Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Prema RT, snimak ispaljivanja TOWa koji je pogodio one ruske novinare. Jebeni idiot s kamerom ne zna uopste sta je meta pa se ne vidi sam pogodak, ali mislim da TOW nije direktno pogodio njihovo vozilo.
Da se prisjetimo kako je to izgledalo s druge strane
Klavikula wrote:nakon sto je S-400 rasporedjen u Siriji SAD nije izveo niti jedan zracni napad. da li to ima veze sa S-400 ili je odraz potreba na terenu ne znam.
Mozda su uvalili Rusima u ruke vreli krompir, a da se oni malo po malo izvuku iz svega toga. Postavljanje s400, savrseno opravdanje za njihovo povlacenje iz bombardovanja ISILa. Vjerujem da bi pronicljivi americki gradani razumjeli i opravdali postupak, naime kako da lete kad ih s tog neba u svakom trenu mogu srusiti ruski PVO sistemi.
Klavikula wrote:nakon sto je S-400 rasporedjen u Siriji SAD nije izveo niti jedan zracni napad. da li to ima veze sa S-400 ili je odraz potreba na terenu ne znam.
Mozda su uvalili Rusima u ruke vreli krompir, a da se oni malo po malo izvuku iz svega toga. Postavljanje s400, savrseno opravdanje za njihovo povlacenje iz bombardovanja ISILa. Vjerujem da bi pronicljivi americki gradani razumjeli i opravdali postupak, naime kako da lete kad ih s tog neba u svakom trenu mogu srusiti ruski PVO sistemi.
Nema od avijacije nista ako na terenu nema cizme to je valjda svima jasno u 1,5 godini ameri vazdusnim udarima nisu nista uradili namjerno ili ne nebitno da bi se pobijedila ideologija ISILa i slicnih potrebna je cizma na terenu Sirijska i Iracka vojska nemaju snage niti znanja da pobijede ISIL..
Svijet nece sam reagirati dok nebude ugrozen valjda smo to naucili iz istorije i 2 svjetskog rata cim veliki nisu bili ugrozeni nisu ni djelovali.
Ironmen wrote:
Nema od avijacije nista ako na terenu nema cizme to je valjda svima jasno u 1,5 godini ameri vazdusnim udarima nisu nista uradili namjerno ili ne nebitno da bi se pobijedila ideologija ISILa i slicnih potrebna je cizma na terenu Sirijska i Iracka vojska nemaju snage niti znanja da pobijede ISIL..
Svijet nece sam reagirati dok nebude ugrozen valjda smo to naucili iz istorije i 2 svjetskog rata cim veliki nisu bili ugrozeni nisu ni djelovali.
NIkad nije bio cilj americkih udara da ih uniste, bombardovanjima su im samo pokazali gdje su im granice i povremeno ih usmjere da napadnu u zeljenom pravcu. Isto to vjerujem rade i nastavit ce da rade Rusi, korisnih budala se niko ne odrice lako.
Ironmen wrote:
Nema od avijacije nista ako na terenu nema cizme to je valjda svima jasno u 1,5 godini ameri vazdusnim udarima nisu nista uradili namjerno ili ne nebitno da bi se pobijedila ideologija ISILa i slicnih potrebna je cizma na terenu Sirijska i Iracka vojska nemaju snage niti znanja da pobijede ISIL..
Svijet nece sam reagirati dok nebude ugrozen valjda smo to naucili iz istorije i 2 svjetskog rata cim veliki nisu bili ugrozeni nisu ni djelovali.
NIkad nije bio cilj americkih udara da ih uniste, bombardovanjima su im samo pokazali gdje su im granice i povremeno ih usmjere da napadnu u zeljenom pravcu. Isto to vjerujem rade i nastavit ce da rade Rusi, korisnih budala se niko ne odrice lako.
Najmanje 8 poginulih u novom masakru kojeg su danas počinili Rusi u gradu Binš u sirijskoj provinciji Idlib.Stradala je jedna kompletna porodica, većina poginulih su žene i djeca.
hajd sto ne znaju da razlikuju zastave(jebiga trobojka je u pitanju, treba bit skolovan da bi razlikovo), al sto nisu ni pismeni, ne znaju razlikovat ni latinicu od cirilice niti naziv
1) Netherlands
2) РУСКА ФЕДЕРАЦИЈА
Last edited by Johnny071 on 28/11/2015 13:24, edited 1 time in total.
hajd sto ne znaju da razlikuju zastave(hajd jebiga trobojka je u pitanju, treba bit skolovan da bi razlikovo), al sto nisu ni pismeni, ne znaju razlikovat ni latinicu od cirilice niti naziv
1) Netherlands
2) РУСКА ФЕДЕРАЦИЈА
Ambasade Kraljevine Nizozemske i Ruske Federacije, nikako ne mogu biti u Istanbulu.
eto nije ambasada nego konzulat, okrivi onog ko je pogresno prepisao vjest, al svodi se na isto - diplomatsko predstavnistvo a ni najmanje ne umanjuje glupost i primitivizam doticnih.
It was not the first time the nationalists in Turkey got confused during their protests.
A group nationalists who gathered in central Istanbul on July 4 to protest China’s restrictions on religious freedom of ethnic Uighur Muslims in Xinjiang attacked a group of Korean tourists, thinking that they were Chinese.
In the southern Turkish province of Adana early Sept. 8, a group of Turkish nationalists accidentally beat one of its own members on the presumption that he was Kurdish during a demonstration to protest the terror attacks by the outlawed Kurdistan Workers’ Party (PKK).[/b]
kaze:
Ovo nije prvi put da nacionalisti u turskoj budu zbunjeni tokom svojih protesta.
Grupa nacionalista koja se skupila u centralnom Istambulu 4 Jula da protestuje na restrikcije Kine na vjersku slobodu muslimanske etnicke grupe u Xinjiang pokrajini, napala je grupu gradjana Koreje, misleci da su Kinezi.
U juznoj turskoj pokrajini Adana, rano 8. septembra, grupa turskih nacionalista slucajno je pretukla jednog od svojih clanova misleci da on pripada Kurdskoj populaciji tokom demonstracija i ....
Jo kad isilov glasnogovornik napise masakr za 8 ljudi...uz najvece postovanje zrtvama, ako je 8 masakr sta je onda 200, 2000 ili 200000. Kakvo omalovazavanje zarad skupljanja poena za kozojebe jebem ti vise forum
Bodkin wrote:Jo kad isilov glasnogovornik napise masakr za 8 ljudi...uz najvece postovanje zrtvama, ako je 8 masakr sta je onda 200, 2000 ili 200000. Kakvo omalovazavanje zarad skupljanja poena za kozojebe jebem ti vise forum
Koristiš izraz kozojebi kako bi ponizio, omalovažio, dehumanizovao protivnike tj. stranu za koju ne navijaš a onda se buniš jer je neko ubistvo 8 ljudi nazvao masakrom!? E pa vidiš, to je upravo ta izvrnuta logika koje se ja celog svog života gnušam...a da ne govorim i o onom Isilov glasnogovornik...
Zbog gluposti Erdogana Turska je vec pocela uveliko da ispasta a najvise zbog svoje vanjske politike kako u Siirji tako i prema ostalim evo sada su zrtva svakodnevnih teroristickih napada od strane PKK i ISILA.
Ruske turisticke agencije otkazale sva putovanja prema Turskoj gdje ce turci izgubiti 4,5 milijardi eura a da negovorimo od ostatku svijeta jer ko bi sada normalan isao turisticki u Tursku
Bodkin wrote:Jo kad isilov glasnogovornik napise masakr za 8 ljudi...uz najvece postovanje zrtvama, ako je 8 masakr sta je onda 200, 2000 ili 200000. Kakvo omalovazavanje zarad skupljanja poena za kozojebe jebem ti vise forum
Koristiš izraz kozojebi kako bi ponizio, omalovažio, dehumanizovao protivnike tj. stranu za koju ne navijaš a onda se buniš jer je neko ubistvo 8 ljudi nazvao masakrom!? E pa vidiš, to je upravo ta izvrnuta logika koje se ja celog svog života gnušam...a da ne govorim i o onom Isilov glasnogovornik...
Zbog gluposti Erdogana Turska je vec pocela uveliko da ispasta a najvise zbog svoje vanjske politike kako u Siirji tako i prema ostalim evo sada su zrtva svakodnevnih teroristickih napada od strane PKK i ISILA.
Ruske turisticke agencije otkazale sva putovanja prema Turskoj gdje ce turci izgubiti 4,5 milijardi eura a da negovorimo od ostatku svijeta jer ko bi sada normalan isao turisticki u Tursku
Jeste, u Turskoj je sve do sada teklo med i mleko, nije bilo ratova i terorizma u njoj i na granicama pa će turisti pobeći na prvi mig demagoga iz Kremlja...