min. Nikako da se porpavimo na ovom polju
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3459 Re: Reprezentacija BiH
U nastavku se očekuje serija atraktivnih Sinanovićevih zakucavanja
Neko se mora priključiti Mirzi, inače smo popušlić
Neko se mora priključiti Mirzi, inače smo popušlić
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3460 Re: Reprezentacija BiH
Je li Engleska bila sa nama u grupi? Da ih nismo trebali dobiti sa vise razlike ?zalizani wrote:http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/motorola01 wrote:Gdje? Daj link..Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3461 Re: Reprezentacija BiH
Ebo vas to, vidite li da je greška...zalizani wrote:http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/motorola01 wrote:Gdje? Daj link..Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu
Napokon A divizija sunce mu kalaisano. To je ipak takmičenje koje će djeci poslužit kao velika odskočna daska za nastavak karijere.
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3462 Re: Reprezentacija BiH
Bravo za mlade, a seniori wtf!
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3463 Re: Reprezentacija BiH
To izjavio? Treba ga nalupat, a ne dati mu dres sa grbom nase domovine!bosnjo89 wrote:masic je covjek koji nikako ne zasluzuje dres BiH.p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
- igra mu je katastrofalna
- covjek izjavljuje kako ce "razmisliti" da li da igra za BiH
-
nuki_cika
- Posts: 1155
- Joined: 06/07/2010 16:19
#3464 Re: Reprezentacija BiH
Nr znam koji će nam k...c sinanović i kikanović ako bar ne znaju skakati,osim što ne znaju poentirati,hajd to im i ne treba toliko uzeti za zlo,ali brate dragi biti visok 2,21 i ne napraviti ni jedan skok za poluvrijeme je sramota 
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3465 Re: Reprezentacija BiH
Hajde ohladite, manite se gluposti...
-
smijesni_ste
- Posts: 6330
- Joined: 09/10/2009 16:46
#3466 Re: Reprezentacija BiH
Naporan si...čovjek je pošteno barem rekao da će razmisliti...i šta sadbosnjo89 wrote:masic je covjek koji nikako ne zasluzuje dres BiH.p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
- igra mu je katastrofalna
- covjek izjavljuje kako ce "razmisliti" da li da igra za BiH
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3467 Re: Reprezentacija BiH
ovamo pa da pljujemo. Da se ne razdvajamo na dvije temenuki_cika wrote:Nr znam koji će nam k...c sinanović i kikanović ako bar ne znaju skakati,osim što ne znaju poentirati,hajd to im i ne treba toliko uzeti za zlo,ali brate dragi biti visok 2,21 i ne napraviti ni jedan skok za poluvrijeme je sramota
http://www.klix.ba/forum/bih-kvalifikac ... l#p7650248
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3468 Re: Reprezentacija BiH
Kao prvo čestitke našim momcima na ulazak u a diviziju. Kad smo već ako Bog da u finalu da uđemo u tu a diviziju kao pobjednici b divizije.
Slabi smo u napadu izuzev Mirze. Kikanović nam je potreban, Đedović, Zack je dobar sa skokovima i asistencijama i kojim poenom. Mora se popraviti napad u drugom poluvremenu aBd, te bolje čuvati njihovog centra.
A za Mašića, ako je to izjavio, a čitao sam o tome, ne treba nikada više dobiti poziv.
Slabi smo u napadu izuzev Mirze. Kikanović nam je potreban, Đedović, Zack je dobar sa skokovima i asistencijama i kojim poenom. Mora se popraviti napad u drugom poluvremenu aBd, te bolje čuvati njihovog centra.
A za Mašića, ako je to izjavio, a čitao sam o tome, ne treba nikada više dobiti poziv.
- ufo
- Posts: 62
- Joined: 01/09/2011 10:27
- Location: Tako blizu, a tako daleko...
#3469 Re: Reprezentacija BiH
smijesni_ste wrote:Naporan si...čovjek je pošteno barem rekao da će razmisliti...i šta sadbosnjo89 wrote:masic je covjek koji nikako ne zasluzuje dres BiH.p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
- igra mu je katastrofalna
- covjek izjavljuje kako ce "razmisliti" da li da igra za BiH
I sta je tu posteno svega ti?
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#3470 Re: Reprezentacija BiH
Gdje pratite 
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
-
smijesni_ste
- Posts: 6330
- Joined: 09/10/2009 16:46
#3472 Re: Reprezentacija BiH
Pa to što nije obećavao ništa....ni prvi ni posljednji koji bi zaigrao negdje drugo da može i za njega ste se svezali...što li božeufo wrote:
I sta je tu posteno svega ti?
A kad je već bal...šta je sa onim fudbalerom što je bio dobar kao mladji u holandiji i za njih rekao da će igrati pa kad je vidio da nema šanse da upadne u njihov seniorski tim za nas se ipak odlučio...ne mogu mu se sjetiti imena sad nikako...ali znate valjda o kome pričam...i to je ok?
O Preldžiću da ne pričam....
Smiješno...
- zenny
- Posts: 916
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#3473 Re: Reprezentacija BiH
ima materijala za srat' ali ipak momci vode 7 razlike trenutno..
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3474 Re: Reprezentacija BiH
http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... 313&lng=enSaPnA wrote:Gdje pratite
Last edited by Koshpa on 18/08/2012 20:46, edited 1 time in total.
- p206
- Posts: 8427
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3475 Re: Reprezentacija BiH
čim se drugi priključe sa kojim poenom Mirzi ide odmah veća prednost
