Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3451 Re: Reprezentacija BiH

Post by motorola01 »

Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu :roll:
Gdje? Daj link..
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3452 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Treba se Olandija razvalit, ipak su oni obični karinaši :D Mirza, ako ne odeš do 50 nikakav si igrač :mrgreen:
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#3453 Re: Reprezentacija BiH

Post by Sir Charles »

Uzas, u reketu nam utrpaju 30 poena, ali ono sto je najgore je omjer skoka u korist Holandije 29 -13. P anasi se ne mogu odvojiti od zemlje
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#3454 Re: Reprezentacija BiH

Post by zalizani »

motorola01 wrote:
Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu :roll:
Gdje? Daj link..
http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3455 Re: Reprezentacija BiH

Post by Koshpa »

motorola01 wrote:
Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu :roll:
Gdje? Daj link..
evo preduhitri me zalizani :)
Last edited by Koshpa on 18/08/2012 20:35, edited 1 time in total.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3456 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu :roll:
Diskvalifirani smo zbog zapaljene baklje
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3457 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Koshpa wrote:
motorola01 wrote:
Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu :roll:
Gdje? Daj link..
http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/
Greška je, očigledno.. :D :D
Nebitan32
Posts: 1118
Joined: 31/12/2011 21:40

#3458 Re: Reprezentacija BiH

Post by Nebitan32 »

p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
Masic je bio jako los u prvoj utakmici a ocito nije nista bolji ni veceras.

Skokovi : 29-13 za Nizozemsku poslije prvih 20 min. Nikako da se porpavimo na ovom polju
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#3459 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mali_Vuk »

U nastavku se očekuje serija atraktivnih Sinanovićevih zakucavanja :D

Neko se mora priključiti Mirzi, inače smo popušlić :roll:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3460 Re: Reprezentacija BiH

Post by motorola01 »

zalizani wrote:
motorola01 wrote:
Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu :roll:
Gdje? Daj link..
http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/
Je li Engleska bila sa nama u grupi? Da ih nismo trebali dobiti sa vise razlike ?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3461 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

zalizani wrote:
motorola01 wrote:
Koshpa wrote:Malo ne kontam ovo, mladi dobili Engleze a po web stranici igraju za 3. mjesto ??? a Engleska u finalu :roll:
Gdje? Daj link..
http://www.rezultati.com/zdrijeb/bmUPhjYn/6oXc1M5I/
Ebo vas to, vidite li da je greška...
Napokon A divizija sunce mu kalaisano. To je ipak takmičenje koje će djeci poslužit kao velika odskočna daska za nastavak karijere. :thumbup:
ArthurSpooner
Posts: 641
Joined: 10/08/2012 19:59

#3462 Re: Reprezentacija BiH

Post by ArthurSpooner »

Bravo za mlade, a seniori wtf!
User avatar
ufo
Posts: 62
Joined: 01/09/2011 10:27
Location: Tako blizu, a tako daleko...

#3463 Re: Reprezentacija BiH

Post by ufo »

bosnjo89 wrote:
p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
masic je covjek koji nikako ne zasluzuje dres BiH.

- igra mu je katastrofalna
- covjek izjavljuje kako ce "razmisliti" da li da igra za BiH
To izjavio? Treba ga nalupat, a ne dati mu dres sa grbom nase domovine!
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3464 Re: Reprezentacija BiH

Post by nuki_cika »

Nr znam koji će nam k...c sinanović i kikanović ako bar ne znaju skakati,osim što ne znaju poentirati,hajd to im i ne treba toliko uzeti za zlo,ali brate dragi biti visok 2,21 i ne napraviti ni jedan skok za poluvrijeme je sramota :x
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3465 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Hajde ohladite, manite se gluposti...
smijesni_ste
Posts: 6330
Joined: 09/10/2009 16:46

#3466 Re: Reprezentacija BiH

Post by smijesni_ste »

bosnjo89 wrote:
p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
masic je covjek koji nikako ne zasluzuje dres BiH.

- igra mu je katastrofalna
- covjek izjavljuje kako ce "razmisliti" da li da igra za BiH
Naporan si...čovjek je pošteno barem rekao da će razmisliti...i šta sad
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3467 Re: Reprezentacija BiH

Post by just principe »

nuki_cika wrote:Nr znam koji će nam k...c sinanović i kikanović ako bar ne znaju skakati,osim što ne znaju poentirati,hajd to im i ne treba toliko uzeti za zlo,ali brate dragi biti visok 2,21 i ne napraviti ni jedan skok za poluvrijeme je sramota :x
ovamo pa da pljujemo. Da se ne razdvajamo na dvije teme
http://www.klix.ba/forum/bih-kvalifikac ... l#p7650248
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3468 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Kao prvo čestitke našim momcima na ulazak u a diviziju. Kad smo već ako Bog da u finalu da uđemo u tu a diviziju kao pobjednici b divizije.

Slabi smo u napadu izuzev Mirze. Kikanović nam je potreban, Đedović, Zack je dobar sa skokovima i asistencijama i kojim poenom. Mora se popraviti napad u drugom poluvremenu aBd, te bolje čuvati njihovog centra.


A za Mašića, ako je to izjavio, a čitao sam o tome, ne treba nikada više dobiti poziv.
User avatar
ufo
Posts: 62
Joined: 01/09/2011 10:27
Location: Tako blizu, a tako daleko...

#3469 Re: Reprezentacija BiH

Post by ufo »

smijesni_ste wrote:
bosnjo89 wrote:
p206 wrote:Holandija ima čak 8 strijelaca, mi samo 6, Mašić mora dati koji koš ako mislimo pobijediti
masic je covjek koji nikako ne zasluzuje dres BiH.

- igra mu je katastrofalna
- covjek izjavljuje kako ce "razmisliti" da li da igra za BiH
Naporan si...čovjek je pošteno barem rekao da će razmisliti...i šta sad

I sta je tu posteno svega ti?
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#3470 Re: Reprezentacija BiH

Post by SaPnA »

Gdje pratite :?
smijesni_ste
Posts: 6330
Joined: 09/10/2009 16:46

#3472 Re: Reprezentacija BiH

Post by smijesni_ste »

ufo wrote:
I sta je tu posteno svega ti?
Pa to što nije obećavao ništa....ni prvi ni posljednji koji bi zaigrao negdje drugo da može i za njega ste se svezali...što li bože :-)

A kad je već bal...šta je sa onim fudbalerom što je bio dobar kao mladji u holandiji i za njih rekao da će igrati pa kad je vidio da nema šanse da upadne u njihov seniorski tim za nas se ipak odlučio...ne mogu mu se sjetiti imena sad nikako...ali znate valjda o kome pričam...i to je ok?

O Preldžiću da ne pričam....

Smiješno...
User avatar
zenny
Posts: 916
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3473 Re: Reprezentacija BiH

Post by zenny »

ima materijala za srat' ali ipak momci vode 7 razlike trenutno..
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3474 Re: Reprezentacija BiH

Post by Koshpa »

Last edited by Koshpa on 18/08/2012 20:46, edited 1 time in total.
User avatar
p206
Posts: 8427
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3475 Re: Reprezentacija BiH

Post by p206 »

čim se drugi priključe sa kojim poenom Mirzi ide odmah veća prednost
Post Reply