Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3451 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

Al ispade memic gigant. I nas i vas je otreso. Treba mu cestitati na tome :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3452 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

:nargila: :pisnuo:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3453 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Jos jedna potvrda da su otjerali Odovica ni kirivog ni duznog
5korpus
Posts: 1186
Joined: 24/07/2015 14:45

#3454 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 5korpus »

Najgore sto se moglo desiti Zeljeznicaru je da pocne liciti na Sarajevo i njihove navijace, ali eto doslo i to vrijeme :zzzz:
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3455 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Kinaski wrote:Jos jedna potvrda da su otjerali Odovica ni kirivog ni duznog
Jos jedna potvrda da nije problem u treneru, nego u upravi. Dok se to ne rijesi, ne vjerujem da moze biti nekog napretka.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3456 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Kako ide ovo ostvarenje planova, titula ove godine a grupna faza u Evropi dogodine ili najdalje za dvije????

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo- ... eve/169580
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3457 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

"Željo će ostvariti svoje visoko postavlljene ciljeve"
Senad Zaimović, član UO FK Željezničar
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3458 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Tja, toliko su jadni da ih je haram i podjebavati. Ne mozes se bolesniku koji se raspada ceriti u lice. Nema nekako smilsa.
Budite obzirni prema njima.
Nije im lako.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3459 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Truba »

zeljo izgleda borba za ostanak
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3460 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Black swan wrote:zeljo izgleda borba za ostanak
nadamo se da se nece uspjeti izboriti :D

salu na stranu, vratit ce se zeljeznicar, dvije pobjede i eto ih u vrhu.Samo ne sljedece kolo :izet:
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3461 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Truba »

doduse kad sam bio mali zeljo je uvijek bio na dnu :mrgreen:
jednom je i ispao 1982 mislim :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3462 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Hajmo mi na šegu okrenuti. :mrgreen:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3463 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Black swan wrote:doduse kad sam bio mali zeljo je uvijek bio na dnu :mrgreen:
jednom je i ispao 1982 mislim :mrgreen:
Svako malo su ispadali a sad se opet vracaju u rutinu. Ove godine ispada 6 ekipa, bice grcevita borba za opstanak.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3464 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

avetinja wrote:Ubi nas Travnik. Igrači igraju kao da ih boli kurac za sve. Neka nam je Bog na pomoći u derbiju. Manijacima svaka čast.

Nego, što vas je onako malo na Koševu. :mrgreen: :mrgreen:
S obzirom na vrijeme, stadion je bio krcat. :lol:

HAJMO PLAVI ALEEEEEEEEEEEEEE
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3465 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3466 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

NEKA TE AJFELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3467 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote:Ubi nas Travnik. Igrači igraju kao da ih boli kurac za sve. Neka nam je Bog na pomoći u derbiju. Manijacima svaka čast.

Nego, što vas je onako malo na Koševu. :mrgreen: :mrgreen:
S obzirom na vrijeme, stadion je bio krcat. :lol:

HAJMO PLAVI ALEEEEEEEEEEEEEE

Zajebancija bolan. Znaš da se koljemo oko posjete. :lol:

Nemoj 'sovat. :mrgreen:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3468 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

jbt uvuce klub u jos vecu dubiozu i onda digne sidro i ode, pa ko ce ispravljat ovo almire dragi :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3469 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

E jbg ko ce sad pulsirat ?
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3470 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

avetinja wrote: Zajebancija bolan. Znaš da se koljemo oko posjete. :lol:

Nemoj 'sovat. :mrgreen:
Pa smajli sam postavio. :D
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3471 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

sve nastimano da vas ibrak preuzme :D
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#3472 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Mea_parvitas »

Baltazar_khan wrote:E jbg ko ce sad pulsirat ?
Ješićev racku od glave?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3473 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mali_milojica »

Pravi mjesto za Ibraka :D (pu pu gluho bilo)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3474 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

nemoj tako ba, vidis da je fina zajebancija na forumu :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3475 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by KPNCTNJAH »

Ocekujem da ovi iskusniji strumfovi na vrijeme namjerno dobiju ban, da imaju opravdanje sto se nece javljati nakon derbija... a vec kolo nakon toga ova liga njima nece biti zanimljiva...
Locked