Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 140455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#3451 Re: Crna hronika BH cesta

Post by muha_sa »

drug_profi wrote:Bogami muha ti prespavo danas.
Mo ovo već obradili.
I nije po svemu sudeći naslov tačan. Auto se nakon sudara okrenulo za 180°.
kad prije odradiste :? :lol:

ja sad vidjeh
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#3452 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Travnički Noćni Šetač »

muha_sa wrote:
drug_profi wrote:Bogami muha ti prespavo danas.
Mo ovo već obradili.
I nije po svemu sudeći naslov tačan. Auto se nakon sudara okrenulo za 180°.
kad prije odradiste :? :lol:

ja sad vidjeh
A do mene je druže... ja poletio da javim dvije različite vijesti o istom sudaru i eto... neću više nikad... :kakoste:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#3454 Re: Crna hronika BH cesta

Post by tempuser »

Maloprije lik sa Santa Fe-om (mislim) u Alipasinoj prije samog skretanja za stadion stigao s ledja vozilo sudske policije sve zajedno sa zatvorenikom unutra! 3 hitne, 3-4 vozila sudske policije, 2 patrole MUP-a KS, zandara metar!
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#3455 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

Kako pričaju, čovjek pijan došao po ženu (koja je radila u Preventu) i prevrnuo se. Ostalo troje djece.

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190920087
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#3456 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Od loseg goriva auti se izvrcu na ledja. Sipajte samo Petrol, Energopetrol i INA. Nemojte slucajno ove jeftinjake da se i vama ne desi slicno.

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190921049
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#3457 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... povrijeden

Da mi je samo skontati kako su ovo izveli, a da niko nije poginuo.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3458 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Jos razbijen desni cosak na Renou :roll:
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#3459 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Ja ba, ne kontam uopste scenario...

Mozda je zaspao ili bjezao prvo desno pa odvalio od podzid pa ga onda bacilo lijevo pred ovog sa armaturom
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#3460 Re: Crna hronika BH cesta

Post by dobar osjecaj »

drug_profi wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... povrijeden

Da mi je samo skontati kako su ovo izveli, a da niko nije poginuo.
Liči mi na krivinu poslije tunela u Čelebićima, koja je zapravo na Radešinama na kojoj je prosle godine šleper uletilo u dvorište kuće (https://tv1.ba/konjic-kamion-sletio-sa- ... znje-kuce/ ). Mještani je znaju kao jednu od crnih tačaka gdje je decenijama uvijek bilo puno udesa.
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#3461 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#3462 Re: Crna hronika BH cesta

Post by dobar osjecaj »

Pa da - to su Radešine. Na tu krivinu su me više puta upozoravali kad sam bila početnik u vožnji jer znaju ljudi da tu nešto nije u redu i da je uvijek bilo puno udesa. Mada se tuda i vozi ludo. U par navrata dok sam još zvala policiju, prijavljivala sam par puta ludake koji su prestizali kolone vozila na tom dijelu, ulazeći bez ikakvog pregleda u tu krivinu.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#3463 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

na ovom potezu je i asfalt dosta neravan, posebno u traci jablanica - konjic i često kamioni bježe u sredinu
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#3464 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Ne kontam?!
Krivina k'o krivina...
Ako se vozi normalnom brzinom, po ograničenju, +/-10, najnormalnije se prođe.
A ako si debil i ako voziš brže nego što auto, cesta i ti u kombinaciji možete podnijeti, onda je to recept za belaj.
Jučet prošao tuda, nisam vozio ništa sporije nego bilo koji normalan vozač, uživancija.
A da ima debila, ima.
Nikada mi nije bila jasna fascinacija prosječnog BH vozača prevojam Ivan Sedlo.
Kao da svi od Podorašca doslovno polude.
"Štiranje ventila" ili nešto drugo u pitanju?!
:lol:
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#3465 Re: Crna hronika BH cesta

Post by holowey »

Naslovnica wrote:Ne kontam?!
Krivina k'o krivina...
Ako se vozi normalnom brzinom, po ograničenju, +/-10, najnormalnije se prođe.
A ako si debil i ako voziš brže nego što auto, cesta i ti u kombinaciji možete podnijeti, onda je to recept za belaj.
Jučet prošao tuda, nisam vozio ništa sporije nego bilo koji normalan vozač, uživancija.
A da ima debila, ima.
Nikada mi nije bila jasna fascinacija prosječnog BH vozača prevojam Ivan Sedlo.
Kao da svi od Podorašca doslovno polude.
"Štiranje ventila" ili nešto drugo u pitanju?!
:lol:
prodje jedan lola, curi mu ulje... prodje drugi, isto mu curi ulje... padne kisica, prodje treci i proklize...za tog treceg se pitaju kako je uspio proklizati...
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#3466 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Isto ko da ulje pisa iz rezervoara od 1000 litara.
Da gume valjaju i da vozaci valjaju tih nekoliko kapi ulja sto je nakapalo tu za cijelu godinu ne bi se ni znale.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3467 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... o-u-kamion

Vozacica 21 godinu,dijete 4 mjeseca,majka...grehota

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 7BLXzEsEie

Godinu dana vozackog staza
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#3468 Re: Crna hronika BH cesta

Post by 530i »

Možda i najopasnija kombinacija, frišak vozač(ica)+malo dijete (beba).
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3469 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Gledam na onoj slici
Zimske gume
Jebemu zivot ko da se kupuju svake godine pa da su toliko skupa investocija dva seta normalnih guma ljeto i zima...
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3470 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Qler »

to nije bitno, isto bi se desilo i na conti ljetnim...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3471 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Asvaltirali su onu famoznu truckavu sazvakanu krivinu prema tunelu na ulazu u Sarajevo...nakon 5000 godina bice zanimljivo kad ulete lole na novom sloju
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#3472 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drndalo »

O kojem tunelu zboris?
User avatar
konektovan
Posts: 51443
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3473 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

drndalo wrote:O kojem tunelu zboris?
Ma gore na lapisnici cini mi se, kad ides iz smjera Pale Sa,u toj traci su neki dan skinuli jedan sloj asfalta...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#3474 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

Si
Post Reply