UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#3451 Re: Champions league 15/16

Post by MyTao »

Tomahawk11 wrote:
MyTao wrote:
Novi Di mateo...

Red je da ovo Atletico uzme, izbacili su I Barselonu I Bayern... dok je Real kao I uvijek imao otvoren put do finala... u polufinalu nisu dobili udarac na okvir gola...
Kako? Di Mateo je letio nakon uzetog trofeja. Zidane je vec potpisao ugovor za iducu sezonu.
Red, red, red...svi ponavljaju neki red. Neka sportska pravda, sta li? Ma hajde....ja bih rekao....poispadale ekipe, pa se navija za Atletico :mrgreen:
Aha, Real je kriv sto City nije uputio udarac u okvir gola....a taj isti City izbaci PSG....neki su im cak i finale prognozirali....valjda je to u korist Reala, neutralisali protivnika :!:
Jos jedna laz sa ovom pricom ''kao i uvijek''....kako ljudi brzo zaboravljaju sezone LP kad je Real preko Uniteda, Bayerna dolazio do finala....al bitno je da se hejta....ko gubi, ima pravo da se ljuti, vazda bilo :thumbup:
Nije Di Mateo letio, I on je potpisao ugovor posle LP... cak je bio odlicno krenuo u novoj sezoni, nanizao nekih 10 pobjeda odma na pocetku u ligi I bili su glavni favoriti za titulu... onda se nesto dogodilo i poceli su porazi da bi brzo negdje oko nove godine vec ispao iz utrke... posle toga je i dobio otkaz. Ne kazem da ce tako biti i sa Zidaneom, nikad se ne zna... ali vala ovo finale je vise sreca nego neka dobra i dominantna igra... porvukli su se i sa rezultatima, a i sa izvlacenjem... ne pamtim kada je neko imao laksi put do finala, Roma, Wolfsburg i City... Osim sto to nisu neke ekipe, jos su u strasno losoj formi sva tri protivnika.

Jedna je tekma, i svasta se moze desiti, ali vidjet cemo kako ce Real igrati kada konacno ima dobrog protivnika.. Tu mozda opet presudi kvalitet pojedinaca, kao prosli put... ali ako cemo po nekoj sportkoj pravdi, Atletico je puno vise zasluzio da dobiju to malo srece, koja obicno donosi prevagu u finalima... proslu put je to imao Real.
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3452 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Crvena Tifoza wrote:Kad je RM zadnji put imao težak put do finala LP i da je uzeo to takmičenje?
Zadnji put kad su za Real igrali Raúl, Redondo, Mijatovic, Morientes... :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3453 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
MyTao wrote:
Novi Di mateo...

Red je da ovo Atletico uzme, izbacili su I Barselonu I Bayern... dok je Real kao I uvijek imao otvoren put do finala... u polufinalu nisu dobili udarac na okvir gola...
Kako? Di Mateo je letio nakon uzetog trofeja. Zidane je vec potpisao ugovor za iducu sezonu.
Red, red, red...svi ponavljaju neki red. Neka sportska pravda, sta li? Ma hajde....ja bih rekao....poispadale ekipe, pa se navija za Atletico :mrgreen:
Aha, Real je kriv sto City nije uputio udarac u okvir gola....a taj isti City izbaci PSG....neki su im cak i finale prognozirali....valjda je to u korist Reala, neutralisali protivnika :!:
Jos jedna laz sa ovom pricom ''kao i uvijek''....kako ljudi brzo zaboravljaju sezone LP kad je Real preko Uniteda, Bayerna dolazio do finala....al bitno je da se hejta....ko gubi, ima pravo da se ljuti, vazda bilo :thumbup:
Ne bi ti toliko skakao da znas da nema istine u tome :kiss: Mislim sta je sporno? Prosli najlaksi put do finala, to ne umanjuje njihove prijasnje titule i zasluge. Zasluzeno su u finalu, tamo je rijetko ko slucajno.

Ja koji sam apsolutno neutralan sam ubjedjen da Atletiko po zasluzi i po nekoj pravdi treba uzeti ovo finale i to je to. Drugi mozda navijaju protiv Reala, ali to je vec njihova stvar :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3454 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Crvena Tifoza wrote:

Kad je RM zadnji put imao težak put do finala LP i da je uzeo to takmičenje?
Evo zadnja titula, pa sam procjeni:

https://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%8 ... ons_League
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3455 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Ne bi ti toliko skakao da znas da nema istine u tome :kiss: Mislim sta je sporno? Prosli najlaksi put do finala, to ne umanjuje njihove prijasnje titule i zasluge. Zasluzeno su u finalu, tamo je rijetko ko slucajno.

Ja koji sam apsolutno neutralan sam ubjedjen da Atletiko po zasluzi i po nekoj pravdi treba uzeti ovo finale i to je to. Drugi mozda navijaju protiv Reala, ali to je vec njihova stvar :thumbup:
Sporno je sto je naveden citav niz tvrdnji bez osnova. Za svaku sam dao objasnjenje.
Niko ne spori da je najlaksi put do finala. Evo sam zalijepio Tifozi zadnji put do titule. Ko smatra da je ono lagan put?
Jedina zasluga i pravda je to da onaj ko bude bolji i da vise gol u finalu, taj je zasluzio da uzme titulu. Mozes simpatisati neku ekipu vise ili manje, ali sad pricati kako treba da se zadovolji sportska pravda, jer su izbacili Bayerna i Barcu....sto niko ne spominje guzovace prolaz protiv PSV-a, gdje je PSV cak bio i bolja ekipa. Penali nisu nikakvo mjerilo, tu ti treba malo srece, pa da prodjes.
Crvena Tifoza
Posts: 11778
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3456 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote:
Crvena Tifoza wrote:

Kad je RM zadnji put imao težak put do finala LP i da je uzeo to takmičenje?
Evo zadnja titula, pa sam procjeni:

https://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%8 ... ons_League

To kad je pao strašni Šalke, mislim gol ih je samo dijelio da prođu dalje, B. Dortmund i slični. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3457 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Crvena Tifoza wrote:
Tomahawk11 wrote:
Crvena Tifoza wrote:

Kad je RM zadnji put imao težak put do finala LP i da je uzeo to takmičenje?
Evo zadnja titula, pa sam procjeni:

https://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%8 ... ons_League

To kad je pao strašni Šalke, mislim gol ih je samo dijelio da prođu dalje, B. Dortmund i slični. :D
Sad i Dortmund ne valja :mrgreen: ko su slicni....mogao si jos produziti, ko je bio poslije Dortmunda?
To ko kad bi ja poceo sad pricu....znas, Barca 2011. uzela preko strasnog Arsenala, pa jos strasnijeg Shaktara :lol: :lol: i drugih....hajde, bezveze prica.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3458 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote: Sporno je sto je naveden citav niz tvrdnji bez osnova. Za svaku sam dao objasnjenje.
Niko ne spori da je najlaksi put do finala. Evo sam zalijepio Tifozi zadnji put do titule. Ko smatra da je ono lagan put?
Jedina zasluga i pravda je to da onaj ko bude bolji i da vise gol u finalu, taj je zasluzio da uzme titulu. Mozes simpatisati neku ekipu vise ili manje, ali sad pricati kako treba da se zadovolji sportska pravda, jer su izbacili Bayerna i Barcu....sto niko ne spominje guzovace prolaz protiv PSV-a, gdje je PSV cak bio i bolja ekipa. Penali nisu nikakvo mjerilo, tu ti treba malo srece, pa da prodjes.
Tomahavce, previse stvari shvatas licno. Shvatam te jer i ja sam vatreni navijac, ali se trudim biti realan. Izvini, neizmjerno si mi drag forumas jer si regularan i objektivan, ali ovdje nisi upravu.

Ja se ne sjecam da je iko uzeo ligu prvaka bez da ga je, barem u jednom momentu sreca pogurala, kao sto sam kao i svi svjedocio da se nekoj ekipi vrati sva nesreca koju je dozvijela (Celzi 2012 kao arhitepski primjer).

Tako da na tome baziram uvjerenje da ce Atletiko ovo uzeti.

I da jedva su prosli protiv PSV-a, to je nesporno. Ali i Real je izgubio od ekipe koja skupa sa klupom i stadionom kosta ko dva Realova igraca. Tako da ako vagamo tako, moze se svasta uzeti u obzir.

Realu koji je gazio preko Uniteda, Bajerna, Milana, svaka cast. Ovaj trenutni je tu vise sretno, nego spretno, a opet zasluzeno, to svi znamo.

Ja sam ubjedjen da im to dolazi na naplatu, kao i ona nafakaska pobjeda od prije 2 godine. A Atletiko mi se gadi zbog ciganluka i ni pod razno necu za njih navijati. Pa ti sad vidi :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3459 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahavce, previse stvari shvatas licno. Shvatam te jer i ja sam vatreni navijac, ali se trudim biti realan. Izvini, neizmjerno si mi drag forumas jer si regularan i objektivan, ali ovdje nisi upravu.

Ja se ne sjecam da je iko uzeo ligu prvaka bez da ga je, barem u jednom momentu sreca pogurala, kao sto sam kao i svi svjedocio da se nekoj ekipi vrati sva nesreca koju je dozvijela (Celzi 2012 kao arhitepski primjer).

Tako da na tome baziram uvjerenje da ce Atletiko ovo uzeti.

I da jedva su prosli protiv PSV-a, to je nesporno. Ali i Real je izgubio od ekipe koja skupa sa klupom i stadionom kosta ko dva Realova igraca. Tako da ako vagamo tako, moze se svasta uzeti u obzir.

Realu koji je gazio preko Uniteda, Bajerna, Milana, svaka cast. Ovaj trenutni je tu vise sretno, nego spretno, a opet zasluzeno, to svi znamo.

Ja sam ubjedjen da im to dolazi na naplatu, kao i ona nafakaska pobjeda od prije 2 godine. A Atletiko mi se gadi zbog ciganluka i ni pod razno necu za njih navijati. Pa ti sad vidi :thumbup:
Ma dobro, ima i ona....tradicija je tu da se rusi.
Dakle, nesto sto je u principu nepisano pravilo, bar je tako u fudbalu, dodje trenutak da se to srusi.
Sta znac sretno? To sto je isao preko Rome, Wolfsburga, City-ja do finala? Desava se i to. Nek otvoreno svako ko misli da je ovo namjesteno to i kaze. Ja mogu samo reci da je to glupa prica. Ako ce se stelati titula LP, hajmo onda prestati gledati to sranje.

Vidjecemo 28.05. sta i kako...svi zaboravljaju Realovih 10/13 u finalima....ne kazem, moze i to da omakne. Ali, sjeti se jednog Juventusa, koliko oni imaju izgubljenih finala? To nesto govori o Realu, oni kad dodju do finala, to je skoro pa siguran trofej.
Crvena Tifoza
Posts: 11778
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3460 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote:
Sad i Dortmund ne valja :mrgreen: ko su slicni....mogao si jos produziti, ko je bio poslije Dortmunda?
To ko kad bi ja poceo sad pricu....znas, Barca 2011. uzela preko strasnog Arsenala, pa jos strasnijeg Shaktara :lol: :lol: i drugih....hajde, bezveze prica.
Arsenal, Šahtar i drugi? Pa onda možeš i ti nastaviti, Real Madrid i Manchester United. :D

Doduše upravu si. :D Prije toga Real je jedva osminu finala LP prolazio. Naleti i taj B. Dortmund, desi se Monaco, Lyon, Liverpool. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83497
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3461 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
Ma dobro, ima i ona....tradicija je tu da se rusi.
Dakle, nesto sto je u principu nepisano pravilo, bar je tako u fudbalu, dodje trenutak da se to srusi.
Sta znac sretno? To sto je isao preko Rome, Wolfsburga, City-ja do finala? Desava se i to. Nek otvoreno svako ko misli da je ovo namjesteno to i kaze. Ja mogu samo reci da je to glupa prica. Ako ce se stelati titula LP, hajmo onda prestati gledati to sranje.

Vidjecemo 28.05. sta i kako...svi zaboravljaju Realovih 10/13 u finalima....ne kazem, moze i to da omakne. Ali, sjeti se jednog Juventusa, koliko oni imaju izgubljenih finala? To nesto govori o Realu, oni kad dodju do finala, to je skoro pa siguran trofej.
Sto ti je navijac :kiss:

Prva tradicija se eto moze srusiti, a druga koja ide Realu u korist je maltene aksiom :D

No dobro i ja sam isti kad je Bajern u pitanju :thumbup:

Sve u svemu, u Milanu ce se srusiti jedna od te dvije tradicije, mislim da je to zakljucak oko kojeg se mozemo naci.

Stimanje i LP-pa sad cisto sumnjam da se tolike milijarde vrte bez neke kontrole, ali da se ofirno stima bilo kome, makar to bio i Real, nidje veze. Sretan zrijeb, protiv ekipa koje su uglavnom ili zalutale u LP ili u fazu takmicenja u kojoj su igrali protiv Reala.

Ponovljam, to nista nece biti bitno ako Zidane podigne klempu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3462 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Crvena Tifoza wrote:
Tomahawk11 wrote:
Sad i Dortmund ne valja :mrgreen: ko su slicni....mogao si jos produziti, ko je bio poslije Dortmunda?
To ko kad bi ja poceo sad pricu....znas, Barca 2011. uzela preko strasnog Arsenala, pa jos strasnijeg Shaktara :lol: :lol: i drugih....hajde, bezveze prica.
Arsenal, Šahtar i drugi? Pa onda možeš i ti nastaviti, Real Madrid i Manchester United. :D

Doduše upravu si. :D Prije toga Real je jedva osminu finala LP prolazio. Naleti i taj B. Dortmund, desi se Monaco, Lyon, Liverpool. :D
Mogu....zato i nisam....jer si i ti za 2014. izostavio, ni manje ni vise, Bayern u polufinalu :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3463 Re: Champions league 15/16

Post by ultima_palabra »

2014. uzeli oba finalista iz prethodne sezone.

2002. Bayern i Barca, 2000. United i Bayern.
Crvena Tifoza
Posts: 11778
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3464 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote:
Crvena Tifoza wrote:
Tomahawk11 wrote:
Sad i Dortmund ne valja :mrgreen: ko su slicni....mogao si jos produziti, ko je bio poslije Dortmunda?
To ko kad bi ja poceo sad pricu....znas, Barca 2011. uzela preko strasnog Arsenala, pa jos strasnijeg Shaktara :lol: :lol: i drugih....hajde, bezveze prica.
Arsenal, Šahtar i drugi? Pa onda možeš i ti nastaviti, Real Madrid i Manchester United. :D

Doduše upravu si. :D Prije toga Real je jedva osminu finala LP prolazio. Naleti i taj B. Dortmund, desi se Monaco, Lyon, Liverpool. :D
Mogu....zato i nisam....jer si i ti za 2014. izostavio, ni manje ni vise, Bayern u polufinalu :D

Pišem sa telefona pa zato. :D
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3465 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Što ne mogu ovih pljuvača, to samo da je po njegovom i da ga spusti drugom. Ali haj sve to treba razumjeti živci su čudo :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3466 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

@ Tomoooooooooooo

Da za finale L.S. postoji izvlacenje igrali bi protiv Radnika iz Bijeljene :D
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3467 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Kontam, ovo ce biti drugi put kako se igra madridski gradski derbi u finalu LS. Kad kontaju Barcelona i Espanyol zaigrati u gradskom finalu LS? :P
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3468 Re: Champions league 15/16

Post by simonese »

jethro wrote:Kontam, ovo ce biti drugi put kako se igra madridski gradski derbi u finalu LS. Kad kontaju Barcelona i Espanyol zaigrati u gradskom finalu LS? :P
mozda kad bude Bayern-1860 :D
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3469 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

jethro wrote:Kontam, ovo ce biti drugi put kako se igra madridski gradski derbi u finalu LS. Kad kontaju Barcelona i Espanyol zaigrati u gradskom finalu LS? :P
Prije će Sarajevo i Željezničar zaigrati u finalu, nego Barcelona i Espanyol. :D
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3470 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

simonese wrote:
jethro wrote:Kontam, ovo ce biti drugi put kako se igra madridski gradski derbi u finalu LS. Kad kontaju Barcelona i Espanyol zaigrati u gradskom finalu LS? :P
mozda kad bude Bayern-1860 :D
Ili HSV - St. Pauli :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3471 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:@ Tomoooooooooooo

Da za finale L.S. postoji izvlacenje igrali bi protiv Radnika iz Bijeljene :D
:mrgreen: :mrgreen:
Mozda, ali to nikad necemo saznati :D
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3472 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Valjalo bi se kladiti na PSG da ce slijedece godine osvojiti CL. Ibra kad je otisao iz Intera i Barcelone, oba kluba su slijedecih sezona osvajali Champions league. 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3473 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

jethro wrote:Valjalo bi se kladiti na PSG da ce slijedece godine osvojiti CL. Ibra kad je otisao iz Intera i Barcelone, oba kluba su slijedecih sezona osvajali Champions league. 8-)
Treba na Leicester uplatiti.
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3474 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Logovan wrote:
jethro wrote:Valjalo bi se kladiti na PSG da ce slijedece godine osvojiti CL. Ibra kad je otisao iz Intera i Barcelone, oba kluba su slijedecih sezona osvajali Champions league. 8-)
Treba na Leicester uplatiti.
Nije losa ni ta ideja.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3475 Re: Champions league 15/16

Post by kory_galaktikos »

Joj odkad ja nisam bio ovdje. Sad dodjem i citam ove gluposti o namjestanju zdrijeba. Dortmund losa ekipa, preskakanje bayerna na onaj nacin, hjoj cirkusa. Imam osjecaj da bi sebi progutali petu zbog madrida u finalu, oguli jabuku iskuliraj cc.
Post Reply