Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3451 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Al ispade memic gigant. I nas i vas je otreso. Treba mu cestitati na tome 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3453 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jos jedna potvrda da su otjerali Odovica ni kirivog ni duznog
-
5korpus
- Posts: 1186
- Joined: 24/07/2015 14:45
#3454 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Najgore sto se moglo desiti Zeljeznicaru je da pocne liciti na Sarajevo i njihove navijace, ali eto doslo i to vrijeme 
- Capajebo
- Posts: 22033
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3455 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jos jedna potvrda da nije problem u treneru, nego u upravi. Dok se to ne rijesi, ne vjerujem da moze biti nekog napretka.Kinaski wrote:Jos jedna potvrda da su otjerali Odovica ni kirivog ni duznog
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3456 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kako ide ovo ostvarenje planova, titula ove godine a grupna faza u Evropi dogodine ili najdalje za dvije????
http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo- ... eve/169580
http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo- ... eve/169580
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3457 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
"Željo će ostvariti svoje visoko postavlljene ciljeve"
Senad Zaimović, član UO FK Željezničar
Senad Zaimović, član UO FK Željezničar
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3458 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Tja, toliko su jadni da ih je haram i podjebavati. Ne mozes se bolesniku koji se raspada ceriti u lice. Nema nekako smilsa.
Budite obzirni prema njima.
Nije im lako.
Budite obzirni prema njima.
Nije im lako.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3459 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
zeljo izgleda borba za ostanak
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3460 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nadamo se da se nece uspjeti izboritiBlack swan wrote:zeljo izgleda borba za ostanak
salu na stranu, vratit ce se zeljeznicar, dvije pobjede i eto ih u vrhu.Samo ne sljedece kolo
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3461 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
doduse kad sam bio mali zeljo je uvijek bio na dnu 
jednom je i ispao 1982 mislim
jednom je i ispao 1982 mislim
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3462 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Hajmo mi na šegu okrenuti. 
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3463 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Svako malo su ispadali a sad se opet vracaju u rutinu. Ove godine ispada 6 ekipa, bice grcevita borba za opstanak.Black swan wrote:doduse kad sam bio mali zeljo je uvijek bio na dnu
jednom je i ispao 1982 mislim
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3464 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
S obzirom na vrijeme, stadion je bio krcat.avetinja wrote:Ubi nas Travnik. Igrači igraju kao da ih boli kurac za sve. Neka nam je Bog na pomoći u derbiju. Manijacima svaka čast.
Nego, što vas je onako malo na Koševu.![]()
HAJMO PLAVI ALEEEEEEEEEEEEEE
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3466 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
NEKA TE AJFELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3467 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Logovan wrote:S obzirom na vrijeme, stadion je bio krcat.avetinja wrote:Ubi nas Travnik. Igrači igraju kao da ih boli kurac za sve. Neka nam je Bog na pomoći u derbiju. Manijacima svaka čast.
Nego, što vas je onako malo na Koševu.![]()
![]()
HAJMO PLAVI ALEEEEEEEEEEEEEE
Zajebancija bolan. Znaš da se koljemo oko posjete.
Nemoj 'sovat.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3468 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jbt uvuce klub u jos vecu dubiozu i onda digne sidro i ode, pa ko ce ispravljat ovo almire dragi 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3469 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
E jbg ko ce sad pulsirat ?
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3470 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa smajli sam postavio.avetinja wrote: Zajebancija bolan. Znaš da se koljemo oko posjete.
Nemoj 'sovat.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3471 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sve nastimano da vas ibrak preuzme 
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#3472 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ješićev racku od glave?Baltazar_khan wrote:E jbg ko ce sad pulsirat ?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3473 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pravi mjesto za Ibraka
(pu pu gluho bilo)
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3474 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nemoj tako ba, vidis da je fina zajebancija na forumu 
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#3475 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ocekujem da ovi iskusniji strumfovi na vrijeme namjerno dobiju ban, da imaju opravdanje sto se nece javljati nakon derbija... a vec kolo nakon toga ova liga njima nece biti zanimljiva...
