kad prije odradistedrug_profi wrote:Bogami muha ti prespavo danas.
Mo ovo već obradili.
I nije po svemu sudeći naslov tačan. Auto se nakon sudara okrenulo za 180°.
ja sad vidjeh
Moderators: _BataZiv_0809, anex
kad prije odradistedrug_profi wrote:Bogami muha ti prespavo danas.
Mo ovo već obradili.
I nije po svemu sudeći naslov tačan. Auto se nakon sudara okrenulo za 180°.
A do mene je druže... ja poletio da javim dvije različite vijesti o istom sudaru i eto... neću više nikad...muha_sa wrote:kad prije odradistedrug_profi wrote:Bogami muha ti prespavo danas.
Mo ovo već obradili.
I nije po svemu sudeći naslov tačan. Auto se nakon sudara okrenulo za 180°.![]()
![]()
ja sad vidjeh
Liči mi na krivinu poslije tunela u Čelebićima, koja je zapravo na Radešinama na kojoj je prosle godine šleper uletilo u dvorište kuće (https://tv1.ba/konjic-kamion-sletio-sa- ... znje-kuce/ ). Mještani je znaju kao jednu od crnih tačaka gdje je decenijama uvijek bilo puno udesa.drug_profi wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... povrijeden
Da mi je samo skontati kako su ovo izveli, a da niko nije poginuo.
prodje jedan lola, curi mu ulje... prodje drugi, isto mu curi ulje... padne kisica, prodje treci i proklize...za tog treceg se pitaju kako je uspio proklizati...Naslovnica wrote:Ne kontam?!
Krivina k'o krivina...
Ako se vozi normalnom brzinom, po ograničenju, +/-10, najnormalnije se prođe.
A ako si debil i ako voziš brže nego što auto, cesta i ti u kombinaciji možete podnijeti, onda je to recept za belaj.
Jučet prošao tuda, nisam vozio ništa sporije nego bilo koji normalan vozač, uživancija.
A da ima debila, ima.
Nikada mi nije bila jasna fascinacija prosječnog BH vozača prevojam Ivan Sedlo.
Kao da svi od Podorašca doslovno polude.
"Štiranje ventila" ili nešto drugo u pitanju?!
Ma gore na lapisnici cini mi se, kad ides iz smjera Pale Sa,u toj traci su neki dan skinuli jedan sloj asfalta...drndalo wrote:O kojem tunelu zboris?