Nije Di Mateo letio, I on je potpisao ugovor posle LP... cak je bio odlicno krenuo u novoj sezoni, nanizao nekih 10 pobjeda odma na pocetku u ligi I bili su glavni favoriti za titulu... onda se nesto dogodilo i poceli su porazi da bi brzo negdje oko nove godine vec ispao iz utrke... posle toga je i dobio otkaz. Ne kazem da ce tako biti i sa Zidaneom, nikad se ne zna... ali vala ovo finale je vise sreca nego neka dobra i dominantna igra... porvukli su se i sa rezultatima, a i sa izvlacenjem... ne pamtim kada je neko imao laksi put do finala, Roma, Wolfsburg i City... Osim sto to nisu neke ekipe, jos su u strasno losoj formi sva tri protivnika.Tomahawk11 wrote:Kako? Di Mateo je letio nakon uzetog trofeja. Zidane je vec potpisao ugovor za iducu sezonu.MyTao wrote:
Novi Di mateo...
Red je da ovo Atletico uzme, izbacili su I Barselonu I Bayern... dok je Real kao I uvijek imao otvoren put do finala... u polufinalu nisu dobili udarac na okvir gola...
Red, red, red...svi ponavljaju neki red. Neka sportska pravda, sta li? Ma hajde....ja bih rekao....poispadale ekipe, pa se navija za Atletico![]()
Aha, Real je kriv sto City nije uputio udarac u okvir gola....a taj isti City izbaci PSG....neki su im cak i finale prognozirali....valjda je to u korist Reala, neutralisali protivnika![]()
Jos jedna laz sa ovom pricom ''kao i uvijek''....kako ljudi brzo zaboravljaju sezone LP kad je Real preko Uniteda, Bayerna dolazio do finala....al bitno je da se hejta....ko gubi, ima pravo da se ljuti, vazda bilo
Jedna je tekma, i svasta se moze desiti, ali vidjet cemo kako ce Real igrati kada konacno ima dobrog protivnika.. Tu mozda opet presudi kvalitet pojedinaca, kao prosli put... ali ako cemo po nekoj sportkoj pravdi, Atletico je puno vise zasluzio da dobiju to malo srece, koja obicno donosi prevagu u finalima... proslu put je to imao Real.
